Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWIETNIÓWKI 2017 ♡
Odpowiedz

KWIETNIÓWKI 2017 ♡

Oceń ten wątek:
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 23 lipca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mój termin wychodzi na 1.04.2017 wiec założę wątek:) zapraszam mamusie, oby was było wiele:)

    guerretenshi, Agga, Milka1991, AniaM lubią tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kwietniowe dziecko i to cudny miesiąc na malucha :) gratuluję i trzymam kciuki :)

    Agga lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 23 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kwietniówki?! Kiedy? Jak? Co? :o
    Gratuluję bardzo mocno!
    Życzę spokojnej ciąży, pięknych 9 miesięcy z okruszkiem w brzuszku i oczywiście, szczęśliwego rozwiązania! :)

    Czincja, darek, Agga lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam nudnych i spokojnych 9 miesięcy:)

    Kwietniówka 2015 oraz Wrześniówka 2016 :)

    Agga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej już Kwietniówki :D , ale to pędzi :D zaraz będą Majówki i Czerwcówki :D ja piszę się na Lipiec :D :D , życzę wam kochane zdrowych i bezproblemowych ciąż :D , aby wasze szczęścia były z wami do samego końca :D .

    Agga lubi tę wiadomość

  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 24 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :-)

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 24 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja mi wychodzi termin wg OM na 2 kwietnia

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 24 lipca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a kiedy zaczęłaś cykl?:) ja 24.06 :)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • darek Koleżanka
    Postów: 60 69

    Wysłany: 24 lipca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się również na kwietniówkach :)

    Mi termin wychodzi na 3 kwietnia :) Więc jesteśmy dzień po dniu :)
    Cykl rozpoczęty 27.06. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2016, 16:38

    Wizyta:
    Wizyta: 16.09.2016
    Szpital: 20.09.2016
    Prenatalne 22.09.2016
    hchy9jcgqql15z4o.png

    Kropek :*
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 24 lipca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki. Ja cykl zaczęłam 26 czerwca. Robiłam 5 testów. W piątek beta wynosiła 303,9 dziś. Mam takie pytanie czy to wasze pierwsze dzieciaczki? Bo ja mam syna 7,5 roku córkę 1 rok i teraz wpadka. Obydwie ciążę były rozwiązane przez cc

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Karina1989 Autorytet
    Postów: 988 414

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kwietniówki?! Wow :D
    Spokojnych, bezproblemowych ciąż dla wszystkich Kwietnióweczek :)

    Kwietniówka 2007 i 2014 :)

    f2wl3e5e2woqb9gd.png
    zem3krhmp272sip5.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje 2 ale pierwsze sn :) z drugim może tez powalcze chociaż to ciężka sprawa :)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety już kwiecień, czas leci strasznie szybko. Dużo zdrowia i cierpliwości dla Was dziewczyny :-) Grudniówka 2016

  • 28latkaa Autorytet
    Postów: 447 492

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu pierwszy raz napisałam na kwietniowkach 2016 i zostałam tutaj cała ciąże :) powodzenia nudnych ciąż :)

    Olina, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5smg7yv4tozota.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje spokojnych ciąż:)) kwietniowka 2016

    28latkaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg OM termin na 2 kwietnia. Witam :) Zrobcie jakas liste ;) ; p

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • Miniu Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mi też wychodzi termin na 1.04.2017 :)

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) super jak mi

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:35

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kwietnioweczki :)
    Jak ten czas leci :) jestem kwietniowka 2015 i mam nadzieje zobaczyć ponownie 2 kreski za ok 2 tygodnie :)
    Trzymajcie kciuki,

    A juz zaciazonym życzę zdrowej i spokojnej ciąży :)

    nick nieaktualny, Milka1991 lubią tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ