Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Dahlia Ekspertka
    Postów: 217 450

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj, 🫶🫶🫶🤞🤞🤞

    psaj91 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '90 & '84
    listopad '25 Nasz Cud na świecie 💗

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj91 kciuki i piąstki Ignasia zaciśnięte 🤞 oraz zawierzam Was w modlitwie. ♥️

    psaj91 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj, będzie dobrze, nie ma innej opcji!

    psaj91 lubi tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Epidrac Ekspertka
    Postów: 168 188

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj, rowniez trzymam kciuki i dolaczam was do modlitwy❣️

    Dzis mielismy maraton po lekarzach. Najpierw usg okolicy ledzwiowo krzyzowej - wyszlo tak sobie, nic nie wiadomo czy dobrze czy niedobrze.. w piatek mamy neurochirurga. Po usg kontrolne echo serca - tu ok, dziurka ktora maly mial w serduszku sie zmniejszyla.
    A ja koniec szczepienia - 5w1 prevenar 20 i rotawirusy. Jasiu strasznie plakal w domu przez jakas godzine ale to tak strasznie ze az jakby nekal, chyba przez polykanie powietrza. Teraz biedactwo spi

    psaj91 lubi tę wiadomość

  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek, trzymam kciuki żeby to jednak był taki jeden gorszy dzień, a nie rozregulowanie 🍀 uświadomiłaś męża, że wybudzanie z drzemek to średni pomysł?

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:56

    psaj91 lubi tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzou97 wrote:
    Domisiek, trzymam kciuki żeby to jednak był taki jeden gorszy dzień, a nie rozregulowanie 🍀 uświadomiłaś męża, że wybudzanie z drzemek to średni pomysł?


    Oczywiście. Powiedziałam też, że dom jest na tyle duży, że jak tak bardzo mu przeszkadzają pobudki Małego w nocy to przecież może spać w innym pokoju nie musi z nami.

    izzou97, Nadzieja32 lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:44

    izzou97, Asia091 lubią tę wiadomość

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj ✊będzie dobrze!

    Tez pozdrawiamy z karmienia . O północy wleciała mm bo mojej watriatki nie szło zaspokoić

    psaj91, Zumi lubią tę wiadomość

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj ogromne kciuki za malutką i oczywiście Ciebie. Żebyście za chwilkę znowu się tutlily ☺️ Melcie nie dość że brzuszek bolał przy jedzeniu zwłaszcza to na dodatek zastój się robił. Gorączka , ból wszystkich mięśni. No super...

    psaj91 lubi tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Melusi zdarzają się dni gdzie większość czasu jest aktywna i marudzi. Ogólnie już dużo jest aktywna. Ostatnio dzieci siedziały przy Niej. Syn mówił i cały czas patrzyła w Jego stronę, ale jak córka też zaczęła mówić to nowy głos zaciekawił i pięknie główkę na drugą stronę odwróciła. W ogóle mega komunikatywna mi się już wydaje :)

    Epidrac, Anilorak88, Foxy96, izzou97, Kropka89 lubią tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja, jakbym Wam wstawiła zdjęcie z rana to byłoby najlepszą antyreklamą nt macierzyństwa. 🙃
    Melduje się że Mężowie są do d.. 😅 wczoraj wrócił z pracy Pan ojciec i mi dziecko zepsuł i siedział w telefonie bo przecież trzeba ogarnąć jeszcze pracę w domu 🙈 Ignaś nie chciał zasnąć przy nim tylko jak ja go brałam to wtedy następowała cisza aż słyszałam jak wieje wiatr. W nocy jedna pobudka po 3 i kolejna o 5:45 także od 23 do 3 w nocy spał to i ja spałam. Ale co za bzdury mi się śniły 🥺 niby się obudziłam a czułam się jak w śnie i jakby ktoś mnie przyduszał.
    Teraz młodzież śpi a ja sączę herbatkę, zaraz ma przyjść położna idę się ogarnąć. Popytam Ją o te masy dobowe. Ciekawe co powie. A i żelazo szoruje po dnie 36 ale CRP piękne ! 20,6 🤡 zaznaczam że mam opryszczkę i katarek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 10:10

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Epidrac Ekspertka
    Postów: 168 188

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia a poza soebiferem probujesz tez naturalnie dostarczyc zaleza?
    Ja misze dzis wziac skierowanie na badania i jutro rano pojde pobrac krew.
    W nocy przy zmianie piekuchy maly takie kupsko trzasnal ze ochlapal mnie dywan i wszystko dookola. Mialam mala lampke wlaczona wiec nawet nie widzialam dokladnie gdzie. Rano patrze a ja jeszcse jakis zolty slad na nodze mam🫠

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie końcowo pampersy używacie? Ja przetestowałam Dada biale- beznadzieja przeciekają ,pampersy - do tej pory najlepsze,teraz test lupilu zlotych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 11:37

  • Mylove Przyjaciółka
    Postów: 103 251

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanko o 800+ do mam które mają więcej niż jedno dziecko .
    Wniosek składamy na nowonarodzone dziecko a te wnioski które już są jakiś czas są aktywne nadal ?
    Czy składamy na wszystkie dzieci ?

    🤰34 👨31
    👧 10 👦 6
    🦮🐈
    7.11.24- poronienie samoistne
    6.03.25- ||
    13.03.25- ciąża potwierdzona
    29.04- badania prenatalne
    9.11.25- termin
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:57

    Dahlia lubi tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:50

    Asia091, Domisiek, Tusia88, Fabregasowa, nick nieaktualny, Paulivvv, wellwellwell, Anilorak88, Dahlia, Lavenda, Kasiek7, kalinok, Ilka96, izzou97, Klekotka, Justa877, Nadzieja32, Kropka89, nick nieaktualny, Apatheia, Mel 456, Zumi, Rudka, Ann35, nnaciaa lubią tę wiadomość

  • Mylove Przyjaciółka
    Postów: 103 251

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    psaj91 wrote:
    Dziewczyny melduję, że już po! Zabieg trwał 3h. Wszystko pięknie wycięte. Co prawda w trakcie spadło jej ciśnienie (właśnie zaraz po odseparowaniu guza), ale anestezjolodzy szybko ją wyprowadzili na prostą. Lekarze wyszli bardzo uśmiechnięci i zadowoleni. Teraz czekamy żeby ją zobaczyć 🥹 Dziękuję Wam za kciuki!! ❤️❤️


    No jak pięknie .
    Teraz już będzie tylko lepiej .
    Dzielna malutka 😍

    psaj91 lubi tę wiadomość

    🤰34 👨31
    👧 10 👦 6
    🦮🐈
    7.11.24- poronienie samoistne
    6.03.25- ||
    13.03.25- ciąża potwierdzona
    29.04- badania prenatalne
    9.11.25- termin
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    psaj91 wrote:
    Dziewczyny melduję, że już po! Zabieg trwał 3h. Wszystko pięknie wycięte. Co prawda w trakcie spadło jej ciśnienie (właśnie zaraz po odseparowaniu guza), ale anestezjolodzy szybko ją wyprowadzili na prostą. Lekarze wyszli bardzo uśmiechnięci i zadowoleni. Teraz czekamy żeby ją zobaczyć 🥹 Dziękuję Wam za kciuki!! ❤️❤️
    Samych cudownych chwil dla Was ♥️

    psaj91 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylove wrote:
    Pytanko o 800+ do mam które mają więcej niż jedno dziecko .
    Wniosek składamy na nowonarodzone dziecko a te wnioski które już są jakiś czas są aktywne nadal ?
    Czy składamy na wszystkie dzieci ?
    Ja składałam wniosek na maluszka starszak ma przyznany do bodajże czerwca (nigdy nie pamiętam) więc nie ruszałam

‹‹ 896 897 898 899 900 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ