Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 8 lipca 2025, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale schizujecie z tymi czeresniami, nawet bym nie pomyślała ze te robaki mogą być szkodliwe 😄 ja własnych z działki nie jem bo właśnie robakami sie brzydzę ale te z targu to luzik, nic nie kroje i jem jak leci.

    Ja sie niepasteryzowanych zakwasów nie boję 🙂 i pije rowniez mimo niskiego ciśnienia

    Zazdroszczę wam tych polowkowych, u mnie tyle czasu jesscze 🙄 cieszę sie ze u nikogo nie wyszło nic poważnego 💪

    Engela również kupiłam 50/56, liczę ze wystarczy na cały sezon 🙂

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Jjkm97 Ekspertka
    Postów: 123 132

    Wysłany: 8 lipca 2025, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt 🥰

    Fabregasowa na pocieszenie ja mam jeszcze później niż Ty- 24 lipca 🫠🫣

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 8 lipca 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest nas więcej, które muszą jeszcze trochę poczekać na połówkowe. Ja mam 23.07 🫣 ale w czwartek idę do rodzinnej po skieranie na badania przed wizytą, w sobotę jest dzień otwarty na porodówce gdzie będę rodzić, potem mamy chrzciny, a potem już zaraz wizyta to może jakoś zleci, będę tak po kolei wyczekiwać na te rzeczy to może szybciej mi minie 😂

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Rudka Autorytet
    Postów: 555 739

    Wysłany: 8 lipca 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wizyt 🥰
    Ja też na II prenatalne jeszcze muszę poczekać bo mam dopiero 28.07 🫣 ale jestem po tych luxmedowskich i na nich wszystko w porządku więc czekam spokojniejsza.
    Też się doczekałam wózka dzisiaj byliśmy w sklepie i kupiliśmy Cybex Balios S lux 😃 jest świetny 🤩
    Engela kupiłam rozmiar 50/56.

    Zumi, TBK, Foxy96 lubią tę wiadomość

    🧞‍♀️34l 🧞‍♂️37l
    💙K 11l
    🩷A
    age.png
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 8 lipca 2025, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zrobiłyście mi smaka tymi czereśniami, ehhh... Ja robaków może się nie boję, ale unikam czereśni ze względu na to, że ilekroć jadłam to strasznie mnie żołądek bolał, bo popijałam wodą 😞 Głupota, ale jestem jak kaczka - każde jedzenie muszę popić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 22:45

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 8 lipca 2025, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w życiu chyba z tonę czereśni zjadłam 😂 pewnie w tym pareset kg robali 😂

    Domisiek, Bećka lubią tę wiadomość

  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 8 lipca 2025, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupujemy piękne czereśnie, twarde, soczyste, nie ma glizdek. Kiedyś w miękkich widywałam te robaczki, ale ja jestem po staremu wychowana 😆 U mnie przy domu rodzinnym jest ogródek, malinki, agrest itp w lesie jagody itp. wcinało się prosto z krzaka (wiem, że się nie powinno) może jestem uodporniona 😉.

    A na ciepło - tak samo jak makaron z truskawkami 👌(nie ugotowane, tylko podgrzane) z jagodami też uwielbiam.

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 8 lipca 2025, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie toxo wyszło negatywne i powiem Wam, że się zdziwiłam mocno, zważając na to, że przed ciążą jadłam kilogramy tatara (i będzie to pierwsze co zjem po porodzie 🤤) i nigdy nie myłam warzyw ani owoców. Jestem też wychowana na jedzeniu truskawek prosto z krzaka jak jeszcze piasek skrzypi pod zębami 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2025, 00:32

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 8 lipca 2025, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u Nas tez wszystko ok po wizycie, Malutka sobie spała i zasłaniała się łapkami, ale grunt że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dostaliśmy już skierowanie na krzywa cukrową. Także niebawem ta przyjemność nas czeka 🫣

    Zumi, Domisiek, kalinok, Kasiek7, Foxy96, Karolina835, Ilka96, Bećka, edka85, Rudka, Fabregasowa, nnaciaa lubią tę wiadomość

  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 9 lipca 2025, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt dziewczyny!
    Ja mam jutro połówkowe i już nie mogę się doczekać aż zobaczę bobusia 😀 o dziwo w ogóle się tym nie stresuje.

    W ten weekend idę na dzień otwarty jednego ze szpitali który rozważam do porodu, a że doświadczenie szpitalne mam minimalne to bardzo ciekawa jestem jak wyglądają te sale i oddziały porodowe.

    @Klekotka może byś miała ochotę podzielić się swoją listą apteczną?😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2025, 00:56

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 9 lipca 2025, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj przyszła komoda dla bobasa, mój mąż nigdy w życiu żadnych mebli nie skręcał tak szybko jak tej komody 🤣 a zamówiliśmy ją specjalnie wcześniej, bo z jego zapałem do skręcania takich rzeczy, to celowaliśmy że skręci ją najszybciej pod koniec sierpnia

    Foxy96 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 9 lipca 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    Gratuluję udanych wizyt dziewczyny!
    Ja mam jutro połówkowe i już nie mogę się doczekać aż zobaczę bobusia 😀 o dziwo w ogóle się tym nie stresuje.

    W ten weekend idę na dzień otwarty jednego ze szpitali który rozważam do porodu, a że doświadczenie szpitalne mam minimalne to bardzo ciekawa jestem jak wyglądają te sale i oddziały porodowe.

    @Klekotka może byś miała ochotę podzielić się swoją listą apteczną?😀


    Ja też mam jutro ale stres trochę jest

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 9 lipca 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za kciuki za dzisiejsze wizyty ✊️ ja przed wizytą zawsze łapię taki stres, że pół nocy nie śpię, a w poczekalni mam ochotę jednocześnie 🤮💩 i zemdleć 😂😂

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 9 lipca 2025, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Powodzenia na dzisiejszych wizytach. :) wczoraj napisałam tylko na szybko bo po powrocie mieliśmy jeszcze mnóstwo pracy. Można powiedzieć że najbliższe dni będziemy na walizkach. Aby przetrwać ten tydzień. Mój ginekolog stwierdził że nie ma potrzeby gonić do Warszawy na te 3cie badanie, tym bardziej ze I i II wyszło ok i nie ma powodu do niepokoju. Że w III badaniu najważniejsze są przepływy a On będzie to regularnie sprawdzał i tak. W sumie jest ceniony w mojej okolicy więc zaufam specjaliście.
    Mała wczoraj ważyła 430g. Leżała miednicowo. Od początku ciąży mam +1.1 kg.

    https://zapodaj.net/plik-UsxORP4z8k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2025, 08:44

    kalinok, Foxy96, Nana11, Bećka, edka85, Kasiek7, Rudka, nnaciaa lubią tę wiadomość

  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 9 lipca 2025, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    Gratuluję udanych wizyt dziewczyny!
    Ja mam jutro połówkowe i już nie mogę się doczekać aż zobaczę bobusia 😀 o dziwo w ogóle się tym nie stresuje.

    W ten weekend idę na dzień otwarty jednego ze szpitali który rozważam do porodu, a że doświadczenie szpitalne mam minimalne to bardzo ciekawa jestem jak wyglądają te sale i oddziały porodowe.

    @Klekotka może byś miała ochotę podzielić się swoją listą apteczną?😀

    My tez idziemy w ten weekend na dni otwarte 😁

    Pewnie, wrzuce cala tylko dzisiaj skoncze jeszcze zakladke apteka dla mamy bo wczoraj juz nie mialam sily 😂

    kalinok, Rudka lubią tę wiadomość

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotka Nam wrzuci listę apteczną, Zumi zrecenzuje i jakoś to będzie 🤣

    Bardzo lubię oglądać zdjęcia Waszych bobasków bo mój wstydzioch to nie ma żadnych ładnych 🫣

    kalinok, Klekotka, Asia091, Zumi, Paulivvv lubią tę wiadomość

  • TBK Autorytet
    Postów: 555 672

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudka wrote:
    Gratulacje wizyt 🥰
    Ja też na II prenatalne jeszcze muszę poczekać bo mam dopiero 28.07 🫣 ale jestem po tych luxmedowskich i na nich wszystko w porządku więc czekam spokojniejsza.
    Też się doczekałam wózka dzisiaj byliśmy w sklepie i kupiliśmy Cybex Balios S lux 😃 jest świetny 🤩
    Engela kupiłam rozmiar 50/56.

    To był faworyt mojego męża, pierwszy wózek, który nam się spodobał ❤️ zwłaszcza, że mieli akurat ulubiony kolor męża na sklepie. Gdyby roan nie miał większych kol, to na pewno mielibyśmy baliosa u siebie w domu.

    Rudka lubi tę wiadomość

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że albo wszystkie szpitale mają w ten weekend dzień otwarty albo wszystkie będziemy rodzić na tej samej porodówce 😂😂

    Klekotka, kalinok, Fabregasowa lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 13:58

    Bećka, Rudka lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po rozmowie z szefowa, za miesiąc wybieram się na L4, powiem Wam że stresowałam się trochę bo pracuje sama na placówce, ktoś musi przyjść na zastępstwo. Ale w sumie od dawna to było wiadomo że w końcu nadejdzie taki czas. Dobrze mieć to za sobą.

    Kropka89 lubi tę wiadomość

‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ