Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 24 stycznia, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:33

    psaj91, Fabregasowa lubią tę wiadomość

  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 24 stycznia, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Ja to przez prace w przychodniach mam tak wyrąbane co lekarze widzą, że przez długi czas moim ginekologiem był lekarz, z którym pracowałam. Normalnie na kawusi się spotykaliśmy rano pod ekspresem xD

    A jak mój prowadzący przyszedł do mnie na poród to akurat byłam w pozycji kolankowo-łokciowej i mówię do niego „No witam, sorry, że tak od dupy strony” xD

    Hahaha kisne

    Mnie też sie żarcik i sarkazm trzymał w trakcie porodu, większości nie pamiętam ale pamiętam ze zdychajac w trakcie skurczów mlwie do meza "to żeś dojebał biała koszulkę na porod" 😂

    Asia091, psaj91, Domisiek, izzou97, Klekotka lubią tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 24 stycznia, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotka wrote:
    Jezu jak ja wczoraj sie uśmiałam przed spaniem xD juz sie polozylismy a ja sie chichralam dobre pol h czytając forum 😂❤️. Pisalyscie o durnych chlopach, ja juz mialam chwalic mojego ale dzis mi sie odechcialo bo mnie wkurwil na maxa 🙈.

    Ja chetna na spotkanko i jestem team Krakow 🤪.

    Dzisiaj jestesmy u tesciow na dzien babki i dziada i zgadnijcie kto nakurwia hizero po domui trzaska drzwiami jak bobas spi 🫣.

    Nie wiem czy to przypadkiem czy celowo ale „dzień babki i dziada” mnie właśnie pokonał 🤣🤣

    Klekotka lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 24 stycznia, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foxy96 wrote:
    Koniecznie zdajcie relacje ze spotkania, ja z moim bombelkiem nie wybiore sie nigdzie dalej, bo fotelik ją parzy, po 10 minutach zaczyna się wrzask, a i z nikim jej nie zostawię xD W nastepnym tygodniu jedziemy do fizjo i juz się boję xd

    Jak to, przeciez twoja Ala to aniołek podobno?😅

    Co do lekarzy mi w sumie wszystko jedno ALE kiedyś byłam u gin babeczki to chyba mnie uwaga rozdziewiczyła wziernikiem 😂😂🫣 poszlam z infekcja a ta nie dopytała o współżycie i jak jebla do środka...🫣 troche potem plamilam, od razu dała nr tel jakby cos ske działo i spanikowała 😂 bo pozniej pierwszy raz mnie nie bolał, zero plamienia, wiec serio tak moglo byc. Ale traumy jak widać nie mam😛

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 24 stycznia, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotka stawiam na babkę! 🤣 dziad siedzi pewnie cicho.

    Klekotka lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 24 stycznia, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie mialam pisac, ze ja poki KP to raczej nigdzie nie odjade. 😅 a ja z Wrocławia, takze widze zupelnie inne rejony niz wiekszosc. 😁

    Fabregasowa ja tez sie nie najadam zupa, ale ze u nas teraz starszy ciągle gotuje zupy to sie nienodzywam tylko korzystam i najwyzej dojadam ciastkiem. ;P

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 24 stycznia, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:52

    Asia091, Klekotka, Fabregasowa, Paulivvv, Domisiek, kalinok, Ilka96, Zumi lubią tę wiadomość

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 24 stycznia, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, dziewczyny zanim to będzie jakiś sensowny termin to humorki naszych bobasów się zmienią się o 180° 🙃
    Już sobie to wyobrażam jak każda z Nas ma etykietkę z nickiem z forum.
    Zumi będziesz naszą piętą achillesową 🤭


    P.S. Pozdrowiam Cię Mężu Psaj91 !!! 😂
    Mam nadzieję że mój nie wpadł na pomysł żeby szukać naszej grupy, gorzej jak teściowa znajdzie 🤣🤣🤣

    psaj91, wellwellwell, Kasiek7, Bećka, Ilka96, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 24 stycznia, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w sumie do Krk czy kato podobna drogę to wsio ryba, mozemy z Domisiek walnąć termos z kawą, relanium i przetestować pendolino z bobsonem😂 bo ja jakos nie widzę zostawiania malej ze starym na razie

    Uwaga hit z wczoraj

    Odłożyłam mala do spania do dostawki o 19:58, moj rekord. Staremu powiedziałam ze karmi w nocy butla wiec niech sie przygotuje. On poszedł do niej spac o 20:30 (🤡)
    Zjadłam kolacje, ogarnęłam zaległe tematy na laptopie, zrobiłam peeling i maseczkę, umyłam zeby, no totalny vibe bezdzietnej lambadziary. W głowie już sobie ułożyłam poranny post tutaj jaka to jestem wyspana i szczęśliwa, prosząc o lajki i fanfary😂

    Nadeszła 2 w nocy, mloda sie obudzila juz z rykiem a maz poszedł robic butle. Światła pozapalal, ta w jeszcze większy ryk (ja juz czuje w kościach ze to sie źle skończy). No ale nastała cisza, poszła jesc po czym przychodzi za 10min z pytaniem czy mamy inny śpiworek bo mieli wyciek 😂 ja myślałam ze pampers, okazało sie ze mleko wylało (nie wiem czy on źle zamontował smoczek czy jej leciało przez usta) i ze jest głodna 😂😂😂😂

    No to przebrał i ja do karmienia, wkurzona bo sorry ale do dupy z taka robota, ta tez wkurzona to szarpała mi cyca jak Reksio szynkę. Mówię mu ze tak zachłannie je ze na bank sie nalapie powietrza i beda gazy. To za 1h byly wiski i płacze, po czym i tak sie zmęczyła ze musiałam zaraz karmic, i tak w sumie co godzinę do 10 bo zasypiala i sie odzywała non stop

    Kurtyna - chyba najgorsza noc do tej pory

    Mężowi troche glupio, ogarnia od rana jak robocik, moze tez go uszy pieką po forum🙄

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 24 stycznia, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Klekotka stawiam na babkę! 🤣 dziad siedzi pewnie cicho.

    No pewnie ze babka, dziad przed tv wlaczonym na caly regulator 😂

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 24 stycznia, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Tomaszowa Mazowieckiego, bliżej z Domisiek bo Wawa. Muszę sie zastanowić nad spotkanie. Jeden czort czy Kato czy Kraków około 2.5 godz. drogi.

    Ilka96 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 24 stycznia, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś wie o co chodzi z tą zabawką - królik Alilo?

    Za każdym razem, jak zobaczę jakiś filmik typu „co polecam dla niemowlaka”, „ulubione zabawki mojego niemowlaka” to jest ten królik. Ale albo ja nie rozumiem jego opisu albo nie wiem, nie kumam o co chodzi - ten królik cos tam gra? I jakieś kolory mówi? I tyle czy jeszcze coś robi?

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 24 stycznia, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Ja mam w sumie do Krk czy kato podobna drogę to wsio ryba, mozemy z Domisiek walnąć termos z kawą, relanium i przetestować pendolino z bobsonem😂 bo ja jakos nie widzę zostawiania malej ze starym na razie

    Uwaga hit z wczoraj

    Odłożyłam mala do spania do dostawki o 19:58, moj rekord. Staremu powiedziałam ze karmi w nocy butla wiec niech sie przygotuje. On poszedł do niej spac o 20:30 (🤡)
    Zjadłam kolacje, ogarnęłam zaległe tematy na laptopie, zrobiłam peeling i maseczkę, umyłam zeby, no totalny vibe bezdzietnej lambadziary. W głowie już sobie ułożyłam poranny post tutaj jaka to jestem wyspana i szczęśliwa, prosząc o lajki i fanfary😂

    Nadeszła 2 w nocy, mloda sie obudzila juz z rykiem a maz poszedł robic butle. Światła pozapalal, ta w jeszcze większy ryk (ja juz czuje w kościach ze to sie źle skończy). No ale nastała cisza, poszła jesc po czym przychodzi za 10min z pytaniem czy mamy inny śpiworek bo mieli wyciek 😂 ja myślałam ze pampers, okazało sie ze mleko wylało (nie wiem czy on źle zamontował smoczek czy jej leciało przez usta) i ze jest głodna 😂😂😂😂

    No to przebrał i ja do karmienia, wkurzona bo sorry ale do dupy z taka robota, ta tez wkurzona to szarpała mi cyca jak Reksio szynkę. Mówię mu ze tak zachłannie je ze na bank sie nalapie powietrza i beda gazy. To za 1h byly wiski i płacze, po czym i tak sie zmęczyła ze musiałam zaraz karmic, i tak w sumie co godzinę do 10 bo zasypiala i sie odzywała non stop

    Kurtyna - chyba najgorsza noc do tej pory

    Mężowi troche glupio, ogarnia od rana jak robocik, moze tez go uszy pieką po forum🙄

    To ci mąż pomógł w nocy 😂 te chłopy to zawsze tak - jakich by nie mieli chęci, to zawsze kończy się w jeden sposób…

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 24 stycznia, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 14:56

  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 24 stycznia, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:
    Czy ktoś wie o co chodzi z tą zabawką - królik Alilo?

    Za każdym razem, jak zobaczę jakiś filmik typu „co polecam dla niemowlaka”, „ulubione zabawki mojego niemowlaka” to jest ten królik. Ale albo ja nie rozumiem jego opisu albo nie wiem, nie kumam o co chodzi - ten królik cos tam gra? I jakieś kolory mówi? I tyle czy jeszcze coś robi?

    Ma jakies melodyjki na pewno wgrane i dzieci sobie to trzymaja. 😅 i z tego co kojarze nie sa sie wgrac nic z zewnatrz.

    Flowery tez kojarze, ze Rotarix ma tylko 2 dawki w przeciwienstwie do Rotatequ

    flowery lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 24 stycznia, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowery u nas tylko dwie dawki będą z tego co wiem 🤔 ChPL też mówi o dwóch dawkach, dopytaj dlaczego u Was miałoby być inaczej

    flowery lubi tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 24 stycznia, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flowery wrote:
    Czy wy też macie mieć szczepione dziecko Rotarixem w 3 dawkach? Przeczytałam artykuł i w ulotce, że Rotarixem szczepi się tylko dwa razy, a moja przychodnia chce podać córce 3 dawki…

    U nas w przychodni też mowa o 2 dawkach.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 24 stycznia, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzou, a jak u Was po meningokokach?

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 24 stycznia, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Izzou, a jak u Was po meningokokach?

    Bałam się strasznie, ale o dziwo było całkiem okej! Dostał paracetamol 3x - po powrocie do domu, po 6h i na noc profilaktycznie. Najwyższa temperatura 37,6. Spędził całe popołudnie na mnie 🥹 ale nie było takiego nieutulonego płaczu jak po pierwszych szczepieniach, chociaż chyba wkłucia bolały go bardziej. Noc była taka jak zawsze, dziś już bym nie powiedziała że miał jakiekolwiek szczepienie wczoraj

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 24 stycznia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak ,no ja ze wsi 4 tys mieszkańców 😁 jeśli chodzi o głupie pytania to temu że nigdy nie miałam styczności z takimi dziećmi i nie mam nikogo do pomocy ani do odpowiedzi na pytania ,nawet pampersa nie umiałam przebierać w szpitalu serio,i robiłam to jak nie powiem co🫣

‹‹ 1003 1004 1005 1006 1007 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ