Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 28 października 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    heheeh :D

    u mnie D to taka zmiana!!! miałam maaleńkie piersi - pełne A, małe B :P a teraz??? ale M zadowolony bo mu się w rękach nie mieszczą :D wyglądam jak z filmów porno bo są wielkie i jędrne :D wyglądają jakby mi sylikon ktoś włożył :D

    moj tez sie cieszy ;). A zawsze mowil ze lubi moje male piersi i woli male a teraz normalnei slini sie jak pies ;P

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Ja tez sie zastanawiam nad Alexandrem ale nie wiem sama.. chyba jednak nie.. no jak bedzie u mnie chlopak to bede miala duzy problem, bo mi sie nic nie podoba :D

    Ja za to imię dla chlopca - bez problemu wybrałam, a mieliśmy ogromny problem z imieneim dla córki :)) ale jakoś mamusia wymyśliłą Aduśkę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    moj tez sie cieszy ;). A zawsze mowil ze lubi moje male piersi i woli male a teraz normalnei slini sie jak pies ;P

    Mój też nie marudził że małe :P ale na te też mu ślina kapie z brody :PPP

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 28 października 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Ja za to imię dla chlopca - bez problemu wybrałam, a mieliśmy ogromny problem z imieneim dla córki :)) ale jakoś mamusia wymyśliłą Aduśkę :D

    Bardzo ladne imie :) ja to dla cory mam albo Emilie albo Sofia .. ale w sumie jeszcze tez nie wiem :) chce zeby imie bylo szwedzkie ale nie przesadzone :)

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia90 wrote:
    Moi znajomi chcieli nazwać córeczkę Ada (nie Adrianna), ale w urzędzie stwierdzili, ze nie ma takiego imienia, że to zdrobnienie i kazali wybrać inne :O Nie znają się ci urzędasy!

    No u nas będzie Adrianna, ale ja już zdrobniłam na Adę ;D
    Teraz już się prawo zmieniło i można nazywać dzieci zdrobniale - w akcie urodzenia może widniec Ada :) ale ja wolę Adrianna w akcie a mówić będę nazamiennie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Bardzo ladne imie :) ja to dla cory mam albo Emilie albo Sofia .. ale w sumie jeszcze tez nie wiem :) chce zeby imie bylo szwedzkie ale nie przesadzone :)

    Sofia to piękne imię :) Emilie zresztą też :) także miałabym dylemat :) poczujesz na pewno które jest odpowiednie :)

    Rudzia lubi tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 28 października 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Maluszek mi sie wierzga <3

    Fasia, nick nieaktualny, malinka1984 lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Wlasnie Maluszek mi sie wierzga <3

    mnie też okłada :D hehe

    Rudzia lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie wierzga i nikt mnie nie okłada, spadajcie :P

    mantissa, MartaAlvi, nick nieaktualny, malinka1984, Robotka1 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Mi nic nie wierzga i nikt mnie nie okłada, spadajcie :P

    hehehe FASIA!! :D
    Biedna ty :D ale głodna już nie jesteś? :P

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 28 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co czasem mnie tak czuje jak moj brzuch jest napiety, jak napieta jest skora na bokach i tak sobei nei moge wyobrazic, ze ten brzuch ma jeszcze tak bardzo urosnac! Jak ta skora to wytrzyma???
    btw. Nie ma Palmersa w niemczech :/, a przynajmiej nei w tym Rossmannie gdzie bylam. Bede za dwa tyg w Pl to tam kupie a narazie bede sie smarowac smierdzacym olejkiem z Hipp.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam przesłanie na koniec dnia :D
    969b96fc4ca52a11med.jpg

    Fasia, MartaAlvi, malinka1984, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    hehehe FASIA!! :D
    Biedna ty :D ale głodna już nie jesteś? :P

    Hahaha :D nie, już nie. dziękuję że pytasz :D :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Hahaha :D nie, już nie. dziękuję że pytasz :D :D

    ZA to ja jestem :P ale przynajmneij wiem co chcę :P idę po macę z serem pleśniowym :D

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    ZA to ja jestem :P ale przynajmneij wiem co chcę :P idę po macę z serem pleśniowym :D

    Szczęściara, że masz taką wiedzę :P smacznego :P

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Szczęściara, że masz taką wiedzę :P smacznego :P
    hehe :)) dziękuję było pyszne! :D

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 28 października 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    A mam przesłanie na koniec dnia :D
    969b96fc4ca52a11med.jpg

    no u mnie to chyba rutyna taka awanture zrobic <wstydnis>. Chociaz chyba mi sie polepszylo troche i juz sie hamuje ;)

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    no u mnie to chyba rutyna taka awanture zrobic <wstydnis>. Chociaz chyba mi sie polepszylo troche i juz sie hamuje ;)
    heheh :D grunt to nei odchodzić od przyzwyczajen żeby mąż nie zgłupiał :P

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 28 października 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    MartaAlvi napisała:

    "Mantissa dziś pisała, że się rozczarowała jak lekarz powiedział, że to jednak synek a nie córeczka i ja ostatnio poczułam to samo, mimo że u mnie lekarz zgadywał bo ma do dupy sprzęt to i tak gdzieś tam ziarnko niepewności zasiał... Już nie jestem taka pewna, że będzie córka.
    No cóż, to naturalne, że czujemy małe rozczaorwanie bo nastawiamy się na coś innego, ale wiadomo że bedziemy kochać nad życie :)
    Pytałam męża czy jest rozczarowany jak lekarz powiedzał na genetycznym, że na 80% córka to tylko smutno powiedział - a jak myślisz? haha Wszystkim nie dogodzisz :D za to wszyscy będą przeszczęśliwi jak ten mały Szkrab pojawi się na świecie :)"

    Ja też czułąm rozczarowanie że wtępnie powiedział o córce - bo mąż wiecznie mi pieprzył że chłopak i tak przywykłam do tej myśli że nei brałam córki pod uwagę poza tym myślałam, że rozczaruję tym swojego.. ale teraz oboje jesteśmy szczęśliwi :D ale pewności nadal nie ma że to Adusia :D

    Cieszę się, że nie jestem sama z takimi głupimi myślami, bo już myślałam, że coś ze mną nie tak. Po prostu muszę się przestawić, trochę to pewnie zajmie ale koniec końców i tak będę kochać najbardziej na świecie. I szczerze to cieszę się, że wiem już teraz i mam czas na "przestawienie się", nie wiem jak bym to zniosła przy porodzie, skoro już dzisiaj się prawie z żalu za córą popłakałam. Okropna jestem.
    Ale dosyć smęcenia, czas jakaś kolację wszamac, bo głodna jestem, że szok. I suwaczek muszę zmienić. :)

    nick nieaktualny, MartaAlvi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 28 października 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mantissa wrote:
    Cieszę się, że nie jestem sama z takimi głupimi myślami, bo już myślałam, że coś ze mną nie tak. Po prostu muszę się przestawić, trochę to pewnie zajmie ale koniec końców i tak będę kochać najbardziej na świecie. I szczerze to cieszę się, że wiem już teraz i mam czas na "przestawienie się", nie wiem jak bym to zniosła przy porodzie, skoro już dzisiaj się prawie z żalu za córą popłakałam. Okropna jestem.
    Ale dosyć smęcenia, czas jakaś kolację wszamac, bo głodna jestem, że szok. I suwaczek muszę zmienić. :)

    A wyobraz sobei jak czasem ludzie po 3 chlopakow maja ;).
    Jest w ogole cos takeigo jak syndrom rozczarowania plcia. O tym sie nie mowi bo to troche glupio jak matka jest rozczarowana dzieckiem ale pojawiaja sie powoli o tym artykuly ze cos takeigo istnieje. Z tym, ze taki syndrom to juz raczej ma silniejsze objawy i moze wywolac jakas depresje czy cos, ale chodzi mi o sam fakt, ze to nie jest nic nowego.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
‹‹ 605 606 607 608 609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ