Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 15 lipca 2025, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny, nie uwierzycie co nas dziś nad ranem spotkało. Mamy obok taką świrniętą sąsiadkę, starsza kobieta, co jakiś czas czatuje na nas jak wychodzimy z domu i mówi, że było tak głośno u nas o 4 nad ranem, na co jej zawsze odpowiadam, żeby po policję zadzwoniła i oni sprawdzą, że to nie u nas, że my w nocy śpimy, bo chodzimy do pracy. Na co ona, że nie będzie nigdzie dzwonić, bo ma podsłuch i ona sobie poradzi 🤪🤪
    Ale dziś to tak przegięla, że masakra. Obudziłam się jakoś o 4:30 na siku, nie mogłam potem zasnąć i słyszę lekkie stukanie w ścianę. Nagle ktoś łapie za klamkę z drzwi wejściowych, żeby wejść i puka, to ja prawie zawału dostałam, spojrzałam przez wizjer i widzę, że u niej otwarte drzwi to się uspokoiłam, że to ona. Znowu słychać stukanie i za chwilę znowu za klamkę złapała, żeby wejść. Jak wyparowałam na wkurwie z domu i mówię jej, że jeszcze raz chwyci za klamkę to dzwonię na policję, że to już duże przegięcie, że jestem w ciąży i ona mnie niepotrzebnie stresuje, a ona na to czy jest tam mój mąż, bo wczoraj obiecał, że dziś rano przyniesie te ukradzione pieniądze 🤯🤯🤯🤯 no świrnięta, powiedziałam, żeby poszła w końcu do psychiatry i raz jeszcze zrobi to co dziś i naprawdę zadzwonię ja na policję.
    Powiem Wam, że takiego ranka to bym sobie nawet sama nie wymyśliła 🙈🙈🙈 mam tylko nadzieję, że mój stres i wkurw nie zaszkodziły Tosi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2025, 05:56

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 15 lipca 2025, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieję o matko!!!!! Ale bym mała stresa przy takiej wariatce nie wiadomo co jej strzeli do głowy :O

  • nnaciaa Autorytet
    Postów: 322 560

    Wysłany: 15 lipca 2025, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 15:23

    age.png
  • nnaciaa Autorytet
    Postów: 322 560

    Wysłany: 15 lipca 2025, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 15:24

    kalinok, Zumi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 15 lipca 2025, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Nadzieję o matko!!!!! Ale bym mała stresa przy takiej wariatce nie wiadomo co jej strzeli do głowy :O

    Wcześniej raz na kilka miesięcy coś powymyślała, że u nas głośno w nocy, to machaliśmy na to ręką, ale dziś to było grube przegięcie 🤦‍♀️

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Fluffy. Ekspertka
    Postów: 126 265

    Wysłany: 15 lipca 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie fajne brzuszki 🤩 Ja nadal wyglądam jakbym za dużo zjadła 😏 Wystarczy ciut luźniejsze ubranie i zupełnie nic nie widać.
    Właśnie siedzę na krzywej. Ludzi w laboratorium całe mnóstwo, dobrze że krzywą robi się bez kolejki.

    2012 🩵
    10.2024 👼 16tc
    17.10.2025 👶🏻
  • Lavenda Autorytet
    Postów: 546 1317

    Wysłany: 15 lipca 2025, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Jeju dziewczyny, nie uwierzycie co nas dziś nad ranem spotkało. Mamy obok taką świrniętą sąsiadkę, starsza kobieta, co jakiś czas czatuje na nas jak wychodzimy z domu i mówi, że było tak głośno u nas o 4 nad ranem, na co jej zawsze odpowiadam, żeby po policję zadzwoniła i oni sprawdzą, że to nie u nas, że my w nocy śpimy, bo chodzimy do pracy. Na co ona, że nie będzie nigdzie dzwonić, bo ma podsłuch i ona sobie poradzi 🤪🤪
    Ale dziś to tak przegięla, że masakra. Obudziłam się jakoś o 4:30 na siku, nie mogłam potem zasnąć i słyszę lekkie stukanie w ścianę. Nagle ktoś łapie za klamkę z drzwi wejściowych, żeby wejść i puka, to ja prawie zawału dostałam, spojrzałam przez wizjer i widzę, że u niej otwarte drzwi to się uspokoiłam, że to ona. Znowu słychać stukanie i za chwilę znowu za klamkę złapała, żeby wejść. Jak wyparowałam na wkurwie z domu i mówię jej, że jeszcze raz chwyci za klamkę to dzwonię na policję, że to już duże przegięcie, że jestem w ciąży i ona mnie niepotrzebnie stresuje, a ona na to czy jest tam mój mąż, bo wczoraj obiecał, że dziś rano przyniesie te ukradzione pieniądze 🤯🤯🤯🤯 no świrnięta, powiedziałam, żeby poszła w końcu do psychiatry i raz jeszcze zrobi to co dziś i naprawdę zadzwonię ja na policję.
    Powiem Wam, że takiego ranka to bym sobie nawet sama nie wymyśliła 🙈🙈🙈 mam tylko nadzieję, że mój stres i wkurw nie zaszkodziły Tosi

    Moja świrnięta sąsiadka z poprzedniego mieszkania kazała mi ogarnąć MOJE gołębie, bo srają jej na kwiaty. Te osrańce nawet nie siedziały na moim balkonie 😆 a podkreślam, że ptactwa nigdy nie hodowałam. Potem zaczęła przynosić mi reklamówki z biedronki i kazała wieszać, bo tylko one podziałają. Dzieliły nas dwa piętra. Miarka się przebrała jak wparowała mi do mieszkania i przez okno wskazywała, które to dokładnie są te moje, a ja miałam córkę w wannie i musiałam ją wypychać za drzwi 🙃
    Aktualnie mieszkam na parterze bez balkonu.

    age.png

    👩28 👨30

    12.05.2017 - 🤱 Lila
    07.09.2024 - 👼 Maksymilian 17tc

    30.12.2024 - cb 💔
    25.01.2025 - cb 💔

    24.02.2025 - ⏸️
    9 dpo - beta 19,1
    11 dpo - beta 53,4
    13 dpo - beta 142,4
    15dpo - beta 349,8
    17dpo - beta 712,3
    19dpo - beta 1459,3
    22dpo - beta 5509,5

    20.03 - mamy ❤️
    05.11.2025 - Ada 🩷 4140g 53cm
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 15 lipca 2025, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavenda wrote:
    Moja świrnięta sąsiadka z poprzedniego mieszkania kazała mi ogarnąć MOJE gołębie, bo srają jej na kwiaty. Te osrańce nawet nie siedziały na moim balkonie 😆 a podkreślam, że ptactwa nigdy nie hodowałam. Potem zaczęła przynosić mi reklamówki z biedronki i kazała wieszać, bo tylko one podziałają. Dzieliły nas dwa piętra. Miarka się przebrała jak wparowała mi do mieszkania i przez okno wskazywała, które to dokładnie są te moje, a ja miałam córkę w wannie i musiałam ją wypychać za drzwi 🙃
    Aktualnie mieszkam na parterze bez balkonu.

    "Uroki" mieszkania w bloku 🤦‍♀️ marzy nam się dom, ale na razie ceny są kosmiczne, a nie chcemy się kredytować na 500 tysięcy na 30 lat i zastanawiać się resztę życia czy jechać na wakacje czy nadpłacić kredyt.
    Ja byłam miła i cierpliwa, do dziś. Wcześniej była nieszkodliwa, ale jak może próbować wejść do cudzego mieszkania?! Tak o, jak do siebie. I to przed 5 rano 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ przecież za pierwszym razem prawie zawału dostałam, zanim sprawdziłam na wizjerze, że to ona

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 15 lipca 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 14:56

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2025, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Wcześniej raz na kilka miesięcy coś powymyślała, że u nas głośno w nocy, to machaliśmy na to ręką, ale dziś to było grube przegięcie 🤦‍♀️

    Moja koleżanka też miała podobny problem, ale jak się pojawiło dziecko. Jej ekscentryczna sąsiadka specjalnie stukała pod jego pokojem i dzwoniła po policję - dzielnicowy był u nich kilka razy żeby sprawdzić jak wygląda sytuacja🤦‍♀️

  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 15 lipca 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 15:07

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 15 lipca 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Foxy daj znać jaka będziesz miała ferrytyne . Też poprosiłam teraz o skierowanie na nią ale będę robić dopiero 6 sierpnia

    Foxy96 lubi tę wiadomość

  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 15 lipca 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja warto złożyć zawiadomienie u dzielnicowego. Moja siostra ma sąsiada psychola za płotem, robi im zdjęcia, nagrywa ich stojąc przy płocie, krzyczy na jej dzieci, straszy ich, nasyła na nich inspekcję budowlaną. Chwilowo mają spokój bo dzielnicowy u niego był plus złożyli zawiadomienie do prokuratury o nękanie. Niestety jak Twoja sąsiadka ma nieleczoną chorobę psychiczną to problem będzie się pogłębiać, a jak zacznie stanowić zagrożenie dla otoczenia i samej siebie to jest szansa, że karetka z policją mogą ją odeskortować do szpitala na leczenie, niestety może wypisać się na własne żądanie, ale może do tego czasu rodzina się zainteresuje 😥

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 15 lipca 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są teraz promki na wyprawkę do szpitala na Gemini.pl między innymi firma Neno i Canpol 😊 chodzi o wyprawkę dla mamy. Tydzień temu był babyweek, warto co jakiś czas patrzeć bo powtarzają się często te tygodnie tematyczne.

    Kropka89, kalinok lubią tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 15 lipca 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zumi wrote:
    @Nadzieja warto złożyć zawiadomienie u dzielnicowego. Moja siostra ma sąsiada psychola za płotem, robi im zdjęcia, nagrywa ich stojąc przy płocie, krzyczy na jej dzieci, straszy ich, nasyła na nich inspekcję budowlaną. Chwilowo mają spokój bo dzielnicowy u niego był plus złożyli zawiadomienie do prokuratury o nękanie. Niestety jak Twoja sąsiadka ma nieleczoną chorobę psychiczną to problem będzie się pogłębiać, a jak zacznie stanowić zagrożenie dla otoczenia i samej siebie to jest szansa, że karetka z policją mogą ją odeskortować do szpitala na leczenie, niestety może wypisać się na własne żądanie, ale może do tego czasu rodzina się zainteresuje 😥

    Zobaczymy, na razie pierwszy raz taką akcję zrobiła. Jak się powtórzy to będę dzwonić na policję. To starsza kobieta, 80 lat, więc myślę że krzywdy nie zrobi, prędzej uprzykrzy życie, ale po dzisiejszej sytuacji to już nie odpuszczę

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Zobaczymy, na razie pierwszy raz taką akcję zrobiła. Jak się powtórzy to będę dzwonić na policję. To starsza kobieta, 80 lat, więc myślę że krzywdy nie zrobi, prędzej uprzykrzy życie, ale po dzisiejszej sytuacji to już nie odpuszczę

    A robicie zwykłe żelazo czy obydwa, bo coś mi się kojarzy że jedno to jest takie co wskazuje jaka jest w tej chwili sytuacja, a drugie świadczy o nasyceniu organizmu żelazem 🤔

  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 15 lipca 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziomuś rośnie 😋 już jestem w stanie nagrać filmik jak kopie, ma siłę w nogach chłopaczek 😅

    6972f6adca9fb.jpghttps://zapodaj.net/plik-RBTzUORBrq

    wellwellwell, Ilka96, kalinok, Jjkm97, Kasiek7, Foxy96, nnaciaa, Kropka89, Bećka, edka85, Klekotka, psaj91, Rudka, Karolina835, Apatheia lubią tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2025, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był taki pakiet w alabie że były różne żelaza + kwas foliowy + witamina B12

  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 15 lipca 2025, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    A robicie zwykłe żelazo czy obydwa, bo coś mi się kojarzy że jedno to jest takie co wskazuje jaka jest w tej chwili sytuacja, a drugie świadczy o nasyceniu organizmu żelazem 🤔

    Mi lekarka powiedziala, ze ferrytyna + morfologia jest wystarczajaca, a badanie zelaza nic nie mowi, bo jego poziom jest zmienny i wystarczy dzien wczesniej zjesc cos bogatego w zelazo to wynik wyjdzie wyzszy. 🤷‍♀️
    Ferrytyna mowi o zapasach zelaza w organizmie, wiec ma niby wieksze znaczenie.

    Ja dzis bylam na tych probach watrobowych, mam nadzieje, ze tylko profilaktycznie, chociaz tak mnie swedzi skora ostatnio, ze nie mlge wytrzymac… a leki na alergie biore codziennie. :/

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 15 lipca 2025, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 15:07

    Zumi lubi tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
‹‹ 393 394 395 396 397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ