Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 10 listopada 2025, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GąskaBalbinka wrote:
    Hej 😊
    Melduje się po wizycie u gina: wszystko w porządku, dziś 6+4 (wg gina 6+5 i termin jednak na 01.07.). Zarodek ma 0,79 cm, widoczne serduszko i 167 uderzeń na minute. Dalej Dupek 3x1, zlecone badania z krwi i dostalam już skierowanie na prenatalne. Uspokoiłam się bardzo 😊

    Dziękuję za trzymane kciukole 😘

    Gratuluje przyrostów, trzymam kciuki za Wasze badania i wizyty i wysyłam pozytywna energię 💓🍀🤞


    Gratulacje! To wspaniała wiadomość 😍

    karolka, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

  • karolka Ekspertka
    Postów: 172 267

    Wysłany: 10 listopada 2025, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNowa wrote:
    Mam wyniki, w końcu! Cały dzień czekania 🫠

    7.11 beta 824 progesteron 32
    10.11 beta 2932 progesteron 30

    Jestem teoretycznie 19 dpo i chyba 5+0 tyg

    Ale właśnie najważniejsze mieścić się w normie i się nie porównywać!

    Wizytę USG mam na piątek 14.11

    Cierpliwości mi brak a to dopiero początek, co będzie później 😅 chociaż wydaje mi się, że teraz największy stres bo ja wciąż nie wiem czy się cieszyć czy jeszcze nie 🥹


    Piękny przyrost bety :) chyba wszystkie jesteśmy na początku i lekki stres zawsze jest :) ważne żeby pozytywnie myśleć :) każda z Nas jest inna i wyniki mogą się różnić najważniejsze żeby trafić do dobrego lekarza najlepiej od początku wtedy pokieruje :)
    Ja na PCOS od początku na duphastonie już bety nie badam :) wizyta w środę

    OlaNowa lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 👼 2024

    Starania od 01.2025
    27.10 ⏸️
    28.10.2025 bthcg 312,28 mlU/ml
    31.10.2025 bthcg 1279, 03 mlU/ml
    03.11.2025 bthcg 4653,73 mlU/ml
    07.11.2025 bthcg 10 480,59 mlU/ml
    Progesteron :
    28.10 - 18,21ng/ml
    31.10- 20,13ng/ml
    07.11 - 17,23ng/ml
    Luteina
    Pregna dha Pregna Plus

    Termin 05.07 🩵
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 10 listopada 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Wiem, że akceptowalny, ale jakoś takie złe przeczucia mam. Na pewno będę badać za dwa dni, tylko do tej pory oszaleje chyba 😩
    Moj przyrost byl okolo 70% i juz nie badałam 3 raz. Moze błąd. Nie wiem, ale wizyta w piatek. Poczekam juz I zobaczymy. Czy zrobie bete czu nie to i tak bede sie stresować. Na początku i tak niewiele mozemy.. tutaj ciąża toczy sie troche własnym życiem stety/niestety. Głowa do góry. Jestem z Tobą w zmartwieniach :)

    wandapanda, GosAga123 lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Weronika97S Koleżanka
    Postów: 42 83

    Wysłany: 10 listopada 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GąskaBalbinka wrote:
    Hej 😊
    Melduje się po wizycie u gina: wszystko w porządku, dziś 6+4 (wg gina 6+5 i termin jednak na 01.07.). Zarodek ma 0,79 cm, widoczne serduszko i 167 uderzeń na minute. Dalej Dupek 3x1, zlecone badania z krwi i dostalam już skierowanie na prenatalne. Uspokoiłam się bardzo 😊

    Dziękuję za trzymane kciukole 😘

    Gratuluje przyrostów, trzymam kciuki za Wasze badania i wizyty i wysyłam pozytywna energię 💓🍀🤞
    Gratulacje 🙂
    Jesteśmy niemal na tym samym etapie ciąży. Jednak tętno u mojego dzidziusia znacznie niższe 120 🙁

    GąskaBalbinka lubi tę wiadomość

  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 10 listopada 2025, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Ja bede mieć wizyte w dniu 6+4. Tak kazał przyjść lekarz. Myślę, ze pod koniec tygodnia mozesz próbować. Kurde to naprawdę tylko ja nic nie badam 🫣

    Dzięki! Ja też dotychczas nic nie badałam (beta, progesteron) 🙈 wyczekuję wizyt

    fantaghiro lubi tę wiadomość

    age.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 240 235

    Wysłany: 10 listopada 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    W normie, ale już nie tak dynamiczny, jak na początku.
    Pocieszam się, że kropek nadgoni 🥺

    Przy takich wartościach to ten przyrost nie jest już tak dynamiczny, po 1000 zwalnia, a po 10000 to już tak bardziej kapie.

    Generalnie tam po 5 tygodniu to lepiej patrzeć nie na te kalkulatory bety, tylko wykresy które pokazują jak się statystycznie rozkładają te wartości

    emciak, Natalie2026 lubią tę wiadomość

  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1858

    Wysłany: 10 listopada 2025, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GąskaBalbinka, cudowne wiadomości 🥰

    GąskaBalbinka lubi tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • GąskaBalbinka Przyjaciółka
    Postów: 106 287

    Wysłany: 10 listopada 2025, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika97S wrote:
    Gratulacje 🙂
    Jesteśmy niemal na tym samym etapie ciąży. Jednak tętno u mojego dzidziusia znacznie niższe 120 🙁

    Dziewczyny chyba pisały, że to może być zależne też od matki, bo jak wyszłam z wizyty, to dopiero w recepcji miałam mierzone ciśnienie i miałam 168/82, eiec może to i taka zależność 🤔

    Bądź dobrej mysli, wiem, że łatwo się mówi, ale musisz być spokojna dla Maluszka ❤️ trzymam kciuki 😘🤞

    Weronika97S lubi tę wiadomość

  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 240 235

    Wysłany: 10 listopada 2025, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GąskaBalbinka wrote:
    Dziewczyny chyba pisały, że to może być zależne też od matki, bo jak wyszłam z wizyty, to dopiero w recepcji miałam mierzone ciśnienie i miałam 168/82, eiec może to i taka zależność 🤔

    Bądź dobrej mysli, wiem, że łatwo się mówi, ale musisz być spokojna dla Maluszka ❤️ trzymam kciuki 😘🤞

    A co ci powiedziały na takie ciśnienie?

  • GąskaBalbinka Przyjaciółka
    Postów: 106 287

    Wysłany: 10 listopada 2025, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie przed wizytami u dr mam wysokie ciśnienie, stres, emocje biorą górę. Na codzień cisnienie w normie ok. 120/130 na 80. Powiedziała położna, żeby sobie w domu przed wizytą mierzyć i wpisywać w kartę.

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 10 listopada 2025, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika97S wrote:
    Gratulacje 🙂
    Jesteśmy niemal na tym samym etapie ciąży. Jednak tętno u mojego dzidziusia znacznie niższe 120 🙁

    Nie przejmuj się tym! Mi nawet lekarz nie powiedział ile mam napisane tylko fhr +

    Weronika97S lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Weronika97S Koleżanka
    Postów: 42 83

    Wysłany: 10 listopada 2025, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Nie przejmuj się tym! Mi nawet lekarz nie powiedział ile mam napisane tylko fhr +
    Staram się tym nie przejmować i nie myśleć negatywnie ale jakoś słabo mi to wychodzi

  • Rudylisek Ekspertka
    Postów: 207 640

    Wysłany: 10 listopada 2025, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki w końcu! Odświeżałam co chwilę i dopiero teraz wskoczyło. Beta 1426, przyrost 128% 😍

    GosAga123, GąskaBalbinka, snieżka, Weronika97S, Patka2525, nofajniefajnie, Pani Bocianowa, emciak, Johana lubią tę wiadomość

    Mama Aniołka 👼 (01.24) 💔

    30.03 ⏸ beta 1096, prog 25,8 (31dc)
    09.04 pęcherzyk ciążowy 14,9 mm, pęcherzyk żółtkowy 3,7 mm, CRL 2,5 mm ❤️ 120/min (5t6d)
    07.05 CRL 3,7 cm, HR 165/min
    17.05 Nifty - niskie ryzyka, synuś 🩵
    20.05 USG prenatalne + PAPP-A - 6,2 cm zdrowego chłopaka 🩵 (12t4d)

    03.12.2024 K jest już z nami 🥹 3270g, 40+5, witaj na świecie 🥰🩵

    age.png

    Czas na rodzeństwo! ❤️
    2cs- 01.11 ⏸️
    03.11 beta 72,3
    06.11 beta 347
    08.11 beta 615
    10.11 beta 1426
    18.11 jest zarodek CRL 3 mm HR 110/min (6t4d)
    25.11 CRL 1 cm HR 130/min (7t4d) 🥰
    30.12 prenatalne CRL 6,5 cm, FHR 165/min, zdrowy bobas 🐣
    17.02 II prenatalne, 377 g, drugi chłopczyk 🩵

    preg.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 10 listopada 2025, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne te Wasze bety dziewczyny 🥰

    PCOS koniecznie zbadaj betę w środę w tym samym laboratorium, i może jeszcze progesteron?! niestety ten ostatni przyrost nie jest w normie 😥 tak jak dziewczyny pisały przyrost zwalnia powyżej 1000 dopiero. I to też nie aż tak 🫣 na pewno sprawdziłaś sobie w stopkach nasze przyrosty…

    Rudylisek lubi tę wiadomość

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • chaleureuse Debiutantka
    Postów: 6 9

    Wysłany: 11 listopada 2025, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to i ja dołączę, jeśli można :) Podczytywałam wątek staraniowy, jednak bez odwagi, by dołączyć. Obecnie jestem prawie w 6 tygodniu, to moja pierwsza ciąża. Póki co beta ładnie przyrasta (wczoraj 6500), trochę martwi dość niski progesteron (14,5) i cukier (od pół roku walczę z IO, w wakacje było już całkiem przyzwoicie i z cukrami i z homa, ech). W czwartek pierwsza wizyta u gina, mam nadzieję zobaczyć serducho :)

    emciak, GąskaBalbinka, snieżka, Johana lubią tę wiadomość

  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1858

    Wysłany: 11 listopada 2025, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chaleureuse, rozgość się :)
    Ja miałam glukozę na czczo 96 🙈
    Moja endo stwierdziła, że "ciąża to odmienny stan, niektóre parametry idą w górę" ale wiem, że chciała mnie łagodnie przywołać do porządku więc muszę uważać co jem. Co do proga to może ginekolog Ci przepisze dodatkowy progesteron jeśli uzna, że jest taka konieczność :)

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • karolka Ekspertka
    Postów: 172 267

    Wysłany: 11 listopada 2025, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chaleureuse wrote:
    Hej, to i ja dołączę, jeśli można :) Podczytywałam wątek staraniowy, jednak bez odwagi, by dołączyć. Obecnie jestem prawie w 6 tygodniu, to moja pierwsza ciąża. Póki co beta ładnie przyrasta (wczoraj 6500), trochę martwi dość niski progesteron (14,5) i cukier (od pół roku walczę z IO, w wakacje było już całkiem przyzwoicie i z cukrami i z homa, ech). W czwartek pierwsza wizyta u gina, mam nadzieję zobaczyć serducho :)


    Przy niskim progesteronie często lekarze przepisuja progesteron - ja mam też niski a Bthcg już dość wysokie biorę duphaston 3x1

    Mama aniołka 👼 2024

    Starania od 01.2025
    27.10 ⏸️
    28.10.2025 bthcg 312,28 mlU/ml
    31.10.2025 bthcg 1279, 03 mlU/ml
    03.11.2025 bthcg 4653,73 mlU/ml
    07.11.2025 bthcg 10 480,59 mlU/ml
    Progesteron :
    28.10 - 18,21ng/ml
    31.10- 20,13ng/ml
    07.11 - 17,23ng/ml
    Luteina
    Pregna dha Pregna Plus

    Termin 05.07 🩵
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 535 771

    Wysłany: 11 listopada 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Chaleureuse ☺️ na kiedy masz termin?

    Ja znów nie badałam progesteronu, ale mimo to biorę luteinę zapobiegawczo.

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 11 listopada 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak przełożyłam wizytę na 18.11 - wtedy już powinien być widoczny pęcherzyk zółtkowy, bo w piątek nie ma pewności czy się pojawi. Kolejną wizytę mam umówioną na 11.12 u lekarza NFZ (tam chcę prowadzić ciążę, więc chyba zbyt długi odstęp czasu miałabym między wizytami i martwiłabym się, jakbym pęcherzyka nie widziała na pierwszej wizycie. A tak to, pierwsza wizyta wypadnie chyba na 6+0 a druga na NFZ 9+3.
    Dla swojego spokoju zbadam chyba jeszcze raz betę ok. piątku :) Chciałabym zobaczyć czy pojawi się liczba czterocyfrowa :)

    Pani Bocianowa, Patka2525, wandapanda lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • chaleureuse Debiutantka
    Postów: 6 9

    Wysłany: 11 listopada 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Witaj Chaleureuse ☺️ na kiedy masz termin?

    Ja znów nie badałam progesteronu, ale mimo to biorę luteinę zapobiegawczo.
    7.07 :)

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ