Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • atat Autorytet
    Postów: 1337 937

    Wysłany: 27 września 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni eno juz sobie wkrecam...
    Nawet nie pomaga, ze sam Roszkowski wyliczyl mi bardzo male ryzyka.
    Dla wieku bylo 1:475 a po badaniu 1:3000...

    ponad 5 lat starań
    2 poronienia
    MTHFR, BRCA1

    dqpri09kk3ufcjua.png
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 27 września 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atat wg tabelki, ktora ja mam masz w normie.
    A Roszkowiski - no coz mam powiedziec ....to jest super lekarz, ja bym mu ufala.

    atat lubi tę wiadomość

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 27 września 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wtabelce też masz dobrze. nie wkrecajmy sobie już:)

    atat lubi tę wiadomość


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 27 września 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde laski, teraz to ja się nakręcam, bo u mnie nt było 2,3. Genetyk nie widziała w tym nic niepokojącego.

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ryzyko niskie to nie ma co w tym grzebac. Jest dobrze i tego suię trzymajmy.

    Omon lubi tę wiadomość

  • atat Autorytet
    Postów: 1337 937

    Wysłany: 27 września 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham Was dziewczyny i właśnie po to tu jestem :*

    Dziekuje! Stawiam kolejkę, znaczy po porodach i wykarmieniach ma się rozumieć :)

    Antonelka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ponad 5 lat starań
    2 poronienia
    MTHFR, BRCA1

    dqpri09kk3ufcjua.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 27 września 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze 10 dni do badań ale już sobie koduje że wartości od 0.9 do 2.3 są dobre.
    Pewnie co by nie wyszło to po wyjściu z gabinetu będę sobie wkręcac problemy :/

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 27 września 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłam nie pisac o tym nt haha. wariatki uspokojcie się. Macie zdrowe maluchy koniec kropka :*

    Teklaa, Omon, atat, nick nieaktualny, Aga1991, karolina1990 lubią tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 27 września 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Krzyś miał 2.1 . Jest całkiem normalny;) spokojnie

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 27 września 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to jest to nt ???

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 27 września 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zakaz czytania jakichkolwiek artykułów o polityce.
    Co czytam o tej ustawie antyaborcyjnej, to jestem tak wściekła. Chodzę cały dzień i o tym gadam.

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 27 września 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelika1984 wrote:
    A co to jest to nt ???
    Przeziernosc faldu karkowego. Jezeli jest wysoka to zwiększa prawdopodobieństwo choroby dziecka.
    Edit błąd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 21:46

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 27 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutelka dzięki

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 27 września 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelika1984 wrote:
    A co to jest to nt ???


    Angelika to jeden z glowych parametrow w badaniach prenatalnych.
    Nie mialas w poprzednich ciazach prenatalnych?
    Pewnie z racji wieku ale ja uwazam, ze usg powinna kazda kobieta robic.

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 27 września 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Mam zakaz czytania jakichkolwiek artykułów o polityce.
    Co czytam o tej ustawie antyaborcyjnej, to jestem tak wściekła. Chodzę cały dzień i o tym gadam.

    Ja tez mam zakaz o ustawie antyaborcyjnej i o in vitro.

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 27 września 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Gratuluję udanych wizyt <3
    Tak jak Milka pisze macie zdrowe dzieciaczki i tak zostanie :-)

    Milka1991, kahaśka lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Korcia Autorytet
    Postów: 442 444

    Wysłany: 27 września 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowe dziecko to najwspanialsza wiadomość na świecie. Niech tak już będzie zawsze.
    Na dzisiaj miałam słaby dzień. Źle samopoczucie,ból głowy. Teraz juz leżę i czekam na sen.
    Ach te teściowe, dobra to cud. Moja jest powiedzmy spoko,ale czasem ma swoje wrzuty. Może właśnie dlatego jeszcze nic nie wiedzą o ciąży. Mąż jakoś nie spieszy się aby im powiedzieć, bo wie,że się na gadają. Ehhh h
    Spokojnej nocy!

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    8p3o3e3k2s82vwqj.png
  • Ewelina 3 Ekspertka
    Postów: 188 174

    Wysłany: 27 września 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh co do teściowych to moja była ok dopuki nie zaszłam w 3 ciąże według niej to za dużo dzieci i jestesmy bezmyślni... życzyła mi poronienia także jestem juz do niej na dystans a jak kiedys poroniłam to powiedziała i dobrze po co wam to ;/;/

    córeczko czekamy na Ciebie <3
    w4sq43r8r4rmbt6w.png
    74di20mmtq5kyqbu.png
    74dix1hpqenjra5g.png
  • Ewelina 3 Ekspertka
    Postów: 188 174

    Wysłany: 27 września 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc :)

    córeczko czekamy na Ciebie <3
    w4sq43r8r4rmbt6w.png
    74di20mmtq5kyqbu.png
    74dix1hpqenjra5g.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 28 września 2016, 04:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina 3 wrote:
    ahh co do teściowych to moja była ok dopuki nie zaszłam w 3 ciąże według niej to za dużo dzieci i jestesmy bezmyślni... życzyła mi poronienia także jestem juz do niej na dystans a jak kiedys poroniłam to powiedziała i dobrze po co wam to ;/;/
    Ja pier*ole :O

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ