Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylove wrote:
    Hejka chwilę mnie nie było 😌
    Chyba nie nadrobię tego o czym piszecie 😳
    Takie pytanko czy komuś udało się odstawić xonvea ?
    Widziałam jakiś czas temu że ktoś próbował . .


    Hejka 🤚
    Ja odstawiłam xonvea, sama zdecydowałam i powiedziałam lekarzowi, że odstawiamy 😆
    Tyle, że ja dostałam zapobiegawczo o refluks, nie wymiotowałam. Brałam tylko 1 tabletkę, to przy odstawieniu brałam co drugi dzień.
    Czytałam na forum, że ciężko może być z odstawieniem, jak wymioty były dokuczliwe, ale kto wie, jak u Ciebie organizm zareaguje. W razie czego myślę, że mozna brac b6, bo w xonvea jest duża dawka. Trzymam kciuki 🍀

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Rudka Autorytet
    Postów: 555 739

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylove wrote:
    Hejka chwilę mnie nie było 😌
    Chyba nie nadrobię tego o czym piszecie 😳
    Takie pytanko czy komuś udało się odstawić xonvea ?
    Widziałam jakiś czas temu że ktoś próbował . .

    Ja odstawiłam bez problemu z dnia na dzień a później łykałam tylko od czasu do czasu jak czułam że mi jest niedobrze i może być z tego 🤮

    🧞‍♀️34l 🧞‍♂️37l
    💙K 11l
    🩷A
    age.png
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Muszę się wam pochwalić że kupiłam sobie taki materac nakładkę na łóżko, śpię na tym już kolejną noc i przestały mnie boleć moje stare gnaty 😎🤣 plus jestem cała obłożona poduszkami i czuje się jak królewna 👸 heheh


    Ja mam materac i poduszkę z pianki memory, tej, która dopasowuje się do kształtu ciała i mogę też polecić, leży mi się dobrze. Te nakładki też będą spoko.

    Ze snem masakra, budzę się przed 4...o 6 poszłam zjeść kanapkę 🤦🏼‍♀️ i dalej próbowałam zasnąć. Ale właśnie przed tą 4 myślę, że czułam małego 🥹

    Asia091, Zumi lubią tę wiadomość

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    A jak mam zalegly z 2024 to co wtedy?😅 jakbym zaszła w 2c bez wracania do pracy to mogę go odebrać jeszcze później?
    .

    Nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale jak czytałam forum to tam dziewczyny pisały że lepiej odebrać ten urlop wypoczynkowy i dopiero iść na L4, bo jeżeli były podwyżki ( najniższa krajowa ci jakiś czas się podnosi) to pracodawca musi ci podnieść pensje po powrocie z macierzyńskiego więc jak wrócisz to L4 też będzie liczone po nowej stawce. Nie wiem czy ktoś miał taka sytuację albo jest księgową i może napisać jak to w rzeczywistości wygląda.

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    No co ty, z jednym to jak wakacje 😁
    Wierzę Ci na słowo 😄

    edka85 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    Ja mam materac i poduszkę z pianki memory, tej, która dopasowuje się do kształtu ciała i mogę też polecić, leży mi się dobrze. Te nakładki też będą spoko.

    Ze snem masakra, budzę się przed 4...o 6 poszłam zjeść kanapkę 🤦🏼‍♀️ i dalej próbowałam zasnąć. Ale właśnie przed tą 4 myślę, że czułam małego 🥹
    Cieszę się że poczułaś ruchy 🥰 to niesamowite uczucie

    Bećka lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was używa jeszcze detektora tętna? Ja odkąd czuje te lekkie ruchy to jakoś o nim zapomniałam, przypomniałam sobie dziś i byłam w szoku, bo jak używałam jakiś czas temu to musiałam chwile tego bobasa szukać i on mi uciekał jeszcze, a dziś tylko przyłożyłam i odrazu był i nie uciekł 😅 chyba już tam ma coraz mniej miejsca na ucieczki

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    .

    Nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale jak czytałam forum to tam dziewczyny pisały że lepiej odebrać ten urlop wypoczynkowy i dopiero iść na L4, bo jeżeli były podwyżki ( najniższa krajowa ci jakiś czas się podnosi) to pracodawca musi ci podnieść pensje po powrocie z macierzyńskiego więc jak wrócisz to L4 też będzie liczone po nowej stawce. Nie wiem czy ktoś miał taka sytuację albo jest księgową i może napisać jak to w rzeczywistości wygląda.

    Tak, jest cos takiego, tylko u mnie nie ma jakiś grupowych podwyżek, raczej indywidualne, bo zależne od oceny. Mi średnia podbijają Nadgodziny więc mogłoby sie zdarzyć tak ze wybierając urlop wypoczynkowy obnize sobie tylko dochód na przyszly UM... ale chyba jest tak ze jak nie przepracuje pelnego miesoaca (czyt rowniez bycie na zaleglym urlopie) to liczy po starej sredniej... sporo komplikacji i dużo do sprawdzenia, ale to jeszcze hen hen przede mną 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2025, 17:27

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie, u nas dziewczynka 🙂 malutka waży 210g. Dostałam żelazo bo powoli wkrada się anemia, poza tym wszystko idealnie :)

    Ilka96, nnaciaa, kalinok, Bećka, Rudka, Paulivvv, wellwellwell, Asia091, Zumi, Foxy96, edka85 lubią tę wiadomość

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz zdjęcie przedstawiające płeć 😁? 🩷 Super że bobasek zdrowy :)

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • a_aandzela Autorytet
    Postów: 903 1545

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest tu ktoś kto nie czuję ruchów jeszcze ?;)
    No ja nie czuję nic a nic ,trochę zaczynam się martwić ;D niby łożysko mam na przedniej ścianie no i generalnie pierwsza ciąża,ale tak się zastanawiam 😌

    👩‍⚖️94’ 👱‍♂️91’
    🍀starania o pierwszego malucha od 07.2024
    🧪morfologia ✅TSH 1.3, ft3,ft4 , FSH 6.98, LH 5.9, prog, estradiol, SHBG✅
    AMH 0.81❌
    suplementacja Wit D, kwas foliowy,jod,olej z wiesiołka
    24.02.2025 - ⏸️ 😍🥹😍🥹
    23.06.2025 330g małej kropeczki 🩷
    🩷
    7.08.2025 970g kropeczki 🩷🩷
    2.09.2025 1417g kropeczki 🩷🩷
    12.09 1970g kropeczki 🩷🩷
    6.10 2400 g kropeczki 🩷🩷
    30.10 3500 g kropeczki 🩷🩷
    5.11 3130g 55cm kropeczki 🩷🩷
    age.png
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a_aandzela wrote:
    A jest tu ktoś kto nie czuję ruchów jeszcze ?;)
    No ja nie czuję nic a nic ,trochę zaczynam się martwić ;D niby łożysko mam na przedniej ścianie no i generalnie pierwsza ciąża,ale tak się zastanawiam 😌

    Zgłaszam się! 16+4 i wciąż cisza. Tzn. czasami czuję jakby jednorazowe puknięcie, zazwyczaj wieczorem jak leżę na plecach, ale nie dam sobie ręki uciąć, że to właśnie ruchy 😊 U mnie również pierwsza ciąża i łożysko wysoko na przedniej ścianie.

    a_aandzela lubi tę wiadomość

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a_aandzela wrote:
    A jest tu ktoś kto nie czuję ruchów jeszcze ?;)
    No ja nie czuję nic a nic ,trochę zaczynam się martwić ;D niby łożysko mam na przedniej ścianie no i generalnie pierwsza ciąża,ale tak się zastanawiam 😌


    Ja

    a_aandzela lubi tę wiadomość

  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a_aandzela wrote:
    A jest tu ktoś kto nie czuję ruchów jeszcze ?;)
    No ja nie czuję nic a nic ,trochę zaczynam się martwić ;D niby łożysko mam na przedniej ścianie no i generalnie pierwsza ciąża,ale tak się zastanawiam 😌

    Ja tez, czasami czuje jakies prądy ale watpie ze to kopniaki ☹️

    a_aandzela lubi tę wiadomość

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • a_aandzela Autorytet
    Postów: 903 1545

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff to czekamy ;S

    👩‍⚖️94’ 👱‍♂️91’
    🍀starania o pierwszego malucha od 07.2024
    🧪morfologia ✅TSH 1.3, ft3,ft4 , FSH 6.98, LH 5.9, prog, estradiol, SHBG✅
    AMH 0.81❌
    suplementacja Wit D, kwas foliowy,jod,olej z wiesiołka
    24.02.2025 - ⏸️ 😍🥹😍🥹
    23.06.2025 330g małej kropeczki 🩷
    🩷
    7.08.2025 970g kropeczki 🩷🩷
    2.09.2025 1417g kropeczki 🩷🩷
    12.09 1970g kropeczki 🩷🩷
    6.10 2400 g kropeczki 🩷🩷
    30.10 3500 g kropeczki 🩷🩷
    5.11 3130g 55cm kropeczki 🩷🩷
    age.png
  • TBK Autorytet
    Postów: 555 672

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a_aandzela wrote:
    Ufff to czekamy ;S

    U mnie ciąża nr 3 i nie czuje, obecnie 16+4. W poprzednich już czułam, ale też ważyłam 10kg mniej, więc to pewnie dlatego.

    Byłam dziś w pepco. Jest 3za2. Są piękne 5paki bodziaków. Za 80zł można zgarnąć 15 sztuk body. Jakbyśmy znali płeć, to w końcu mogłabym coś kupić. Ale Wam polecam 🙂 nie wiem, czy było coś innego, nie sprawdzałam.

    Bećka, kalinok, Kropka89 lubią tę wiadomość

  • Rudka Autorytet
    Postów: 555 739

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a_aandzela wrote:
    A jest tu ktoś kto nie czuję ruchów jeszcze ?;)
    No ja nie czuję nic a nic ,trochę zaczynam się martwić ;D niby łożysko mam na przedniej ścianie no i generalnie pierwsza ciąża,ale tak się zastanawiam 😌

    Ja też nic nie czuje ale ja jestem daleko za Tobą 😅 też czekam z niecierpliwością kiedy wkońcu poczuje ruchy

    🧞‍♀️34l 🧞‍♂️37l
    💙K 11l
    🩷A
    age.png
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze nic :) w 5 10 15 też promocje

  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a_aandzela wrote:
    A jest tu ktoś kto nie czuję ruchów jeszcze ?;)
    No ja nie czuję nic a nic ,trochę zaczynam się martwić ;D niby łożysko mam na przedniej ścianie no i generalnie pierwsza ciąża,ale tak się zastanawiam 😌
    Ja też nie czuje i mam łożysko na przedniej ścianie, a to moja trzecia ciąża. Wolałabym żeby kopało, niech daje znak życia ☺️

    age.png
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a_aandzela wrote:
    A jest tu ktoś kto nie czuję ruchów jeszcze ?;)
    No ja nie czuję nic a nic ,trochę zaczynam się martwić ;D niby łożysko mam na przedniej ścianie no i generalnie pierwsza ciąża,ale tak się zastanawiam 😌


    Ja dopiero pierwszy raz poczułam, o 4 rano...Jeśli śpisz normalnie, a masz podobna sytuację, że bobo wierci się o tej godzinie, to możesz nie poczuć 🤷🏼‍♀️ W internecie jest, że może za dwa tygodnie można się spodziewać ruchów, a tu jeszcze to łożysko z przodu. A może masz wyćwiczone mięśnie brzucha. Spokojnie, jeszcze będziemy marudzić na kopniaki 😅

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ