Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 4 stycznia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Dziewczyny wrzucam wam tu jako taka ciekawostke ziola i przyprawy niewskazane w ciazy☺️
    aloes, szałwia, piołun, kozieradka, żeń-szeń, rozmaryn, tymianek, krwawnik, chmiel, jałowiec, lukrecja, koper włoski, senes, kurkuma, cynamon (w nadmiarze), estragon, dziurawiec, lubczyk, mięta polna, boldo, pluskwica groniasta, rzewień,curry.

    Z herbatek czy tam naparów to liść maliny na pewno w pierwszym i drugim trymestrze. Ja uwielbiam i musiałam zrezygnować :( zdziwiło mnie to curry, ja sypię do wszystkiego 😄

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 4 stycznia, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Dziewczyny wrzucam wam tu jako taka ciekawostke ziola i przyprawy niewskazane w ciazy☺️
    aloes, szałwia, piołun, kozieradka, żeń-szeń, rozmaryn, tymianek, krwawnik, chmiel, jałowiec, lukrecja, koper włoski, senes, kurkuma, cynamon (w nadmiarze), estragon, dziurawiec, lubczyk, mięta polna, boldo, pluskwica groniasta, rzewień,curry.

    Jeszcze na pewno ostropest i hibiskus.

    Mysia_24
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 4 stycznia, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Łatwiej napisać co mozna 🤣 rumianek hah i to tez w rozsądnych ilościach 😅

    Mysia 24, emciak lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Pati1985 Przyjaciółka
    Postów: 67 85

    Wysłany: 4 stycznia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyny czy macie jakiś rabat do diagnostyki na sanco? Pilnie potrzebuje dla koleżanki

    Trzeba na infolinię zadzwonić i zapytać czy są jakieś promocje;) ja tak zrobiłam i pani powiedziała że 10% od siebie rabatu może dać

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

  • WiolaP Autorytet
    Postów: 671 634

    Wysłany: 4 stycznia, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @wandapanda curry ze wzgledu na to ze to mieszanka różnych przypraw i ma w składzie cynamon i kurkume.Mysle ze w jakiś rozsądnych ilościach raz na jakis czas mozna😉

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 4 stycznia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    @wandapanda curry ze wzgledu na to ze to mieszanka różnych przypraw i ma w składzie cynamon i kurkume.Mysle ze w jakiś rozsądnych ilościach raz na jakis czas mozna😉
    Ooo witaj Wiolu 🤩 dopiero Cię wyłapałam tutaj 😄
    Miło widzieć se wszystko jest Ok u was ❤️

    WiolaP lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 671 634

    Wysłany: 4 stycznia, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Ooo witaj Wiolu 🤩 dopiero Cię wyłapałam tutaj 😄
    Miło widzieć se wszystko jest Ok u was ❤️

    Witam witam🥰Tak u nas na szczęście wszystko dobrze,jestesmy juz po prenatalnych i prawdopodobnie będzie córeczka ❤️

    Ann35, Ceci, karolka lubią tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 4 stycznia, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati1985 wrote:
    Trzeba na infolinię zadzwonić i zapytać czy są jakieś promocje;) ja tak zrobiłam i pani powiedziała że 10% od siebie rabatu może dać
    Dzięki, o tym czytałam i jutro koleżanka ma dzwonić 🙂

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 4 stycznia, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo tych przypraw 🫣 a ja akurat wczoraj nieświadomie piłam herbatkę zimową z rozmarynem 😅 ale na pewno niewielkie ilości okazjonalnie nie zaszkodzą 🫣

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 772

    Wysłany: 4 stycznia, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Sporo tych przypraw 🫣 a ja akurat wczoraj nieświadomie piłam herbatkę zimową z rozmarynem 😅 ale na pewno niewielkie ilości okazjonalnie nie zaszkodzą 🫣

    Spokojnie, ja w święta jadłam ciasto francuskie z rozmarynem, nic mi nie jest 😁 jakby tak człowiek max restrykcyjnie patrzył co może a co nie, to się okazuje że prawie nic. Mam herbatkę z cynamonem, uwielbiam ją i też nie rezygnuję z niej :)

    Eliora lubi tę wiadomość

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 376 393

    Wysłany: 4 stycznia, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ziół i przypraw żadnych nie ograniczam, uważam że w tych ilościach co się daje do potraw nie ma szans żeby zaszkodziły.

    Pani Bocianowa, Eliora lubią tę wiadomość

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 671 634

    Wysłany: 4 stycznia, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna wszystko z tym ze w ograniczonych ilościach.Chodzi np o to zeby nie dodawac sobie Codziennie do kawy czy herbaty np łyżeczki cynamonu bo to juz calkem sporo,ale szczypta nie zaszkodzi😉Ja w święta tez zjadlam kawalek piernika i jest ok 🥰

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 5 stycznia, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiejsze prenatalne 🤞✨

    Rewelka, Pani Bocianowa, Ceci lubią tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Rewelka Przyjaciółka
    Postów: 94 142

    Wysłany: 5 stycznia, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhh ja dziś od 12 listopada wróciłam do pracy i powiem Wam….. że wszystko przy okazji wróciło ze mną. Jest mi niedobrze, ciągnie mnie brzuch, płakać mi sie chce itd

    Najgorsze jest to ze w Belgii ciąża nie jest tak chroniona jak w PL. Ciężko jest dostać zwolnienie - chyba że ciąża jest zagrożona - ja po poprzednich poronieniach przeciągnęłam zwolnienie prawie dwa miesiące ale czas wrócić.
    Dodatkowo zwolnienie im dłużej na nim jesteś tym niższa masz pensje. Dobrze że po skończonym 6 miesiącu jesteś prymusowo odsunięta od pracy 😅 więc czekam do kwietnia.
    Aaaaaaa i powiem Wam największy hit! Macierzyński trwa tutaj ….. 14 tygodni…. Wychowawczy 4 miesiące!
    Także moje dziecko od miesiąca już ma miejsce w żłobku bo tak również brakuje miejsc. Paranoja.

  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 772

    Wysłany: 5 stycznia, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelka wrote:
    Ehhhh ja dziś od 12 listopada wróciłam do pracy i powiem Wam….. że wszystko przy okazji wróciło ze mną. Jest mi niedobrze, ciągnie mnie brzuch, płakać mi sie chce itd

    Najgorsze jest to ze w Belgii ciąża nie jest tak chroniona jak w PL. Ciężko jest dostać zwolnienie - chyba że ciąża jest zagrożona - ja po poprzednich poronieniach przeciągnęłam zwolnienie prawie dwa miesiące ale czas wrócić.
    Dodatkowo zwolnienie im dłużej na nim jesteś tym niższa masz pensje. Dobrze że po skończonym 6 miesiącu jesteś prymusowo odsunięta od pracy 😅 więc czekam do kwietnia.
    Aaaaaaa i powiem Wam największy hit! Macierzyński trwa tutaj ….. 14 tygodni…. Wychowawczy 4 miesiące!
    Także moje dziecko od miesiąca już ma miejsce w żłobku bo tak również brakuje miejsc. Paranoja.

    O kurde…grubo. A co na to Belgowie? Narzekają czy raczej są przyzwyczajeni?

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 671 634

    Wysłany: 5 stycznia, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slabo,ale nie wiem czy wiecie ze kiedys w Polsce urlop macierzyński trwal 3 msc i jak to mowi moj tesc kobiety na polach rodzily🫣😂Oj to nie sa czasy do ktorych chcialo by sie wrocic🙃

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 5 stycznia, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:12

  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 5 stycznia, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelka szok 🙄 to jednak w tej naszej Polszy nie jest tak źle jeśli chodzi o ciężarne i matki. Trzymam kciuki żeby dzidziuś był łaskawy i dał Ci pracować 🍀

    Trzymam kciuki za dzisiejsze prenatalne 🍀

    Ja trochę od wczoraj gorzej się czuję. Już kilka dni było naprawdę super. Ale od wczoraj troszkę mnie dojechało. Co prawda mdłości 1/10 ale piersi jakby mocnej bolą i bardzo zmienily mi się brodawki ale czytałam że to taka kolej rzeczy. Wszystkie moje biustonosze są za małe i będą grzecznie czekały. Póki co tylko sportowe są w użytku. Boję się co to będzie jak zacznie się pokarm 😄
    No i zmęczka i często robi mi się słabo i muszę szybko usiąść.

    Dziś jedziemy drugi raz oglądać domek dla nas, jaram się trochę 😆
    I dodatkowo dziewczyny, bardzo już chcę wiosnę 💚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia, 10:33

    Rewelka, GąskaBalbinka, emciak lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 5 stycznia, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:12

  • WiolaP Autorytet
    Postów: 671 634

    Wysłany: 5 stycznia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ceci na pewno wszystko bedzie dobrze 🤗🥰
    Trzymam mocno kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty🍀

    Ceci lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ