Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 1 lutego, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa razy pobierałam raz na posiew a raz ogólny . Przylejalam woreczek wkładałam między nogi ręcznik i nosiłam na pionowo po jedzeniu

    Zumi lubi tę wiadomość

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 1 lutego, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, ja mam lennylamb upgrade pro, jest super i dziecko ma fajną pozycję, łatwo się zakłada. Na razie użyłam tylko 4 razy, ale nie mam wyjścia, bo czasem muszę wyjść z psem na spacer jak mąż jest dłużej w pracy.
    I dzięki za info o tym 800+, ja żyłam w nieświadomości 🙈

    U nas zaczynamy uczyć zasypiania na noc w łóżeczku, bo inaczej to zasypianie trwa po 3h 🥴 będziemy odkładać do łóżeczka i jedno z nas będzie siedzieć obok, wczoraj tak zrobiliśmy i w miarę szybko zasnęła.

    Klekotka, u nas też są wytarcia w kilku miejscach na głowie, śmiesznie to wygląda 😅

    Zaczęłam podawać Biogaie i z kupy co 2-4 dni, zaczęła robić po kilka na dzień, ale już wolę tak niż jak robiła rzadziej, bo wtedy bolał brzuszek, a jak już kupa poszła to wychodziła uszami 😆

    Zrobiła się też Tosi ciemieniucha, na szczęście nieduża i już działam z tym, dziś jest lepiej, ale razem z ciemieniuchą, skóra zrobiła się sucha i łuszcząca na całym ciele, mimo dobrego nawilżania. Czy któraś z Was, której bobas miał ciemieniuchę zauważyła też coś takiego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 12:34

    Asia091 lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Tusia88 Przyjaciółka
    Postów: 108 201

    Wysłany: 1 lutego, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Jak bardzo malo? U dzieci to nie musi byc ogromna ilosc do badania, wiadomo jak tylko kilka kropel to nie wystarczy, ale wcale nie musi byc caly kubek zapelniony, wystarczy odrobina.
    Slyszalam tez taka rade, zeby jak juz to kupowac woreczki przeznaczone dla chlopcow, podobno maja wiekszy otwor i latwiej zlapac, ale nie korzystam.

    Paulivvv twoj Antek to jakis ewenement z tym spaniem, nic tylko zazdrościć. 😅❤️

    A z 10 ml mam… w piątek już tyle miałam i chciałam oddać ale panie stwierdziły, że za mało i mnie odesłały :(

    09.2021 Angelius - GM
    12.2021 laparoskopia - endometrioza II stopnia

    2022 - 3 X IUI - ❌️
    1. IVF
    04.2023 - punkcja - mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    1 transfer - beta 0
    2 transfer - coś drgnęło - brak rozwoju...
    3 transfer - beta 0
    4 transfer - beta 0
    5 transfer - 8 tydz. - puste jajo płodowe.

    2. IVF
    09.2024 - mamy ❄️❄️
    6 transfer - beta 0
    7 transfer - beta 0

    3. IVF - badanie PGT
    01.2025 - punkcja - ❄️❄️❄️ zdrowe na zimowisku🥹

    Natural 🫣- Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    🩷🩷🩷 zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷
    Termin: 3 listopad 2025 ❤️❤️ jest

    age.png
  • Tusia88 Przyjaciółka
    Postów: 108 201

    Wysłany: 1 lutego, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Ja dwa razy pobierałam raz na posiew a raz ogólny . Przylejalam woreczek wkładałam między nogi ręcznik i nosiłam na pionowo po jedzeniu

    Ok też dobry pomysł :)

    Bardzo Wam dziękuję !!

    09.2021 Angelius - GM
    12.2021 laparoskopia - endometrioza II stopnia

    2022 - 3 X IUI - ❌️
    1. IVF
    04.2023 - punkcja - mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    1 transfer - beta 0
    2 transfer - coś drgnęło - brak rozwoju...
    3 transfer - beta 0
    4 transfer - beta 0
    5 transfer - 8 tydz. - puste jajo płodowe.

    2. IVF
    09.2024 - mamy ❄️❄️
    6 transfer - beta 0
    7 transfer - beta 0

    3. IVF - badanie PGT
    01.2025 - punkcja - ❄️❄️❄️ zdrowe na zimowisku🥹

    Natural 🫣- Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    🩷🩷🩷 zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷
    Termin: 3 listopad 2025 ❤️❤️ jest

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 1 lutego, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia88 wrote:
    A z 10 ml mam… w piątek już tyle miałam i chciałam oddać ale panie stwierdziły, że za mało i mnie odesłały :(

    A to wredne baby w takim razie, 10ml juz powinno starczyc. :/
    No to probuj dalej w takim razie, trzymam kciuki.
    Dla mnie to pobieranie moczu to zawsze zmora byla, jak juz corka byla starsza i stala tak ze teoretycznie powinno byc latwo zlapac do kubka to znowu miala blokade i wstrzymywala mocz godzinami a tylko zalozylam pieluche i od razu szlo. Oby jak najrzadziej trzeba to bylo robic. 🙈

    Tusia88 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 1 lutego, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ostatnio pobieralam mocz do woreczka i poszlo tam gladko że jestem w szoku. Z pierwszą córka pamiętam, że to bylo trudne wiele woreczków zmarnowanych ( zakladalam worek do pieluchy). Teraz umyłam pupę pod kranem wysuszyłam papierem przykleiłam woreczek i położyłam córcię na kocyku. Po 3 min leżenia z gołymi nóżkami puściła siku wprost do woreczka (zrobilo sie jej chlodno chyba i poszło siku). Jak zobaczyłam że leci to wyprostowałam trochę zagięcia woreczka żeby wlało sie w głąb. Te woreczki dla dziewczynki maja taki szpic w tej naklejce, żeby wkleić go w kroczu miedzy wargi przed odbytem i wszystko sie super dopasowalo. Bez zadmego kombinowania i stresów. 5 minut wszystko trwalo.

  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 1 lutego, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ciemieniucha tylko na głowie reszta ciała w porządku nigdzie żadnej suchej skóry, ale ja też jest nigdy niczym nie smarowałam na całym ciele, tylko zgięcia rąk i nóg po porodzie gdy sie łuszczyła.

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 1 lutego, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Jak bardzo malo? U dzieci to nie musi byc ogromna ilosc do badania, wiadomo jak tylko kilka kropel to nie wystarczy, ale wcale nie musi byc caly kubek zapelniony, wystarczy odrobina.
    Slyszalam tez taka rade, zeby jak juz to kupowac woreczki przeznaczone dla chlopcow, podobno maja wiekszy otwor i latwiej zlapac, ale nie korzystam.

    Paulivvv twoj Antek to jakis ewenement z tym spaniem, nic tylko zazdrościć. 😅❤️

    No jakby jeszcze tak nie dramatyzował przed drzemkami to już by było 10/10 🤣 ale narazie śpi nieźle, zobaczymy jak będzie w najbliższym czasie, podobno ok 4msc jest regres snu. 🥲

    Oby ten regres ominął dzieci z tego wątku 🫣

    Asia091 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 1 lutego, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotka u nas też synek łysieje, śmiejemy się z mężem że wygląda jak Jack Nicholson 😂 już bym chciała żeby mu się przetarły te włoski i zaczęły rosnąć normalne, nawet myślałam czy by mu nie podciąć.

    Co do drzemek to u nas bywa różnie - albo po prostu uśnie na drzemkę albo jest rozbudzony i oczy jak 5zl i nijak się nie da go zmusić do snu. Wkurza mnie to bo jak nie śpi w dzień to potem strasznie marudzi wieczorem, nie dziwię się bo jest przemęczony ale w takim razie jak go uśpić na drzemkę?
    Tyle dobrze że na sen nocny usypia szybciutko - ja karmię piersią i chwilę bujam na rękach a potem odkładam do dostawki i dopajam butlą, usypia praktycznie od razu.

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 1 lutego, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia88, współczuję konieczności pobrania próbki. Ja akurat pobierałam chłopakowi, ale chyba za 5 albo 6 razem się dopiero udało. Miałam wtedy z 30 ml i pani w punkcie pobrań powiedziała, że bardzo dużo i potwierdzam, że 10 ml od niemowlaka to jest wystarczająca ilość.

    Zazdroszczę dzieci zasypiających w łóżeczkach. Ja mam dziecko, które zwykle budzi się w momencie jak je odłożę😅 teraz korzystam z tego, że śpi na mnie i nie mogę nic robić, więc czytam książkę 🙂

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

    💙 10.11.2025


    age.png
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 1 lutego, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:31

    kalinok, izzou97, Zumi lubią tę wiadomość

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 1 lutego, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Wojtkowi zrobiły sie ogromne zakola. Smieje sie, że to po dziadkach. Urodził się z bujną czupryną a teraz łysieje 🤣 ale rosną mu już nowe włoski.

    https://zapodaj.net/plik-zkasL2yEYR

    U nas też zakola, chyba jeszcze bardziej niż u Wojtusia.
    Ale na tych zakolach zaczynają mu rosnąć włoski jakieś, taki meszek sterczący narazie ale wygląda śmiesznie.

    Anilorak88 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Tusia88 Przyjaciółka
    Postów: 108 201

    Wysłany: 1 lutego, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złapałam do Kubeczka ufff… ja co zakładałam woreczki to była kupa za każdym razem i wszystko było w niej…. Trochę ją umęczyłam ale jest 🫣

    Co do ciemieniuchy to dzień w dzień wyczesywałam, ale znów się zrobiła :( i muszę jej smarować od nowa.

    Co do drzemek to różnie bywa, raz śpi 5 min, raz godzinę, po spacerze to śpi nawet i 3 h. Na noc ładnie nam zasypia. Kładziemy Lilke ok 21, zjada dwa cyce i odkładamy do dostawki, jak się rozbudzi to mąż usypia aleee często jest tak, że sama zasypia.
    Jestem ciekawa tego regresu snu, co się pozmienia

    wellwellwell, Mel 456 lubią tę wiadomość

    09.2021 Angelius - GM
    12.2021 laparoskopia - endometrioza II stopnia

    2022 - 3 X IUI - ❌️
    1. IVF
    04.2023 - punkcja - mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    1 transfer - beta 0
    2 transfer - coś drgnęło - brak rozwoju...
    3 transfer - beta 0
    4 transfer - beta 0
    5 transfer - 8 tydz. - puste jajo płodowe.

    2. IVF
    09.2024 - mamy ❄️❄️
    6 transfer - beta 0
    7 transfer - beta 0

    3. IVF - badanie PGT
    01.2025 - punkcja - ❄️❄️❄️ zdrowe na zimowisku🥹

    Natural 🫣- Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    🩷🩷🩷 zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷
    Termin: 3 listopad 2025 ❤️❤️ jest

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 1 lutego, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotka wrote:
    U nas tez zdarzaja sie histerie przed snem ze zmeczenia, zazwyczaj po kapieli i jedzeniu, jeszcze jak ma czapke na glowie to wkurw totalny 😂.

    Dziewczyny wasze dzidzie maja takie bujne czuprynki a u nas zrobilia sie dziadzia 👨🏻‍🦳😆😆

    2bbb16a7f6566.jpghttps://zapodaj.net/plik-wdQiEPyNvF
    U nas podobna fryzura 🤭

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 1 lutego, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia88 ale jeśli dzisiaj złapała to do jutra ten mocz jeszcze będzie się nadawał do badania ? Ja jak trzymałam mocz 2 h to martwiłam się że nie będzie się nadawał 🫣

  • Tusia88 Przyjaciółka
    Postów: 108 201

    Wysłany: 1 lutego, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Tusia88 ale jeśli dzisiaj złapała to do jutra ten mocz jeszcze będzie się nadawał do badania ? Ja jak trzymałam mocz 2 h to martwiłam się że nie będzie się nadawał 🫣

    Plus taki, że przy szpitalu mamy diagnostykę otwartą nawet w niedzielę :) i na bieżąco robią badania

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    09.2021 Angelius - GM
    12.2021 laparoskopia - endometrioza II stopnia

    2022 - 3 X IUI - ❌️
    1. IVF
    04.2023 - punkcja - mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    1 transfer - beta 0
    2 transfer - coś drgnęło - brak rozwoju...
    3 transfer - beta 0
    4 transfer - beta 0
    5 transfer - 8 tydz. - puste jajo płodowe.

    2. IVF
    09.2024 - mamy ❄️❄️
    6 transfer - beta 0
    7 transfer - beta 0

    3. IVF - badanie PGT
    01.2025 - punkcja - ❄️❄️❄️ zdrowe na zimowisku🥹

    Natural 🫣- Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    🩷🩷🩷 zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷
    Termin: 3 listopad 2025 ❤️❤️ jest

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 1 lutego, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to super nam w weekend w szpitalu nie chciały wziąść 😒

    Wgl dziewczyny wczoraj podchody mojego męża się udały 🤡 nic nie bolało jak coś . A urofizjo na wtorkowej wizycie pytała w wywiadzie " a ból przy stosunku? Bo często jest po cesarce . Ja :nie 🤡 wstyd mi było powiedziec że nawet o tym nie myślimy bo wolimy spać 🤣🤣🤣🤣
    Masakra mieliśmy dobre 4 jak nie 5 MSC przerwy xd bo w ciąży mąż się bał ,pod koniec to już wogole nawet mnie nie dotknął 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 16:12

    Tusia88, Zumi lubią tę wiadomość

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 1 lutego, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, my mamy już 10 miesięcy przerwy i nie widzę w tym nic złego ani wstydliwego 😅 na wizycie u fizjo jak pytała to mówiłam, że jeszcze nie próbowaliśmy i już

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 1 lutego, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja to dobrze słyszeć ! Bo myślałam że my jacyś dziwni 🫣😅 w otoczeniu jak niekiedy słucham to niektórzy tygodnia bez nie wytrzymują 🫠 albo co to za związek jak się nie "kochają" on już nie istnieje etc 😅

  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 1 lutego, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, skąd pomysl z tym ze testament spisany na meza bo nie czaje?

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
‹‹ 1025 1026 1027 1028 1029 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ