Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamy 2021
Odpowiedz

Lipcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Kosmo Autorytet
    Postów: 1316 417

    Wysłany: 10 maja 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gf95 wrote:
    A to nie nie ufam temu szpitalowi, 70% ciężarnych po porodzie potem trafia do nas ma szpital.
    O widzisz, za dużo niepochlebnych opinii w internecie nie mają. Znajome też były zadowolone i wracały tam na kolejne porody. A możesz rozwinąć z jakiego powodu trafiają do was? Powiklania po porodzie czy coś z maluchami?

    klz9mg7yyp19n25l.png
  • Anszelika Autorytet
    Postów: 1204 492

    Wysłany: 10 maja 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmo wrote:
    Dobrze mówisz, norma po godzinie jest 180. Może twój gin jest bardziej przewrażliwiony i wziął pod uwagę wynik na czczo 91 przy normie do 92 (przy czym 92 się już uznaje jako nieprawidłową wartość). Ja miałam po krzywej na czczo wynik 93 i od razu miałam stwierdzoną cukrzycę i tak już leci hoho 4 miesiąc na diecie 😉

    No właśnie mówił o wyniku tym po godzinie wyraźnie, że na czczo ok, ale po godzinie dużo za dużo. Aż oczy wywaliłam na niego, bo sprawdzałam na stronie mamaginekolog i paru innych bardziej zaufanych i wszędzie 180. Miał wystawić skierowanie do diabetologa i koniec końców nie wystawił i sama nie wiem co mam myśleć.

    wnidvcqgjtjv7dui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 16:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 16:01

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1614

    Wysłany: 10 maja 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olimama wrote:
    Mnie ta temperatura pasuje, mam niedosyt słońca po tegorocznej wiośnie.



    Ja też lubię ciepełko ale niekoniecznie takie skoki temperatury ;) Zabrakło wiosny i tego przejścia

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 11 maja 2021, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula, w Twoim szpitalu potrzebne są rzeczy dla małego? W miejskim na liście są tylko pampki, skarpetki i czapeczka, ale oznaczone jako przydatne przy kangurowaniu. Wnioskuję, że żadnych innych rzeczy tj. ubranek nie trzeba brać...

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 11 maja 2021, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 15:38

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Anszelika Autorytet
    Postów: 1204 492

    Wysłany: 11 maja 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w ramach bonusu mam skręcona kostkę. Po prostu cudownie, teścia przywiozą nam żeby trochę pomógł. Ogólnie to dupa z wszystkim. W czwartek mam osteopate, może mnie postawi na nogi.

    wnidvcqgjtjv7dui.png
  • Zuzia273 Przyjaciółka
    Postów: 86 132

    Wysłany: 11 maja 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie...dziś ważenie...mały waży 1813 g,wody w normie,ułożony glowkowo..

    sandrina22, Anszelika, Maniuś, Niezapominajka5, olimama, Zula36, anjaa25, StarającaSię, lysinka, akilegna♥, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 16:01

    olimama, lysinka lubią tę wiadomość

  • jusci Autorytet
    Postów: 589 269

    Wysłany: 11 maja 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was ma może sprawdzona nianie elektroniczna? Chodzi mi o taką, która nie będzie mi zrywać połączenia pomiędzy piętrami 🙄
    Zastanawiam się nad tymi z aplikacją, tylko czy one reagują na płacz dziecka i ruch?

    Nasze Aniołki [*] 06.07.15 8 tc, [*] 22.10.15 7 tc, [*] 19.09.18 7tc , 09.04.2019 CB, {*} 04.2020 7tc
    PAI-1 homo, mthfr hetero
    f2wl20mmcvxm5eim.png
    ex2bpiqvl3ojtl60.png
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 11 maja 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od wczoraj mam założony pessar. Oby udało się dociągnąć jakoś bliżej terminu :)

    olimama, Zuzia273, Kosmo, Aneta, StarającaSię, lysinka, akilegna♥ lubią tę wiadomość

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 11 maja 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusci wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was ma może sprawdzona nianie elektroniczna? Chodzi mi o taką, która nie będzie mi zrywać połączenia pomiędzy piętrami 🙄
    Zastanawiam się nad tymi z aplikacją, tylko czy one reagują na płacz dziecka i ruch?
    Ja mam nianie vtech BM4700, ale niestety nie należy do najtańszych. Jestem zadowolona, bo dobrze działa :)

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • jusci Autorytet
    Postów: 589 269

    Wysłany: 11 maja 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, cenowo powala 😱 coś czuję, że będzie spać na dole 😂

    Nasze Aniołki [*] 06.07.15 8 tc, [*] 22.10.15 7 tc, [*] 19.09.18 7tc , 09.04.2019 CB, {*} 04.2020 7tc
    PAI-1 homo, mthfr hetero
    f2wl20mmcvxm5eim.png
    ex2bpiqvl3ojtl60.png
  • olimama Autorytet
    Postów: 1190 772

    Wysłany: 11 maja 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś po wizycie. Z dzidzia ok. Szyjka ok. Ale niestety mam mało wód. 😕

    qdkkroeq0u8d5vnj.png

    20+3tc 380g 22+3tc 500g 24+3tc 660g 28+3tc 1229g 32+3tc 2032g 34+3tc 2400g 36+3tc 2640g 37+6tc 2810g
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 11 maja 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 18:09

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • anjaa25 Autorytet
    Postów: 259 296

    Wysłany: 11 maja 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olimama wrote:
    Ja też dziś po wizycie. Z dzidzia ok. Szyjka ok. Ale niestety mam mało wód. 😕
    Ja miałam AFI 8 a jak zaczęłam pić 3 l wody dziennie to zwiększyły mi się do 10.....

    lprki09kusm93td5.png
  • olimama Autorytet
    Postów: 1190 772

    Wysłany: 11 maja 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula, nie zauważyłam sączenia, a mało wód lekarz zauważył na USG. Wlasnie zalecił mi pić dużo (chociaz ja piję dużo) zwłaszcza przy takiej pogodzie i po kontroli zobaczymy co dalej. Jednocześnie i tak zalecił mi juz wszystkie brakujące badania do porodu.

    qdkkroeq0u8d5vnj.png

    20+3tc 380g 22+3tc 500g 24+3tc 660g 28+3tc 1229g 32+3tc 2032g 34+3tc 2400g 36+3tc 2640g 37+6tc 2810g
  • olimama Autorytet
    Postów: 1190 772

    Wysłany: 11 maja 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaa25 wrote:
    Ja miałam AFI 8 a jak zaczęłam pić 3 l wody dziennie to zwiększyły mi się do 10.....
    Ja raczej też wypijam te 3l samej wody i do tego zawsze jakieś inne płyny. Ale przejdę chyba na metodę szklanka co godzinę. Pocieszylo mnie, że jest u Ciebie poprawa przez samo nawadnianie.

    qdkkroeq0u8d5vnj.png

    20+3tc 380g 22+3tc 500g 24+3tc 660g 28+3tc 1229g 32+3tc 2032g 34+3tc 2400g 36+3tc 2640g 37+6tc 2810g
  • vatolina Autorytet
    Postów: 349 248

    Wysłany: 11 maja 2021, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olimama a wcześniej ile miałaś afi? Od naszego tygodnia chyba się to zmniejsza może dlatego? Ile dzidzior waży?:)
    Ja mam jutro wizytę już się stęskniłam po miesiącu 🙄 ciekawa jestem jak z moimi wodami bo ostatnio miałam w górnej granicy, ciekawe czy coś spadły ....

    Wogole od 3 dni budzę się w nocy z jakimś strachem 😣 przed porodem i tym jaki wybrać 🙈 i zaczynają mi się głupie sny

    ojxel6d846sat3l9.png
    20.01.21 / 168g 🤍 (16+4)
    17.02.21 / 391g 🤍 (20+4)
    17.03.21 / 773g 🤍 (24+3)
    14.04.21 / 1459g 🤍 (28+3)
    12.05.21 / 2375g 🤍 (32+3)
    02.06.21 / 2880g 🤍 (35+3)
    10.06.21 / 3150g 🤍 (36+4)
    18.06.21 / 3240g 🤍 (37+5)
    05.07.21 / 3700g 🐻🎂🎈
‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ