Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWIETNIÓWKI 2017 ♡
Odpowiedz

KWIETNIÓWKI 2017 ♡

Oceń ten wątek:
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja. Według BBF termin mam na 1.04.
    Wczoraj pierwszy sik i dwie kreski, beta 474

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) niby termin wg OM na 30.03 ale implementacja chyba późno byla więc obstawiam że z usg będzie na kwiecień ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta
    Środa 22
    Sobota 81
    Poniedziałek 226

    Milka1991, Czincja lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane witajcie :) Gratuluję kolejnym mamusią :D Zrobiłam test ciążowy jest jedna krecha , druga ledwo widoczna , jutro z rana powtórzę, siedzę kochane i nie dowierzam.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e330c8b16e4.jpg

    LaRa, magdzia26, Milka1991 lubią tę wiadomość

  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dzisiaj dwa testy pozytywne, czekam na wyniki bety. Sama jeszcze nie wierzę że się udało szczególnie że owulacja była dopiero w 49 dc.

    Milka1991, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż mi się łezka w oku zakręcila... rok temu też robiłam testy i biegałam na betę, przeżywałam to wszystko co Wy teraz, a dzisiaj mój wymarzony kropek śpi sobie smacznie w wózku pod drzewem w ogrodzie :) nie mogę uwierzyć że to już rok minął. .. gratuluje wam Kwietnioweczki serdecznie i życzę spokojnych, bezproblemowych i pełnych radości 9 miesiecy :) dbajcie o siebie i Wasze dzieciątka :)

    mirka14, magdzia26, Milka1991 lubią tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusiu ja też niedowierzalam jak zobaczyłam swojego bladziocha na teście polecam testy check&go z rossmana dla mnie najbardziej czule w obu ciazach wyszły pieknie widoczne krechy a na innych były bladziochy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 O dziękuję jutro idę i tak na miasto , a rossmann mam dalej na mieście to sobie kupię :).

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One są takie różowe po dwa pakowane strumieniowe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelika1984 wrote:
    Kasieniaczek super beta urosła. A kiedy robilas ta 700 ??? Ja w piątek robiłam i miałam 303 betę. Ale tutaj się nas nazbierało. Fajnie :-)

    pierwsza w 13 dpo z wynikiem 79,2, a druga po 96 godzinach w 17 dpo, stąd aż tak duży przyrost i wynik 778,8.

    Milka trzymam kciuki za piękny przyrost :)

    Dziś orientowałam się w terminach do mojego ginekologa z LuxMedu i okazało się, że wolne terminy są od 22 sierpnia, bo wcześniej jest na urlopie. Jak dla mnie to za długo, bo to byłby 9 czy 10 tydzień. W związku w tym obdzwoniłam dziś ginów z polecenia prywatnie, ale wszyscy też na urlopie. Został mi NFZ i zapisałam się na wizytę na poniedziałek 1 sierpnia, bo nigdzie w moim mieście nie robią od razu USG, tylko pierw wizyta, potem skierowanie i dopiero można na USG się umawiać, czeka się od 7 do 13 dni średnio, więc by pasowało. Pójdę na wizytę i pierwsze USG na NFZ, a jak wróci mój gin umówię się do niego i będę prowadzić ciąże. Ach te okresy urlopowe...

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 Dziękuję za wskazówki :D , w razie w będę wiedziała co szukać :).

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się całe szczęście udało umówić na wizytę do mojej gin na 4.08

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 Ja to 02.08 prawdopodobnie będę szła prywatnie , moja gin już na NFZ nie przyjmuje taka wizyta 60 zł kosztuje , a wychodzi na to że znów będę miała zmianę gin . Tylko że u nas w szpitalu tylko dwóch gin przyjmuje jedna Pani przed 60 i Pan , ale tego Pana wolę omijać bo jest ordynatorem w pewnym szpitalu , który nie szczyci się zbytnio dobrymi opiniami.

  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 26 lipca 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 97,71

    Milka1991, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 26 lipca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 17:59

    mirka14 lubi tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 lipca 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też prywatnie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 26 lipca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam prywatną opiekę z pracy, więc mnie to nic nie kosztuje. A dodatkowo mój gin pracuje w szpitalu w moim city. Na wizytę umówiłam się na 3.08

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 27 lipca 2016, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) oficjalnie do Was dołączam :) test dziś z dobrze widoczną II :) termin wedlug belly 5 kwiecień :) ale jestem szczęśliwa :)

    magdzia26, Milka1991, LaRa lubią tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 27 lipca 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:00

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ