Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 14 maja 2024, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie, Remigiusz ma się doskonale. Mierzy już 11.3 cm, waży 120g, serduszko bije 140 uderzeń na minutę. ❤️
    Niestety nie dostałam żadnego ładnego zdjęcia.
    Dr powiedziała, że podczas korzystania z detektora musiał się jakoś bokiem ustawić.

    Niestety z samej wizyty nie jestem zadowolona, więcej do niej nie pójdę. Nie pozwoliła mężowi wejść do gabinetu. Mówiła tak cicho, że kilkukrotnie musiałam prosić, żeby powtórzyła. Była średnio sympatyczna, co jest w sumie dziwne bo na znanym lekarzu ma naprawdę sporo dobrych opinii. Tak czy siak na szczęście była to tylko pojedyncza wizyta u przypadkowego lekarza, a przynajmniej wiem kogo unikać.

    Kofinka, Evey, Galena, Bruised, Bee90, Jenny93, MaggLbn, Elasure, Karmen, pandzia 🐼, MonReve96, Makija, Paima, czaranna, KarolinaAnastazja, Takaja12, Asioreq, juss92, redken, miska122, zulka, Pati2804, Przedszkolanka123, KasiaKasiaKasia lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 14 maja 2024, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po konsultacji z genetykiem mogę spać spokojnie. Ryzyka skorygowane niskie, mimo zaawansowanego wieku 🤣 A i tak byłyby niższe, bo zarodek powstał 4 lata temu, ale program nie przewiduje takich przypadków, więc ryzyka są policzone według wieku mojego, a nie zarodka.

    Ale żeby nie było zbyt kolorowo, to od dwóch dni wróciły na całego mdłości i nie wiem już co mam jeść, żeby żołądek to przyjął i żeby jednocześnie cukrów nie wybiło.

    Niaha, Elasure, MonReve96, Makija, Paima, Evey, juss92, Galena, Pati2804, Przedszkolanka123, KasiaKasiaKasia lubią tę wiadomość

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • Bibi24 Ekspertka
    Postów: 123 225

    Wysłany: 14 maja 2024, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Dziewczyny po jakim czasie miałyście wyniki pappy?
    Równe 7 dni - tak mi mówili i słowa dotrzymali

    preg.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5307 4312

    Wysłany: 14 maja 2024, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Dziewczyny po jakim czasie miałyście wyniki pappy?

    Po tygodniu miałam raport, bo gołe wyniki to tego samego dnia co pobranie.

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5307 4312

    Wysłany: 14 maja 2024, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcik wrote:
    Kurcze, dziewczyny tak to zawsze ładnie opisują te ruchy, jako rybki, motylki..
    Dla mnie to z początku uczucie przelewania w jelitach, a później wywracania się narządów na lewą stronę 😂
    Ja to mało poetycka jestem 😂 ale w pierwszej ciąży czekałam na te motylki i przez to do połowy ciąży myślałam, że nie czuję ruchów 😎

    Ja jakoś w ogóle nie czuję ruchów a też jestem szczupła i niewiele przytyłam. Czasami jej trzymam rękę na brzuchu to coś w rodzaju fali ale nie wiem czy to może być to czy głębiej oddycham 🤣🤣🤣

  • Bee90 Autorytet
    Postów: 404 395

    Wysłany: 14 maja 2024, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    Po konsultacji z genetykiem mogę spać spokojnie. Ryzyka skorygowane niskie, mimo zaawansowanego wieku 🤣 A i tak byłyby niższe, bo zarodek powstał 4 lata temu, ale program nie przewiduje takich przypadków, więc ryzyka są policzone według wieku mojego, a nie zarodka.

    Ale żeby nie było zbyt kolorowo, to od dwóch dni wróciły na całego mdłości i nie wiem już co mam jeść, żeby żołądek to przyjął i żeby jednocześnie cukrów nie wybiło.


    Mdłości wspołczuję. Super że niskie ryzyka. Ile masz lat? Z opisu widzę że jeszcze jeden mrozisz tak? :)

    👱‍♀️34👱‍♂️32
    👰‍♂️2020🤵
    Rozpoczęcie starań
    08.2023

    AMH 02.23 3.46 (0,711-7,59

    19.03.2023 ⏸️
    20.03.2023 betaHCG 409 U/l
    Progesteron 15.70
    22.03.2023 betaHCG 1215 U/l
    Progesteron 15.10
    04.04.2024 beta 53369.0 U/l
    I wizyta 10.04.2024


    preg.png
  • Makija Przyjaciółka
    Postów: 84 332

    Wysłany: 14 maja 2024, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już też po wizycie! Dzięki za kciuki 😁 bobas ma się dobrze kość nosowa widoczna i przezierność karkowa dobra. Testu pappa nie robiłam. Bobo ma 5,5 cm co daje nam termin porodu 25.11 ale z tym to jeszcze poczekam do wizyty u swojej pani dr 😊 bo i wstępnie pan dr uważa że to dziewczynka, ale jak to stwierdził jeszcze za wcześnie, żeby dać 100%. Nie powiem bo jestem trochę zawiedziona płcią, ale poczekamy zobaczymy 😊

    czaranna, Evey, Niaha, Bee90, agatka06, KarolinaAnastazja, Takaja12, Karmen, Paima, MonReve96, Bruised, Jenny93, juss92, MaggLbn, miska122, Kofinka, Asioreq, Galena, zulka, Pati2804, Przedszkolanka123, KasiaKasiaKasia lubią tę wiadomość

    👩🏼34 lat

    👦🏼07/19 Alek
    🧒🏼03/22 Marcel
    👶🏼11/24 Julian
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 14 maja 2024, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To że jesteś zawiedziona płcią kochana to jest zupełnie normalne. Każdy ma swoje wyobrażenia i prodyspozycje co do dziecka. Ja też jak usłyszałam chłopak było mi trochę przykro bo zawsze miałam w głowie, żeby to córka najstarsza była. Ale wiem, że będę kochać jedno i drugie z całego Serducha 🩷🩵

    Evey, Niaha, juss92, Makija, MaggLbn, Pati2804 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 14 maja 2024, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Czasami też czuje w brzuchu na dole takie bąbelki, nie wiem czy to jelita czy dziecko 🙈 ale przy jelitach zawsze mi burczało w brzuchu, w sensie było słychać dźwięk a te bąbelki są bez głosu 😅 nie nastawiam się ale staram się wsłuchiwać bardzo w swój organizm 😊

    No i ja mam łożysko na przedniej ścianie więc zdaję sobie sprawę że ruchy mogę poczuć późno 🙉 więc pewnie nie to

    Ja też zaczęłam w 14 tygodniu czuć takie babelki nisko i byly co wieczor i czasem w dzien jak leżałam a zjadłam paczka. Raz mnie też rano na badaniach w poczekalni nawiedziły. Myślę że to był bobo bo to było pod linia majtek i kompletnie inny rodzaj babelkow niż jelita 🙂 za to teraz od kilku dni już nie czuje tak tego tylko jak się mocno wsłucham w organizm to może delikatne smyrniecie czasem wyżej nieco poniżej pępka. Też brzuszek mi wyszedł w końcu i tak sobie tłumacze że może maluch powędrował trochę wyżej i mniej to czuć bo wyżej jednak troszkę tłuszczyku jest nie to co napięta skóra na linii majtek 🙃
    Też mam łożysko na przedniej ścianie. Czekam z niecierpliwością na wyraźne ruchy żeby mnie uspokajał mój syneczek że wszystko u niego dobrze 😄
    Detektor wciąż leży niewyprobowany i powiem Wam że z jednej strony chcialabym użyć a z drugiej właśnie się boję że coś spanikuje i to odwlekam. Zastanawiam się czy przez całą ciążę użyje 🤣 bo jak będą ruchy to myślę że nie będzie mnie już kusić nawet

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2024, 18:38

    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 14 maja 2024, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę i się denerwuję bo nie wiem co mam zjeść 🙈🙈🙈

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 14 maja 2024, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee90 wrote:
    Mdłości wspołczuję. Super że niskie ryzyka. Ile masz lat? Z opisu widzę że jeszcze jeden mrozisz tak? :)
    36 i tak, jeden jeszcze czeka. Nie wiem czy się odważę po niego wrócić, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie go zostawić, więc zobaczymy za 2-3 lata jak się sytuacja rozwinie.

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 14 maja 2024, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku mam jutro prenatalne i już mam takiego stresa okropnego

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 14 maja 2024, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Jejku mam jutro prenatalne i już mam takiego stresa okropnego

    Chyba każda z nas tak ma 😃
    Jesteśmy z Tobą myślami 😉

    Kamsi, Gusta Blu, KarolinaAnastazja, Niaha, Pati2804 lubią tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 14 maja 2024, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Chyba każda z nas tak ma 😃
    Jesteśmy z Tobą myślami 😉


    Każda wizyta to taki stres a te prenatalne to już w ogole 🙈 dobrze, że rano do pracy to jakoś zleci do 13:00

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 14 maja 2024, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Każda wizyta to taki stres a te prenatalne to już w ogole 🙈 dobrze, że rano do pracy to jakoś zleci do 13:00

    A dziś postaraj się zrobić coś dla siebie.
    Książka, serial? 😉

    Niaha lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 14 maja 2024, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jestem już po wizycie, Remigiusz ma się doskonale. Mierzy już 11.3 cm, waży 120g, serduszko bije 140 uderzeń na minutę. ❤️
    Niestety nie dostałam żadnego ładnego zdjęcia.
    Dr powiedziała, że podczas korzystania z detektora musiał się jakoś bokiem ustawić.

    Niestety z samej wizyty nie jestem zadowolona, więcej do niej nie pójdę. Nie pozwoliła mężowi wejść do gabinetu. Mówiła tak cicho, że kilkukrotnie musiałam prosić, żeby powtórzyła. Była średnio sympatyczna, co jest w sumie dziwne bo na znanym lekarzu ma naprawdę sporo dobrych opinii. Tak czy siak na szczęście była to tylko pojedyncza wizyta u przypadkowego lekarza, a przynajmniej wiem kogo unikać.

    Najważniejsze, że wizyta Cię uspokoiła.
    Wczoraj na prenatalnych lekarz nie mógł złapać serduszka bo maluch uciekał.
    Myślę, że mają jeszcze dużo miejsca i łatwo zgubić serduszko używając detektora.

    A lekarz hmmm... Coraz ciężej trafić na takiego z sercem pełnym empatii 😐

    Niaha lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Bee90 Autorytet
    Postów: 404 395

    Wysłany: 14 maja 2024, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    36 i tak, jeden jeszcze czeka. Nie wiem czy się odważę po niego wrócić, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie go zostawić, więc zobaczymy za 2-3 lata jak się sytuacja rozwinie.


    no to rzeczywiście wiekowaa :D ja mam 34 to moje 1 dziecko i mam w planach mieć zwariowaną trójkę :D
    No właśnie niby to tylko zarodek ale też by mi było dziwnie go zostawiać. Ale pięknie i dosyć szybko medycyna rozwinęła się w ten sposób. Ci specjaliści to genialni ludzie.

    Jenny93, Karmen lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34👱‍♂️32
    👰‍♂️2020🤵
    Rozpoczęcie starań
    08.2023

    AMH 02.23 3.46 (0,711-7,59

    19.03.2023 ⏸️
    20.03.2023 betaHCG 409 U/l
    Progesteron 15.70
    22.03.2023 betaHCG 1215 U/l
    Progesteron 15.10
    04.04.2024 beta 53369.0 U/l
    I wizyta 10.04.2024


    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 maja 2024, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka1997, czaranna, Kamsi, Bee90, pandzia 🐼, Paima kciuki zaciśnięte
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Martka1997, Natalia K , bambari obyście dzisiaj otrzymały wyniki badań genetycznych
    🍀🍀🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2024, 06:26

    Kamsi, Bee90, Elasure, Bruised, Asioreq, czaranna, Paima, Jenny93, juss92, pandzia 🐼, MaggLbn, Karmen, Pati2804, Bibi24, agatka06, Przedszkolanka123 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Bee90 Autorytet
    Postów: 404 395

    Wysłany: 15 maja 2024, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Niaha. Ja mam już dosyć tego kołowrotka. Wczoraj 5.30 pobudka dzisiaj o 5 wstaje 7 ginekolog w jednej części miasta o 8.35 na drugim końcu w Medicoverze pappa i na 9 do pracy cale szczęście 3km lecz oby nie było opoznien :D Koncze o 17 a o 19 mam usg ale brzucha bo mam kamienie w nerkach. Od kilku dni wstaje po 5 chodze spac o 24 w dzień nie mam czasu spać jestem nie do życia. Ale nareszcie prenatalne! :)

    👱‍♀️34👱‍♂️32
    👰‍♂️2020🤵
    Rozpoczęcie starań
    08.2023

    AMH 02.23 3.46 (0,711-7,59

    19.03.2023 ⏸️
    20.03.2023 betaHCG 409 U/l
    Progesteron 15.70
    22.03.2023 betaHCG 1215 U/l
    Progesteron 15.10
    04.04.2024 beta 53369.0 U/l
    I wizyta 10.04.2024


    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 maja 2024, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee90 wrote:
    Dzięki Niaha. Ja mam już dosyć tego kołowrotka. Wczoraj 5.30 pobudka dzisiaj o 5 wstaje 7 ginekolog w jednej części miasta o 8.35 na drugim końcu w Medicoverze pappa i na 9 do pracy cale szczęście 3km lecz oby nie było opoznien :D Koncze o 17 a o 19 mam usg ale brzucha bo mam kamienie w nerkach. Od kilku dni wstaje po 5 chodze spac o 24 w dzień nie mam czasu spać jestem nie do życia. Ale nareszcie prenatalne! :)

    Jak Ty dajesz radę dziewczyno 😮
    Z tego co pamiętam, to wszystkie badania, wizyty możesz mieć w trakcie godzin pracy i tych godzin nie musisz odrabiać.
    Rozważ to bo się kochana wykończysz 😟

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ