Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 1 lutego, 03:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety radość długo nie trwała.. 21:30 do 22:09... a na zewnątrz -22 🥶

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 1 lutego, 03:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie zdążyłam ani razu pójść spać dzisiaj. Coś ją dławi jakby gęsta ślina w gardle, z którą nie umie sobie poradzić. Eh dobrze, że są te telefony można pogrzebać cos Poczytać usypiając po raz kolejny z nadzieją, że to już będzie to. Choć o dziwo nie chce mi się aż tak spać jak sądziłam wieczorem. Przeglądłam biżuterię w kruku i aparcie.. miałyście kiedys pozłacaną bransoletkę? Szybko sie starło?

  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 1 lutego, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:31

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 1 lutego, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamasita ja również jak Anilorak tylko tradycyjnie (żółte) złoto, ale miałam bransoletkę ona była z aparatu to szybko zrobiła się czarna.
    Anilorak ja jeszcze kupuje w nocy, przeważnie ciuszki dla Ignasia ... ostatnio rampersik z nexta.
    Ale te lepsze ceny na vinted szybko znikają. Za szybko robicie kup teraz i zanim ja sie ogarne to już nie ma. A słuchajcie jakieś nosidła bierzecie z Babylbnõrjn czy lenny lamb ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 06:30

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 1 lutego, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Ja bardzo długo się broniłam przed całowaniem Leosia, bo sobie ubzdurałam, że go zarażę, nie wiem niby czym, ale tak mi się coś w głowie uroiło. Mąż mi ciągle podstawiał Leosia i namawiał, żeby go pocałować w główkę no i jak raz zaczęłam tak przestać nie mogę XD

    Czuję się jak jakiś narkoman, a mąż jak mi podstawiał Leosia do całowania to zupełnie jak jakiś dealer „masz, wciągnij sobie, tylko raz” 😂😂😂[/QUOTE

    TO JEST UZALEŻNIAJĄCE... 🤭♥️

    Domisiek lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 1 lutego, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w paczkomacie czeka lennylamb light

    Asia091 lubi tę wiadomość

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 1 lutego, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Ja bardzo długo się broniłam przed całowaniem Leosia, bo sobie ubzdurałam, że go zarażę, nie wiem niby czym, ale tak mi się coś w głowie uroiło. Mąż mi ciągle podstawiał Leosia i namawiał, żeby go pocałować w główkę no i jak raz zaczęłam tak przestać nie mogę XD

    Czuję się jak jakiś narkoman, a mąż jak mi podstawiał Leosia do całowania to zupełnie jak jakiś dealer „masz, wciągnij sobie, tylko raz” 😂😂😂

    Boooże jak zacznę „buziaczkowanie” to jak jakaś wariatka, nie mogę skończyć 🫣

    flowery, Domisiek lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 1 lutego, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek - daj znać jak wypróbujesz, ja też się skłaniałam do Lenny Lamb Light.

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 1 lutego, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Ja bardzo długo się broniłam przed całowaniem Leosia, bo sobie ubzdurałam, że go zarażę, nie wiem niby czym, ale tak mi się coś w głowie uroiło. Mąż mi ciągle podstawiał Leosia i namawiał, żeby go pocałować w główkę no i jak raz zaczęłam tak przestać nie mogę XD

    Czuję się jak jakiś narkoman, a mąż jak mi podstawiał Leosia do całowania to zupełnie jak jakiś dealer „masz, wciągnij sobie, tylko raz” 😂😂😂

    Ostatnio sie gdzies natknelam na filmik, ze to jest biologia i wszystko jest tak madrze zaprogramowane, ze my mamy chec calowac malusie glowki a nasz organizm zbiera patogeny z czola dziecka i w naszym organizmie juz zaczyna wytwarzac p/ciala dla malucha w mleku. To jest niesamowite jak dziala natura. 😍

    Asia nie bierz Babybjorn, bo to wisiadlo a nie nosidlo, dziecko nie ma w tym dobrej pozycji. Lennylamb zdecydowanie lepszy wybor.

    izzou97, Ilka96, flowery, Asia091, Domisiek, Zumi lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 1 lutego, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasze bobasy też robią dramaty i histerię przed zasypianiem?

    Ogólnie nie mamy większego problemu żeby Antosiek poszedł spać, ale ZAWSZE, Z A W S Z E gdy idzie w ciągu dnia na drzemkę, musi na sam początek usypiania zrobić 2-3minuty histerii 😅 cały proces zasypiania trwa np 10min, ale te 3 pierwsze minuty to musi być jeden wielki krzyk, niezależnie czy próbuje go najpierw utulić na rękach czy odrazu w łóżeczku/kokonie, czy pójdzie spać po 1h/2h czy 3h aktywności - ZAWSZE musi być najpierw krzyk a potem odrazu robi się spokojny, mamla sobie smoczka, przytula pieluchę i śpi.

    Na sen nocny nigdy nie ma tego płaczu - kładziemy go w dostawce i czasem się wierci dłużej ale nigdy nie płacze. Tylko na drzemki w ciągu dnia.

    Asia091 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 1 lutego, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:
    Czy wasze bobasy też robią dramaty i histerię przed zasypianiem?

    Ogólnie nie mamy większego problemu żeby Antosiek poszedł spać, ale ZAWSZE, Z A W S Z E gdy idzie w ciągu dnia na drzemkę, musi na sam początek usypiania zrobić 2-3minuty histerii 😅 cały proces zasypiania trwa np 10min, ale te 3 pierwsze minuty to musi być jeden wielki krzyk, niezależnie czy próbuje go najpierw utulić na rękach czy odrazu w łóżeczku/kokonie, czy pójdzie spać po 1h/2h czy 3h aktywności - ZAWSZE musi być najpierw krzyk a potem odrazu robi się spokojny, mamla sobie smoczka, przytula pieluchę i śpi.

    Na sen nocny nigdy nie ma tego płaczu - kładziemy go w dostawce i czasem się wierci dłużej ale nigdy nie płacze. Tylko na drzemki w ciągu dnia.

    Tak Ignaś też ma "histerię" przed snem, widać że chce zasnąć ale nie może bo jest zbyt zmęczony , potem jak już zaśnie to po 30-40 minutach nagle krzyk i trwa on 15-20 minut wtedy Nic nie jest go wstanie uspokoić prócz moich rąk, często mąż chce go wziąć i uspokoić ale Ignaś wtedy ma większą histerię, jak ja go przejmuje to jeszcze pokrzyczy ale za chwilę mu przechodzi wtedy często mówię do niego spokojnie i oczywiście daje buziaczki i za jakieś 20 minut zasypia, zauważyłam że lubi jak się go głaszcze po główce.

    Well też oglądałam ten sam filmik, kobiecy organizm jest niesamowity 🙂

    wellwellwell, Paulivvv lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 1 lutego, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:31

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 1 lutego, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętajcie że od dziś należy składać wnioski 800+ które będą obowiązywać do końca MAJA 2027.(EDIT)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 13:28

    Fabregasowa, wellwellwell, Anilorak88, Klekotka, Paulivvv, Nadzieja32, Domisiek, kalinok, Bećka, Kropka89, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 1 lutego, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miłość do bobsona od początku ciąży- nigdy nie lubiłam dzieci ale ciaza i terminacja w 2024 dały mi morze empatii i miłości.

    I tez kocham całowanie jej a moment gdy wstaje z snu nocnego i tak sie przeciaga i uśmiecha- kosmos emocji i szczęścia !!!!

    U mnie jak u Asi, stary robil wczoraj podchody 😂 i to z teściowa w salonie, żartowniś jeden

    Anilorak88, kalinok, Domisiek, Asia091, psaj91, Zumi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Tusia88 Przyjaciółka
    Postów: 108 201

    Wysłany: 1 lutego, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was pobierała mocz u dziewczynki ? Bo ja już próbuje 3 dzień… woreczki nie zdały u mnie egzaminu, chyba że je źle przyklejam :(. Siedzę tak sobie z kubeczkiem i próbuje łapać siku 🫣 macie jakieś rady ?

    09.2021 Angelius - GM
    12.2021 laparoskopia - endometrioza II stopnia

    2022 - 3 X IUI - ❌️
    1. IVF
    04.2023 - punkcja - mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    1 transfer - beta 0
    2 transfer - coś drgnęło - brak rozwoju...
    3 transfer - beta 0
    4 transfer - beta 0
    5 transfer - 8 tydz. - puste jajo płodowe.

    2. IVF
    09.2024 - mamy ❄️❄️
    6 transfer - beta 0
    7 transfer - beta 0

    3. IVF - badanie PGT
    01.2025 - punkcja - ❄️❄️❄️ zdrowe na zimowisku🥹

    Natural 🫣- Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    🩷🩷🩷 zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷
    Termin: 3 listopad 2025 ❤️❤️ jest

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 1 lutego, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia88 wrote:
    A czy któraś z Was pobierała mocz u dziewczynki ? Bo ja już próbuje 3 dzień… woreczki nie zdały u mnie egzaminu, chyba że je źle przyklejam :(. Siedzę tak sobie z kubeczkiem i próbuje łapać siku 🫣 macie jakieś rady ?

    Ja robilam tak, ze karmilam, mylam pod kranem, przecieralam gazikiem z octeniseptem i kladlam gola na podkladzie w lozeczku i tak czekalam z kubiem w gotowosci. 🫠 niby do 30 min od jedzenia mowia, ze powinno pojsc siku

    Tusia88, Zumi lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 1 lutego, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez zdarzaja sie histerie przed snem ze zmeczenia, zazwyczaj po kapieli i jedzeniu, jeszcze jak ma czapke na glowie to wkurw totalny 😂.

    Dziewczyny wasze dzidzie maja takie bujne czuprynki a u nas zrobilia sie dziadzia 👨🏻‍🦳😆😆

    2bbb16a7f6566.jpghttps://zapodaj.net/plik-wdQiEPyNvF

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 11:55

    kalinok, Asia091, Zumi, Jjkm97, edka85, Foxy96 lubią tę wiadomość

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 1 lutego, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Jak próbowaliśmy Wojtka położyć na sen nocny żeby sam zasnął to zawsze kończyło się tym, że zaczynał machać rękami i nogami i robił się bardzo pobudzony. Teraz usypiamy go na rękach choć w ciągu dnia potrafi leżeć w łóżeczku i zasnąć. Histerii szczęśliwie nie ma ale jest problem żeby go odłożyć żeby się nie obudził.

    U nas na sen nocny wgl nie ma problemu takiego, nawet jak czasem w trakcie pielęgnacji i przebierania robi się zmęczony i popłakuje, to przechodzi mu przy jedzeniu i do tej dostawki to niezależnie po jakim czasie go zapakujemy to on tam nie ma żadnych zastrzeżeń do snu 🤣
    Na sen nocny to go wgl nie obchodzi czy my tam jesteśmy czy nie, raz sobie zaśnie po 10min a raz po 40min ale on się sam tam przeciąga, układa, rozgląda- jak jest bardzo energiczny to go tam pogłaskamy itd żeby trochę się wyciszył, ale tak to moje głaskanie na noc to go ostatnio tylko bardziej rozbudza niż usypia 😅
    Tylko na drzemki robi nam takie kilkuminutowe przedstawienia.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Tusia88 Przyjaciółka
    Postów: 108 201

    Wysłany: 1 lutego, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Ja robilam tak, ze karmilam, mylam pod kranem, przecieralam gazikiem z octeniseptem i kladlam gola na podkladzie w lozeczku i tak czekalam z kubiem w gotowosci. 🫠 niby do 30 min od jedzenia mowia, ze powinno pojsc siku

    Właśnie tak mi siku zrobiła, ale bardzo mało 🫣

    09.2021 Angelius - GM
    12.2021 laparoskopia - endometrioza II stopnia

    2022 - 3 X IUI - ❌️
    1. IVF
    04.2023 - punkcja - mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    1 transfer - beta 0
    2 transfer - coś drgnęło - brak rozwoju...
    3 transfer - beta 0
    4 transfer - beta 0
    5 transfer - 8 tydz. - puste jajo płodowe.

    2. IVF
    09.2024 - mamy ❄️❄️
    6 transfer - beta 0
    7 transfer - beta 0

    3. IVF - badanie PGT
    01.2025 - punkcja - ❄️❄️❄️ zdrowe na zimowisku🥹

    Natural 🫣- Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    🩷🩷🩷 zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷
    Termin: 3 listopad 2025 ❤️❤️ jest

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 1 lutego, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia88 wrote:
    Właśnie tak mi siku zrobiła, ale bardzo mało 🫣

    Jak bardzo malo? U dzieci to nie musi byc ogromna ilosc do badania, wiadomo jak tylko kilka kropel to nie wystarczy, ale wcale nie musi byc caly kubek zapelniony, wystarczy odrobina.
    Slyszalam tez taka rade, zeby jak juz to kupowac woreczki przeznaczone dla chlopcow, podobno maja wiekszy otwor i latwiej zlapac, ale nie korzystam.

    Paulivvv twoj Antek to jakis ewenement z tym spaniem, nic tylko zazdrościć. 😅❤️

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
‹‹ 1024 1025 1026 1027 1028 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ