X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby super wieści. Gratuluję :)
    Dziewczyny które są w podobnym okrose ciąży jak.ja. Jak czujecie ruchy dziecka? Milka? Szczęśliwa mamusiu?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko ja czuję ruchy już od jakiegoś miesiąca. Codziennie, praktycznie zawsze wieczorem, czasem rano czy jak stoję i coś robię. Z początku czułam smyrnięcia na linii majtek. Teraz już konkretne ruchy, wyczuwalne pod ręką w różnych miejscach ;)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Lullaby super wieści. Gratuluję :)
    Dziewczyny które są w podobnym okrose ciąży jak.ja. Jak czujecie ruchy dziecka? Milka? Szczęśliwa mamusiu?


    Moja droga ja to bardzo często ruchy czuję , Dominik chyba bardziej jest aktywny niż Ania szczególnie w nocy . Ja to czuję po prawym i lewym boku najbardziej cierpi mój pęcherz , gdyż zawsze smyrnie mnie tam a czasami tak mnie kopnie że na prawdę nie jest to przyjemne ale ogromnie się cieszę że jest taki aktywny ❤️ .

    Byłam moje drogie 12 Stycznia na wizycie USG połówkowe , płeć potwierdzona więc oczekujemy na Dominika , wszystko wymierzone i pomierzone waży już 487 gram o jej chyba chce siostry przegonić z wagą :-P , Marysia jak się urodziła ważyła 3700 , Gabrysia 3800 a Ania 3790 Grześ to był najdrobniejszy 3300 . Kolejna wizyta 26 Stycznia trochę mnie ciekawi dlaczego tak praktycznie co dwa tygodnie chodzę , z ciążą wszystko dobrze wiadomo coś tam czasami zaboli ale nie aż tak abym się martwiła jak się martwię itp to wiadomo o wszystkim mówię ginowi i mnie uspokaja ma on się ze mną :-P , do zrobienia mam tylko morfologię i mocz z tego wszystkiego zapomniałam go poprosić aby mi napisał jakie badania mam zrobić no nic pójdę i powiem co i jak . No i zaczęliśmy kolejny tc a to już 23 nawet nie zauważyłam że to już 6 msc robi się poważnie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2019, 10:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam trochę :-).

    Byłam znów nie dawno na wizycie w tą Sobotę , tam ważenie , mierzenie ciśnienia , Dominik rusza się jak szalony czasami myślę że ma 8 nóg i rąk gdyż wszędzie mnie kopie i koło pępka pod żebrami nawet czuję a szczególnie mój pęcherz sobie polubił . Wyniki oki mam tylko trochę bakterii w moczu przepisał mi Urofuroginum więc stosuję od dziś :-) . Ania odpukać ładnie mi śpi w nocy i nie wiem czego to zasługa może po prostu hej to minęło i oby nie powróciło :-) . Zmieniliśmy Ani łóżeczko i przenieśliśmy ja na dół na piętrusie na górze śpi Marysia nie płakała itp itd teraz to aż wychodzić czasami stamtąd nie chce ma tam w rogu parę zabawek potem jej zabieram przed snem . Miała trochę kataru ale już jej przeszło dziewczynki mają 7 Lutego bal karnawałowy Gabrysia u siebie w przedszkolu Marysia w szkole podstawowej :-). Synek będzie miał bierzmowanie w Maju a dokładnie 15 Maja o 18.00 i to na tygodniu , a ja jestem jego świadkiem niestety nie mam kogo wziąść jakby co , jutro idę do księdza powiem mu co i jak może coś wspólnie zaradzimy :-) .

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zyjecie? :)
    Co u Was?
    Ja zagladam pierwszy raz po dluuuuugiej nieobecnosci.
    U nas juz 31tc. Filipek rosnie i czasem jak ma gorszy dzien(zlapie go bunt) to nie wyrabiam.
    Przytylam juz 10 kg... Wiec cos rzedem. Alego słonia :D hah

    Calusy

    Szczęśliwa Mamusia, oyeykova lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 9 marca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko no mega dawno nikt się nie odzywał ;) 10kg ? To Pikuś. Ja 13kg :D u mnie też zaraz 3 wskoczy, już się nie mogę doczekać ;)
    U nas wszystko ok. Kornelii bunt dwulatka trwał tydzień więc jest dobrze. Poza tym jest mega grzeczna i świetnie sobie sama organizuje czas :) do przedszkola pójdzie od stycznia przyszłego roku, a tak to będziemy siedzieć we troje w domu :)

    Lokokoko, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 10 marca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka 10 bylo na wizycie 27 lutego haha. :) ja wlasnie tez sie zastanwiam czy nie dac malego do przedszkola, ale to jak mala skończy rok zebh miala szczepienia :S haha.
    U nas ten bunt dwulatka to raz jest raz go nie ma :D wiec sama juz nie wiem.
    I chyba u mnie będzie kolejne cięcie, bo juz omawialam ta kwestię z doktor prowadzaca, ale jeezcze czekamy do 36 tc.

    Milka1991, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko Ja żyję, żyję brak czasu po prostu.

    Jej ja z 31 tc strasznie szybko to mija, u mnie ja 30 tc i jedynie co mam to walizkę na kółkach i przewijak :-P .

    A u mnie jakoś leci ostatnio Ania była chora i antybiotyk nie pomógł i jezdziliśmy na zastrzyki biedna okropnie się zraziła do lekarzy :-\ , nawet uciekała od Pani doktor nie dała się osłuchać a nie ukrywał ze nie mam sił z nią się siłować . Nocki raz lepsze raz gorsze i nic w tym kierunku się nie zmienia, a już próbowałam wszystkiego na razie jest oki i niech tak zostanie . Był w tą Niedzielę na wizycie wreszcie po miesiącu zobaczyłam Dominika ❤❤, ma ładny i duży mózg jak to mój Pan gin ujął będzie mądrym chłopakiem :-P , powiedział również że duże ma przyrodzenie :-P , czyli wiadomo że będzie Dominik ❤. Mały waży już 1800 gram i nie ukrywam że już czuję tą wagę , kolejna wizyta za dwa tygodnie a będzie to 23 Marca , badania do zrobienia mam standard morfologia i mocz jeszcze na własną rękę zrobię moją grupę krwi z oznaczeniem .

  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pewnie już mnie nie pamiętacie ale mam prośbę, mój syn Dawidek na którego czekałam razem z Wami choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną, może któraś z Was nie rozliczyła jeszcze PITa lub może nas wspomóc choćby złotowką albo poprostu udostępnić informacje na Facebooku. Można nas znaleźć wpisując Dawidek Joniec, a poniżej link do naszego apelu na stronie fundacji Iskierka. Pozdrawiam i zdrówka życzę https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/dawid-joniec-z-bielska-bialej/

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 13 marca 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Kornela za 2,5 tygodniakonczy 2 latka. Mowi coraz więcej I ogólnie jest już taka rozumna :) mamy wszystkie ząbki.
    Jest cudowną starszą siostrą. Jest taka delikatna w stosunku do małego.
    A to moja księżniczka
    34rykix.jpg

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • IgaG Nowa
    Postów: 3 13

    Wysłany: 22 marca 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, długo mnie tu nie było i zniknęłam z Fb... bez słowa wiem... tamten rok był dla mnie bardzo ciężki psychicznie... po śmierci taty, zmarł mój ukochany wujek, w ogóle rodzina się posypała strasznie... 5 pogrzebów w jeden rok... wróciłam do pracy i jakoś z tygodnia na tydzień przetrwaliśmy to... widzę u Was ogromne zmiany, pojawiło się tyle dzieciaczków! wow. pozdrawiam Was serdecznie, ucałujcie wszystkie szczęścia Wasze

    Jagah, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    3i49vcqg72ztwlht.png
    7u223e3kwzxz5yrn.png
  • IgaG Nowa
    Postów: 3 13

    Wysłany: 22 marca 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u Nas także wielkie zmiany, Anielka żłobkowy zuch i postrach osiedla ;p rozrywkowa dziewczynka, że hej :) wszędzie wejdzie i wszędzie się wprosi, zwłaszcza do sąsiadów na kilkugodzinne zabawy. A my czekamy na drugie maleństwo :) o które staraliśmy się 1 cykl :D nastawiona byłam na miesiące starań i myslalam, że będzie to trwało i trwało a tu bach, zaskoczyło od razu. Obecnie jestem w 20 tygodniu ciąży, za tydzień mam usg więc zobaczymy, kto siedzi w brzuszku (wstępnie lekarz mówił, że dziewczynka).

    Jagah, sallvie, oyeykova, Szczęśliwa Mamusia, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    3i49vcqg72ztwlht.png
    7u223e3kwzxz5yrn.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 23 marca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga siema ! Foch za opuszczenie nas bez słowa :p
    Super że udało się szybko z drugim maluchem. U mnie też był to pierwszy cykl starań.
    Tak tak, dzieciaków mnóstwo się posypało i kolejne w drodze a jeszcze następne w planach ;)

    Może chcesz wrócić na fb ? Dziewczyny by chciały byś wróciła :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 24 marca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało mi się odzyskać stare konto :) Milka sama nie wiem z tym fb, usunęłam konto, zresztą tak głupio odeszłam bez słowa. na belly weszłam z ciekawości i wolnego czasu bo niestety po pobycie na patologii ciąży (krwawienie) musiałam zrezygnować z pracy z szkole i poszłam na l4

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 25 marca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga rozumiem ale jak będziesz mieć ochotę na powrot to daj tu znać. Jeszcze tu zaglądam co jakiś czas z sentymentu ;)
    I napisz po wizycie na kogo oficjalnie czekacie ;)

    IGA.G, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 26 marca 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    ja przyznaję ze też mi brakuje fb, nawet rozmawiałam o tym z jedną z Was ;) Ale ja nie odeszłam sama, tylko z braku dużej aktywności zostałam wydalona ;(

    układam życie z dwójką maluchów, to jest dopiero kosmos. Jak miałam jedno to nie miałam w co rąk włożyć, a teraz czasem sama się zastanawiam jakim cudem jesscze żyję :) :) :)

    poza tym moja córka to jest ostoją spokoju, nigdy nie placze, jest taka piękna, idealna, jak każde dziecko w sumie dla każdej mamy.

    A i wybieram się wlasnie na warsztaty dla rodziców dwulatków o buncie dwulatka, bo wymiękam chwilami;)

    Szczęśliwa Mamusia, Milka1991, IGA.G lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA. G Witaj witaj serdecznie moja droga i gratuluję kolejnego cudu pod sercem ❤❤?. Na kiedy masz termin porodu?.

    oyejkova Moja droga ja mam 4 w domu i 5 w drodze także tez mam wesoło takie małe przedszkole i najstarszy synek w wieku dojrzewania 😉.

    Hej hej moje drogie 😉😁.

    Witam się z naszym Dominikiem w 33 tc jak na 6 ciążę i 5 poród ogólnie dobrze się czuję , wiadomo jak to na końcówce odlicza się do tego 38 tc i niech się dzieje co chce w sensie porodu 😉 . Byłam w ubiegłą Sobotę 23.03 na wizycie standard mierzył mi ciśnienie , słyszałam serduszko nawet widziałam sprzet Dominika czyli jąderka 😝 , Dominik ma ułożenie podłużne a wcześniej był ułożony główką od dołu , kolejna wizyta uwaga uwaga w 2 urodziny naszej Ani ❤❤ 13 Kwietnia o 8 rano takie podwójne jakby święto , do zrobienia mam morfologię i mocz , i chyba to będą już moje ostatnie badania o ile nie zaleci jeszcze czegoś .

    oyeykova lubi tę wiadomość

  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:

    oyejkova Moja droga ja mam 4 w domu i 5 w drodze także tez mam wesoło takie małe przedszkole i najstarszy synek w wieku dojrzewania 😉.

    Ja Ciebie szczerze podziwiam. Mam w domu energicznego dwulatka, przy którym 5mies córeczka to Pikuś. Musisz być mega cierpliwa, zorganizowana i w ogóle stworzona do tego <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 18:23

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oyeykowa nie pocieszasz :D ja właśnie boję się tego armageddonu...ale po jakimś czasie powinno być fajnie nie ? Najgorszy początek bo to kolejny przewrót dotychczasowego życia o 180st ;)

    A jak ma na imię Twoja córka i kiedy się urodziła ? Co bym lukę na pierwszej stronie wypełniła :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oyeykova wrote:
    Ja Ciebie szczerze podziwiam. Mam w domu energicznego dwulatka, przy którym 5mies córeczka to Pikuś. Musisz być mega cierpliwa, zorganizowana i w ogóle stworzona do tego <3

    Dziękuje bardzo za tak mile słowa ❤❤.

‹‹ 2281 2282 2283 2284 2285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ