Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 24 stycznia, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej to my wszystkie prawie prócz psaj i Asi jesteśmy sąsiadkami 🤣

    Ilka96, Paulivvv lubią tę wiadomość

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 24 stycznia, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antosia kończy dziś 2 miesiące 🥹 mam jednoczenie wzrusz i smuteczek jak ten czas szybko leci. Już jest taka duża i kontaktowa 🥰

    Wczoraj po 17 dałam jej pedicetamol, bo jednak po tym Bexsero wyskoczyło jej do 38. Jak spadła gorączka to tak odżyła, że poszła spać dopiero przed 1 🥴 teraz sobie spała to pomyślałam, że wykorzystam okazję i zjem śniadanie. I to był mój błąd 😅 jak tylko zaczęłam je robić to Tosinka już stękała 🙈

    Anilorak88, Paulivvv, Ilka96, psaj91 lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Tusia88 Przyjaciółka
    Postów: 108 201

    Wysłany: 24 stycznia, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja chętna na spotkanie ❤️ do Kato mam z 50 min a do Krakowa z 1,5 h, bo jestem z Świętego miasta Częstochowy.
    Jeśli chodzi o pomoc męża, to nie mogę narzekać… wszystko przy niej zrobi. Oprócz nakarmienia jej 🤣. Po prostu przepadł jak kamień w wodzie.
    Jeśli chodzi o nocki to mała zasypia 21-22 i budzi się ok 3.00 na cyca i śpi do 7.00, znów zje cyca i tak śpimy później do 9.30 ( na jak długo nie wiem, czekam na regres snu).

    Ilka96, Mmagda389 lubią tę wiadomość

    09.2021 Angelius - GM
    12.2021 laparoskopia - endometrioza II stopnia

    2022 - 3 X IUI - ❌️
    1. IVF
    04.2023 - punkcja - mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    1 transfer - beta 0
    2 transfer - coś drgnęło - brak rozwoju...
    3 transfer - beta 0
    4 transfer - beta 0
    5 transfer - 8 tydz. - puste jajo płodowe.

    2. IVF
    09.2024 - mamy ❄️❄️
    6 transfer - beta 0
    7 transfer - beta 0

    3. IVF - badanie PGT
    01.2025 - punkcja - ❄️❄️❄️ zdrowe na zimowisku🥹

    Natural 🫣- Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    🩷🩷🩷 zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷
    Termin: 3 listopad 2025 ❤️❤️ jest

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 24 stycznia, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze Fabregasowa, chyba Ty pytałaś na co można zwracać uwagę w rozwoju malucha. Miałam odpisać i zapomniałam przez ten wczorajszy, poszczepionkowy dzień.
    - patrzymy czy nie ma asymetrii - czy nie ma banana cały czas w jedną stronę
    - czy głowa nie patrzy głównie w jedną stronę w leżeniu na plecach lub na brzuchu
    - czy główka jest symetryczna czy nie ma nigdzie wypłaszczeń na główce
    - takie maluchy mają prawo jeszcze nie być idealnie symetryczne, ale warunkiem jest, że "przerzucają asymetrię" czyli np. jeśli leżą trochę wygięte w banana to jest to zmienne i raz na jedną stronę się wyginają, a raz na drugą.
    - jak dziecko jest cały czas wklejone w podłoże to też warto sprawdzić
    - w leżeniu przodem powinny już bez problemu podnieść głowę, chwilę utrzymać i obrócić na drugą stronę,
    - nie muszą jeszcze podpierać się ładnie na przedramionach. Jeśli dziecko skraca tułów z jednej strony cały czas to też może być ślad jakiejś asymetrii, jeśli ciągnie mocno głową do góry, napinając przy tym mocno mięśnie wzdłuż kręgosłupa to też trzeba skontrolować, powinno być odpychanie z rąk, nawet jeśli nie ma jeszcze podporu na przedramionach
    - jak nie ma stabilności w tym leżeniu na brzuchu i dziecko odgina się i przewraca na plecy - to nie jest obrót, tylko niekontrolowany upadek, obrót z brzucha na plecy jest dopiero ok. 6-8 miesiąca.

    3-4 miesięczny bobas powinien:
    - być symetryczny w leżeniu na plecach i brzuchu
    - odrywać rączki i nóżki od ziemi w leżeniu na plecach
    - zacząć łączyć rączki w linii środkowej ciała
    - powinna być widoczna szyjka
    - w próbie trakcyjnej głowa powinna być już w linii kręgosłupa (tego nie badajcie same w domu)
    -w leżeniu na brzuchu powinien być już stabilny podpór na przedramionach, dłonie w miarę luźne, nie zaciśnięte mocno w pięści.
    - być uśmiech społeczny i kontakt wzrokowy
    - głowa powinna być już dość stabilna, nie jest to jeszcze pełna kontrola głowy, ale nie powinna już uciekać


    Jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy to będę edytować :)

    Asia091, Domisiek, Ilka96, Dahlia, Mmagda389, Jjkm97, Fabregasowa, psaj91, Bećka, kalinok lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 24 stycznia, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka - jak o tym napieprzaniu szafkami myślałe za dnia, to też się śmieje jak on w tej panice próbuje domknąć szafke, ta szafka ciągle strzela, ja już go próbuje przyduszać 😅 ale wieczorem mi nie jest do śmiechu 😅

    Ilka96 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 24 stycznia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja zrobiłam screna, będę sprawdzać. Ogólnie polecasz wizytę u fizjo i osteo dla takiego malucha? U mnie bieda z terminami i konkretnymi fajnymi osobami.

    Co do spotkania Kraków jak najbardziej odpowiada :)

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 24 stycznia, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:33

  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 24 stycznia, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Opola, 6 lat bujałam się po Śląsku, mąż spod Częstochowy więc święte miasto też dobrze znam. Odnajdę się wszędzie, jak mąż zostanie z Jasiem (nie ma wyjścia) to jadę 🤪. W ogóle na takie integracje fajnie jest pojechać do jakiegoś ośrodka wczasowego gdzie nam zrobią jakąś fajną integrację, zabawę np w terenie, ognisko. Żeby przeżyć razem jakąś przygodę. Jakieś gry zespołowe itd. Chyba, że będziemy ledwo żywe to drink z palemką i relaks też spoko. Mnie aktualnie tak bolą pięty, że nie wiem co się dzieje, idę do fizjo w lutym. Mogę być najsłabszym ogniwem w grze terenowej bo ledwo chodzę przez te pięty xD

    Ilka96 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 24 stycznia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, takiej mocnej reprezentacji południa się nie spodziewałam 😀
    To proponuję ostateczne głosowanie, napiszę dwa posty:
    1) Katowice
    2) Kraków
    Głosujemy lajkami. Jak komuś obie opcje pasują to niech odda głos na obie.
    Jak już ustalimy gdzie (w jakich okolicach) to zostanie najgorsza część czyli kiedy 😂

    Zumi, ja to myślałam o wspólnej kawce, obiedzie i spacerku, ale widzę Ty na grubo już planujesz już całe wakacje forumowe 😀
    No i jak myślicie, bo ja to sobie wyobrażałam z dziećmi (no niestety 😂) z uwagi na to żebym nam wszystkim zbiorowo nie eskplodowały cycki na tym spotkaniu 🙈

    Asia091, Kanola, Bećka lubią tę wiadomość

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 24 stycznia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propozycja nr 1
    Katowice (lub okolice Katowic)

    Zumi, Nadzieja32, Anilorak88, wellwellwell, Mamasitta, Dahlia lubią tę wiadomość

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 24 stycznia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propozycja nr 2
    Kraków (lub okolice Krakowa)

    Paulivvv, Nadzieja32, Domisiek, Anilorak88, Asia091, nick nieaktualny, Klekotka, Fabregasowa, psaj91, izzou97, Dahlia, Bećka, kalinok, nnaciaa lubią tę wiadomość

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 24 stycznia, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Kasiek mi to się zawsze wydawało, że Ty z jakiejś dziury zabitej dechami z końca świata do Nas piszesz 😉
    Domisiek ja wychodzę z założenia, że lekarz jak każdy inny. Choć nie wiem jakie macie doświadczenia ale dla mnie facet ginekolog sto razy lepszy od kobiety.

    Padłam ze śmiechu z tej dziury z końca świata 😅

    Mi też obojętne zawsze było- lekarz to lekarz, ale taka ekipa gejów jest na tym położniczym, w tym jeden kolega ze szkoły, to jak siądą razem do kawy to znając życie będą plotkować jak najęci. Wszyscy geje, których w życiu spotkałam to straszne plociuchy, stąd moje obawy o moją rzyć.

    Byłam raz w życiu u kobiety ginekologa i była to tak niemiła wizyta, że potem już zawsze wybierałam facetów...

    Anilorak88 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 24 stycznia, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam ginekologa faceta i mega go lubię i polecam. Oprócz porodu i pobytu na oddziale po nim, to miałam raz styczność z kobietą ginekolog i JA PIERDOLE… no taka nie miła baba, że nic tylko palnąć w łeb.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 24 stycznia, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do Katowic to mam z 1,5h drogi, może mniej trochę… ale mam zle skojarzenie z tamtą okolicą, jak z koncertu Dawida Podsiadło, który skończył się przed północą, wróciłyśmy z siostrą do domu o 5 rano 🥲 no żeby z Chorzowa do Krakowa wracać 5h to tego jeszcze nie było. A jechałyśmy własnym autem, więc nie miałyśmy żadnych przystanków i przesiadek 😅 największe wyzwanie to było wydostać się z parkingu i z tego Chorzowa, potem już poszło 😅

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 24 stycznia, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka96 wrote:
    No i jak myślicie, bo ja to sobie wyobrażałam z dziećmi (no niestety 😂) z uwagi na to żebym nam wszystkim zbiorowo nie eskplodowały cycki na tym spotkaniu 🙈

    Jeżeli to spotkanie na zasadzie kawy/drinka to ja bez dziecka 😀 Jeżeli byśmy miały planować dłuższy turnus w stylu propozycji Zumi to proponuje ojców wziąć za niańki 😆
    Anilorak88 wrote:
    Domisiek ja wychodzę z założenia, że lekarz jak każdy inny. Choć nie wiem jakie macie doświadczenia ale dla mnie facet ginekolog sto razy lepszy od kobiety.

    Ja też tylko team faceci. Byłam u ginekolog kobiety na USG transwaginalnym kiedyś to tak mnie przeorała głowicą, że wychodząc z gabinetu czułam się skrzywdzona.

    Ale z dwojga złego wolę ginekologa niż proktologa xD

    Ilka96, psaj91, Zumi lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 24 stycznia, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo ja jestem za turnusem, starzy się zajmą dziećmi a my w Bajlando ! 🍹🍺🍾🍸💃👯‍♀️

    Edit. Chociaż ja nie pijąca ale bezalkoholowy drink to też drink. 🤭 ale już widzę minę mojego menża.. ajj że on z Ignasiem a ja na chill, chociaż mój mąż to by zaraz pomyślał jakieś trasy przez las itp bo On uwielbia taki odpoczynek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 11:37

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 24 stycznia, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:03

    11.2025 🤱💖
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 24 stycznia, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu jak ja wczoraj sie uśmiałam przed spaniem xD juz sie polozylismy a ja sie chichralam dobre pol h czytając forum 😂❤️. Pisalyscie o durnych chlopach, ja juz mialam chwalic mojego ale dzis mi sie odechcialo bo mnie wkurwil na maxa 🙈.

    Ja chetna na spotkanko i jestem team Krakow 🤪.

    Dzisiaj jestesmy u tesciow na dzien babki i dziada i zgadnijcie kto nakurwia hizero po domui trzaska drzwiami jak bobas spi 🫣.

    Anilorak88, psaj91, Ilka96 lubią tę wiadomość

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 24 stycznia, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Capricorni wrote:
    U mnie młody śpi godzinę i godzinę nie śpi i tak w koło. W nocy śpi 4 godziny, karmienie i śpi 3 godziny, karmienie i znowu śpi. Dizisaj gnilismy w łóżku do 10, młody usnął i spał do 11 a my szybko posprzątaliśmy dom, nie wiedziałam że we dwoje w godzinę można tyle zrobić. Polecam szum zamieci śnieżnej na YouTubie, dziecko przy tym fajnie śpi a przynajmniej jak coś strzeli, walnie czy pisknie to nie słyszy i się już tak szybko nie budzi jak wcześniej że panel strzelił i obudzony. Teraz przynajmniej dłużej śpi i jakościowo lepiej i nie jest taki marudny. Gotuję wieczorami gar zupy 5 litrów na 2-3 dni i przynajmniej zawsze mogę zjeść coś ciepłego o każdej porze dnia i nocy to też polecam. Dobre białko sprzyja regeneracji dlatego zupy na kościach schabowych albo rosół na indyku i wołowinie to u nas hit. Co jak co ale zupa musi być

    Czy tylko moj stary twierdzi ze Zupa to nie obiad?🤡
    Jak przez 3dni jedliśmy pomidorowa to skomentował to "przeciez ja od 3dni nie jadłem nic normalnego "😂

    psaj91 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 24 stycznia, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny a tak wracając do tematów wyprawkowych dajcie namiary na kombinezony do fotelika
    Czy któraś z was ma Engel teraz do fotelika czy za zimno?
    My mamy futrzany hm ale ona jakoś dziwnie wisi w nim w powietrzu w foteliku

    Zumi dajesz nadzieję że moja mała ulewa tak po rota...

    My mamy engel i jest spoko 🙂 ale mieszkanie z garażem podziemnym, wiec w foteliku nie robimy raczej spacerow po dworze

    wellwellwell lubi tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
‹‹ 1002 1003 1004 1005 1006 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ