X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Okolo 2500-2600 dzis 34+3 z usg i 33+5 z om
    Zastrzyk ze sterydem na rozwoj pluc dosatnieesz? To lez jak najwiecej , odpoczywaj, niech sie Mlody nie spieszy ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello swieze Mamy jak tam sytuacja?:)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na szczescie nadal dwupak :)

    Lokokoko, niania.ogg lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agadana, bardzo gratuluję. Jak się czujesz jako podwójna mama? Jak Wiktor reaguje na modszego? :*

    Sallvie, ufff to dobrze że Sewcio jeszcze w brzuszku :) oszczędzaj się.

    U nas w niedzielę już połowa ciąży!!!!
    Nie mogę uwierzyć. Dziś idę na badanie prenatalne 2 trymestru. Zobaczymy czy moja dziewczynka nadal jest dziewczynka :)
    Filipek jest cudny, czasem wychodzi u niego bunt dwulatka. W końcu to już ponad 19 miesięcy, dużo mówi, z jedzeniem się nam troszkę popsuł przez to że ostatnio brał antybiotyk.. :/
    My skończyliśmy już dom i od soboty mieszkamy. :) Również w sobotę mieliśmy stłuczkę samochodowa, ale wszystko jest ok. :)
    Buzi :*

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko Daj tam znać jak po wizycie i trzymam mocno kciuki ;-) .


    Ja wizytę miałam 1 Grudnia teraz kolejna dopiero po Świętach 29 Grudnia może wreszcie poznamy tą płeć chociaż mi to obojętne najważniejsze aby zdrowo rosło nasze szczęście . Ania ma różne dnie i noce , szczególnie noce wstaje niczym ranny ptaszek i mnie to już nie powiem że wykańcza . Maleństwo mnie kopie ❤️❤️ czuję już te takie delikatne ruchy ❤️❤️. Jak pójdę na wizytę to będzie już 20 tc :O
    ❤️ I zrobi mi to USG połówkowe ❤️ oby tak było . Ania już tak mówi trochę po swojemu czasami mnie zaskakuje , trzyma łyżeczkę oczywiście jej to nie wychodzi ale się nie poddaje jak się uprzejmie to musi próbować aż do skutku .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 12:18

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałyście kiedyś doczynienia z babyhaler? Opinie? :*

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Dziewczyny miałyście kiedyś doczynienia z babyhaler? Opinie? :*


    Może w necie popatrz na różnych forach ;-).


    Hej hej co tam u Was ;-).


    Mi święta szybko minęły byłam mega chora na szczęście w miarę szybko przeszło , dni za dniem lecą jak szalone i zaraz będzie Nowy Rok aż nie do uwierzenia :-) .
    Byłam dziś na kolejnej wizycie tam omówienie badań , ważenie mierzenie ciśnienia no i ...... wszystko na to wskazuje że moje przeczucie się sprawdziło i uwaga doczekamy się synka ❤️❤️❤️ widziałam na USG jajeczka i sisiorka jestem bardzo szczęśliwa że się udało Grześ bardzo się cieszy że w końcu będzie miał brata dziewczynki też bardzo chciały mieć braciszka ❤️ mąż nie jest zadowolony bardziej liczył na kolejną córkę B-) . Następna wizyta 12.01 zrobi mi USG połówkowe nie mogę nadal w to uwierzyć że urodzę synka chyba uwierzę jak urodzę :-P .

  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vero bedzie miala trzecie dziecko "rok po roku"? Lo maj gad, najwieksze brawa i najnizszy poklon. Szok. Gratulacje.

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa Gratuluje synka;)
    Niania co za wiesci ;) heh podziwiam tym bardzije po cc bo to ryzyko ogromne i dla dziecka i dla matki.
    U nas luzik, 15 stycznia ide do nowej pracy, dzieci z niania, Piotrus co dzien nowe slowa mowi, takze jeszcze szybcije niz jego brat zaczal, sam zje a je ciagle;) Wazy aktualnie 15 kg i mierzy 95 cm i ma wszytskie zeby z piatkami wlaczanie:)w kocnu zaczynaja sie razme komuikowac i bawic i oboje przesypiaja noce;) wiec o 21 dzieci nie ma i tak do 8;) w kocnu zaczynam sie regenrowac:)
    chciaz ogolnie czuje sie jakos slabo, zima mnie odbija, ciemno zimno i spac sie chce mi ciagle.. do tego nie chce mi sie cwczicy a z 5 kg trzeba by zgubic..
    takze u nas nowy rok nowe wyzwania:)

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991 lubią tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Niania owszem. Będzie 3 maleństwo u Vero i podobno to jeszcze nie koniec :D
    Za chwilę rozpakują się synkowie Sallvie i Yammie. Czekamy na to z niecierpliwością ;)

    U nas wszystko ok. Kornelia jest cudowna. Już wie, że w brzuchu jest dzidzi. Często go całuje i przytula ;) a no i u nas syn jak widać na suwaczku ;)
    Ciąża przebiega dobrze tfu tfu :)

    Niania a co u Was ? :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 18:13

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Wow super to gratulacje dla Vero :)

    Co u nas u nas ok :) ciąża też wsyztskieg dobrze. :)
    Filipek za dnia suepr, ale schody u nas zaczynają się w nocy. Dziewczyny może któraś z was też tak ma? Miała? Pomóżcie bo ja już sama nie wiem o co chodzi. Zazwyczaj po kąpieli kładziemy małego spać między 19-20. Odkładamy go do łóżeczka i zaczyna się całonocna jazda. Budzi się nam w nocy nonstop, bierzemy go do siebie i wierci się, płacze, nie prześpi w ogóle nocy. Czasem śpi budzi się tylko na jrdzenia-wciaz

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Hej :)
    Wow super to gratulacje dla Vero :)

    Co u nas u nas ok :) ciąża też wsyztskieg dobrze. :)
    Filipek za dnia suepr, ale schody u nas zaczynają się w nocy. Dziewczyny może któraś z was też tak ma? Miała? Pomóżcie bo ja już sama nie wiem o co chodzi. Zazwyczaj po kąpieli kładziemy małego spać między 19-20. Odkładamy go do łóżeczka i zaczyna się całonocna jazda. Budzi się nam w nocy nonstop, bierzemy go do siebie i wierci się, płacze, nie prześpi w ogóle nocy. Czasem śpi budzi się tylko na jrdzenia-wciaz


    Każde Wiesz dziecko jest inne nie wiem może coś przeszkadza Filipkowi że tak jest , Ania ma rok i 8 miesięcy i też ma czasami tak dziwne te noce że już po prostu do tego się przyzwyczaiłam , raz tak miała że wstawała mi nawet o północy z płaczem ani mm , ani kołysanki , bujanie odpada , w wózku nawet woziłam i nic i tak 5 dni pod rząd i nie wiem do dziś co było przyczyną byłam ledwo żywa , potem znów tak było i po drzemkach też płakała teraz odpukać ładnie mi śpi w nocy i oby już tak zostało tfu tfu .


    U mnie to strasznie ten czas leci , już jutro Sobota w tą Niedzielę jedziemy w odwiedziny do mojej siostry , mieliśmy na Święta przyjechać niestety nie spodziewany duży wydatek nam to popsuł :-( , w następną Sobotę 12 Stycznia wizyta ale teraz to chyba szybko pójdzie bo to tylko USG połówkowe , więc mam nadzieję że w miarę szybko wejdę na co nie liczę . Oczywiście dam Wam jak coś znać ;-) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 13:21

    Lokokoko lubi tę wiadomość

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Hej :)
    Wow super to gratulacje dla Vero :)

    Co u nas u nas ok :) ciąża też wsyztskieg dobrze. :)
    Filipek za dnia suepr, ale schody u nas zaczynają się w nocy. Dziewczyny może któraś z was też tak ma? Miała? Pomóżcie bo ja już sama nie wiem o co chodzi. Zazwyczaj po kąpieli kładziemy małego spać między 19-20. Odkładamy go do łóżeczka i zaczyna się całonocna jazda. Budzi się nam w nocy nonstop, bierzemy go do siebie i wierci się, płacze, nie prześpi w ogóle nocy. Czasem śpi budzi się tylko na jrdzenia-wciaz
    Koko ja widze kilka opcji bo pewnie powod jakis jest, zastanow sie czy cos moze dotyczyc Was:
    1. Co je przed spaniem tzn na kolacje i to co od godzinu okolo 16, czy sa to jakies swieze owoce warzywa, moze cos alergizujace , moze mecza go wzdecia boli brzuch, albo za malo wrecz zjadl i brzuszek burczy...
    2. Jaka macie temp w sypialni gdzie spi maly? optymalnie to miedzy 18,5 a 20 stopni, wiem ze dla wielu to bardzo chlodno, mi tez jest na poczatku chlodno ale jak juz usne to bardzo dobrze sie spi i jest czym oddcyac, u nas chlopacy mieli 21 stopni w sypialni i mi sie budzili, zmnijszylam do 19,5 i dodalam im kocyki na spiworki i spia jak zabici od 21-8 ;)
    3. Moze budzi sie bo nie jest zmeczony? Wybiegany? W takie dni kiedy u nas malo sie dzieje Piotrus tez nie idzie spac, Krzys juz dawno nie spi w dzien, ale wieczorem usypiaja doslownie w 3 minumty..
    4. No i nieszczesne zeby.. u nas nocki byly tez gorsze jak szly zeby.. teraz obije maja juz pelny zestaw i sie nie budza..
    5. Czy nie dzieje sie za duzo przes spaniem? Niektore dzieci zle reaguja na bajki zarowno czytane jak i w tv bezpordenio przed spaniem.. albo goscie zakupy czy cos.. to powinno sie odbyc najpozniej 2 h przed spaniem by dziecko sie troskze wyciszylo..
    takie mi rzeczy przychodza do glowy, moze jakos uda sie Tobie cos zmienic i bedzie lepiej ;) buziaki i powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 22:17

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mój synek 04.01 pojawił się na świecie. O 17 zajechaliśmy na ip bo trzeci dzień męczyły mnie skurcze a o 18 był już na świecie bo dojechałam z pełnym rozwarciem :)
    Na usg duży blad pomiaru u lekarza ale nie ważne :)
    2600 i 53cm :)
    Yammie też już urodziła mały Kuba przyszedł na świat w nowy rok

    Milka1991, Szczęśliwa Mamusia, Lokokoko, niania.ogg lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakby co to pierwsza strona jest aktualizowana. Są dodane kolejne ciąże i narodziny maluchów ;)

    Szczęśliwa Mamusia, Lokokoko lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Sallvie gratuluję, a z tymi porodami.to chyba wygrałaś na loterii :* dużo zdrówka dla synka i dumnej siostrzyczki. Całusy <3

    Szczęśliwa Mamusiu, właśnie dzięki Bobasowi chyba mamy lepsze noce. Ufff. Nie zapeszajac, bo to dopiero dwie. Temperaturę w pokoju mamy ok. Nawilżany też. Chodziło o drzemkę w ciągu dnia. Wyeliminowałam. Pierwszy dzień było ciężko, wczoraj już lepiej. Nie marudził. Odpoczął, ale nie spał w ciągu dnia. Zobaczymy jak dziś. W ogóle wolno tak samemu bronić dziecku spać w dzień? :D
    Dzięki bobas!! Serio :**

    Szczęśliwa Mamusia, bobas2015 lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko No to super że nocki się poprawiły a u nas znów jest kiepsko ze spaniem , a też nawilżamy powietrze , temperatura jest odpowiednia i nie wiem czemu Ania ma takie noce dodam że ma tak raz na jakiś czas jakby tak ciągle było to bym zwariowała chyba . Wstała mi 3 razy w nocy dwa o 2 nad ranem i o 3 oczywiście z płaczem mm nie , gorączki kataru nie ma potem znów jej dałam mm i wypiła pogadała trochę po swojemu i zasnęła oby to w końcu jej minęło . Nasze maleństwo też nie daje mi w nocy spać gdyż tak się wierci także ten piękne mam noce .
    Gratuluję wszystkim nowym mamą , witajcie maluszki na świecie ❤️❤️❤️.

    Mileczko cudna jest nasza pierwsza strona ❤️.

    A My z Dominikiem ( to już jak coś oficjalnie imię) mój mąż nadal liczy na córkę :-D , zaczynamy 22 tc ❤️ za szybko te tygodnie lecą ogólnie samopoczucie oki tylko jestem już czasami zmęczona i nie mam po prostu sił aby do przedszkola i szkoły chodzić , a w szkole też się na latam gdyż tak do szatni aby zejść to muszę Anię wyjąć i po schodach , Marysia tam się rozbiera a jest tam tyle dzieci szatnia jest tylko jedna więc sobie to wyobraźcie maluchy plus gimnazialiści , potem znów w górę po schodach i zejść też po schodach nie dziwne że potem tak się męczę , a od Września wcale nie będzie mi łatwo nie wiem jak to ogarnę tu Ania tu Dominik i dwie na raz Marysia i Gabrysia będzie ciężko ale dam sobie jakoś radę .

    Milka1991, bobas2015 lubią tę wiadomość

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)

    Tak ostatnio sobie przypomniałam o belly i z ciekawości wchodzę na wątek a tu ciągle życie trwa. Już was doczytałam także piszę co u mnie. Także jestem w drugiej ciąży termin mam na 6 lipca. Mikołaj rośnie duży i zdrowy. Bardzo dużo mówi, wszędzie włazi i opanował już korzystanie z nocnika. Wyrasta na wesołego starszego braciszka.
    Gratuluję wszystkim z nowymi dzieciaczkami :) Tym. które już trzymają swoje w ramionach i tym, które tak jak ja jeszcze czekają.

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991, Lokokoko, bobas2015, Jagah lubią tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby hej ! Wiesz że ostatnio o Tobie myślałam? Serio :D Że sporo dziewczyn przestało się odzywać a jestem ciekawa co u nich. No i proszę ;)
    Gratulacje! Fajnie że dolaczylas do naszego grona powtornych ciężarówek. Dawaj czasem znać co u Was słychać ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Cześć dziewczyny. Mój synek 04.01 pojawił się na świecie. O 17 zajechaliśmy na ip bo trzeci dzień męczyły mnie skurcze a o 18 był już na świecie bo dojechałam z pełnym rozwarciem :)
    Na usg duży blad pomiaru u lekarza ale nie ważne :)
    2600 i 53cm :)
    Yammie też już urodziła mały Kuba przyszedł na świat w nowy rok
    Gratulacje:)))

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
‹‹ 2280 2281 2282 2283 2284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ