Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWIETNIÓWKI 2017 ♡
Odpowiedz

KWIETNIÓWKI 2017 ♡

Oceń ten wątek:
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam termin na 5 kwietnia :)
    gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom! :D

    a mi sie tak mordka cieszy o tak :D :D :D

    darek lubi tę wiadomość

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 25 lipca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się tak cieszyła:) nawet na telefonie pisać nie mogłam tak mi się trzesły ręce :D

    Agga lubi tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • darek Koleżanka
    Postów: 60 69

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Druga beta 259,5 :) bardo się cieszę !
    Aż bym na usg leciała chociaż wiem, że nic nie będzie widać. Dziewczyny.. a Wy już macie umówiony termin do gin?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wizyta:
    Wizyta: 16.09.2016
    Szpital: 20.09.2016
    Prenatalne 22.09.2016
    hchy9jcgqql15z4o.png

    Kropek :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej wszystkim :) . Gratulowałam wam i chyba do was nie bawem zawitam oby na stałe , mam trójkę cudnych dzieci :D , czwarte szczęście nie chciało być z nami 4 Czerwca tego roku poroniłam , i tego samego dnia miałam robiony zabieg , gin kazała nam dwa miesiące odczekać dopiero jestem po pierwszej @ po zabiegu , jutro będę się testować , według moich obliczeń termin porodu wypada na 3 kwiecień :) .Pozdrawiam was serdecznie , jakby co to poinformuję co i jak :).

    darek Fajny nic masz :D, mój mąż ma tak na imię :D. Ja jeszcze nie byłam jutro najpierw test ciążowy kupuję jak wyjdzie pozytyw to się zapiszę a się zdziwi moja Pani gin :) , jakby co @ dalej nie widać , a dwa dni mi się spóźnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 22:01

    darek, Agga, Milka1991 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) gratuluję wszystkim ;) według BBF termin na 06.04.2017 :)

    Póki co zrobiłam 4 testy- pozytywne, chociaż druga kreska bledsza jeszcze ale wszystkie 4 się pojawiły :)

    A wy? Po samych testach domowych czy też betę robilyscie już? Umawiacie się do ginekologa? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) gratuluję wszystkim ;) według BBF termin na 06.04.2017 :)

    Póki co zrobiłam 4 testy- pozytywne, chociaż druga kreska bledsza jeszcze ale wszystkie 4 się pojawiły :)

    A wy? Po samych testach domowych czy też betę robilyscie już? Umawiacie się do ginekologa? :)

  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po 3 testach i becie dzisiejszej, w srode lece na kolejna zobaczyc jak rosnie ;) do gina bede sie umawiac jak tylko mezowi powiem, caly czas mysle jak to zrobic :D

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę do gina w przyszłym tygodniu na pewno dłużej nie wytrzymam

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kolejne mamusię. Jestem za zrobieniem listy. Jak zrobiliście te suwaczki? Pzdr

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin kazał przyjść w 7 tc

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Melduje się i ja :) Termin wg OM na 1 kwietnia, cykl rozpoczęty 26czerwca, wczesna owulacja. Jestem już po 2 betach, jak widać w podpisie. Do gina wybiorę się w 7 tc. Powinno już być widać serduszko.

    Awf3p2.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:51

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 17:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 17:59

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wybieram się na betę jeśli mi się uda :)

    Milka1991 trzymam kciuki i wierzę że będzie dobrze :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny i ja poproszę o kciuki jutro powtarzam test dzisiaj wyszedł cień :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 17:59

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to ogarnę aczkolwiek chyba aż tyle czasu nie mam żeby to non stop uzupełniać. Mam w domu 18 miesięczna dzidzie co wymaga mojej uwagi i prowadzę firmę ;)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieniaczek super beta urosła. A kiedy robilas ta 700 ??? Ja w piątek robiłam i miałam 303 betę. Ale tutaj się nas nazbierało. Fajnie :-)

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka ja równie trzymam kciuki obyś mogla z nami zostac





    Milka1991 lubi tę wiadomość

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ