Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 22 maja 2024, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia K wrote:
    Cześć Dziewczyny!

    Dobre wieści z porannej wizyty. Wyniki Harmony - niskie ryzyka! Płeć- dziewczynka!!! W rodzinie z mojej strony to akurat duże wydarzenie bo moi rodzice mają już 5 wnuków i zaledwie 1 wnuczke :D

    Życzę miłego dnia :D

    Na wyniku w miejscu PESEL masz wpisany swój numer PESEL czy jakiś inny numer?

    Też dostałam dziś wynik harmony i Alab to totalna porażka, w miejscu na PESEL mam jakby numer z kodu kreskowego, który dostałam do sprawdzenia wyniku + z tym że różni się ostatnia cyfra. Teraz już nie wiem czy to w ogóle mój wynik, od razu napisałam maila, ale dziś to już pewnie nikt mi nie odpisze..
    Jeśli to mój wyniki to ryzyka wyszły niskie i płeć męska.

    Evey, Niaha lubią tę wiadomość

  • PIXY Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 maja 2024, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 22 maja 2024, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

    U mnie niektóre teorie się sprawdziły, inne nie 😀 W ciąży z synkiem czułam się świetnie i aż promieniałam 🫣 Teraz z córeczką jest ciężko od samego początku, mega mdłości, brak apetytu (z tym na szczęście już jest lepiej) no i nie czuję się zbyt piękna 😆 Ach i mogłabym jeść tylko słodycze, ale niestety to nie wchodzi w grę, bo mam cukrzycę ciążową (poprzednio też miałam). Jakieś teorie o przyrostach bety, tętnie się nie sprawdziły. Przy synku miałam znacznie większy przyrost niż teraz, a tętno mają praktycznie takie samo na podobnych etapach. Brzucha jeszcze nie mam, więc nie da się porównać 😅

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Natalia K Autorytet
    Postów: 587 518

    Wysłany: 22 maja 2024, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Na wyniku w miejscu PESEL masz wpisany swój numer PESEL czy jakiś inny numer?

    Też dostałam dziś wynik harmony i Alab to totalna porażka, w miejscu na PESEL mam jakby numer z kodu kreskowego, który dostałam do sprawdzenia wyniku + z tym że różni się ostatnia cyfra. Teraz już nie wiem czy to w ogóle mój wynik, od razu napisałam maila, ale dziś to już pewnie nikt mi nie odpisze..
    Jeśli to mój wyniki to ryzyka wyszły niskie i płeć męska.

    Na moim w ogóle nie ma numeru PESEL, ale wszystkie inne dane się zgadzają.

    Kurde... mam nadzieję, że szybko Ci odpiszą :/ Nie dość, że człowiek się stresuje czekając na wyniki to tutaj jeszcze taki błąd.

  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia K wrote:
    Na moim w ogóle nie ma numeru PESEL, ale wszystkie inne dane się zgadzają.

    Kurde... mam nadzieję, że szybko Ci odpiszą :/ Nie dość, że człowiek się stresuje czekając na wyniki to tutaj jeszcze taki błąd.
    U mnie reszta danych reż się zgadza. Odpisali, że niby przez pomyłkę wpisali numer zlecenia - no tylko że to nie jest ten numer:/ więc poszedł kolejny mail.
    Porażka nigdy nikomu nie polecę badania harmony w laboratorium Alab.

    Za to u lekarza wszystko ok ❤️ bobas ma się dobrze. Kolejna wizyta 19.06

    Natalia K, MaggLbn, Galena, Niaha, zulka, Asioreq, Evey lubią tę wiadomość

  • Natalia K Autorytet
    Postów: 587 518

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    U mnie reszta danych reż się zgadza. Odpisali, że niby przez pomyłkę wpisali numer zlecenia - no tylko że to nie jest ten numer:/ więc poszedł kolejny mail.
    Porażka nigdy nikomu nie polecę badania harmony w laboratorium Alab.

    Za to u lekarza wszystko ok ❤️ bobas ma się dobrze. Kolejna wizyta 19.06


    Widzę, że masz 14w1d, ja jestem 14w2d:D Na kiedy wyznaczyli Ci termin?

  • MaggLbn Autorytet
    Postów: 375 542

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    U mnie reszta danych reż się zgadza. Odpisali, że niby przez pomyłkę wpisali numer zlecenia - no tylko że to nie jest ten numer:/ więc poszedł kolejny mail.
    Porażka nigdy nikomu nie polecę badania harmony w laboratorium Alab.

    Za to u lekarza wszystko ok ❤️ bobas ma się dobrze. Kolejna wizyta 19.06

    Jejku oni są niepoważni :( Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjasni ☺️



    U mnie dzisiaj spadek formy, ból głowy i wymiotowałam :( Mam nadzieję, że to jednorazowy incydent i jutro będzie lepiej. Dodatkowo zaczęły mi się kołatania serca, będę musiała się skonsultować z lekarzem :(

    age.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z was miala test panorama?

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 22 maja 2024, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia K wrote:
    Widzę, że masz 14w1d, ja jestem 14w2d:D Na kiedy wyznaczyli Ci termin?
    Termin mam na 19.11 :)

  • Fania017 Autorytet
    Postów: 435 949

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, zapomniałam wspomnieć , że miałam telefon i prenatalne z 23.05 mam przesunięte na 27.05.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2024, 22:50

    Niaha lubi tę wiadomość

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Myślę właśnie o babysense 7 , możesz polecić? Sprawdził się? 🙂
    Tak mogę polecić . Teraz też będę go używać.

    Pati2804, Przedszkolanka123 lubią tę wiadomość

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁
    U mnie chłopiec a objawy takie same jak przy córce. Z jedzeniem tez bardzo podobnie.

  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    A czy któraś z was miala test panorama?


    Myślałam dzisiaj o Tobie, ciągle czekasz? Jak się czujesz ?

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 22 maja 2024, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Termin mam na 19.11 :)


    Tak jak ja z Om 😋 z usg 16.11 :)

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 23 maja 2024, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    Myślałam dzisiaj o Tobie, ciągle czekasz? Jak się czujesz ?
    Ciągle czekam 😞 niepokoje się coraz bardziej, do tego dochodzą myśli że przecież jakby było dobrze to już by były wyniki, wiem to głupie..

    Juz tak bardzo bym chciała dostać dobre wyniki i przestać się martwić.

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 maja 2024, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makija kciuki zaciśnięte 🍀❤️

    Jenny93, Asioreq, Elasure, MaggLbn, KarolinaAnastazja, MonReve96, pandzia 🐼, zulka, Makija, Przedszkolanka123, Pati2804 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 23 maja 2024, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    Ciągle czekam 😞 niepokoje się coraz bardziej, do tego dochodzą myśli że przecież jakby było dobrze to już by były wyniki, wiem to głupie..

    Juz tak bardzo bym chciała dostać dobre wyniki i przestać się martwić.


    Kochana dłuższe oczekiwanie nie ma nic do wyniku, jedne są po 4 dniach u mnie był po 8 a sama jak czytałam ile się na nie czeka zdarzały się i po 10 roboczych.
    Spokojnie, jeszcze tylko chwilka cierpliwości ❤️

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 23 maja 2024, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

    U mnie wszyscy w rodzinie obstawili chłopca i jest chłopczyk😁😁

    Ja cala ciążę czyje się bardzo dobrze 😁

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 23 maja 2024, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

    U mnie chyba wszystko odwrotnie 😆 dużo wymiotowałam i nadal mam mdłości, nie czuje się pięknie, co raz wyskakuje jakiś pryszcz, z jedzeniem to nie mam jakichś specjalnych zachcianek, ale jak już to bardziej słodkie niż kwaśne, brzucha jeszcze nie mam. I będzie chłopak
    Z kalendarza chińskiego wychodziła dziewczynka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2024, 09:42

  • MonReve96 Autorytet
    Postów: 392 991

    Wysłany: 23 maja 2024, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIXY wrote:
    Czy miałyście wcześniej jakieś objawy świadczące o tym,że będzie chłopiec albo dziewczynka i naprawdę się te objawy potwierdziły?😁Okragly albo spiczasty brzuch? Smaki kwaśne albo słone?😊Jak to u Was było?😁

    Ja od początku ciąży jadłam raczej kwaśne rzeczy. Słodkiego na początku nie mogłam wcale. Mdłości miałam dość mocne. Po brzuchu chyba jeszcze cieżko powiedzieć. Z kalendarza chińskiego wychodził chłopak i większość rodziny obstawiała chłopaka. A będzie dziewczynka 😊

    🙋🏼‍♀️28
    🙋🏻‍♂️27
    Razem od 2011💕

    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔

    19.02.2024 ⏸️
    19.02.2024 - Beta 140,94, prog 34,43
    21.02.2024 - Beta 360,79
    23.02.2024 - Beta 890.85
    🤞🤞🤞

    🌈🩷
    Czekamy na Ciebie malutka!

    07.11.2024 r. - Już jesteś! 🩷🩷🩷

    (PAI-1 homo)

    age.png
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ