X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWIETNIÓWKI 2017 ♡
Odpowiedz

KWIETNIÓWKI 2017 ♡

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:35

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • DZIKI Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny☺ przewidziany termin 13.04.17. Jestem po jednym poronieniu w grudniu 2015.
    Mam do Was może dziwne pytanie ale mega mnie to dręczy. Dziś w nocy obudziły mnie gazy korę uchodzily z mojej pochwy. Było ich sporo skoro się obudziłam nawet. Seks ostatni raz uprawialismy w sobotę wiec to raczej nie po seksie. Rano sprawdziłam szyjkę macicy i jest twarda ale lekko rozpulchniona.
    Boje się ze to może coś złego oznaczać. Jak myślicie? Miała któraś tak?

    Dzika
  • kamposowa Nowa
    Postów: 2 6

    Wysłany: 3 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam termin na 22 kwietnia 2017 ;)
    Narazie najgorsze te mdłości rano - nie mogę nic zjeść i wieczorne wzdęcia ;/

  • Wanda1986 Autorytet
    Postów: 576 640

    Wysłany: 4 września 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przedstawiam się i ja. Mam termin na 18 kwietnia, mdłości mi dokuczają coraz mocniej, schudłam póki co 3 kilo. To drugi dzidziuś, pierwszy ma w tej chwili roczek i miesiąc. Na początku było trochę przejść, plamienia, skurcze itd, ale teraz biorę luteinę i póki co lepiej. Martwi mnie tylko wynik cukru na czczo, mam 94 a norma do 91, w tym tygodniu czeka mnie krzywa cukrowa. Nie mam pojęcia o diecie cukrzycowej, może są tu jakieś mamy, które miały ten kłopot od początku ciąży?

    Rjsxp2.png
    mb8Xp2.png
  • mrik Ekspertka
    Postów: 212 269

    Wysłany: 6 września 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przylaczam sie i ja :) wstepny termin 23.04.17, obecnie zaczal sie 8 tydzien, beda blizniaki i serduszka pieknie bija :) mdlosci sa i wstret do wiekszosci jedzenia. Czasem migreny dokuczaja, ale nie ma co narzekac :)


    o148l6d8octf4x0k.png
  • violas Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 12 września 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :-) Mój termin to 18 kwietnia i również spodziewam się bliźniaków :-) Mdłości, nadwrażliwość na zapachy nie są mi obce. Od kilku dni mam problem z zaparciami, a dzisiaj chwyciła mnie kolka i ledwo się ruszam :-(

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 13 września 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violas zapraszamy na nasz nowy wątek kwietniowe szczęścia :)

    Awf3p2.png
‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ