Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE MAMY 2020
Odpowiedz

LIPCOWE MAMY 2020

Oceń ten wątek:
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy mozna dołączyć 🙂?
    Juz od dłuższego czasu odwlekałam napisanie tutaj, z tego wzgledu że prawie od poczatku jestem na podtrzymaniu, zagrożenie poronieniem.
    Ciąża mlodsza gdzies o 2 tygodnie. W sumie podejrzewam że wyjdzie teraz 6 tydzien/ tp pewnie na koniec lipca- można zapisać 30.07.
    Tak jak Gosiaczek trafilam z mocnymi plamieniami do szpitala na samym początku ( przy podobnej becie). Tez mowili o pseudo pecherzyku. Później okazało sie ze pecherzyk na 100% jest..wypisali i kazali leżeć. Po tygodniu wyladowalam znowu w szpitalu z krwawieniem. I okazało się że mam krwiaka podkosmowkowego. Lekarze różnie..czesc nastawiala na poronienie..czesc powiedziala że można z tego wyjść i znowu wypisali. Plamie nadal, leżę w domu. Ciąża bardzo młoda, ale tętno bylo juz widoczne. Liczę jednak że fasolka przetrwa i krwiak się oczyści 😊

    Solcito, Monalisar, AnnaB. lubią tę wiadomość

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • Kosanka Autorytet
    Postów: 2206 2351

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax wrote:
    Cześć dziewczyny, czy mozna dołączyć 🙂?
    Juz od dłuższego czasu odwlekałam napisanie tutaj, z tego wzgledu że prawie od poczatku jestem na podtrzymaniu, zagrożenie poronieniem.
    Ciąża mlodsza gdzies o 2 tygodnie. W sumie podejrzewam że wyjdzie teraz 6 tydzien/ tp pewnie na koniec lipca- można zapisać 30.07.
    Tak jak Gosiaczek trafilam z mocnymi plamieniami do szpitala na samym początku ( przy podobnej becie). Tez mowili o pseudo pecherzyku. Później okazało sie ze pecherzyk na 100% jest..wypisali i kazali leżeć. Po tygodniu wyladowalam znowu w szpitalu z krwawieniem. I okazało się że mam krwiaka podkosmowkowego. Lekarze różnie..czesc nastawiala na poronienie..czesc powiedziala że można z tego wyjść i znowu wypisali. Plamie nadal, leżę w domu. Ciąża bardzo młoda, ale tętno bylo juz widoczne. Liczę jednak że fasolka przetrwa i krwiak się oczyści 😊


    Trzymam kciuki za waleczną fasolkę i dzielną Mamę! 🍀✊🍀✊🍀✊

    Dorciax lubi tę wiadomość

    41 lat
    - 2 x IUI :(
    - 1 procedura - 1 zarodek: 3 doba, 8AA :(
    - Badania immunologiczne - totalnie rozchwiane cytokiny - encorton
    - Mutacje MTHFR a1298c, PAI 1 - włączone heparyna i acard
    - 2 procedura - 2 zarodki: dwudniowe 4AB :(
    - Szczepienia limfocytami męża w Łodzi
    - 3 procedura - 1 zarodek, blastuś 5AB
    7 dpt 57 😍
    9 dpt 157,7
    12 dpt - 485,9
    15 dpt - 1764
    19 dpt - 7256 😁
    25 dpt - 💖 😍

    1usa20mmkjfnof95.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax wrote:
    Cześć dziewczyny, czy mozna dołączyć 🙂?
    Juz od dłuższego czasu odwlekałam napisanie tutaj, z tego wzgledu że prawie od poczatku jestem na podtrzymaniu, zagrożenie poronieniem.
    Ciąża mlodsza gdzies o 2 tygodnie. W sumie podejrzewam że wyjdzie teraz 6 tydzien/ tp pewnie na koniec lipca- można zapisać 30.07.
    Tak jak Gosiaczek trafilam z mocnymi plamieniami do szpitala na samym początku ( przy podobnej becie). Tez mowili o pseudo pecherzyku. Później okazało sie ze pecherzyk na 100% jest..wypisali i kazali leżeć. Po tygodniu wyladowalam znowu w szpitalu z krwawieniem. I okazało się że mam krwiaka podkosmowkowego. Lekarze różnie..czesc nastawiala na poronienie..czesc powiedziala że można z tego wyjść i znowu wypisali. Plamie nadal, leżę w domu. Ciąża bardzo młoda, ale tętno bylo juz widoczne. Liczę jednak że fasolka przetrwa i krwiak się oczyści 😊


    Trzymam kciuki i za Ciebie i za siebie. A kiedy miałaś ostatnią @

    Dorciax lubi tę wiadomość

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnia @ miałam 9 października. Mam w sumie cykle ok 34 dni... i prawdopodobnie była to późna owulacja.

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • Nadzieja Autorytet
    Postów: 2205 3188

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax trzymam kciuki żeby było wszystko ok za dzielna mama i małego wojownika ✊🍀✊🍀🙂

    Solcito, Dorciax lubią tę wiadomość

    860ix1hp6806789i.png


    147a8caae8.png

    qq87io4phvumny7i.png

    35 lata
    Starania od 2018
    29.03.2019 -nadżerka
    05.04.2019 usunięcie nadżerki
    15.10.2019 start I iv protokół krotki
    26.10.2019 punkcja 10 oocytow, 8 komorek, 6zaplodnionych i 6 zarodkow, do 5-doby zostaly 4
    31.10.2019 transfer 1 blastki ⛄
    12dpt 476,5, 14dpt 888,2
    18.11.2019-18dpt (5+2) pęcherzyk i ciałko żółte 🎉
    27.11.2019 -27dpt ❤️

    10.07.2020 godz.19.45 Synek 3580g szczęścia 😍 38tc 5dzien


    02.2021 wracamy po rodzeństwo
    20.02.2021 transfer 1blastki ⛄
    03.03.2021 - 11dpt - 600
    05.03.2021 - 13dpt - 1443
    26.03.2021- ❤️
    Zostań z nami ....🍀🍀🍀

    29.10.2021 godz. 8.55 córeczka 3460g szczęścia 😍38tc 3dzien
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Caly czas walczymy, ale muszę przyznać ze wszystko jest bardzo stresujące, doslownie kazda wizyta w ubikacji mnie przeraża.

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Dorciax mam to samo jak ide siusiu to jest taki strach że zobaczy sie tą krew

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co przeżywasz, nic przyjemnego :( a jakie leki w szpitalu Ci podają? Ja caly czas 3x1 duphaston.

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax wrote:
    Wiem co przeżywasz, nic przyjemnego :( a jakie leki w szpitalu Ci podają? Ja caly czas 3x1 duphaston.

    Luteine 3razy dziennie

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Niepodległa Koleżanka
    Postów: 37 5

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam pojawić się jutro u lekarza, żeby zobaczył jeszcze na innym sprzęcie czy jest serduszko ale zaczęłam plamić na brązowo a później krwawić i jestem w szpitalu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 22:30

    Karolinka [*]
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepodległa wrote:
    Miałam pojawić się jutro u lekarza, żeby zobaczył jeszcze na innym sprzęcie czy jest serduszko ale zaczęłam plamić na brązowo a później krwawić i jestem w szpitalu...

    Wiadomo cos? Zrobili usg?

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Niepodległa Koleżanka
    Postów: 37 5

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobili USG, serduszko migotało, ale lekarz powiedział, że nie podoba mu się obraz - za duży pęcherzyk ciążowy a za mały żółtkowy. Mam brać Duphaston i cos jeszcze mi dali. Zobaczymy co będzie jutro...

    Gosiczek a jak u Ciebie?

    Karolinka [*]
  • Kosanka Autorytet
    Postów: 2206 2351

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepodległa wrote:
    Miałam pojawić się jutro u lekarza, żeby zobaczył jeszcze na innym sprzęcie czy jest serduszko ale zaczęłam plamić na brązowo a później krwawić i jestem w szpitalu...

    Jenyyy, co za przełom miesięcy.:(
    Czasem dziewczyny bardzo krwawią, ale później wszystko jest dobrze. Może to krwiak, wyleci i się uspokoi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 22:53

    41 lat
    - 2 x IUI :(
    - 1 procedura - 1 zarodek: 3 doba, 8AA :(
    - Badania immunologiczne - totalnie rozchwiane cytokiny - encorton
    - Mutacje MTHFR a1298c, PAI 1 - włączone heparyna i acard
    - 2 procedura - 2 zarodki: dwudniowe 4AB :(
    - Szczepienia limfocytami męża w Łodzi
    - 3 procedura - 1 zarodek, blastuś 5AB
    7 dpt 57 😍
    9 dpt 157,7
    12 dpt - 485,9
    15 dpt - 1764
    19 dpt - 7256 😁
    25 dpt - 💖 😍

    1usa20mmkjfnof95.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepodległa wrote:
    Zrobili USG, serduszko migotało, ale lekarz powiedział, że nie podoba mu się obraz - za duży pęcherzyk ciążowy a za mały żółtkowy. Mam brać Duphaston i cos jeszcze mi dali. Zobaczymy co będzie jutro...

    Gosiczek a jak u Ciebie?


    Ja leżę i biore luteine. Jutro usg lekarz ma nadzieję że będzie widać umiejscowienie pęcherzyka

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek i Niepodlegla dużo dużo siły dla Was!! Jesteście silnymi babkami i tak jak my musicie wierzyć, że Wasze Maluchy dadzą radę. Czekamy na dalsze informacje od Was A kciuki cały czas zaciśnięte:*

    Niepodległa lubi tę wiadomość


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • AnnaB. Ekspertka
    Postów: 139 105

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek i Niepodlegla mocne kciuki za Was! Musi być dobrze dziewczyny, nie poddawajcie się!

    Ja dzisiaj o 17ej wizyta.. wykończe się nerwowo do tego czasu. Mam nadzieję że będzie już <3

    qq87hdgef1lxvnz0.png

    [*] Kornelka - 01.09.2019 r. (36tc) ❤️

    Zosia 🥰 - 20.06.2020 r. (36tc)
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki żeby wyjaśniło się skad to plamienie. Dobrze, że jestescie w szpitalu pod opieką. Jak będziecie juz coś
    wiedzieć to dajcie znać ❤

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaB powodzenia na wizycie ;) czekanie jest najgorsze coś o tym wiem bo mój gin przyjmuje późnymi popołudniami i ostatnia wizytę miałam na 19.50 ... cała wiecznosc :/

    AnnaB. lubi tę wiadomość


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4165 1569

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za wasze wizyty :)
    ja mam jutro wieczorem wizyte ...

    AnnaB. lubi tę wiadomość

  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też trzymam kciuki za wizyty i za zobaczenie ❤. Dawajcie znać jak już będziecie po 😊

    AnnaB., Martusska lubią tę wiadomość

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ