X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2022 ❤️
Odpowiedz

LISTOPAD 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 1 lutego 2023, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia11 wrote:
    Do dziewczyn karmiacych tylko piersią. Zdarzają się u Was zielone kupki? U nas od 3 dni właśnie taka 🤔

    Czasami się zdarzało i niby to normalne. Też niby jak coś zielonego jesz to dziecko wtedy takie kupki może robić 😅

    Asia11 lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • KaroInka Autorytet
    Postów: 515 500

    Wysłany: 1 lutego 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka bardzo mi przykro 😞. Strasznie smutna wiadomość.

    7.01.19. Aniołek👼💔
    20.04.21 Synek M 👶💙
    17.11.22 Synek A 👶💙
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1404 1274

    Wysłany: 1 lutego 2023, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka to jest straszne, bardzo mi przykro :(

    Moja młoda dziś spała do 6:45 bez pobudki i byłaby to fantastyczna noc, gdyby nie to, że o 2 w nocy zerwał mnie tak potworny ból żołądka, że wraz pół nocy nieprzespane :(

    age.png

    preg.png
  • Joanne Autorytet
    Postów: 876 953

    Wysłany: 1 lutego 2023, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka bardzo mi przykro. Okropna wiadomość. Trzymaj się dzielnie!

    age.png
  • Joanne Autorytet
    Postów: 876 953

    Wysłany: 1 lutego 2023, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggie94 wrote:
    Sóweczka to jest straszne, bardzo mi przykro :(

    Moja młoda dziś spała do 6:45 bez pobudki i byłaby to fantastyczna noc, gdyby nie to, że o 2 w nocy zerwał mnie tak potworny ból żołądka, że wraz pół nocy nieprzespane :(

    Przynajmniej nie musiałaś z bolącym żołądkiem zajmować się jeszcze dzieckiem 😬 dobrze że pospała.

    meggie94 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 1 lutego 2023, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka, bardzo mi przykro! Trzymaj się!

    Pisałam wczoraj, że kupiłam Młodemu piankową matę no i na niej trzyma głowę tak wysoko, że ho ho. Jeszcze jak dodać do tego bańkę wstańkę to nawet i się zaśmieje. Także niepotrzebnie panikowałam. Dziś rano wytrzymał na brzuchu 10 minut, bez ryku i płaczu. No szok. Głowę może utrzymał najpierw ze 2 minuty a później to jak zebrał siły to podnosił. Uff. Za to sen nam się pogorszył. Zaśnie o 19 i o 1 jedzenie. A później wybudza się co 2h. Zmieniłam mu od wczoraj okna aktywności. Zobaczę co z tego wyjdzie 😅. A kiedy jest ten regres snu? W 4 miesiącu? 🧐😅🤣

    Dobra. Dostałam okres. Bez żadnych objawów 😅. Myślałam, że znów mam taki płodny śluz jak wczoraj i poszłam założyć wkładkę a tu czerwona plama na majtach. Elegancko. Teraz żeby nie wpaść 😂🤣.

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Nosia Autorytet
    Postów: 1147 622

    Wysłany: 1 lutego 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Diana tak wpycha piąstki do buzi, ze az sie nimi dlawi. Dwie na raz próbuje włożyć i sie denerwuje, ze sie nie mieszczą. U was tez tak? 😁

    Joanne lubi tę wiadomość

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosia wrote:
    Moja Diana tak wpycha piąstki do buzi, ze az sie nimi dlawi. Dwie na raz próbuje włożyć i sie denerwuje, ze sie nie mieszczą. U was tez tak? 😁

    Moja aż paluszki oblizuje haha 😂 potem całe pięści obślinione 🥴

    I wczoraj nauczyła się cmokać/mlaskać i mnie bardzo ten dźwięk denerwuje 😅🫠

    Joanne, Ultra-Dżasta lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Joanne Autorytet
    Postów: 876 953

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosia wrote:
    Moja Diana tak wpycha piąstki do buzi, ze az sie nimi dlawi. Dwie na raz próbuje włożyć i sie denerwuje, ze sie nie mieszczą. U was tez tak? 😁

    Ha ha, aż tak to nie😅 jak na razie paluszki tylko smotka i woli nawet zamiast smoczka. Jak w nocy sie przebudzi to też to mlaskanie mnie wybudza.

    A dzisiaj to niezła faza była. Obudziłam się z dzieckiem na ręku i nie wiedziałam jak ona się tam znalazła, i dopiero się zczaiłam że cyc na wierzchu więc karmiłam ją przez sen. Trochę się przydygałam że tego nie pamiętam bo ostatnio było na Interii że we Włoszech młoda mama przez sen noworodka jeszcze w szpitalu zadusiła.

    age.png
  • Tony Autorytet
    Postów: 1197 1644

    Wysłany: 1 lutego 2023, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka też wpycha piąstki ale nie aż tak żeby się krztusić :D

    Dżasta, kiedy zaczęłaś ustalać okna aktywności? Działa to u Was? Ja planuje niedługo wprowadzić, albo jak skończy 3 miesiące albo po kolejnym skoku rozwojowym. Narazie jeszcze nie nadszedł, ale boję się go okropnie 🤣

    age.png
    👱🏼‍♀️33 - PAI-1 homozygota 🧔🏻31
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • Tony Autorytet
    Postów: 1197 1644

    Wysłany: 1 lutego 2023, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle te skoki rozwojowe to chyba bardzo indywidualna sprawa. Wydaje mi się, że do tej pory mieliśmy jeden skok (w 5 tygodniu). Teraz ma 8 a umie robić rzeczy, które są opisywane po trzecim skoku (12 tydzien). Może jakiś wpływ ma to, że urodziła się Tydzień po terminie plus dziewczynki podobno rozwijają się szybciej niż chłopcy

    age.png
    👱🏼‍♀️33 - PAI-1 homozygota 🧔🏻31
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • mt30 Autorytet
    Postów: 2410 770

    Wysłany: 1 lutego 2023, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też smokcze paluszki i całe rączki i tak mnie wybudza. Palce ssie tak głośno, że mąż mówi, że zaraz tylko kości zostaną :) U nas skok drugi rozwojowy, trwał przez 3 dni, mały był taki rozkojarzony i płakał bez powodu. Dziś pospalam w ciągu dnia i synek też śpiący przez cały dzień.

    Używała, któraś pampersow z Rossmana fit 2? Jak z rozmiarami. Znów zapasy 2, nie wiem co rozpoczynać. Mały waży 5kg,w dada gumki się odciskają

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 1 lutego 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę będzie promocja znowu 1+1 na pampersy 🤩

    Sóweczka, Tony, Smerfetk_a lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Decemberry Autorytet
    Postów: 840 686

    Wysłany: 1 lutego 2023, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jak widze to ssanie piastek to proponuje butelke, bo wyglada na glodnego ;p

    Angela, w biedronie?

    Mt - przy 5 kilo juz mielismy trojki.

    W rosmanie na probe kupilam eco babydreamy, sa bardzo fajne i miesiste. Synek wczoraj 5h cięgiem w nich spal, wiec chyba dobrze suchosc trzymaja.

    Ginekolog tez mowi, ze to nie grzybica piersi, tylko przestymulowanie karmieniem i laktatorem. Odnosnie tej dramy z uzywanym, mowi, ze teraz jest okienko serologiczne i wirusologie trzeba dopiero w kwietniu zrobic, ale pociesza, ze bardzo mala szansa, ze cos zlapalam. Mam za to grzybice pochwy, wiec jak widac stres tak czy siak sie na moim zdrowiu odbil. Pobral tez cytologie.

    Baby G. Już z nami 🥰 16.11.22, 54 cm Szczęścia ❤️✨

    15.03 - beta 26.7 <3
    17.03 - beta 73.9 <3
    23.03 - beta 1379.6 <3 <3!
    Maleństwo rozwija się idealnie <3
    07.07.22 - 320g mężczyzny <3
    24.07 - 540g <3
    29.08 - 1146g <3
    22.09 - 1669g <3
    19.10 - 2450g <3
    4.11 - 2930g <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    W sobotę będzie promocja znowu 1+1 na pampersy 🤩


    A skąd wiesz???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decemberry wrote:
    Ja to jak widze to ssanie piastek to proponuje butelke, bo wyglada na glodnego ;p

    Angela, w biedronie?

    Mt - przy 5 kilo juz mielismy trojki.

    W rosmanie na probe kupilam eco babydreamy, sa bardzo fajne i miesiste. Synek wczoraj 5h cięgiem w nich spal, wiec chyba dobrze suchosc trzymaja.

    Ginekolog tez mowi, ze to nie grzybica piersi, tylko przestymulowanie karmieniem i laktatorem. Odnosnie tej dramy z uzywanym, mowi, ze teraz jest okienko serologiczne i wirusologie trzeba dopiero w kwietniu zrobic, ale pociesza, ze bardzo mala szansa, ze cos zlapalam. Mam za to grzybice pochwy, wiec jak widac stres tak czy siak sie na moim zdrowiu odbil. Pobral tez cytologie.


    Co to znaczy " okienko serologiczne"?

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 1 lutego 2023, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w Biedronce. W aplikacji biedronki można sprawdzić że będzie w sobotę 😁

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 1 lutego 2023, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia11 wrote:
    To chyba normalne. Ja z moim czasami robię takie ćwiczenie, jak lezy mi na ugiętych nogach twarzą do mnie, że unoszę go do góry trzymając za ręce albo pod łopatkami. Traz często jak łapię go za dwie rączki jednocześnie w innej sytuacji, np. przy zabawie albo ubieraniu, to automatycznie chce się podnosić i robi to, co opisujesz.

    Scandi, zazdroszczę tych zajęć ze śpiewania 😍
    Podobno takie podnoszenie jest przy napięciu mięśniowym.. jedna dziewczyna tak ma z córką z Instagrama i chodzi na rehabilitację bo ma napięcie i jak wysłałam jej filmik z unoszenia mojej to napisała. Ze jej tak miała o ma napięcie 😔 14 lutego mam fizjoterapeute mam nadzieję że powie że to normalny etap rozwoju 😔

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • Asia11 Autorytet
    Postów: 928 1118

    Wysłany: 1 lutego 2023, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój sam z siebie tego nie robi. Dopiero kojarzy, jak złapie go za 2 rączki jednocześnie. Wg pediatry napięcie ok, a do fizjo prewencyjnie nie chodzę.

    A zielone kupki u nas kolejny dzień. Już 4. I nadal się schizuje, że mały nie dojada. Drugi dzień z rzedu dokarmiam go moim odciągniętym i więcej ulewa, a nawet rzyga. I nie wiem, czy to dla niego za dużo, czy ma związek z tymi zielonymi kupami. Przybiera jak zwykle bez szału, ale bez tragedii.

  • mt30 Autorytet
    Postów: 2410 770

    Wysłany: 1 lutego 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Policzyłam mam 300 pieluch 2 przy 5kg. Głupota z tymi promocjami i zapasami. Używam huggies i nie widać jakby były za małe, nic nie wypływa i paski nie Cisna. Chyba, że się nie znam i lepiej mieć większą pieluchę niż mniejsza?

    Dady z biedry mam 2 i 3 i teraz jak będzie promocja to które są lepsze? Złote kupiłam, ale są sztywne i takie sobie. Mokre przy ciele, a w innych pieluchach to wsiąka glebiej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2023, 21:30

‹‹ 607 608 609 610 611 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ