X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie...no pewnie!

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • ilae Autorytet
    Postów: 910 1247

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej :D
    Niania u mnie jeszcze nie teraz. Za kilka miesiecy zaczne urabiac mezulka :) chyba, ze los zadecyduhe inaczej.
    Wiki tez juz chodzi z niecale 2 miesiace i chyba juz mniej szeroko. Tak czy siak pojde na kontrole do fizjo, bo mloda koslawi stopki. Choc zauwazylam ostatnio, ze jak zdjelam jej buciki w domu i chodzi boso, to sie stopki wyrownuja :)

    niania.ogg lubi tę wiadomość

    3jvzdf9h7tp5lfxx.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czesto tu zagladam, pieron jeden wie, czemu slowa nie napisalam :D
    Jak widac, dziewczyny wziely sie ostro do roboty z kolejnymi ciazami, a ja jednego dnia jestem na tak, dzialamy, tworzymy trzeciego czlowienia, a kilka dni pozniej - no chyba ich wszystkich wystrzele w kosmos, zadnych dzieci, Boze, co za dom, zwariuje tutaj! :D No, takze jest wesolo :D

    Poki co, dom - praca - szkola Diaboli, sen dorywczo i jedzenie w biegu, nie narzekam na nude, bardziej na zmeczenie materialu ;)

    Nasza Hania jeszcze nie chodzi samodzielnie, sprytnie wstaje i przesuwa sie przy meblach albo stole, ale do pierwszych krokow wciaz daleko :) Poza tym, jest bardzo rozgadana i rozesmiana, na szczescie zdrowa, a ze czasem zeby daja w kosc to juz naturalna kolej rzeczy.

    niania- a Ty pracujesz czy poki co, jestes z Gadami w domu? :) achh te gady, zawsze mnie to pojecie tak rozwesela :D

    niania.ogg, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pediatra zbyla odnosnie szerokiego chodzenia i tez troche sie poprawilo, wiec chwilowo zarzucilam temat (grzech zaniedbania), ale wroce do tego. Ja puszczam mlodego boso po parku, boso po placu zabaw, wspina sie i schodzi z gorki albo wchodzi po takiej pochylej, drewnianej platformie na placu zabaw boso lub w skarpetkach, i wydaje mi sie, ze to mu na to jego dreptanie dobrze robi. Nie podoba mi sie jeszcze, ze podkurcza palce, tak jakby w ten sposob lapal rownowage :/ ale zalamujace jest to, ze w ramach nfz jest super ekstra sprawny, a prywatnie bedzie pierdyliard wizyt za setki milionow :/ jak nie chcial raczkowac i siadac to mielismy 2 lub 3 razy w tygodniu wizyte, a kazda po 90 zl. Finalnie po miesiacu sie okazalo, ze Mlody nic z tego nie wyniosl i tak :I
    Kope lat Ilae :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2018, 21:54

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, czesc:) wracam od 2 lipca. Troche obawiam sie zmeczenia, bo Julian od miesiaca budzi sie w nocy po kilka razy, zdarza sie ze ma przerwe w spaniu np. 3-5, a Helenka moja kochana potrafi zasnac dopiero po 23 czasem, ale poza tym to sie ciesze bardzo. Troche kontaktu z doroslymi ludzmi to mi dobrze zrobi.
    Julian ostatnio strasznie wystrzelil rozwojowo, taki sie bardziej dzieciowy zrobil niz niemowlecy. Chce pic to mowi gul gul, przytula sie duzo, daje buziaki, bawi sie z nami w kolko graniaste, takze nawet jakis pozytek z niego jest ;) i strasznie Helene papuguje. Ona lata i spiewa: koko koko gdzie sa moje dzieci, a Julian za nia i tylko gdacze koko i koko ;)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kwietniowki.
    Moj maluszek zyje ma 19,22 mm po dzisiejszej wizycie.
    Jest starszy niz om.

    Niestety odkleja sie kosmowka. Dostalam dupka I luteine.
    Oby wszystko bylo dobrze

    Szczęśliwa Mamusia, niania.ogg lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej kochane ☺☺.

    Oj dawno mnie tu nie było , u nas już wakacje pełną parą dziś u Gabrysi w grupie było zakończenie roku piękny wystep , piękne i wyjątkowe wzuszenia . Wiem że Gabrysia będzie nadal w swojej grupie w, sali na górze dane przedszkole jest 2 piętrowe, Marysia idzie do zerówki w szkole . Ania nie śpi mi wcale w dzień , wczoraj nie zasnęła wcale a zazwyczaj ma taką poobiednią drzemkę a dziś od godziny 6.30 biega i ani myśli o spaniu , a widzę że jej się chce spać marudzi nie chce się bawić , właśnie chodzi obok mnie . Wiedziałam że w końcu nadejdzie ten czas że nie będzie wcale koło obiadu spać , Marysia miała 2 latka i też nie spała wcale w dzień wstawała o 7 i szła spać po 20.00 .


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej kochane ☺☺.

    Oj dawno mnie tu nie było , u nas już wakacje pełną parą dziś u Gabrysi w grupie było zakończenie roku piękny wystep , piękne i wyjątkowe wzuszenia . Wiem że Gabrysia będzie nadal w swojej grupie w, sali na górze dane przedszkole jest 2 piętrowe, Marysia idzie do zerówki w szkole . Ania nie śpi mi wcale w dzień , wczoraj nie zasnęła wcale a zazwyczaj ma taką poobiednią drzemkę a dziś od godziny 6.30 biega i ani myśli o spaniu , a widzę że jej się chce spać marudzi nie chce się bawić , właśnie chodzi obok mnie . Wiedziałam że w końcu nadejdzie ten czas że nie będzie wcale koło obiadu spać , Marysia miała 2 latka i też nie spała wcale w dzień wstawała o 7 i szła spać po 20.00 .


  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza :)
    Ale moze ktos jeszcze zaglada :) jesli tak to przychodze z dorymi wiadomosciami lozysko sie przykleilo a moj wielkolud ma juz 35,22mm I jest starszy miedzy 2 a 5 dni niz termin om :)
    12.07 prenatalne :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania.ogg wrote:
    Milkaaaaaa, zesz zbudowalas napiecie! Ja nie ukrywam, ze mam tam na twarzksiazce kilka szczegolnie ulubionych mam, ktorym kibicuje i ale bym "hopsala" jak to mawia Helenka, gdyby to byly one. Taka np. Ilae. She wolf. Bo Eforts czy vitae, czy kjopa, czy donia, jagah to juz nie wiem czy by chcialy?.. Bo Nutelka pewnie nie ;) zadna nie przylezie chocby na chwile tu :( takie kolezanki ;)

    Poza tym mialas byc w ciazy razem z Sallvie, a Sallvie wlasnie jest w ciazy.. Cos oszukujesz ;)

    U nas ok. Troche sie bijemy, troche sie kochamy - standard.

    Niania zaglądam ale rzadko. Na fb staram się być na bierząco ale też nie napiszę codziennie. U mnie Jasiu miał rumień zakaźny, przyniósł ze szkoły. Stachu nie widziałam żeby się zaraził więc spoko. A 13 czerwca Jasiu złamał rękę prawą, oba trzony przedramienia z przemieszczeniem i dużo mi to pochłaniało uwagi. Jeden lekarz, że poprawić mają a sor odsyłam z powrotem i tak od lekarza do lekarza. Teraz Stachu coś gorączkuje. A trzeciego malucha chciałam wcześniej ale teraz mówię stanowcze nie. Stachu daję popalić a stary też nie pomaga za dużo. Pozdrawiamy i przesyłamy buziaki :-*

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Marsylia Autorytet
    Postów: 718 1623

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki dalej ćwiczy czworaki, coraz więcej wytrzymuje posadzona (podpiera się na dwóch rękach), sama też co kilka dni próbuje przyjąć pozycję do siadu z podporem. Mleko wysokoenergetyczne działa, waga ruszyła i w serduszku przegroda już nie faluje na wszystkie strony, jest jeszcze przeciek.

    Młodsza szaleje w brzuchu. Dziś miałam usg III trymestru i tylko takie zdjęcie buźki udało się zrobić.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf9726ad171f.jpg

    Milka1991, Szczęśliwa Mamusia, Kjopa3, Lokokoko, bobas2015 lubią tę wiadomość

    Eliza Barbara <3 wcześniak 35/36tc
    d69cj48ax1acv9cd.png

    Wiktoria Klara <3 wcześniak 27tc, ZD
    bhyw9vvjj54cn9n5.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ;) co u Was?
    Agadana jak ciążunia ?


    Niestety u jednej z nas ciąża się nie utrzymała...ale za to mamy kolejną u kogoś innego :)

    U nas wszystko oki, mała szaleje, nie choruje, ząbki wychodzą bezobjawowo ;)

    Szczęśliwa Mamusia, Lokokoko, bobas2015 lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 lipca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Kornelka będzie miała prawdopodobnie brata :)
    Malutki 100% zdrowia, ciąża super. To już 14 tydzień.
    Jestem przeszczesliwa :)

    Milka1991, Jagah, Szczęśliwa Mamusia, Lokokoko, bobas2015, Kleopatra, agadana lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej kochane ☺☺.

    Okropna pogoda nic dodać nic ująć mamy piękne lato w tym roku , ciągle pada u nas tak już od tygodnia nie daleko nas są stawy oby się nie wylały , a woda już do samego brzegu sięga . Ostatnio kursujemy z Anią do ortopedy byliśmy nawet na RTG , niestety ma Ania trochę te nóżki krzywe a raczej kości przepisał inne krople Devikap , po ktorych Ania miała okropne zaparcia odstawiłam to od razu bylo lepiej i podaję Ani D-Vitum nie ma zaparć . Sam nasz Pan ortopeda nic nie powiedział , że to coś nie pokojącego , na rehabilitację nie skierował , mamy znowu Ani zrobić badanie napoziom wit D3 to jedyny taki specjalista u nas w mieście .

    A tu nasza Ania.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a2f5575eb438.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 12:49

    Lokokoko, bobas2015 lubią tę wiadomość

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 18 lipca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. U nas wszystko ok. Rosną chłopaki. Ja myślę o pracy z rok dwa i potem trzecim Bobo; ) Piotr biega skacze je za 3 . Mamy wszystkie zęby poza dwoma piatkami. Ważny 13 kg mierzymy 87 cm;) pozdrawiamy
    af8b2b2b17a0da8amedetjpg

    Chłopcy sprzątają
    af8b2b2b17a0da8amedetjpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 15:26

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 20 lipca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Nareszcie moge się do Was odezwać. Tyle razy próbowałam i wyskakiwal mi jakis błąd. U nas wszystko ok. Wiktor będzie miał brata- to już pewne. Nie mamy zadnego pomysłu na imię- kompletnie żadne na nas szału nie robi :( Sallvie- gratulacje! Milka możesz zdradzić u kogo jeszcze będzie Dzidziuś? :) Bobas- wow! Tyle zębów macie? U nas dawno sie te zęby zatrzymały na ilości sztuk 6 i nie widać żeby coś dalej miało ruszyć ;)

    Milka1991, Jagah lubią tę wiadomość

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 lipca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to tylko nicki więc myślę że dziewczyny się nie obraża ;) SheWolf i swiezutka ciazunia u aniolkowamama ;)

    Gratuluję synka ! Będą grać z tatą w piłę :D

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 21 lipca 2018, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suuuper! Jak dobrze czytać takie wieści :) Gratulujemy koleżankom, mam nadzieję, że wszystko potoczy sie pomyślnie dla Nich.

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 21 lipca 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka a w którym tc była strata dzidziusia?

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 21 lipca 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agadana sam początek. Pozytywny test a zaraz krwawienie...:(

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
‹‹ 2273 2274 2275 2276 2277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ