X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2022 ❤️
Odpowiedz

LISTOPAD 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1012 1962

    Wysłany: 14 marca 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny♥️
    Witam się z Wami, po weekendzie, mój był bardzo leniwy, mogłabym spać caaaały czas😴 masakra jakaś, nie pamietam kiedy widziałam 22gą na zegarku 😂

    Dziś za to totalna tragedia jeśli chodzi o mdłości, myślałam już ze nią dam rady dziś wstać do pracy :(

    W sobotę widziałam się z przyjaciółkami na szybkiej kawie i wszystkie stwierdziły, ze tak poprawiła mi cera, ze taki babyface, ze co robię 😅 jeszcze im nic nie mówiłam, dopóki nie zobaczę serduszka, tajemnica moja i męża

    MamaTrójki lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 29 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    01.2024- ZACZYNAMY PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1012 1962

    Wysłany: 14 marca 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki wrote:
    Tak! Mój kot uwielbia ugniatać/masować mój brzuch w ciąży, albo po prostu nam nim leży 😁

    A mam pytanie- jak kotek zachowywał się na dzidziusia?
    My mamy dwa i trochę się boje jak zareagują na dzidziusia, a nie wyobraź sobie jakoś ich izolować. Przecież to tez członkinie rodziny 😁

    👩‍❤️‍👨 29 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    01.2024- ZACZYNAMY PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 14 marca 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo323 wrote:
    A mam pytanie- jak kotek zachowywał się na dzidziusia?
    My mamy dwa i trochę się boje jak zareagują na dzidziusia, a nie wyobraź sobie jakoś ich izolować. Przecież to tez członkinie rodziny 😁
    Bardzo dobrze! Zero problemów ☺️ Ale ja mam naprawdę super kota, nic go nie rusza jak dzieci się z nim „bawią”, ciągną za ogon itp 😅 czasem tylko lubi spać w ich łóżeczkach (kiedy są puste), co mi kompletnie nie przeszkadza, za to mojego męża trafia😅

    Olo323 lubi tę wiadomość

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 14 marca 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mangan wrote:
    To mamy prywatnych ochroniarzy 💪 mam tylko nadzieje, że nie będzie świrował jak dzidziuś będzie z nami.
    Chyba sporo zależy od rasy, ale większość psów lubi się „opiekować” niemowlakami 😁

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Marcik93 Debiutantka
    Postów: 15 94

    Wysłany: 14 marca 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za Wasze wskazówki co do heparyny. Próbuję teraz różnych technik i jest różnie, raz większy siniak, raz mniejszy ;). Generalnie nic przyjemnego te zastrzyki. Konsultowałam to ze znajomym hematologiem i powiedział, że jeśli dodatkowo przyjmuję jeszcze Acard to tak będzie, trzeba nauczyć się z tym żyć.

    Z objawów też mam ciągłe zmęczenie, senność i jest mi zimno. Od czasu do czasu coś rozpycha mnie w dole brzucha. Poza tym nic więcej i też się martwię czy to aby na pewno dobrze.

    Powtórzyłam dziś betę - 704, więc wygląa póki co ładnie. Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę! ;)

    Nie mam żadnego zwierzaka, ale to ciekawe co piszecie, że one wyczuwają sytuację ;).

    MamaTrójki, smoothie, Rossetia lubią tę wiadomość

    09.2020 - cb </3
    11.2021 - sonoHSG - ok
    01.2022 - cb </3

    06.03.2022 ⏸
    07.03.2022 betaHCG - 21; progesteron 31,4
    09.03.2022 betaHCG - 80,4
    14.03.2022 beta HCG - 704

    Hashimoto
    MTHFR_1298A>C hetero
    PAI-1 4G hetero
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 14 marca 2022, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha 😂 my nie mamy zwierzaków, za to teściowa ma psa i faktycznie - w poprzedniej ciąży i teraz ciągle mnie pilnuje 😂. A wczoraj zamiast spać to się położył i cały czas mnie obserwuje. A jak siadam (gdziekolwiek) to od razu za mną i obok moich nóg się kładzie 😅.

    Edit. Mam betę - 601,2 mlU/ml, przyrost 152,5%. Daję sobie na razie spokój z kłuciem 😂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 14:13

    MamaTrójki, Olo323, smoothie, nadzieiaumieraostatnia lubią tę wiadomość

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 14 marca 2022, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bety nie robię bo u nas jej nie robią ot co mieszkam w Holandii

    No właśnie chyba tez odstawię termometr bo po co się stresować co ma być to będzie nie ma co się dodatkowo nakręcać

    Co do kota nie wiem mój uciekinier

    Ale psy mamy owczarki niemieckie uwielbiały od małego mojego wnuka i tak jest do dziś choć mały ma już 3 lata

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1012 1962

    Wysłany: 14 marca 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki wrote:
    Bardzo dobrze! Zero problemów ☺️ Ale ja mam naprawdę super kota, nic go nie rusza jak dzieci się z nim „bawią”, ciągną za ogon itp 😅 czasem tylko lubi spać w ich łóżeczkach (kiedy są puste), co mi kompletnie nie przeszkadza, za to mojego męża trafia😅

    Jestem przekonana, ze mojego męża tez będzie strzelać jak będą takie sytuacje 😂 już właśnie panikuje, ze co z kotkami, ze jak coś zrobią 🙄

    👩‍❤️‍👨 29 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    01.2024- ZACZYNAMY PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 14 marca 2022, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo323 wrote:
    Jestem przekonana, ze mojego męża tez będzie strzelać jak będą takie sytuacje 😂 już właśnie panikuje, ze co z kotkami, ze jak coś zrobią 🙄

    Miałam kota zanim wyszłam za mąż, B. nie chciał słyszeć o kotu w domu i jeszcze konkretnie o tym kocie 😂. Dosyć specyficzny i nigdy nie ukrywał tego, że B. nie lubi. Co prawda nie nasikał mu do buta 😂 ale zawsze jak nocował u mnie to drapał go w stopy i nie dawał mu spać a, no i jeszcze ciągle czujnie obserwował 😅. Oddałam go w dobre ręce, teraz moich rodziców katuje 😂. Nie potrafi się bawić, zamiast lekko miziać pazurami to ten je od razu wbija w skórę, nic fajnego. W sumie nie dziwię się temu kotu, że taki nie dobry. Wzięłam go od osoby, która miała psa nie tolerującego tego kota. Musiał jakoś z nim walczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 14:53

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2022, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie.
    Jest pęcherzyk.
    I to jedyna dobra wiadomość.
    Pęcherzyk narazie jest pusty. Najprawdopodobniej przez wczesną ciążę 4+4. Dodatkowo zebrał się jakiś płyn. Większy od pęcherzyka.
    Ciąża traktowana jest jako ciaza wysokiego ryzyka. Mam luteinę i zastrzyki naproxen ( chyba ). Powtarzałam dzisiaj betę. Mam nadzieję że wzrośnie od piątku.

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 14 marca 2022, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_K wrote:
    Jestem po wizycie.
    Jest pęcherzyk.
    I to jedyna dobra wiadomość.
    Pęcherzyk narazie jest pusty. Najprawdopodobniej przez wczesną ciążę 4+4. Dodatkowo zebrał się jakiś płyn. Większy od pęcherzyka.
    Ciąża traktowana jest jako ciaza wysokiego ryzyka. Mam luteinę i zastrzyki naproxen ( chyba ). Powtarzałam dzisiaj betę. Mam nadzieję że wzrośnie od piątku.


    Trzymam kciuki żeby wszystko było ok jestem w tym samym momencie wdl suwaczka 4+4 u mnie nie ma takich wczesnych wizyt dopiero ok 8 tyg ale dziś lub jutro mam rozmawiać z położna co i jak choćby ze względu na wiek mój (44) tak jakoś się złożyło 😅😅😅

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam się zgłosić tak szybko że względu na poronienie w grudniu.

    Dzisiejsza beta to 1380. 😍
    Kropeczka walczy

    smoothie, Ultra-Dżasta, MamaTrójki, Olo323, Rossetia lubią tę wiadomość

  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 14 marca 2022, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety rety a u mnie dwa pecherzyki🙈 ale ale na szczęście tylko w jednym pęcherzyk zoltkowy😅 oczywiście z tamtego może się coś jeszcze wykluć ale szczerze mam nadzieje ze się wchłonie 🙈

    Ultra-Dżasta, Agata_K, Olo323 lubią tę wiadomość

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 14 marca 2022, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki, żeby z trójki nie zrobiła Ci się 5! Czego życzę! 😁 Ale by było... Bliźniaki byśmy miały 😍.

    Olo323 lubi tę wiadomość

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 14 marca 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze tez zastanawiam się co by było jakby teraz były bliźniaki 😂😂😂

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 14 marca 2022, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    MamaTrójki, żeby z trójki nie zrobiła Ci się 5! Czego życzę! 😁 Ale by było... Bliźniaki byśmy miały 😍.
    Zdecydowanie marzyłam o czwórce 😅

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 14 marca 2022, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Powiem wam ze tez zastanawiam się co by było jakby teraz były bliźniaki 😂😂😂
    Podwójne szczęście 🤪 masz już dzieci?☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 19:35

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • nadzieiaumieraostatnia Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 14 marca 2022, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mangan wrote:
    Hejo! Witam was w słonecznym dniu :D i życzę samych przyrostów bety :D

    Mam pytanie. Zauważyliście może że wasze zwierzaki zaczęły się inaczej zachowywać jak zaszłyście w ciąże? Mój pies ciągle za mną chodzi. Jak zamknę się w pokoju to piszczy, a jak usiądę na chwile na podłodze to kładzie mi się na brzuch i się łasi. Zawsze był przytulasem, ale nie w taki sposób. Przychodził raczej żeby go głaskać.

    Też mam psa, ale na razie nie zauważyłam żeby się dziwnie zachowywał, raczej standard przytulaśny jest jak zawsze pcha się na kanapę 😅 mam go 6 lat od szczeniaka, ale nie obawiam się żeby źle zareagował. Psa też można wcześniej przyzwyczaić do zapachu dziecka i na pewno trzeba odzwyczajać od tego, że nie będzie najważniejszy w domu 😂

    p19uvfxm9q2nnn29.png

    26 DC beta 112
    30 DC beta 833

    I wizyta 10 marca 0,5 cm ❤️
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 14 marca 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki wrote:
    Podwójne szczęście 🤪 masz już dzieci?☺️

    Mam dzieci 25-22-15-13 lat wnuka 3 lata wnuczka urodzi się w czerwcu a tu taka niespodzianka 😂😂

    Olo323, Ultra-Dżasta lubią tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1012 1962

    Wysłany: 14 marca 2022, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Mam dzieci 25-22-15-13 lat wnuka 3 lata wnuczka urodzi się w czerwcu a tu taka niespodzianka 😂😂

    będzie prawdziwa gromadka 😁

    👩‍❤️‍👨 29 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    01.2024- ZACZYNAMY PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ