Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 15 lipca 2025, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foxy96 wrote:
    Zumi, ślicznie wyglądasz :)

    Hemoglobina i te inne wartości, które mialam miesiąc temu niskie trochę urosły, ale ferrytyna ujowa :(

    149bd4a69d8f0.jpghttps://zapodaj.net/plik-NFhA3nHrEP
    638ce1b346e88.jpghttps://zapodaj.net/plik-RldXTMtCGx


    Ou a pamiętasz z jakiej startowałaś? Bralas przed żelazem witaminy z żelazem czy bez ?

  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 15 lipca 2025, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega promka na Neno Uno w rossmannie, chyba taniej nie da się dostać

    08c63da54170f.jpghttps://zapodaj.net/plik-SzvGVmhHDe

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 15 lipca 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się tak nie chce ogarniać tych wszystkich zakupów 🙈 planowałam mieć większość do końca wakacji, ale teraz marnie to widzę 😂 pewnie tak jak całe życie wszystko, ogarnę to na deadline 🙈 prokrastynacja to moje drugie imię

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 15 lipca 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie zabieramy za zrobienie szafy w pierwszej kolejnosci, bo tak wlasciwie nie mam gdzie tych wszystkich rzeczy juz trzymac. 😅
    Jakies tam pojedyncze ubranka kupilam na tych wyprzedarzach, ale wszystko lezy na wierzchu na komodzie. 🙈

    A dzisiaj mi przyszlo kilka body C&A z vinted, mega mega polecajka. Nie pierwszy raz zamawiam body z tej firmy i za kazdym razem jestem zachwycona jakoscia. Taka fajna grubsza bawelna, co sie nie kulkuke i po praniu wyglada jak nowa. 😍
    W sklepie troche drogie sa te ich ubranka, ale na vinted idzie to dostac za grosze, nawet widzialam, ze nowe z metka mozna dostac calkiem tanio (jesli ktos ma opory przed uzywanymi ubraniami).
    IMG-6450.jpg

    Domisiek, Foxy96, kalinok, Fabregasowa lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 15 lipca 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Foxy Dziękuję za komplement 🥰😍 u mnie wyniki bardzo podobne, troszkę mi skoczyła hemoglobina do 11,7 a miałam już 11,2-11,3. Przed ciążą miałam super wyniki, ale ferrytyne poniżej 50, jakoś 40 coś. Ta ginekolog Dorota Cybulska w swoim kursie mówiła, że tak minimum 50 powinno być przed ciążą, także startowałam ze średniego pułapu i zapasy mi się widocznie skończyły. Teraz lekarze nie chcą mi pisać poziomu ferrytyny tylko poziom żelaza, wiadomka na NFZ wolą dać tańsze badanie. Ale i tak biorę ten Sorbifer co drugi dzień bo bym się wykończyła z nim, mam jeszcze Prenatal Duo z żelazem, biorę jeszcze B12 20 ug dziennie dodatkowo i laktoferynę 100 mg osobno. Niby to jest w tym Prenatal Duo ale to są malutkie dawki. Pewnie tak do końca ciąży będę to wszystko brać to może do porodu nie spadnie mi hemoglobina poniżej 11 😊

    Teraz tak sobie siedzę i myślę, że mam nadzieję, że dotrwam do końca ciąży w dobrym stanie, jakoś przeżyję poród. A jak wrócę do domu ze szpitala to będą na mnie czekać dwie tacki sushi, jakaś świeża drożdżówka, cheetosy keczupowe i serowe, pierogi ruskie z cebulką, pizza z Dominos i takie tam 🤪 rozmarzyłam się siedząc w parku...

    Foxy96, kalinok, Kasiek7, Kropka89 lubią tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 15 lipca 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, ja przy Was dziewczyny to jakbym zjadła po prostu dużą ilość kapusty zasmażanej i miała wzdęcie 😂🤣 Piękne macie te brzuszki 🥰

    IMG-6148.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2025, 14:38

    Bećka, edka85, Zumi, wellwellwell, Foxy96, kalinok, Kasiek7, Ilka96, Fabregasowa, Kropka89, nnaciaa, Karolina835 lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 15 lipca 2025, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Jeju, ja przy Was dziewczyny to jakbym zjadła po prostu dużą ilość kapusty zasmażanej i miała wzdęcie 😂🤣 Piękne macie te brzuszki 🥰

    IMG-6148.jpg

    Zazdroszczę. Ja taki brzuch miałam w 3 miesiącu, mimo że to pierwsza ciąża 😂😂 a teraz już +10kg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2025, 14:47

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 15 lipca 2025, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu dawaj nam znać na bieżąco jak tam i czy wszystko w porządku. 😟

    U mnie o dziwo wszystkie badania ostatnie w porządku, z początkiem ciąży były bardziej rozjechane, ale też wtedy miałam kilka krwotoków z nosa dziennie, teraz co kilka dni. Jedynie z czerwonymi krwinkami jestem przy granicy no i mam leukocytozę ciążową. Glukozę z obciążeniem i resztę badań będę robić dopiero 05.08, najbardziej mnie stresuje jaki będzie wynik alloprzeciwciał ze względu na RH- u mnie 😥

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 15 lipca 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Zazdroszczę. Ja taki brzuch miałam w 3 miesiącu, mimo że to pierwsza ciąża 😂😂 a teraz już +10kg

    Nadzieja akurat wagą bym się nie sugerowała, w ogóle dla mnie to jakaś dziwna sprawa z tą wagą, nie ogarniam trochę tego. U mnie aktualnie jest 6,5kg na +, a serio ani po ciuchach ani na zdjeciach nie widzę większej róznicy w sylwetce poza piersiami i brzuchem, który jest mały, ale faktycznie ja ten brzuch miałam tak płaski, że prawie przyklejony do pleców. Coraz bardziej utwierdzam się w fakcie, że to chyba po prostu genetyka i wpływ na wielkość brzucha czy kg na + z naszej strony jest jednak mały 🤷‍♀️

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Nadzieja akurat wagą bym się nie sugerowała, w ogóle dla mnie to jakaś dziwna sprawa z tą wagą, nie ogarniam trochę tego. U mnie aktualnie jest 6,5kg na +, a serio ani po ciuchach ani na zdjeciach nie widzę większej róznicy w sylwetce poza piersizami i brzuchem, który jest mały, ale faktycznie ja ten brzuch miałam tak płaski, że prawie przyklejony do pleców. Coraz bardziej utwierdzam się w fakcie, że to chyba po prostu genetyka i wpływ na wielkość brzucha czy kg na + z naszej strony jest jednak mały 🤷‍♀️

    Po za tym możesz przytyć 30kg i urodzić dziecko 1,5 kg, a możesz przytyć 2 kg i urodzić dziecko 3,5kg ( moja koleżanka z poprzedniej pracy tak miała, ale jej wyszła cukrzyca ciążowa już w pierwszym trymestrze i była na insulinach). W każdym bądź razie już dawno udowodnili że duży obwód brzucha i szybko przybierane kilogramy nie zawsze ida w parze z ogromnym noworodkiem.

  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 15 lipca 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, w pełni popieram Zumi. Im szybciej zgłosisz zawiadomienie tym lepiej bo że tak powiem historia „będzie się pisać” Później w razie W będziesz się mogła odnieść do faktów a nie wspomnień.

    Zumi, matko jaki piękny brzuszek! I ta sukienka! Ja właśnie wciąż szukam czegoś co podkreśli brzuszek, bo póki co mało co widać ;)

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 15 lipca 2025, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka89 wrote:
    Nadzieja, w pełni popieram Zumi. Im szybciej zgłosisz zawiadomienie tym lepiej bo że tak powiem historia „będzie się pisać” Później w razie W będziesz się mogła odnieść do faktów a nie wspomnień.

    Zumi, matko jaki piękny brzuszek! I ta sukienka! Ja właśnie wciąż szukam czegoś co podkreśli brzuszek, bo póki co mało co widać ;)

    Dzięki wielkie 😍 jak coś to sukienka jest z Mohito z tego sezonu, jest nadal na stronie i stacjonarnie, mam jeszcze taką samą garantową. Ta różowa to typowy kolor Barbie 😅 szłam obok barbera na osiedlu i jacyś ziomkowie siedzieli na ławce pod tym barberem i popatrzyli na mnie w taki sposób, że aż dodałam gazu a i tak ledwo szłam bo jest upał i kroi się na burzę 🤣🤣🤣 także dziewczyny nie wiem czy polecam te sukienkę.

    @Domisiek ile bym dała żeby mieć taką figurę 🤩 całe życie jestem bez talii i bioder, przez co jak cokolwiek zjadłam to brzuch zawsze mi odstawał nawet jak byłam duuużo chudsza niż teraz. Jeszcze inny minus wąskich bioder- nawet jak nie miałam nadwagi, a bliżej było mi do niedowagi to i tak zawsze obcierały mi się uda 😭😭. Teraz to już w ogóle mi się obcierają, muszę zamówić takie opaski na uda do sukienek.

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 15 lipca 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 15:08

    11.2025 🤱💖
  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 15 lipca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Jeju dziewczyny, nie uwierzycie co nas dziś nad ranem spotkało. Mamy obok taką świrniętą sąsiadkę, starsza kobieta, co jakiś czas czatuje na nas jak wychodzimy z domu i mówi, że było tak głośno u nas o 4 nad ranem, na co jej zawsze odpowiadam, żeby po policję zadzwoniła i oni sprawdzą, że to nie u nas, że my w nocy śpimy, bo chodzimy do pracy. Na co ona, że nie będzie nigdzie dzwonić, bo ma podsłuch i ona sobie poradzi 🤪🤪
    Ale dziś to tak przegięla, że masakra. Obudziłam się jakoś o 4:30 na siku, nie mogłam potem zasnąć i słyszę lekkie stukanie w ścianę. Nagle ktoś łapie za klamkę z drzwi wejściowych, żeby wejść i puka, to ja prawie zawału dostałam, spojrzałam przez wizjer i widzę, że u niej otwarte drzwi to się uspokoiłam, że to ona. Znowu słychać stukanie i za chwilę znowu za klamkę złapała, żeby wejść. Jak wyparowałam na wkurwie z domu i mówię jej, że jeszcze raz chwyci za klamkę to dzwonię na policję, że to już duże przegięcie, że jestem w ciąży i ona mnie niepotrzebnie stresuje, a ona na to czy jest tam mój mąż, bo wczoraj obiecał, że dziś rano przyniesie te ukradzione pieniądze 🤯🤯🤯🤯 no świrnięta, powiedziałam, żeby poszła w końcu do psychiatry i raz jeszcze zrobi to co dziś i naprawdę zadzwonię ja na policję.
    Powiem Wam, że takiego ranka to bym sobie nawet sama nie wymyśliła 🙈🙈🙈 mam tylko nadzieję, że mój stres i wkurw nie zaszkodziły Tosi

    Kurczę, to co piszesz i wiek tej kobiety wskazuje, że ona ma pewnie chorobę Alzheimera albo demencję. Ja na Twoim miejscu wysłałabym męża, żeby zgłosił tę sytuację w mops albo w prokuraturze, ostatecznie do dzielnicowego, bo to się pewnie będzie nasilać.

    💙 10.11.2025


    age.png
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 15 lipca 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zumi pięknie wyglądasz, sukienka mega!😍

    Domisiek jaka hot mama 🔥🔥 zazdroszczę figury 😁

    Piszecie o wynikach i aż sprawdziłam swoje - ja tuż przed ciążą startowałam z ferrytyną 19 i żelazem 18.9, a potem robiłam kontrolę w 15tc i jakimś cudem miałam ferrytynę 43.5 a żelazo 26, mimo że te witaminy ciążowe 1 trymestru nie zawierają żelaza ani nic dodatkowego nie brałam - trochę to chyba dziwne? Fajnie że się poprawiło ale nie rozumiem tego 😀 teraz następną kontrolę będę robić dopiero w sierpniu i ciekawa jestem co wyjdzie

    Zumi lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 15 lipca 2025, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie piękne brzuszki!

    U mnie już też sporo zaokrąglony, ale wydaje mi się że tak na codzień to jeszcze nie bardzo rzuca się w oczy, szczególnie jakbym ubrała coś luźniejszego.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 15 lipca 2025, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    Zumi pięknie wyglądasz, sukienka mega!😍

    Domisiek jaka hot mama 🔥🔥 zazdroszczę figury 😁

    Piszecie o wynikach i aż sprawdziłam swoje - ja tuż przed ciążą startowałam z ferrytyną 19 i żelazem 18.9, a potem robiłam kontrolę w 15tc i jakimś cudem miałam ferrytynę 43.5 a żelazo 26, mimo że te witaminy ciążowe 1 trymestru nie zawierają żelaza ani nic dodatkowego nie brałam - trochę to chyba dziwne? Fajnie że się poprawiło ale nie rozumiem tego 😀 teraz następną kontrolę będę robić dopiero w sierpniu i ciekawa jestem co wyjdzie

    Teoretycznie mowi sie, ze zapotrzebowanie na zelazo w ciąży jest nizsze przez brak krwawienia miesiączkowego, wiec moze to mialo jakis wplyw z poczatku? 🤷‍♀️😁

    Dziewczyny, wszystkie jestescie ekstra laski i macie piekne brzuszki, mimo ze kazdy inny. ❤️

    Ja to z kolei z poczatku mialam takie boom z tym brzuchem, ale teraz nie mam wrazenia, zeby byl jakis ogromny, takze chyba ten wzrost u mnie troche przystopowal. :P
    Za to czuje sie jak kaczka, mam wrazenie, ze mam teraz jakas mega lordoze. 🙈
    IMG-6455.jpg

    Zumi, edka85, Domisiek, nnaciaa, Karolina835, Foxy96, kalinok, Apatheia lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 15 lipca 2025, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    Zumi pięknie wyglądasz, sukienka mega!😍

    Domisiek jaka hot mama 🔥🔥 zazdroszczę figury 😁

    Piszecie o wynikach i aż sprawdziłam swoje - ja tuż przed ciążą startowałam z ferrytyną 19 i żelazem 18.9, a potem robiłam kontrolę w 15tc i jakimś cudem miałam ferrytynę 43.5 a żelazo 26, mimo że te witaminy ciążowe 1 trymestru nie zawierają żelaza ani nic dodatkowego nie brałam - trochę to chyba dziwne? Fajnie że się poprawiło ale nie rozumiem tego 😀 teraz następną kontrolę będę robić dopiero w sierpniu i ciekawa jestem co wyjdzie
    Ja mam coraz gorszą morfologie, hemoglobina nieco ponad 11, ale ferrytyna 66 i żelazo 107, mimo że nie jestem w stanie jeść mięsa, najwyżej rybę co tydzień lub dwa.

    💙 10.11.2025


    age.png
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 15 lipca 2025, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że wrzucacie zdjęcia brzuszków to przynajmniej nie czuję się sama w ciąży na tym świecie 😅 u mnie na dzielnicy widziałam 2 razy kobietę w ciąży od marca, mam z bobasami w wózku więcej ale też malutko. A mieszkam w takiej dzielnicy młodych rodzin z dziećmi właśnie. Robimy się powoli jak egzotyczne ptaki 😁. Śmiać mi się chce z samej siebie bo ja dużo chodzę sama na zakupy i spacery i niektóre twarze to już kojarzę, ciekawa jestem czy pewne osoby myślą: o znowu ta baba w ciąży, codziennie ją widzę, nie ma innych ciężarnych? Staram się całą ciążę być w ruchu stąd moje częste wyjścia z domu. Chciałabym do końca ciąży golić nogi, obcinać paznokcie u stóp, kucać, podnosić rzeczy z ziemi, wiązać buty itd 😂

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 15 lipca 2025, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Zumi, kobiety to zawsze chcą coś innego niż mają 😂 Ja bym dała wszystko za wąskie biodra, mój kompleks od lat 😂 Przy takiej sylwetce jedyne rzeczy, które dobrze wyglądają to obcisłe, we wszystkim innym tracę całkowicie sylwetkę, wyglądam jakbym miała +10 kg i jak w worku na śmieci 🤣Nie wspominając o tym, że kupienie spodni to wyzwanie.

    @Foxy dzięki ☺️, wydaje mi się, że to te https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1162136001.html wyglądają identycznie, ale głowy nie dam, bo były na wyprzedaży stacjonarnie w H&M. Chyba, że wiecie gdzie jest jakieś ID produktu na metce i stronie to sprawdzę.

    @Kalinok dzięki ☺️, zobaczymy jak długo 😅😂

    @Welwelwel zgadzam się ze stwierdzeniem, że wszystkie jesteśmy ekstra laski 🤩 A co do "kaczki" to coś w tym jest, w końcu zmienia nam się środek ciężkości. Ze mnie mąż się nabija jak schodzę ze schodów, podobno przy schodzeniu widać, że ciężarna. Cokolwiek to znaczy 🤣

    Foxy96 lubi tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ