Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWIETNIÓWKI 2017 ♡
Odpowiedz

KWIETNIÓWKI 2017 ♡

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:12

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga no pewnie ze nie moge usiedziec, robie obiad i ci chwile patrze na zegarek kiedy bedzie ta 15 zebym chociaz sprawdzila na internecie wyniki ;) Ja jestem za tym zebys zrobila bete, nic Ci to nie zaszkodzi :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Gratuluje pięknych bet :) Ja dziś rano byłam zbadać progesteron, bo ostatnia wartość z 17 dpo to zaledwie 16,1 ng/ml. Zależy według jakich widełek, jedne podają, że normy są od 9, a drugie, że od 16,4. W poniedziałek mam wizytę i wolę mieć dwa wyniki. Może akurat coś wzrosło i jest w normie :) Wczoraj miałam podły humor strasznie, za sprawą teściów. Ogólnie miałam jakiś napad stanu lękowego. Pierwszy raz w życiu coś takiego mnie spotkało i nie chcę więcej czegoś takiego doświadczyć. Pierw zalewanie potu, potem kołatanie serca, ściśnięcie żołądka, lęk i płacz jednocześnie. Nie mogłam się opanować. Z tego wszystkiego aż zwymiotowałam. Trzymało mnie aż do powrotu M z pracy. Potem już tylko ryczałam bez powodu. Dziś na szczęście jest o wiele lepiej. Rano miałam jeszcze podły humor i byłam tak rozbita, że nie mogłam się na niczym skupić. Zawsze myślałam, że jestem zrównoważona, ale jak widać w ciąży dzieją się z kobietą różne rzeczy.

    Co do pierwszej strony, to jeśli ma być tak ładnie prowadzona, jak pokazała Milka, to jestem za! Oczywiście o ile Czincja się zgodzi :)

    Awf3p2.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedzialek zrobie bete ;p burza idzie i juz lac zaczelo :(

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka jeśli chcesz wstawić zdjęcie to najlepiej wpisać tu dajesz link do zdjęcia i kończysz przetestowane na forum i działa :)

    Awf3p2.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:12

    magdzia26, Agga, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga u mnie jest piekne sloneczko i do tego deszcz;/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka jakie maciupeńkie szczęście :) mam nadzieje ze i ja za niedlugo takie zdjecie dostane ;)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka ale wielkolud :D I pomyśleć, że mój kropek jest jeszcze mniejszy ;) W zasadzie to liczę na dwa kropki i bardzo się zdziwię jeśli będzie jeden :)

    Awf3p2.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:18

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i prawie 14. Lecę po wyniki progesteronu. Trzymajcie kciuki :) Dam znać, jak wrócę, czyli pewnie za 20 minut :)

    Agga lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co z tym nowym wątkiem? Czy zostajemy tutaj? Bo coraz nas wiecej :D
    Dziewczynki gratulacje bet i pięknych zdjęć sama nie mogę sie doczekać kiedy swojego kropka zobacze a to dopiero za 2 tygodnie :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:18

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaRa wrote:
    Witajcie kwietnioweczki :)
    Jak ten czas leci :) jestem kwietniowka 2015 i mam nadzieje zobaczyć ponownie 2 kreski za ok 2 tygodnie :)
    Trzymajcie kciuki,

    A juz zaciazonym życzę zdrowej i spokojnej ciąży :)

    No w sumie jak sie streszcze to moze znowu sie na kwietniowki zalapie ;P

    Agga, magdzia26, LaRa lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka dzialaj i wpadaj tutaj do nas! :)

    Milka piekny pecherzyk, tez juz chce zobaczyc co tam u mnie w srodku slychac, a do poniedzialku jeszcze tyle czasu!

    kasieniaczek jak wyniki?

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:19

    nick nieaktualny, Agga lubią tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 Cudny maluszek jest :* , taki maleńki a ile radości , szczęścia :* .

    Agga Trzymam kciuki , aby beta urosła wysoko :) .

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusiu szkoda ze się nie udało tym razem ale może zalapiesz się jeszcze na kwiecień jak dobrze pojdzi ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka śliczny kropus :* ja dopiero za tydzień wizyta...

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciąża to pewnie zleci tym razem szybko. Mając małego brzdąca nie będzie czasu na delektowanie się tym stanem. Sioatra ma taką sytuację jak ja i już jest w połowie i mówi, że nie zauważyła kiedy :)

    LaRa lubi tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ