Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 2 lutego, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kupiłam sobie na aliexpress podgrzewacz do kubka (tą tackę grzewczą) i coś tam podtrzymuje ciepło, bo zawsze jest z tym problem. Jestem zmarźluchem i siedząc co trochę z cycem na wierzchu dogrzewam się cieplejszym piciem, a z rana ciepła woda robi nam dobrze 😆

    Nie wiem czy poruszałyście temat, do jakiej temperatury na minusie wychodzicie z bobasami?

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 2 lutego, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U nas włoskow.malutko, raczej Łysolka z niej, warkoczy szybko nie będzie 😆
    Widziałam że.macie bujaczki, my też mamy babybjorna i rozmawiałam w czwartek z fizjoterapeutka na temat bujaczka, ona jest przeciwnikiem. Nasza Malutka była wkładana na kilka minut ale teraz odstawiliśmy tak że od kilku dni w nim nie siedziała 🫣
    Co do pogody i temperatur to wychodziliśmy na soacery do -10 na godzinkę / półtora godziny. W sobotę było coś około -10 ale był wiatr więc wyszliśmy na pół godziny. A tak bardzo córce brakuje spacerów 🫣

    Bećka lubi tę wiadomość

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 2 lutego, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    Dziewczyny kupiłam sobie na aliexpress podgrzewacz do kubka (tą tackę grzewczą) i coś tam podtrzymuje ciepło, bo zawsze jest z tym problem. Jestem zmarźluchem i siedząc co trochę z cycem na wierzchu dogrzewam się cieplejszym piciem, a z rana ciepła woda robi nam dobrze 😆

    Nie wiem czy poruszałyście temat, do jakiej temperatury na minusie wychodzicie z bobasami?

    -10 spacer max 1,5h. -5 spacer nawet do 3h oczywiście jak nie ma wiatru.

    Bećka lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 2 lutego, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My używamy leżaczka babybjorn awaryjnie na parę minut. Fizjo też oczywiście odradzała, ale mówiła, że jak kilka minut dziennie będzie w tym siedział, to się nic nie stanie.

    Ja z moim dzieckiem w ogóle przestałam wychodzić.... Od soboty jest tak zimno, że ja nie wytrzymam spaceru, bo mnie wszystko boli od tego mrozu, a wcześniej przez jakiś tydzień była tragiczna jakość powietrza.

    Bećka lubi tę wiadomość

    💙 10.11.2025


    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 2 lutego, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignaś dziś ma gorszy dzień, marudny jest od rana. Uspokaja go jedynie drzemka kontaktowa z cycem w buzi i tak sobie leżymy już 3h, nie pytajcie czy siusiałam 😂

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 2 lutego, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    Super, że jest to nasze forum 👍
    Napisałyście o tej histerii przy drzemkach i u nas jest podobnie, tylko ja nie chciałam, żeby mi bardzo płakał i brałam na ręce, a dzisiaj mówię zobaczymy, bo był w miarę jeszcze znośny, udało się na trochę uśpić. Bywa, że sam tak zaśnie, ale to rzadkość. Najlepiej to na cycu śpi, a odłożenie to wyczyn, w nocy mam jeszcze lepiej, bo dopiero po jedzeniu zmieniam pieluchę i staram się małego nie rozbudzić.

    Mój bobas ma niewiele, cienkich włosów (po mamie ☹️) ale jakiś zarys jest, coś jak u Klekotki i wolałabym, żeby nie wyłysiał, bo tak ładnie wygląda 🤣

    U nas drzemkowe histerie są niezależnie od tego czy nasz drama - bobas jest na rękach czy w łóżeczku czy gdziekolwiek. Dziś 1 drzemka udała się bez histerii przed, ale 2 wcześniejsze musiały mieć standardowo 2/3 min płaczów 😅

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 2 lutego, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    Dziewczyny kupiłam sobie na aliexpress podgrzewacz do kubka (tą tackę grzewczą) i coś tam podtrzymuje ciepło, bo zawsze jest z tym problem. Jestem zmarźluchem i siedząc co trochę z cycem na wierzchu dogrzewam się cieplejszym piciem, a z rana ciepła woda robi nam dobrze 😆

    Nie wiem czy poruszałyście temat, do jakiej temperatury na minusie wychodzicie z bobasami?

    My wychodzimy też tak do -10. Zazwyczaj wtedy spacer tak ok. 40min. Jak jest coś typu -5 itd to około godziny, a jak jest cieplej to nawet i 2/3h. No i też patrzę jakie jest powietrze, bo jak jest okropne to nawet przy ciepłej pogodzie, żadna to przyjemność chodzić w śmierdzącym powietrzu.

    Bećka lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 2 lutego, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel 456 wrote:
    My używamy leżaczka babybjorn awaryjnie na parę minut. Fizjo też oczywiście odradzała, ale mówiła, że jak kilka minut dziennie będzie w tym siedział, to się nic nie stanie.

    Ja z moim dzieckiem w ogóle przestałam wychodzić.... Od soboty jest tak zimno, że ja nie wytrzymam spaceru, bo mnie wszystko boli od tego mrozu, a wcześniej przez jakiś tydzień była tragiczna jakość powietrza.

    My się dziś wybieraliśmy na spacer, ale jak otworzyłam okno i poczułam ten chłód to mówie OO NIEEEE - ja tam nie wyjdę 😅

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotka wrote:
    U nas tez zdarzaja sie histerie przed snem ze zmeczenia, zazwyczaj po kapieli i jedzeniu, jeszcze jak ma czapke na glowie to wkurw totalny 😂.

    Dziewczyny wasze dzidzie maja takie bujne czuprynki a u nas zrobilia sie dziadzia 👨🏻‍🦳😆😆

    2bbb16a7f6566.jpghttps://zapodaj.net/plik-wdQiEPyNvF

    Mam tą samą mate Nukido. I body podobne ze Smyka po córcem.Syn podobnie łysieje. Podłogę i żaluzje też podobne. Mogłabym powiedzieć że to moje zdjęcie 🤣

    Klekotka lubi tę wiadomość

  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 2 lutego, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zumi wrote:
    U nas z kolei czupryna ma się świetnie 😅

    d98dd149a7e95.jpghttps://zapodaj.net/plik-CMBvdb4byd

    Z waszej parki, twego Jasia i Lavendy Ady byłyby niezle kudlacze, ja tu widzę potencjał na matchy matchy😀

    Kropka89, Asia091, izzou97, Anilorak88, Lavenda, kalinok, Klekotka, Zumi, Domisiek lubią tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 2 lutego, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którejś z Was bobas wazy jeszcze poniżej 5kg? Stasio urodzony z wagą 3370 a jeszcze dziś 4895g…no i ja oczywiście już szaleję ze przejście na same kapturki nie poprawiło sytuacji tylko pogorszyło (bo trochę spadł centylowo, ale wciąż jest w swoim kanale). Wiem że spadek o dwa kanały to dopiero jest powód do zmartwień, aaaale wiadomka 😅 Niepotrzebnie powiedziałam w ogóle mężowi, on od wczoraj chodzi za mną i ciągle pyta czy Stasia karmiłam, czy dostatecznie długo, czy wielokrotnie się budził w ciągu nocy, czy dużo go karmiłam i że on nie chce absolutnie słyszeć że Stasio słabo przybiera i że mam działać! Obok tego oczywiście „dlaczego śniadanie nie naszykowane mężowi?ta godzina!” - niby mówi to z lekkim uśmiechem, ale mnie to serio dobija. Powiedziałam mu dziś że „wiesz że niektóre kobiety mają takich mężów co im przynoszą śniadanie do łózka? „ To mnie wyśmiał i powiedział że mogę sobie męża zmienić jak coś mi się nie podoba. Anyway, walić to, ale pytanie jest czy Stasio rzeczywiście źle przybiera Waszym zdaniem?

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 2 lutego, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka Kaja 21.01 zaważyła na kontroli 4700 i doktorka stwierdziła że za mało od sylwestra jedyne 250. Miała rota więc doktorka powiedziała że możliwe że też temu. Mam ją ważyć co trzy dni i kontrolować . Urodzona z wagą 3460 dwa dni po tobie

    Co do twojego męża ,noł koment. Ja bym chyba przemyślała jego sugestie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 20:39

    Kropka89, Nadzieja32, Fabregasowa lubią tę wiadomość

  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 2 lutego, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, a jaki przyrost ci wychodzi od najnizszej wagi po spadku do teraz?
    IMG-8426.png

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 2 lutego, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka89 wrote:
    Czy którejś z Was bobas wazy jeszcze poniżej 5kg? Stasio urodzony z wagą 3370 a jeszcze dziś 4895g…no i ja oczywiście już szaleję ze przejście na same kapturki nie poprawiło sytuacji tylko pogorszyło (bo trochę spadł centylowo, ale wciąż jest w swoim kanale). Wiem że spadek o dwa kanały to dopiero jest powód do zmartwień, aaaale wiadomka 😅 Niepotrzebnie powiedziałam w ogóle mężowi, on od wczoraj chodzi za mną i ciągle pyta czy Stasia karmiłam, czy dostatecznie długo, czy wielokrotnie się budził w ciągu nocy, czy dużo go karmiłam i że on nie chce absolutnie słyszeć że Stasio słabo przybiera i że mam działać! Obok tego oczywiście „dlaczego śniadanie nie naszykowane mężowi?ta godzina!” - niby mówi to z lekkim uśmiechem, ale mnie to serio dobija. Powiedziałam mu dziś że „wiesz że niektóre kobiety mają takich mężów co im przynoszą śniadanie do łózka? „ To mnie wyśmiał i powiedział że mogę sobie męża zmienić jak coś mi się nie podoba. Anyway, walić to, ale pytanie jest czy Stasio rzeczywiście źle przybiera Waszym zdaniem?

    Mój Ignaś ostatnio miał wagę 4510g, moim zdaniem BAARDZO dobrze wygląda, siedzi na cycu (dziś 3h) i pije butle (zaczęłam więcej mu dawać bo moje mleko mu nie wystarcza) więc UWAŻAM, że STANISŁAW BARDZO DOBRZE PRZYBIERA I NIE PRZEJMUJ SIĘ TYMI SIATKAMI, jak widać po moim dziecku moim zdaniem to kwestia też genetyczna bo ja ważyłam tyle co Ignaś jak miałam 4 m więc już mój malutki pulczino przegonił, może u Stasia to też kwestia genów? Jak było u starszych chłopców?

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 2 lutego, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Kropka Kaja 21.01 zaważyła na kontroli 4700 i doktorka stwierdziła że za mało od sylwestra jedyne 250. Miała rota więc doktorka powiedziała że możliwe że też temu. Mam ją ważyć co trzy dni i kontrolować . Urodzona z wagą 3460 dwa dni po tobie

    Co do twojego męża ,noł koment. Ja bym chyba przemyślała jego sugestie


    O widzisz to będę teraz pewnie porównywać z Kaja 🥰 dziękuję!
    Oczywiście że przemyśle te sugestie! Już nawet planuje osobne wakacje 🙈

    Kasiek7, Nadzieja32, Jjkm97 lubią tę wiadomość

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 2 lutego, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wellwell mi wychodzi 26,16 g tym sposobem

    wellwellwell lubi tę wiadomość

  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 2 lutego, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Mój Ignaś ostatnio miał wagę 4510g, moim zdaniem BAARDZO dobrze wygląda, siedzi na cycu (dziś 3h) i pije butle (zaczęłam więcej mu dawać bo moje mleko mu nie wystarcza) więc UWAŻAM, że STANISŁAW BARDZO DOBRZE PRZYBIERA I NIE PRZEJMUJ SIĘ TYMI SIATKAMI, jak widać po moim dziecku moim zdaniem to kwestia też genetyczna bo ja ważyłam tyle co Ignaś jak miałam 4 m więc już mój malutki pulczino przegonił, może u Stasia to też kwestia genów? Jak było u starszych chłopców?

    DZIĘKUJĘ ASIA!!! 😅😅😅
    Też masz rację, chłopaki moje raczej z tych mniejszych, chociaż jak byli mali to super przybierali.
    Stasio wygląda też chyba normalnie bobasowo, ma pierwsze serdelki na nóżkach, dlonie też już okrąglutkie i oczywiście trzy podbródki 😅 tylko ta siatka centylowa mnie po prostu załamała i dlatego…

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 2 lutego, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9f4d225b9fc43.jpghttps://zapodaj.net/plik-koi0v9VCSx
    Tu włoski mojej milejdi też spoko ale Igowej i Zumowej dzieciny nie przebijemy! Ale i tak wszyscy zawsze:ale wlosyyy! 🥰

    Kropka89, Anilorak88, edka85, Asia091, wellwellwell, Paulivvv, Tusia88, kalinok, Klekotka, Zumi, Nadzieja32, izzou97, Fabregasowa, Bećka, Foxy96 lubią tę wiadomość

  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 2 lutego, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Kropka, a jaki przyrost ci wychodzi od najnizszej wagi po spadku do teraz?
    IMG-8426.png


    Policzyłam. Stasio w 5 dobie ważył najmniej bo 3100g. Dziś ma 75 dni i waży 4895g. 4895-3100=1795 1795/70=25,64 czyli jest ok. Po prostu krzywa mi się pochyliła w ostatnich dniach i spanikowałam.

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 2 lutego, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak weźmiemy pod uwagę ostatnie dwa tygodnie to 4895- 4690=205. 205/14=14,643. Także te 14,6 g na dobę to lipa. A te dwa tygodnie to właśnie od kapturków. Przy czym również mieliśmy Rota więc to też może mieć wpływ.

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
‹‹ 1027 1028 1029 1030 1031 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ