X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 13 maja 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja fakt rzadko tu zaglądam.

    A z imieniem mamy problem, chociaż ostatnio stanęło na Jaśku :) A u Ciebie jeśli będzie córcia to masz już jakieś typy?

    A powiedz dalej szyjesz? Jak ci idzie :)

    Krysti ~~>, AlicjaaA lubią tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Zagląda tu jeszcze ktoś.

    Można mnie znaleźć na instagram krystyna_rak

    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny buźiaczki

    olka30 lubi tę wiadomość

    1usai09kjz0kxoir.png
  • AlicjaaA Autorytet
    Postów: 849 769

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 wrote:
    Alicja fakt rzadko tu zaglądam.

    A z imieniem mamy problem, chociaż ostatnio stanęło na Jaśku :) A u Ciebie jeśli będzie córcia to masz już jakieś typy?

    A powiedz dalej szyjesz? Jak ci idzie :)

    Hej Ula, dawno tu nie zaglądałam, bo myślałam, że już nikogo tu nie ma :-)

    O rety, ty już w terminie jesteś!! Daj znać kochana jak dzieciątko przyjdzie na świat, trzymam kciuki za lekki poród :-) Imię dla synka piękne.

    U nas na 100% dziewczynka, będzie Natalia po mamusi, bo ja mam tak na drugie, nie jest używane a baardzo mi się podoba. Niestety u mnie zaczynają się komplikacje jak przy Tomku, szyjke mam mocno skróconą i miękka, za tydzień decyzja czy pessar.

    Co do szycia to szyję, ale znacznie rzadziej, czas teoretyczny mam będąc na zwolnieniu, ale siedzenie przy maszynie bądź na ziemi żeby wykroić coś to boli mnie zaraz w krzyżu i kluje w szyjce..
    Powoli kompletuję wyprawkę :-)

    Cześć Kristi, pozdrawiam :-)

    dqpr6iyewfi44js0.png
    rfxg9jcg2qpvnn7a.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny? Któraś urodziła, może jakieś nowiny o nowych ciężarówkach z naszego wątku? Jak się wam dzieciaczki chowają?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 5146 5147 5148 5149 5150
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ