Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 22 maja 2024, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia K wrote:
    Cześć Dziewczyny!

    Dobre wieści z porannej wizyty. Wyniki Harmony - niskie ryzyka! Płeć- dziewczynka!!! W rodzinie z mojej strony to akurat duże wydarzenie bo moi rodzice mają już 5 wnuków i zaledwie 1 wnuczke :D

    Życzę miłego dnia :D

    Na wyniku w miejscu PESEL masz wpisany swój numer PESEL czy jakiś inny numer?

    Też dostałam dziś wynik harmony i Alab to totalna porażka, w miejscu na PESEL mam jakby numer z kodu kreskowego, który dostałam do sprawdzenia wyniku + z tym że różni się ostatnia cyfra. Teraz już nie wiem czy to w ogóle mój wynik, od razu napisałam maila, ale dziś to już pewnie nikt mi nie odpisze..
    Jeśli to mój wyniki to ryzyka wyszły niskie i płeć męska.

    Evey, Niaha lubią tę wiadomość

  • PIXY Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 maja 2024, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 22 maja 2024, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

    U mnie niektóre teorie się sprawdziły, inne nie 😀 W ciąży z synkiem czułam się świetnie i aż promieniałam 🫣 Teraz z córeczką jest ciężko od samego początku, mega mdłości, brak apetytu (z tym na szczęście już jest lepiej) no i nie czuję się zbyt piękna 😆 Ach i mogłabym jeść tylko słodycze, ale niestety to nie wchodzi w grę, bo mam cukrzycę ciążową (poprzednio też miałam). Jakieś teorie o przyrostach bety, tętnie się nie sprawdziły. Przy synku miałam znacznie większy przyrost niż teraz, a tętno mają praktycznie takie samo na podobnych etapach. Brzucha jeszcze nie mam, więc nie da się porównać 😅

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Natalia K Autorytet
    Postów: 587 518

    Wysłany: 22 maja 2024, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Na wyniku w miejscu PESEL masz wpisany swój numer PESEL czy jakiś inny numer?

    Też dostałam dziś wynik harmony i Alab to totalna porażka, w miejscu na PESEL mam jakby numer z kodu kreskowego, który dostałam do sprawdzenia wyniku + z tym że różni się ostatnia cyfra. Teraz już nie wiem czy to w ogóle mój wynik, od razu napisałam maila, ale dziś to już pewnie nikt mi nie odpisze..
    Jeśli to mój wyniki to ryzyka wyszły niskie i płeć męska.

    Na moim w ogóle nie ma numeru PESEL, ale wszystkie inne dane się zgadzają.

    Kurde... mam nadzieję, że szybko Ci odpiszą :/ Nie dość, że człowiek się stresuje czekając na wyniki to tutaj jeszcze taki błąd.

  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia K wrote:
    Na moim w ogóle nie ma numeru PESEL, ale wszystkie inne dane się zgadzają.

    Kurde... mam nadzieję, że szybko Ci odpiszą :/ Nie dość, że człowiek się stresuje czekając na wyniki to tutaj jeszcze taki błąd.
    U mnie reszta danych reż się zgadza. Odpisali, że niby przez pomyłkę wpisali numer zlecenia - no tylko że to nie jest ten numer:/ więc poszedł kolejny mail.
    Porażka nigdy nikomu nie polecę badania harmony w laboratorium Alab.

    Za to u lekarza wszystko ok ❤️ bobas ma się dobrze. Kolejna wizyta 19.06

    Natalia K, MaggLbn, Galena, Niaha, zulka, Asioreq, Evey lubią tę wiadomość

  • Natalia K Autorytet
    Postów: 587 518

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    U mnie reszta danych reż się zgadza. Odpisali, że niby przez pomyłkę wpisali numer zlecenia - no tylko że to nie jest ten numer:/ więc poszedł kolejny mail.
    Porażka nigdy nikomu nie polecę badania harmony w laboratorium Alab.

    Za to u lekarza wszystko ok ❤️ bobas ma się dobrze. Kolejna wizyta 19.06


    Widzę, że masz 14w1d, ja jestem 14w2d:D Na kiedy wyznaczyli Ci termin?

  • MaggLbn Autorytet
    Postów: 375 542

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    U mnie reszta danych reż się zgadza. Odpisali, że niby przez pomyłkę wpisali numer zlecenia - no tylko że to nie jest ten numer:/ więc poszedł kolejny mail.
    Porażka nigdy nikomu nie polecę badania harmony w laboratorium Alab.

    Za to u lekarza wszystko ok ❤️ bobas ma się dobrze. Kolejna wizyta 19.06

    Jejku oni są niepoważni :( Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjasni ☺️



    U mnie dzisiaj spadek formy, ból głowy i wymiotowałam :( Mam nadzieję, że to jednorazowy incydent i jutro będzie lepiej. Dodatkowo zaczęły mi się kołatania serca, będę musiała się skonsultować z lekarzem :(

    age.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z was miala test panorama?

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia K wrote:
    Widzę, że masz 14w1d, ja jestem 14w2d:D Na kiedy wyznaczyli Ci termin?
    Termin mam na 19.11 :)

  • Fania017 Autorytet
    Postów: 435 949

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, zapomniałam wspomnieć , że miałam telefon i prenatalne z 23.05 mam przesunięte na 27.05.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2024, 22:50

    Niaha lubi tę wiadomość

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Myślę właśnie o babysense 7 , możesz polecić? Sprawdził się? 🙂
    Tak mogę polecić . Teraz też będę go używać.

    Pati2804, Przedszkolanka123 lubią tę wiadomość

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁
    U mnie chłopiec a objawy takie same jak przy córce. Z jedzeniem tez bardzo podobnie.

  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    A czy któraś z was miala test panorama?


    Myślałam dzisiaj o Tobie, ciągle czekasz? Jak się czujesz ?

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Termin mam na 19.11 :)


    Tak jak ja z Om 😋 z usg 16.11 :)

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 23 maja 2024, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    Myślałam dzisiaj o Tobie, ciągle czekasz? Jak się czujesz ?
    Ciągle czekam 😞 niepokoje się coraz bardziej, do tego dochodzą myśli że przecież jakby było dobrze to już by były wyniki, wiem to głupie..

    Juz tak bardzo bym chciała dostać dobre wyniki i przestać się martwić.

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 maja 2024, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makija kciuki zaciśnięte 🍀❤️

    Jenny93, Asioreq, Elasure, MaggLbn, KarolinaAnastazja, MonReve96, pandzia 🐼, zulka, Makija, Przedszkolanka123, Pati2804 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 23 maja 2024, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    Ciągle czekam 😞 niepokoje się coraz bardziej, do tego dochodzą myśli że przecież jakby było dobrze to już by były wyniki, wiem to głupie..

    Juz tak bardzo bym chciała dostać dobre wyniki i przestać się martwić.


    Kochana dłuższe oczekiwanie nie ma nic do wyniku, jedne są po 4 dniach u mnie był po 8 a sama jak czytałam ile się na nie czeka zdarzały się i po 10 roboczych.
    Spokojnie, jeszcze tylko chwilka cierpliwości ❤️

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 23 maja 2024, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

    U mnie wszyscy w rodzinie obstawili chłopca i jest chłopczyk😁😁

    Ja cala ciążę czyje się bardzo dobrze 😁

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 23 maja 2024, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

    U mnie chyba wszystko odwrotnie 😆 dużo wymiotowałam i nadal mam mdłości, nie czuje się pięknie, co raz wyskakuje jakiś pryszcz, z jedzeniem to nie mam jakichś specjalnych zachcianek, ale jak już to bardziej słodkie niż kwaśne, brzucha jeszcze nie mam. I będzie chłopak
    Z kalendarza chińskiego wychodziła dziewczynka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2024, 09:42

  • MonReve96 Autorytet
    Postów: 392 991

    Wysłany: 23 maja 2024, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

    Ja od początku ciąży jadłam raczej kwaśne rzeczy. Słodkiego na początku nie mogłam wcale. Mdłości miałam dość mocne. Po brzuchu chyba jeszcze cieżko powiedzieć. Z kalendarza chińskiego wychodził chłopak i większość rodziny obstawiała chłopaka. A będzie dziewczynka 😊

    🙋🏼‍♀️28
    🙋🏻‍♂️27
    Razem od 2011💕

    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔

    19.02.2024 ⏸️
    19.02.2024 - Beta 140,94, prog 34,43
    21.02.2024 - Beta 360,79
    23.02.2024 - Beta 890.85
    🤞🤞🤞

    🌈🩷
    Czekamy na Ciebie malutka!

    07.11.2024 r. - Już jesteś! 🩷🩷🩷

    (PAI-1 homo)

    age.png
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ