Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 26 lutego, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Różnie, ja uwielbiam internetowe butiki. Bo w sieciówkach wszystko jest na jedno kopyto.
    Zamawiam ze stronki soitalian, chicaca i ubranesklep.pl
    A dodatkowo chodzę po lumpeksach i tam też znajduję perełki ☺️
    Ja tez uwielbiam internetowe butiki🤩Bardzo lubie LaSagil ale uwielbiam tez letnie kostiumy i sukienki z shein bo tam moge isc w kolory a ja uwielbiam jak jest kolorowo i się błyszczy 🫣Taka sroka ze mnie😁Moja szafa pęka w szfach dosłownie a ja nie mam sie w co ubrac🤷Tez tak macie?A po za tym to ja strasznie nie lubie chodzic po sklepach wiec internet to dla mnie wybawienie,no chyba ze chodzi o zakupy spożywcze to moge pol sklepu ja jednym zamachem wynieść, wrócić do domu i stwierdzić ze jeszcze czegos zapomniałam 😂

    Missi, Precelek 🥨 lubią tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Skarbek001 Ekspertka
    Postów: 159 244

    Wysłany: 26 lutego, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    A czym się smarujecie na rozstępy?
    Ja smaruje dwa razy dziennie, mam balsam i olejek z Musteli przeciw rozstępom, plus olejek migdałowy 100%.
    Domyślam się, że biust naciągnięty przez te implanty, dlatego rozstępów na nim nie uniknę..
    Ale może macie coś magicznego, żeby mi się czasem na brzuchu nie pojawiły?
    Chociaż słyszałam różne teorie.. moje dwie szwagierki niczym się nie smarowały, a rozstępów brak 😂

    Póki co niczym, ale będę smarować jakimiś olejkami dla kobiet w ciąży. W pierwszej ciąży dbałam, smarowałam i co… rozstępy wyskoczyły 3 dni przed porodem :)

    🌸 czerwiec 2024 - córeczka

    Czekamy na drugi cud ❤️
    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 26 lutego, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś wzięło i zrobilam quiche z kindziukiem i kozim serem.Rany jakie to bylo dobre,nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo brakowalo mi koziego sera🤤Uwielbiam.A na deser ciasto drożdżowe z mąki owsianej na oleju w wersji dla diabetyków 😁 A jak dzis u was,pogoda za oknem coraz piękniejsza 🌷🌱 Czy wam tez to dodaje energii 🤸?

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 26 lutego, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Prosia nie odezwała się po wizycie?

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 26 lutego, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się w poprzedniej ciąży smarowałam jak szalona 3 różnymi smarowidłami a rozstępy mi wyszły i tak ogromne 🤷🏻‍♀️ w tej ciąży się póki co 2 razy smarowałam kremem Nivea soft, jak mnie skóra swędziała 😅

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 26 lutego, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    A Prosia nie odezwała się po wizycie?

    Nie :( też zastanawiam się co u niej
    Mam nadzieję że wszystko dobrze

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1614

    Wysłany: 26 lutego, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruję się olejkiem z tołpy jest super. Szybko się wchłania a skóra po nim jest miękka. W sumie to całe ciało nim smaruje nawet nogi bo przyjemnie nawilża 😁Rozstępów się nie boję bo jak to u grubasków trochę ich mam, ale mąż ma gorsze 🤣 do tego mam wrażenie że bardziej on jest w ciąży niż ja 🤣 ja nadal ok2kg na plusie, a mu ten brzuch urósł i nie chce się ważyć 🤣 Dobrze że robi się coraz cieplej i w końcu można pójść na spacer 🙂
    Też martwię się o @prosia ale mam nadzieję że jest zabiegana i nie ma czasu napisać 🙂

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 27 lutego, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie zbieram na wizytę, ale to tylko wizyta w Luxmedzie po skierowania na badania, bez USG 😢
    Przeczytałam dzisiaj na instagramie jakiś post o badaniach, że każda ilość kawy w ciąży może być niebezpieczna 😵‍💫 jejku, jak żyć! Mam wrażenie, że nic nie można jeść ani pić 🙈🤷🏻‍♀️ a z kawą to ja miałam tak, że w 1 trymestrze nie dałam rady nawet powąchać, w 2 zaczęłam pić 1 dziennie, ale jakoś tak od tygodnia znowu mi przestaje smakować 😵‍💫 nie ogarniam tych ciążowych smaków 😆 zobaczymy co będzie dalej (oczywiście nie zamierzam jej odstawiać po przeczytaniu jakiegoś postu, tym bardziej, że moja lekarka nie zabrania 😅)
    Zbieram się na wizytę, potem do sklepu - robię jutro małe przyjęcie urodzinowe 😅 w niedzielę kończę 30 lat 😵‍💫😄 kiedyś dawno temu jako nastolatka zaplanowałam sobie, żeby mieć 2 dzieci do 30 urodzin - no prawie się udało 😂

    Precelek 🥨 lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 27 lutego, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Ja się właśnie zbieram na wizytę, ale to tylko wizyta w Luxmedzie po skierowania na badania, bez USG 😢
    Przeczytałam dzisiaj na instagramie jakiś post o badaniach, że każda ilość kawy w ciąży może być niebezpieczna 😵‍💫 jejku, jak żyć! Mam wrażenie, że nic nie można jeść ani pić 🙈🤷🏻‍♀️ a z kawą to ja miałam tak, że w 1 trymestrze nie dałam rady nawet powąchać, w 2 zaczęłam pić 1 dziennie, ale jakoś tak od tygodnia znowu mi przestaje smakować 😵‍💫 nie ogarniam tych ciążowych smaków 😆 zobaczymy co będzie dalej (oczywiście nie zamierzam jej odstawiać po przeczytaniu jakiegoś postu, tym bardziej, że moja lekarka nie zabrania 😅)
    Zbieram się na wizytę, potem do sklepu - robię jutro małe przyjęcie urodzinowe 😅 w niedzielę kończę 30 lat 😵‍💫😄 kiedyś dawno temu jako nastolatka zaplanowałam sobie, żeby mieć 2 dzieci do 30 urodzin - no prawie się udało 😂

    Zalecam nie przeglądać instagrama, bo tam cokolwiek zrobisz to będzie źle :D
    30 piękny wiek, życie zaczyna się po 30 :D oczywiście przesadzam, ale dla mnie osobiscie po 30 to najfajniejszy okres życia, jeszcze mam siłe, do tego peak kariery więc finansowo prime time, ale już nie mam takiego niepokoju i chęci naprawienia wszystkiego

  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 27 lutego, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Ja się właśnie zbieram na wizytę, ale to tylko wizyta w Luxmedzie po skierowania na badania, bez USG 😢
    Przeczytałam dzisiaj na instagramie jakiś post o badaniach, że każda ilość kawy w ciąży może być niebezpieczna 😵‍💫 jejku, jak żyć! Mam wrażenie, że nic nie można jeść ani pić 🙈🤷🏻‍♀️ a z kawą to ja miałam tak, że w 1 trymestrze nie dałam rady nawet powąchać, w 2 zaczęłam pić 1 dziennie, ale jakoś tak od tygodnia znowu mi przestaje smakować 😵‍💫 nie ogarniam tych ciążowych smaków 😆 zobaczymy co będzie dalej (oczywiście nie zamierzam jej odstawiać po przeczytaniu jakiegoś postu, tym bardziej, że moja lekarka nie zabrania 😅)
    Zbieram się na wizytę, potem do sklepu - robię jutro małe przyjęcie urodzinowe 😅 w niedzielę kończę 30 lat 😵‍💫😄 kiedyś dawno temu jako nastolatka zaplanowałam sobie, żeby mieć 2 dzieci do 30 urodzin - no prawie się udało 😂
    Kofii kochana w takim razie ja juz dzis zycze Ci wszystkiego najlepszego duzo zdrowka spokoju i lekkiego porodu.❤️💐

    Kofii lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 27 lutego, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie pileczki do kolekcji😁🤩
    https://zapodaj.net/plik-VfrI1QqgnA

    Agaa049, Motylek93, Rewelka, Ananabanana, Precelek 🥨, MayMasza, emciak, Kirby lubią tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 27 lutego, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,farbujesz wlosy w ciazy? Chciałabym sobie pofarbować bo mam juz sporo siwych (sama w domu farba bez amoniaju) I juz mam w sumie gotowa i mnie natchnęło haha czy oby na pewno

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 27 lutego, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Kofii kochana w takim razie ja juz dzis zycze Ci wszystkiego najlepszego duzo zdrowka spokoju i lekkiego porodu.❤️💐

    Dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego lipcowa mamusiu 🤭😍

    Kofii lubi tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 27 lutego, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 20:55

  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 27 lutego, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Dziewczyny,farbujesz wlosy w ciazy? Chciałabym sobie pofarbować bo mam juz sporo siwych (sama w domu farba bez amoniaju) I juz mam w sumie gotowa i mnie natchnęło haha czy oby na pewno

    Oczywiście, właśnie leżę na kanapie i próbuje się zebrać, żeby pójść to zrobić 😁 w tej ciąży farbowałam już kilka razy, regularnie też nakładam toner. W poprzedniej też farbowałam i sama i u fryzjera i wszystko git. Włączam tylko wentylację w łazience i otwieram okna.

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 27 lutego, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz pofarbowałam hahhaa

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 27 lutego, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii życzę Ci samych cudownych chwil i dużo zdrówka 😍

    Wiola kiedy przestaniesz ściemniać że urodziłaś trójkę dzieci?! 😀 cudnie wyglądasz i cudny brzusio

    MayMasza ja jeszcze nie farbowałam ale planuje. Wybieram się do fryzjera bo muszę coś zmienić na wiosnę.

    Co do kawy, ja piję i się nie przejmuje. Piję dwie leciutkie latte. Czasami jedną. Zależy od dnia.
    😀

    nofajniefajnie, Kofii, WiolaP, MayMasza lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 27 lutego, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Powoli wracam do żywych, choć mam w domu małego inwalidę 🥺 miednica złamana w 3 miejscach, na szczęście nasz chirurg ortopeda przed samym zabiegiem uznał że na wszelki wypadek zrobi jeszcze tomograf - na nim wyszło że jedna z kości (która miała być zespalana) nie wymaga zabiegu, więc cała akcja odwołana. Piesek ma być unieruchomiony na 4 tygodnie, serce mi pęka bo to bardzo ruchliwy 2-letni Jack russel, który kocha się przytulać i wszędzie go było pełno, takie małe adhd, teraz siedzi w klatce, trzęsie się, nie wie co się dzieje, bo nie może się ruszyć. 😭

    Moja córka się śmieje, że nasz piesek przystosowuje nas do bycia rodzicami, bo trzeba do niego wstawać w nocy, wymienić podkłady, posmarować gdzie trzeba żeby się nie odparzył, pocieszyć 😅 razem z mężem to robimy, więc lekko jesteśmy niewyspani 😅

    Tak czy inaczej - sytuacja jest stabilna, ja przepłakałam kilka dni z rzędu, bo moje pieski są dla mnie jak dzieci i to prawowici członkowie rodziny, a moją ciążowa wrażliwość wcale mi nie pomogła w przeżywaniu emocji, z wrażenia nawet zapominałam czasami że jestem w ciąży (a do tej pory myślałam o tym większość dnia) 😅

    Pobieżnie Was nadrobiłam - wpisuję terminy @nofajniefajnie i @fantaghiro, jeśli któraś z Was ma coś jeszcze do wpisania to napiszcie mi proszę 😘

    Co do kosmetyków : Smaruje się kremem Mustela, dostałam też od koleżanek olejek i krem Toupa mum i z bio oil, sporo tego mam, ale przyznam bez bicia że jestem bardzo niesystematyczna 😁 tak czy siak, nie martwię się w sumie rozstępami, ciało to ciało, zmienia się w ciąży i z wiekiem, akceptuję to 😁

    Coś mnie ominęło odnośnie naszej Prosi? 🥺 coś nie tak?

    Z dobrych info, przed chwilą widziałam Śnieżkę na wątku październikowym 🥹 to oznacza, że udało jej się 🎉

    Miłego wiosennego dnia Wam życzę 🌺♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 12:05

    Missi, Precelek 🥨, nofajniefajnie, Agaa049, wandapanda, WiolaP, Ananabanana, Pysio, Rewelka, emciak lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 882

    Wysłany: 27 lutego, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Koffi dawaj znać jak po wizycie i oczywiście wszystkiego najlepszego już!!!
    Piękny wiek. Też miałam takie założenie że 2 dzieci do 30 ale no nie pykło 😅
    W tym roku 32 i będzie jedno 😀
    Co do kawy to też słyszę różne opinie na ten temat, ale myślę że z umiarem wszystko jest ok.

    nofajniefajnie, Kofii lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Precelek 🥨 Przyjaciółka
    Postów: 102 175

    Wysłany: 27 lutego, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koffi wszystkiego najlepszego! By ten 30 rok życia przyniósł same radości!❤️

    Ja piję prawie codziennie jedno latte, a czasem nawet jak mam ochotę, to robię sobie drugą, jak to mój mąż żartuje "mleko z kawą".

    Miałam rano echo serca malutkiej. Serduszko jest zupełnie zdrowe. 🤍 Wszystko dobrze. Mamy już pół kg człowieka. 😊

    Pani Bocianowa, WiolaP, Agaa049, nofajniefajnie, Pysio, Motylek93, wandapanda, MayMasza, Missi, emciak lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ