Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 16 kwietnia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też stawiamy na fotelik z bazą koniecznie ale który będziemy wybierać w przyszłym tygodniu.
    Wózek już do nas jedzie.

    Padam dziewczyny, mieliśmy dzisiaj tą sesję brzuszkową w domu i to jak to mnie zmęczyło to się w głowie nie mieści. Przebrałam się, zjadłam obiad i padłam na kanapę i nie wstaje już dziś.
    Nie sądziłam że to takie męczące 😅 ale efektów sesji nie mogę się doczekać 🤗

    Ceci, WiolaP, Ananabanana, Silvia lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 16 kwietnia, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Ooo cudownie. Dziękuję!
    To jest to?
    IMG-2592.png
    jak wstawić obrazek na forum
    Tak,chyba wlasnie ta :)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Pati1985 Przyjaciółka
    Postów: 67 85

    Wysłany: 16 kwietnia, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelcia wrote:
    Dziewczyny, a co myślicie o lataniu samolotem jeszcze w maju ? :) zastanawiam się nad szybkim wyjazdem ale jakoś mam wątpliwości..
    Ja pytałam lekarza o kilkugodzinną podróż samochodem to powiedział że nie jest to podróż samolotem, nie ma różnicy ciśnień więc mogę. To zrozumiałam że samolotem to już nie bardzo.

  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 16 kwietnia, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Nam dzisiaj jeszcze spodobał się future design inspiro i wybieraliśmy między tymi dwoma. Ale ten się lepiej prowadziło, jak to powiedział mój mąż „ten jedzie jakby miał wspomaganie”. Minus taki, że on się wydaje dość mały, ale my i tak po jakimś 1,5 roku pewnie przyjedziemy już na kompaktową spacerówkę, więc aż tak mi to nie robi. A zbyt dużego wózka też nie chcemy, wolimy bardziej kompaktowe. No i nauczona doświadczeniem po starszym dziecku kupuję takie rzeczy, które wiem, że dość szybko potem sprzedam i nie będą mi zalegały w piwnicy. A na baliosa z drugiej ręki na pewno szybko znajdę chętnych 😆 w sumie to był jeden z głównych powodów dla których go wzięłam. Bo chciałam wcześniej maxi cosi, ale one nie są tak popularne i bałam się, że będę się z nim bujać za długo jak przyjdzie czas zmiany.

    Na jaki się zdecydowałaś ostatecznie?


    No właśnie u mnie odpadł ze względu na to ,że jest maly ;)
    Kupiłam juname termo elegant

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 16 kwietnia, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    No właśnie u mnie odpadł ze względu na to ,że jest maly ;)
    Kupiłam juname termo elegant

    Każdy ma swoje potrzeby, ja wszystkie duże wózki odrzucałam na początku 😄 no mam nadzieję, że z 1,5 roku posłuży, a potem wymienimy na taka typowa mniejszą spacerówkę. W sumie nie chcieliśmy kupować dzisiaj, ale pan sprzedawca kupił mnie tym, że powiedział, że nam go przetrzymają na magazynie ile chcemy 😁 teraz trochę żałuję, bo mam ochotę go sobie jeszcze pooglądać i powozić w nim kota 🐈‍⬛

    preg.png
  • aniluaP19 Koleżanka
    Postów: 50 116

    Wysłany: 16 kwietnia, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, chwileczkę tu mnie nie było 😏
    Tydzień temu byliśmy na wizycie u swojego ginekologa
    wszystko w porządku, nasz chłopczyk rośnie sobie, ważył 1100g 🩵
    Zalecone mam więcej czasu odpoczywać ☺️
    Kolejna wizyta u ginekologa 7.05 i zdecydowaliśmy się na trzecie badania prenatalne 5.05

    My już kupiliśmy wózek, wybraliśmy ROAN ivi 2.0 wersja Vintage 🤎
    I fotelik z bazą Cybex Cloud G 🤗
    Powoli wspólnie z mężem wszystko kompletujemy 😉😅

    MayMasza, wandapanda, Precelek 🥨, Ananabanana, Pani Bocianowa, kikix0o, Czarna_owieczka, emciak, Kirby lubią tę wiadomość

    👩🏻-31l
    👨🏻‍🦲-38l
    04.25 • CB 💔

    17.11.25 USG • Maleństwo ♥️ 🫶🏻
    5,9mm • 7tc 🍀
    30.12.25 - I Prenatalne USG
    70,5mm • 13tc 💙

    💊 Acard 150 • Clexane💉
    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 16 kwietnia, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Kolejny raz nieśmiało wspomnę o zwykłym xylometazolinie 🫠



    A możemy to stosować ?
    Bo uratowalouratowało by mi to moje nieprzespane noce

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 16 kwietnia, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    My też stawiamy na fotelik z bazą koniecznie ale który będziemy wybierać w przyszłym tygodniu.
    Wózek już do nas jedzie.

    Padam dziewczyny, mieliśmy dzisiaj tą sesję brzuszkową w domu i to jak to mnie zmęczyło to się w głowie nie mieści. Przebrałam się, zjadłam obiad i padłam na kanapę i nie wstaje już dziś.
    Nie sądziłam że to takie męczące 😅 ale efektów sesji nie mogę się doczekać 🤗

    Jako fotograf mogę powiedzieć, że często słyszę od ludzi, którym robię zdjęcia, że po sesji padają jak muchy i to nie tylko kobiety w ciąży 😅😅
    Ja ostatnio w sumie też się zmęczyłam robiąc sobie sama mini sesję 😅
    Zmęczenie, zmęczeniem, ale potem efekty będą piękne 🥰


    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • hypatia92 Autorytet
    Postów: 581 1098

    Wysłany: 16 kwietnia, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zaczęłam 3 trymestr - z przytupem, bo od krzywej. Zdecydowałam się jednak zrobić to badanie, bo strasznie szybko tyje w tej ciąży - na plusie już 15 kg. Ale wyniki wyszły dobre.

    Co do fotelika, to my mamy po pierwszym dziecku Cybex Cloud T bodajże, wpinaliśmy go na pasy, ale jak finanse pozwolą, to tym razem może dokupimy bazę obrotową 😀.

    Wózek mam Bebetto Luca i jest bardzo fajny, już kiedyś o nim pisałam.

    Dziewczyny, które mają dzieci z niewielką różnicą wieku (około 2 lat) - jak załatwiałyście sprawę spacerów 1 dorosły + 2 dzieci? Starsze w spacerówce, a młodsze w chuście lub nosidle / jakiś wózek podwójny gondola + spacerówka / starsze na nogach, a młodsze w gondoli (są takie hamaczki)? Zaczął mnie zastanawiać ten temat 🙂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia, 23:13

    Synek 05.2024 ❤️
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 16 kwietnia, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    A możemy to stosować ?
    Bo uratowalouratowało by mi to moje nieprzespane noce

    Ja jestem uzależniona od lat, ale w ciąży ograniczyłam do 1-2 razy dziennie. Moja gina wie o tym, mówi że kropienie raz dziennie nie jest w stanie zaszkodzić, musiałabym wlać sobie do nosa wiadro, a jak ktoś już nie może wytrzymać to pozwala pacjentkom raz dziennie zakropić bo lepsze to niż niespanie 😌

    Ja bez tego żyć nie mogę, więc myślę że jakby mi ktoś powiedział że w ciąży w ogóle nie można, to na ciążę bym się chyba nie zdecydowała 😅 udusiłabym się i koniec, po chłopie 💁‍♀️😁

    Missi lubi tę wiadomość

    preg.png
  • larindas Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 17 kwietnia, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, że przyzwyczajenie robi swoje, ale trochę mnie jednak to martwi. W ciąży wszystko, co się stosuje regularnie, warto jeszcze raz przemyśleć albo skonsultować z innym lekarzem dla pewności. Każdy organizm reaguje inaczej, więc chyba lepiej dmuchać na zimne, niż potem się zastanawiać. Ale wiadomo, łatwo się mówi - nawyki to ciężka sprawa.

  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 17 kwietnia, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    larindas wrote:
    Rozumiem, że przyzwyczajenie robi swoje, ale trochę mnie jednak to martwi. W ciąży wszystko, co się stosuje regularnie, warto jeszcze raz przemyśleć albo skonsultować z innym lekarzem dla pewności. Każdy organizm reaguje inaczej, więc chyba lepiej dmuchać na zimne, niż potem się zastanawiać. Ale wiadomo, łatwo się mówi - nawyki to ciężka sprawa.

    Witaj na naszym wątku, chyba się nie znamy? 🧐🤨

    Nie czuję potrzeby konsultacji kropli do nosa z innym lekarzem, ale dzięki za troskę 😝

    Witam Was dziewczyny o 7 rano 🤦‍♀️🫶
    Dziś miałam znów nieśpiącą noc, siku byłam chyba z 5 razy, było mi niewygodnie 🤦‍♀️ W ogóle mam wrażenie że wybudza mnie nawet moje własne przekręcanie się w łóżku. Mam nadzieję że tak nie zostanie już do końca, bo mi się to zdarza co raz częściej 😭

    I uwaga kupiłam wanienkę, w końcu bez odpływu o taką

    https://allegro.pl/oferta/wanienka-dla-dziecka-zestaw-4w1-tega-wanna-duza-termometr-lezaczek-stojak-17576884187

    Missi lubi tę wiadomość

    preg.png
  • KatarzynkA Znajoma
    Postów: 17 28

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Precelek 🥨 wrote:
    A w którym tygodniu i dniu taka waga? U mnie ostatnio na usg w 28+5 taka sama waga i wyszło, że to 34 centyl.

    Mój pasek ma opóźnienie 3 dni. Muszę zmienić.

    Teraz mam 29+2 więc przy pomiarach było 28+4 i mi coś mówiła że to 59 centyl ( albo coś koło tego jak dobrze pamiętam)
    Także nie wiem. Powiedziała mi że to w normie to już nie dopytywałam.

  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    A możemy to stosować ?
    Bo uratowalouratowało by mi to moje nieprzespane noce


    Ja też używałam tego w poprzedniej ciąży ;)
    W tej jak narazie jest ok 🤭

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hypatia92 wrote:
    Ja dziś zaczęłam 3 trymestr - z przytupem, bo od krzywej. Zdecydowałam się jednak zrobić to badanie, bo strasznie szybko tyje w tej ciąży - na plusie już 15 kg. Ale wyniki wyszły dobre.

    Co do fotelika, to my mamy po pierwszym dziecku Cybex Cloud T bodajże, wpinaliśmy go na pasy, ale jak finanse pozwolą, to tym razem może dokupimy bazę obrotową 😀.

    Wózek mam Bebetto Luca i jest bardzo fajny, już kiedyś o nim pisałam.

    Dziewczyny, które mają dzieci z niewielką różnicą wieku (około 2 lat) - jak załatwiałyście sprawę spacerów 1 dorosły + 2 dzieci? Starsze w spacerówce, a młodsze w chuście lub nosidle / jakiś wózek podwójny gondola + spacerówka / starsze na nogach, a młodsze w gondoli (są takie hamaczki)? Zaczął mnie zastanawiać ten temat 🙂.
    U nas różnica wieksza bo 3.5 roku ale córka na dłuższe spacery tez nie jwst jeszcze wyrywna bo nogi bolą wiec zdecyduje sie na podest na kółkach do wózka. Myslalam o hamaku ale boje sie ze juz bedzie przeciążać wózek za bardzo. Wyjdzie w praniu. Natomiast do młodszych dzieci hamak jak najmlbatdziej widziałam wielokrotnie,sprawdzał sie. Niektórzy decydowali sie na podwojby wózek ale to przecież o wiele wiekszy koszt

    hypatia92 lubi tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Wczoraj udało mi sie zaklepać sale na Komunię corci w przyszłym roku 🥰
    Witam się z Wami z 3 trymestru! 🥳🥳🥳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 09:33

    MayMasza, Ananabanana, Pani Bocianowa lubią tę wiadomość

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 645

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas synek tez 3,5 roku i juz od dłuższego czasu chodzi z nami na spacery na nóżkach.Zaczynalismy od krótkich tras a potem coraz dluzsze.
    Gratuluję wszystkim dziewczynom które wkraczają w 3 trymestr🥰
    Ja dzis jako tako ząb nadal boli ale już znośnie,udalo mi sie nawet co nieco przespać w nocy z tym ze wybudzalam sie dosłownie co godzine🤷

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 17 kwietnia, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakoś jak miał 2,5 to już był bunt na wózek, a w tym samym czasie popsuł się mechanizm składania, więc spacerówka wylądowała na śmietniku i już później nie kupowaliśmy żadnego wózka. Wtedy robił większe dystanse niż teraz i nie marudził, bo jak jest starszy to ciągle jakieś ale. Ale pewnie dużo zależy od temperamentu dziecka i przede wszystkim od tego czy ucieka. Ja chyba w tym wieku na początek bym nie inwestowała w wózek podwójny tylko może jakiś hamaczek, ale ciężko mi się wypowiadać na ten temat, bo dwójki małych dzieci nigdy nie miałam pod opieką nawet 😁


    Pani Bocianowa, masz jeszcze gdzieś tą listę wyprawkową? Bo bym sobie zerknęła czego jeszcze mi brakuje (na pewno łóżeczko, wanienka, fotelik) 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 09:07

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 380 401

    Wysłany: 17 kwietnia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dziecko 3,5 roku, bardzo lubił wózek ale jako część przygotowania do rodzeństwa kilka miesięcy temu mocno ograniczyliśmy i w końcu schowaliśmy do piwnicy żeby nie kusił. Na ten moment po prostu wybieramy krótsze trasy, chyba że ma rowerek to wtedy może jeździć bez końca.

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 645

    Wysłany: 17 kwietnia, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantaghiro wrote:
    Ja tez mam dziecko 3,5 roku, bardzo lubił wózek ale jako część przygotowania do rodzeństwa kilka miesięcy temu mocno ograniczyliśmy i w końcu schowaliśmy do piwnicy żeby nie kusił. Na ten moment po prostu wybieramy krótsze trasy, chyba że ma rowerek to wtedy może jeździć bez końca.
    Oj tak rowerek, zapomniałam o tym😜Czasami sie zastanawiam czy ten rowerek to wybawienie czy kara😅

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ