Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamusie 2022
Odpowiedz

Lipcowe mamusie 2022

Oceń ten wątek:
  • Anuszka272 Ekspertka
    Postów: 130 123

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki przytulam Cię bardzo mocno... Ja jeszcze 3h do wizyty i też już się na to przygotowałam 😢 ale najbardziej boję się szpitala... No i teraz weekend więc nie wiem czy nie zgłoszę si dopiero w poniedziałek... W ogóle nie chce iść do szpitala w moim powiecie tylko pojadę chyba gdzieś talej bo tu mam pełno znajomych i zaraz płoty się rozniosą a oprócz mojego męża nikt nie wiedział o ciąży i chce żeby tak zostało

  • 910608 Autorytet
    Postów: 581 627

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki, strasznie mi przykro. Skoro jesteś już po tabletkach, to niech szybko pójdzie w godnych warunkach. Mam nadzieję, że masz tam dobrą opiekę. I wracaj do domu, do swojej trójki <3 Trzymaj się i odzywaj się, jeśli będziesz miała siłę.

    Morgana, spróbuj się odciąć. Nie ma co bombardować siebie teraz stresem. No i pamiętaj, że jesteś na późniejszym etapie, gdzie statystyka jest już troszkę bardziej optymistyczna :) Trzymam kciuki! I czekam na wieści <3

    age.png

    05/2021 - 💔
    02/09/21 - 💔
    27/10/21 - ⏸ 🤯 beta 484 ⏩ 6677🙏 (2️⃣5️⃣cs)
    23/11/21 - USG ⏩ 1 cm 👶
    23/12/21 - I prenatalne ⏩ 58 mm człowieka, pomiary w normie 👌
    15/02/22 - połówkowe ⏩ 346 g dziewczynki, w USG PRUV 😔
    14/07/22 - Inka 🎀, 2730g, 48 cm
  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrojki 😭😭😭

    Ja po poronieniu teraz na każdej wizycie czekam czy usłyszę taką informację😔
    Trzymaj się, współczuje bardzo.

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
  • 910608 Autorytet
    Postów: 581 627

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka272, przywołuję Ciebie do porządku! 3h do wizyty! Jeszcze wszystko się może zdarzyć! Wiem, że ciężko o optymizm, bo statystyka jest dla nas nieubłagana, ale kurcze. Bądź dobrej myśli, proszę! Wspieram i ściskam i trzymam kciuki mocno <3

    Anuszka272 lubi tę wiadomość

    age.png

    05/2021 - 💔
    02/09/21 - 💔
    27/10/21 - ⏸ 🤯 beta 484 ⏩ 6677🙏 (2️⃣5️⃣cs)
    23/11/21 - USG ⏩ 1 cm 👶
    23/12/21 - I prenatalne ⏩ 58 mm człowieka, pomiary w normie 👌
    15/02/22 - połówkowe ⏩ 346 g dziewczynki, w USG PRUV 😔
    14/07/22 - Inka 🎀, 2730g, 48 cm
  • mcdulka Ekspertka
    Postów: 151 125

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez zaczynam się stresować wizytą, która mam dopiero za tydzień 😪. Byłam tydzień temu na wizycie i jak widac niezbyt mnie uspokoiła ta wizyta 😪

  • Izolda7913 Przyjaciółka
    Postów: 68 43

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki bardzo mi przykro,trzymaj się

  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 628 1065

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tylko nie bierzcie mi za zle tego ze Wam to napisałam! To po prostu sytuacja losowa, Wasze ciąże napewno skończą się szczęśliwie w lipcu! Ja w to ogromnie wierze!!!

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Katsy Autorytet
    Postów: 436 777

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki nikt tu na Ciebie nie jest zły. My po prostu przeżywamy to razem z Tobą i przytulamy mocno ❤

    910608, nick nieaktualny, Moniika lubią tę wiadomość

    3.11 ⏸ beta 93,1 5.11 beta 291,1 🥳
    10.12 jest ❤, CRL 1,95 cm 😍
    13.01 prenatalne 8,16 cm, wyniki ok ❤ 80% chłopak
    10.03 połówkowe 339g synka ❤
    23.03 1069g chłopa 😲❤

    8p3oskjo6ng3mruf.png
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 488 412

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrojki za złe?? Przecież po to tu jesteśmy żeby się wspierać i to nie tylko jak jest dobrze.. Trzymaj się tam! Oby wszystko potoczyło się sprawnie i pod dobra opieka :*

    Izolda7913, 910608, Moniika lubią tę wiadomość

    2017 syn [*]💔 30tc
    2018 syn 💙🌈
    2020 syn [*] 💔 34tc
    2022 syn 💙🌈

    preg.png
  • Morgana Autorytet
    Postów: 475 327

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się nie myśleć, za dużo ale nie jest to łatwe. Poza tym ostatnią wizytę miałam 6+1, więc dość dawno. Nie wiem czy w tym czasie nie wydarzyło się nic złego. Tłumaczę sobie, że byłyby tego jakieś objawy (np. plamienie) ale chyba nie zawsze tak jest. :(

    33l. ♀ ➥PCOS
  • mcdulka Ekspertka
    Postów: 151 125

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Trójki no cos Ty! Po prostu przeżywamy. Wiadimo, ze bardziej dotykają nas tragedie które dzieją się blisko nas. Trzymaj się ❤️

  • KasiaL Koleżanka
    Postów: 31 43

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Jeszcze mam pytanie do dziewczyn które biorą luteinę. Ile razy dziennie i w jakiej dawce przyjmujecie? Właśnie przyszedł mi wynik proga i mam 32 przy dawce lutki 2x100. Strach pomyśleć ile by było bez niej. Chyba mój organizm nie produkuje nic samodzielnie...

    Ja już druga ciążę biorę 2x100 ale bez badania. Po prostu - profilaktycznie.

  • Bumszakalaka Ekspertka
    Postów: 138 122

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama trójki, szok! Skoro wielkość zarodka się zgadzała to serduszko musiało przestać bić dzisiaj? :( jakie to przykre wiadomości :( ja mam wizytę we wtorek, nie wiem jak dotrwam do tego czasu... Były u ciebie jakieś komplikacje?

    Co do luteiny to ja biorę 2xdziennie po 100 mg (dwie tabletki podjezykowe)

  • Skinny Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrojki tule mocno ❤️❤️ Ogromnie mi przykro. Trzymaj sie 💋💋
    Az mam coraz wiekszy stres przed jutrzejsza wizyta

  • Sendi94 Ekspertka
    Postów: 244 303

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie dzis wiadomości 😱😱😱
    Tule mocno dziewczyny❤❤❤
    Siedze i płacze razem z wami😭

  • Moniika Autorytet
    Postów: 308 382

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka i jak tam, daj znać 🙏

    Ja tak jak pisałam mam dzisiaj wizytę i zaczęłam mieć czarne wizje. Wczoraj czułam się bardzo źle, a dziś prawie zero mdłości.. mam nadzieję, że to nie zwiastuje niczego złego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 17:07

    ckai3e3kwr8svtby.png

    06.2020 córeczka 🧚‍♀️❣
  • Katsy Autorytet
    Postów: 436 777

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniika bez czarnych myśli proszę 😘 Możesz się martwić, ale w granicach rozsądku tylko 😜

    910608, Moniika lubią tę wiadomość

    3.11 ⏸ beta 93,1 5.11 beta 291,1 🥳
    10.12 jest ❤, CRL 1,95 cm 😍
    13.01 prenatalne 8,16 cm, wyniki ok ❤ 80% chłopak
    10.03 połówkowe 339g synka ❤
    23.03 1069g chłopa 😲❤

    8p3oskjo6ng3mruf.png
  • Anuszka272 Ekspertka
    Postów: 130 123

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety wyrok potwierdzony 😢 💔życzę Wam dziewczyny dużo zdrówka i każdej szczęśliwego rozwiązania w lipcu ❤️

  • JUST7797 Przyjaciółka
    Postów: 105 220

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka, Mamatrójki mega mi przykro 😔😥 trzymajcie się ❤️
    Dużo siły dla Was! ❤️

    02.11.2021 - II <3
    04.11.2021 - beta 63 mlU/ml 6

    1 wizyta - 17.11.2021 (przecherzyk ciążowy z mini zarodkiem)
    2 wizyta - 06.12.2021🎅8+1 (jest ❤️ CRL 1,8 cm )
    3 wizyta - 10.01.2022 - 13+1 (CRL 7,7 według usg 13+6)
    4 wizyta - 07.02.2022 - 💖 czy 💙?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak mi przykro 😢 nie wiem co powiedzieć

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ