X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 9 listopada 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zemraa wrote:
    ja byłam we wtorek też nie wytrzymałam :)
    u mnie widoczny był pęcherzyk - malucieńki bo około 4mm i grube endometrium.
    Ale nie przejmuj się ,że nic było widać - mnie przed badaniem uprzedził gin. ,że pewno nic nie zobaczymy bo za wcześnie.I Mocno się zdziwił ,jak ujrzał pęcherzyk.

    jak byłam u innego ginka w 22 dc też zauważył grube endometrium ale razem stwierdziliśmy że okres się zbliża. u drugiego jak byłam w 32dc też grube endo + na siłę wyproszony pęcherzyk ale szczerze mówiąc ja tam nic nie widzę no niby jakaś tam kropa rozmazana jest ale to nie musi być pęcherzyk(tak powiedział) ma na pewno gorszy sprzęt od pierwszego lekarza tylko to niego nie pojadę bo mam 100 km :-( no nic pozostaje nam tylko czekać

    zi13skjodn64ui4h.png
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 9 listopada 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaminki kupione :-)

    zi13skjodn64ui4h.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak samopoczucie drogie panie? U mnie mdlosci mdlosci mdlosci takze brak sily na nic, wracam z pracy i padam.

    liste uaktualniam na 1 stronie, witam i gratuluje nowym mamusiom

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 11 listopada 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na razie tylko bolące nabrzmiałe piersi i to też różnie z tym bywa w dzień bolą mniej w nocy trochę bardziej, no i troszkę bardziej senna jestem.... trochę się martwię że tak naprawdę nie czuję że w ciąży jestem no ale każda z nas inaczej to przechodzi ;-)

    zi13skjodn64ui4h.png
  • Zemraa Autorytet
    Postów: 296 342

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczkaaa1985 wrote:
    u mnie na razie tylko bolące nabrzmiałe piersi i to też różnie z tym bywa w dzień bolą mniej w nocy trochę bardziej, no i troszkę bardziej senna jestem.... trochę się martwię że tak naprawdę nie czuję że w ciąży jestem no ale każda z nas inaczej to przechodzi ;-)

    ania jakbym czytała o sobie :)

    Mama 3 Aniołków ***

    16ud3e3kuuesqoa4.png
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zemraa wrote:
    ania jakbym czytała o sobie :)

    ja jeszcze parę dni temu co chwilę dotykałam piersi i sprawdzałam czy nadal bolą panikowałam bo 1,5 tygodnia temu bolały jeszcze bardziej w ogóle nie mogłam ich dotknąć teraz jest już lepiej co mnie martwi kurna oby do wtorku 19....

    zi13skjodn64ui4h.png
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 11 listopada 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nieśmiało dopisuję się do Waszego grona :) Termin według ovu 19 lipca.
    Aneczka... mam to samo. Jeszcze głupia dalej mierzę temp. i dzisiaj spadła z 37,09 do 36,9 i już panika. Piersi przestały mnie boleć, na szczęście zostały takie ciut nabrzmiałe... Jutro HCG a 12 wizyta u gina - chyba za wcześnie, żeby było cokolwiek widać... ale co forum to inne porady i stwierdziłam, że najwyżej pójdę drugi raz ;)
    Pytanie do bardziej obeznanych w temacie. HCG powtarza się po dwóch dniach czy dzień po dniu, żeby sprawdzić czy dobrze rośnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 11:18

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja też sie mogę chyba dopisać termin na 12 lipca za tydzien do lekarza (19 )

    mindusia lubi tę wiadomość

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 11 listopada 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie się czyta że tyle nowych mamusiek dołącza do tego wątku. Widze ze jest troche forumek co maja tak jak ja wizyte na 19 listopada. Oby tak dalej

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 11 listopada 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelka wrote:
    Dziewczyny nieśmiało dopisuję się do Waszego grona :) Termin według ovu 19 lipca.
    Aneczka... mam to samo. Jeszcze głupia dalej mierzę temp. i dzisiaj spadła z 37,09 do 36,9 i już panika. Piersi przestały mnie boleć, na szczęście zostały takie ciut nabrzmiałe... Jutro HCG a 12 wizyta u gina - chyba za wcześnie, żeby było cokolwiek widać... ale co forum to inne porady i stwierdziłam, że najwyżej pójdę drugi raz ;)
    Pytanie do bardziej obeznanych w temacie. HCG powtarza się po dwóch dniach czy dzień po dniu, żeby sprawdzić czy dobrze rośnie?

    bete sprawdza się po 2 dniach. Wizyta pewnie za wcześnie ale ja też nie wytrzymałam i poszłam 100 zł w plecy .... nic nie zobaczyłam. Ja temperatury nie mierzę bo pewnie przy każdym spadku byłaby jeszcze gorsza panika...

    zi13skjodn64ui4h.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wam zaczely mnie dopadac mdlosci po herbacie macie jakis pomysl aby pic co innego z rana? od razu mowie ze kawa odpada bo od zawsze nie lubie jej zapachu i smaku

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    herbata imbirowa albo z cyrtyna
    albo sama woda z duza iloscia cytryny malymi lyczkami

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciapy piłam rano mleko

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 11 listopada 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelka napisz proszę jutro jak twój wynik bety to porównamy bo jesteśmy na podobnym etapie, ja mam wynik bety robionej dzisiaj: 577,3 mIU/ml.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 12 listopada 2013, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny wynik ;)

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • dorota1988 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 12 listopada 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała dołączyć do was dziewczynki kochane ale już sama nie wiem czy zaczynać się cieszyć czy martwić niby dwie kreski na teście a objawów kompletnie żadnych ani bolących piersi no nic oprócz spoźniającej się. miesiączki, zresztą i tego nie jestem pewna bo nie raz moje cykle miewały i po czterdzieści kilka dni. Hcg nie zrobię jak na razie a do lekarza to dopiero jutro będę dzwonić by się zapisać. Najlepsze jest to że byłaby to moja druga ciąża ale wtedy to od razu wiedziałam czułam to a teraz nic i strasznie się boje że to może być nie to.

    piu3lhb8zc6134mq.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 12 listopada 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Frelka napisz proszę jutro jak twój wynik bety to porównamy bo jesteśmy na podobnym etapie, ja mam wynik bety robionej dzisiaj: 577,3 mIU/ml.

    Ecencia, ja tez zaczęłam cykl 14.10 tak jak ty. Wczoraj na teście 2 kreseczki ;) Dziś byłam na becie więc zobaczymy, czy wyniki są porównywalne :)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 12 listopada 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorota1988 wrote:
    Bardzo bym chciała dołączyć do was dziewczynki kochane ale już sama nie wiem czy zaczynać się cieszyć czy martwić niby dwie kreski na teście a objawów kompletnie żadnych ani bolących piersi no nic oprócz spoźniającej się. miesiączki, zresztą i tego nie jestem pewna bo nie raz moje cykle miewały i po czterdzieści kilka dni. Hcg nie zrobię jak na razie a do lekarza to dopiero jutro będę dzwonić by się zapisać. Najlepsze jest to że byłaby to moja druga ciąża ale wtedy to od razu wiedziałam czułam to a teraz nic i strasznie się boje że to może być nie to.

    Każdy organizm reaguje inaczej objawy mogą przyjść trochę później. Ja na twoim miejscu poszłabym na betę wiedziałabyś na czym stoisz.
    Będzie dobrze.

    zi13skjodn64ui4h.png
  • dorota1988 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 12 listopada 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam aby jutro zadzwonić i umówić się na wizyte do gina i poczekam te trochę. Beta odpada bo u nas w przychodni najbliższe pobieranie krwi w czwartek a wyniki na wtorek więc lipa. A bardzo moŻliwe że uda mi się wepchnąć w kolejkę na poniedziałek.

    piu3lhb8zc6134mq.png
  • ona0000 Koleżanka
    Postów: 33 12

    Wysłany: 12 listopada 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie ma co się przejmować, najważniejszy jest Nasz spokój ;) ja też ostatnio nic nie czuję ale wewnętrznie czuje że jest wszystko dobrze :) tak nie raz jest :D pozostało Nam sie cieszyć że nie nie mamy mdłości itd :)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ