X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Leki w ciąży
Odpowiedz

Leki w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 15:48

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 290 56

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przyjmuję w ciaży żadnych leków. Jedynie espumisan na wzdjęcia bo mam ogromne, ale konsultowałam to z ginekolog, która prowadzi moją ciężę i powiedziała ze nie ma problemu ( dla kobiet w ciąży dedykowana jest jednak wersja w kropelkach niż wersja tradycyjna w tabletkach).

    Zanim zdecyduję się na przyjęcie jakiegoś leku, zawsze sprawdzam jakie moze mieć możliwe działania niepożądane w literaturze. Jak rownież pytam się lekarki czy mogę go przyjmować. Poszukaj takiej ksiązki na PZWL https://pzwl.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 07:57

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ