Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:55

  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Ja chyba będę za niedługo kupować poduszkę karmiuszkę, znalazłam kod rabatowy u jednej z instagramerek, -10%, ale zawsze coś, a pokładam wielkie nadzieje w tej poduszce 😄
    Spodobała mi się też poduszka kura, ma ktoś jakieś doświadczenia z nią? Wydaje mi się fajna, bo taka dość płaska. Ja miałam rogala z motherhood i był mocno nabity, taki zaokrąglony i dziecko mi nie leżało na nim dobrze, no bo była taka górka, więc zjeżdżał. Ostatecznie ja i tak karmiłam zawsze na leżąco póki mały nie zaczął siedzieć, ale teraz z drugim dzieckiem to już nie będzie możliwe.

    Mam wyniki krzywej - jestem w szoku, że z palca miałam 95, a z żyły 77 😵‍💫 mega różnica. Po 1h 130, po 2h 100, więc chyba wszystko dobrze 🥰

    Właśnie w zaufaj położnej w szkole rodzenia online odradzali tę kurę. Nie wiem jak z karmiuszką, ale tą kurę odradzała. Że to tylko wygląda, a nie ma zastosowania.

    Kofii lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ceci ale jest właśnie zapis ze jesli matka nie bedzie mogla miec maluszka zaraz po porodzie to może wyznaczyć do tego osobe - męża,partnera.
    Warto poczytac bo dobrze jest znac swoje prawa.Wiecie bo w praktyce moze to wyglądać inaczej,lekarze,polozne maja swoje nawyki,a jesli my będziemy wiedzieć czego chcemy i będziemy wiedzieć ze prawo jest po naszej stronie to zawsze na plus .Zawsze glowa trochę spokojniejsza 💪

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Właśnie w zaufaj położnej w szkole rodzenia online odradzali tę kurę. Nie wiem jak z karmiuszką, ale tą kurę odradzała. Że to tylko wygląda, a nie ma zastosowania.
    Miałam tą kurę i rzeczywiście sprawdziła się w domu tylko jako ozdobna poduszka :p

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie… z meeega opóźnieniem i bardzo nie spodobało mi się potraktowanie przy tym, że ja czekam na wizytę od 8, już jest 9 i proszą babkę, która miała na 8:30 i zabieg… mąż to już mi tak klął tam, bo urwał się z pracy, bardzo chciał być, a ma dużo pracy i non stop telefony dostawał, a musieliśmy czekać…
    Z małym (choć chyba nie takim małym) wszystko dobrze. Jest głowa centralnie pod moimi żebrami, także na razie się nie obrócił. Waży 1046g, a mamy dzisiaj 26+4. Nawet pół twarzy udało się złapać na 4d, więc nieźle ma policzki grubaskowe 😀

    Ananabanana, WiolaP, Motylek93, wandapanda, emciak, nofajniefajnie lubią tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🫶
    Wróciłam po moich wojażach, podczytywałam Was trochę tu i ówdzie, ale pewnie mogłam coś pominąć :)

    Wyjazd był świetny, ale wczoraj byłam w zoo, gdzie zrobiłam z buta 8km, na końcówce już chciało mi się płakać. Później w samochodzie 3h, wróciłam do domu i okazało się że boli mnie wszystko - kręgosłup lędźwiowy, spojenie łonowe, nogi, miednica, no szok po prostu. Fizjo będzie miała co ze mną robić 🙄

    Kiedy macie w planach prać i prasować ubranka „na gotowo”? Mam wrażenie że jeśli zrobię to za wcześnie to do lipca będą nieświeże 😅

    W poniedziałek idę na spotkanie z położną środowiskową. Trochę z przymrużeniem oka, bo przez moje traumy to na ten moment cały personel okołoporodowy nie wzbudza we mnie zaufania i mam to też zamiar z nią przegadać. Wy byłyście na takim spotkaniu jeszcze w ciąży?

    Dajcie znać też co i komu mam wpisać na pierwszą stronke 😁

    WiolaP lubi tę wiadomość

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 379 401

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę że będę prać ok 34 tc, bo wtedy też będę chciała zacząć pakować torbę do porodu. Prasować nie mam zamiaru w ogóle xD

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosAga123 wrote:
    Miałam tą kurę i rzeczywiście sprawdziła się w domu tylko jako ozdobna poduszka :p

    No właśnie, mi też się podobała, ale no.. za mało miejsca w domu aby zamawiać coś co będzie stało i wyglądało 🫠🥲

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 24 kwietnia, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa ja planuje prać i prasować dopiero blizej 35tc. Na razie mam złożoną już komodę więc wszystko co kupuje dla małego wrzucam właśnie tam. Ale jeszcze popakowane w worki w których przychodzą te rzeczy 😊

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 24 kwietnia, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bocianku u mnie wszystko już wyprane i wyprasowane 😂🫣Ale u mnie i torba spakowana.
    Ja mam kontakt ze swoja środowiskowa,mam tez do niej telefon w razie co ale to taka fajna babka ze i o dupie Maryni mozna z nia porozmawiać 😂.
    Ciesze sie ze wyjazd sie udal, nawet jak wrocilas troszke obolala🩷

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 24 kwietnia, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę prać pewnie jakoś w połowie czerwca, może pod koniec. A prasować nie będę wcale, nigdy tego nie robiłam, nie mam na to ani czasu, ani chęci, ani siły 😅

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    My już po wizycie… z meeega opóźnieniem i bardzo nie spodobało mi się potraktowanie przy tym, że ja czekam na wizytę od 8, już jest 9 i proszą babkę, która miała na 8:30 i zabieg… mąż to już mi tak klął tam, bo urwał się z pracy, bardzo chciał być, a ma dużo pracy i non stop telefony dostawał, a musieliśmy czekać…
    Z małym (choć chyba nie takim małym) wszystko dobrze. Jest głowa centralnie pod moimi żebrami, także na razie się nie obrócił. Waży 1046g, a mamy dzisiaj 26+4. Nawet pół twarzy udało się złapać na 4d, więc nieźle ma policzki grubaskowe 😀


    O kurka to ja mam okrucha 🫣🤣

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzywa cukrowa za mną 🫣
    W końcu ,
    Najgorsze badanie jakie może być przez to czekanie .
    Glukozę miałam cytryną miętą i weszła pęknie ;p

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Weronika97S Koleżanka
    Postów: 42 83

    Wysłany: 24 kwietnia, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję zacząć prać po weekendzie majowym. Patrząc na to że na ostatnim USG termin porodu wyszedł mi na 30.06 to zostały mi 2 miesiące, a nie chcę tego zostawiać na ostatnią chwilę. Mam jeszcze z tyłu głowy taką myśl że dzidziuś może zaskoczyć wszystkich i urodzić się trochę wcześniej. Ja sama urodziłam się 5 tygodni przed terminem, więc wolę być przygotowana wcześniej, a i siły na pranie i prasowanie na końcówce będzie pewnie znacznie mniej. Tylko zanim pranie to muszę dokończyć zakupy wyprawkowe, bo nadal sporo rzeczy nam brakuje.

  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 24 kwietnia, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Hej dziewczyny 🫶
    Wróciłam po moich wojażach, podczytywałam Was trochę tu i ówdzie, ale pewnie mogłam coś pominąć :)

    Wyjazd był świetny, ale wczoraj byłam w zoo, gdzie zrobiłam z buta 8km, na końcówce już chciało mi się płakać. Później w samochodzie 3h, wróciłam do domu i okazało się że boli mnie wszystko - kręgosłup lędźwiowy, spojenie łonowe, nogi, miednica, no szok po prostu. Fizjo będzie miała co ze mną robić 🙄

    Kiedy macie w planach prać i prasować ubranka „na gotowo”? Mam wrażenie że jeśli zrobię to za wcześnie to do lipca będą nieświeże 😅

    W poniedziałek idę na spotkanie z położną środowiskową. Trochę z przymrużeniem oka, bo przez moje traumy to na ten moment cały personel okołoporodowy nie wzbudza we mnie zaufania i mam to też zamiar z nią przegadać. Wy byłyście na takim spotkaniu jeszcze w ciąży?

    Dajcie znać też co i komu mam wpisać na pierwszą stronke 😁

    Prać gdzieś koło 34-35tc. Prasować nie wiem, chyba nigdy :D
    Następna wizyta - 28.04, USG III trym - 18.05.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 14:10

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 24 kwietnia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w trakcie prania, a prasować nie prasuję, nie widzę potrzeby i sensu i chęci

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Pati1985 Przyjaciółka
    Postów: 67 85

    Wysłany: 24 kwietnia, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    Ja nie mogę mieć kontaktu skóra do skóry bo będę miała cc w narkozie i podobno mąż ma przejąć małą na ten cały czas i kangurować :)
    A moje zapytać dlaczego w narkozie? Mnie też czeka CC i też nie wiadomo czy nie w narkozie chociaż wolałabym ze znieczuleniem w kręgosłup.

  • Pati1985 Przyjaciółka
    Postów: 67 85

    Wysłany: 24 kwietnia, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Właśnie w zaufaj położnej w szkole rodzenia online odradzali tę kurę. Nie wiem jak z karmiuszką, ale tą kurę odradzała. Że to tylko wygląda, a nie ma zastosowania.
    U nas na szkole w ogóle odradzali poduszki tłumacząc że ciężko wtedy dziecko nie będzie prawidłowo przystawione bo będzie za wysoko i coś tam jeszcze. Ja póki co nie kupuje. Zobaczymy jak wyjdzie później ;)

  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 24 kwietnia, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja wszystko prasuje 😅Czuje się jak odmieniec🫣

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 24 kwietnia, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi CDL polecała poduszkę, miałam z jukki i była wystarczająca. Na poduszce właśnie odbywały się pierwsze karmienia, które mi w ogóle wychodziły, w pozycji spod pachy.

    preg.png
‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ