Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Dziewczyny, a jak u Was z objawami ciąży?
    U mnie aktualnie pojawiły się bóle podbrzusza i martwię się czy wszystko jest w porządku 🤷🤔

    Ja dzis 11+1 i też mam lekkie bole. Rano pod prysznicem zaklulo mnie kilka razy. Takie pobolewania co jakiś czas coś zakluje pociągnie itp. No i pachwina ciągnie od rana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2024, 19:24

    Przedszkolanka123 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    Daję znać na szybko po wizycie, wszystko ok, maluszek ma już 2,55 cm 😍 nadrobię wieczorem jak będę usypiać synka 😀

    IMG-20240417-174740-2.jpg

    Świetne wieści 🥰🥰
    Śliczna kruszynka ❤️❤️

    Nowa1992, Sparky lubią tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Nie wyświetla mi się 😔


    031e7f6e39d1d.jpghttps://zapodaj.net/plik-6YhcCfcqEy

    Paima, Niaha, juss92, Takaja12, Kofinka, Pati2804 lubią tę wiadomość

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    O wow! Jaka piękna istotka 🥹🥰

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Dziewczyny, a jak u Was z objawami ciąży?
    U mnie aktualnie pojawiły się bóle podbrzusza i martwię się czy wszystko jest w porządku 🤷🤔

    Chwilowo się u mnie wszystko uspokoiło, nawet zgagi nie mam. Ostatnio lekarka mi powiedziała, że jeśli to jest ciągnięcie podbrzusza, to jest ok. Gorzej jeśli bym czuła bóle miesiączkowe.

    Takaja12 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Bibi24 Ekspertka
    Postów: 123 225

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, proszę polećcie mi gdzie kupujecie legginsy ciążowe (albo jakieś takie inne z gumkami) - zależy mi na tym żeby nie prześwitywały. Te, które zamówiłam przyszły jak szmatka - nie czuję się w nich komfortowo, a zwykle gacie już brzuch uciskają 🤷🏻‍♀️

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juss92 wrote:
    U mnie mdłości cały czas, a ból podbrzusza rzadko, ale zdarza się czasem.
    Do tego od kilku dni jestem non stop głodna, kończą mi się pomysły na przekąski, bo porcje jem mniejsze ale średnio co 1,5-2h max 🙈

    O to to. W sumie ostatnio zauważyłam zwiększony apetyt. I ciągle jadlabym jabłka 😅

    juss92 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    Daję znać na szybko po wizycie, wszystko ok, maluszek ma już 2,55 cm 😍 nadrobię wieczorem jak będę usypiać synka 😀

    IMG-20240417-174740-2.jpg
    Gratulacje 🥰

    Sparky lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ale ekstra fotka 😍
    Będziecie mieli super pamiątkę 🥰

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • juss92 Autorytet
    Postów: 387 869

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi24 wrote:
    Cześć, proszę polećcie mi gdzie kupujecie legginsy ciążowe (albo jakieś takie inne z gumkami) - zależy mi na tym żeby nie prześwitywały. Te, które zamówiłam przyszły jak szmatka - nie czuję się w nich komfortowo, a zwykle gacie już brzuch uciskają 🤷🏻‍♀️
    Ja kupiłam te - szare i czarne i jestem bardzo zadowolona :)

    https://www.sinsay.com/pl/pl/legginsy-mama-435al-09m

    Bibi24 lubi tę wiadomość

    👩🏻32
    👨🏻35

    14.10🌸🌸Gabrysia🌸🌸 3010g, 51cm (38+4)

    age.png
  • Bibi24 Ekspertka
    Postów: 123 225

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juss92 wrote:
    Ja kupiłam te - szare i czarne i jestem bardzo zadowolona :)

    https://www.sinsay.com/pl/pl/legginsy-mama-435al-09m
    Dziękuję 🩵🩵🩵 od razu zamawiam

    juss92 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Lusia 1234 Autorytet
    Postów: 506 283

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Chwilowo się u mnie wszystko uspokoiło, nawet zgagi nie mam. Ostatnio lekarka mi powiedziała, że jeśli to jest ciągnięcie podbrzusza, to jest ok. Gorzej jeśli bym czuła bóle miesiączkowe.
    U mnie dzisiaj drugi dzień bez wymiotów i mdłości praktycznie nie mam (11+4). Trochę się dziś martwiłam 🙈 głodna jestem cały czas 🙈

    Niaha lubi tę wiadomość

    oar8yx8dbj3fnfkb.png
    33 lata starania od lipca 2014
    04.2016,05.2016- IUI :( :(
    IVF 11.2017- 2bb:(, 9.01.18. :( 6.02.1bb :(
    21.06 2018- 3Bb i 3CB - 8dpt 119,6 ; 11dpt 390; 13dpt 736
    20dpt 3873; 27dpt ♥
    22.02.2019 jest mój mały cud :) <3
    14.10.2020 aniołek 7tc, mały cud naturalny
    28.02.2024 ⏸️
    MTHFR 677C-T i PAI 1-4G, NK 14%
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, możesz mi wpisać wizytę 23.04. (idę obczaić polecaną panią doktor na NFZ 😀) i prenatalne 8.05. 😊

    Niaha lubi tę wiadomość

    🩵 2022
    🩷 2024
  • MaggLbn Autorytet
    Postów: 375 542

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Dziewczyny, a jak u Was z objawami ciąży?
    U mnie aktualnie pojawiły się bóle podbrzusza i martwię się czy wszystko jest w porządku 🤷🤔

    U mnie objawy ciągle są. Przedwczoraj nie wzięłam na noc Xonvea (chciałam odstawić), wczoraj wymioty cały dzień i dziś to samo od rana. Pokornie wróciłam do tabletek.
    Jeść w ogóle mi się nie chce :( Na nic nie mam ochoty, jest kiepsko. Ledwo wcisnęłam bułkę z serem.
    W podbrzuszu czuję bardzo lekkie rozciąganie.

    age.png
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o objawy, to u mnie nadal całodzienne mdłości, brak apetytu, sporadycznie wymioty 🤢

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Makija Przyjaciółka
    Postów: 84 332

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ja dziś byłam w luxmedzie u położnej założyć kartę ciąży. Następną wizytę u lekarza z luxmedu mam 09.05, a u mojej pani dr mam 15.05 i wtedy mam już być po prenatalnych. Jak dostanę skierowanie od lekarza z luxmedu na prenatalne to będę się tak starała zapisać na 14.05 :) a poza tym wszystko ok mdłości są, ale ta xonvea trochę pomaga, przynajmniej nie wymiotuję ;)
    Co do badania moczu to dziś też od położnej dostałam pojemniczki na mocz i na posiew na wszelki wypadek i też mi powiedziała o metodzie z tamponem.

    Niaha lubi tę wiadomość

    👩🏼34 lat

    👦🏼07/19 Alek
    🧒🏼03/22 Marcel
    👶🏼11/24 Julian
  • Marcik Autorytet
    Postów: 294 479

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nadal komplet objawów.
    Trochę ustąpiły tylko bóle głowy, a xonvea mocno niweluje mdlsoci. Najbardziej dokuczają mi bolące piersi i ciągłe zmęczenie.

    preg.png

    👩 33 lata.

    👶🏻10/2018
    👶🏻07/2020
  • Lus1a Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, gratuluje udanych wizyt i pięknych dzidziusiów🥰
    Mam pytanie, jestem narazie wciąż w poszukiwaniu lekarza, ale zanim znajdę to myślę że może trochę zająć, dlatego chciałabym wykonać parę badań na własną rękę. Chodzi mi o te najbardziej potrzebne. Wiem że jest kalendarz badań na pierwszej stronie, ale może wasi lekarze mówili wam jakie badania koniecznie zrobić i jakie wy robiłyście? Jestem 8tyg+2dni. Chętnie posłucham się doświadczonych🩷

    preg.png
    Staś💙28+3 1370gram💙
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie!
    Poproszę o wpisanie 🩺 13.05- prenatalne
    🩺16.05 - wizyta u prowadzącego

    Niaha lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • juss92 Autorytet
    Postów: 387 869

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lus1a wrote:
    Hej, gratuluje udanych wizyt i pięknych dzidziusiów🥰
    Mam pytanie, jestem narazie wciąż w poszukiwaniu lekarza, ale zanim znajdę to myślę że może trochę zająć, dlatego chciałabym wykonać parę badań na własną rękę. Chodzi mi o te najbardziej potrzebne. Wiem że jest kalendarz badań na pierwszej stronie, ale może wasi lekarze mówili wam jakie badania koniecznie zrobić i jakie wy robiłyście? Jestem 8tyg+2dni. Chętnie posłucham się doświadczonych🩷
    Mi oprócz tych wszystkich obowiązkowych na początku ciąży z pierwszej strony lekarz zaleciła badanie na cytomegalię (igg i igm).

    👩🏻32
    👨🏻35

    14.10🌸🌸Gabrysia🌸🌸 3010g, 51cm (38+4)

    age.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ