Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    @zumi Ty chyba pisałaś że masz uczucie jakbyś ciągle miała palec w pochwie - ja niestety zauważyłam u siebie to samo, jak spaceruję/stoję dłużej to mam wrażenie takiego właśnie ciążenia/palca w pochwie i trochę się martwię czy to wróci do normy 😓 Ty będziesz na kontroli u gina wcześniej niż ja to daj znać co Ci powiedział jeśli będziesz chciała się podzielić

    A jak tam dziewczyny wasze zwierzaki, przyzwyczaiły się do nowego członka rodziny? U nas kotka pilnuje jak swojego, ale kocurek się jeszcze trochę boi podchodzić bliżej

    Mój prowadzący 18.12 pewnie tylko sprawdzi na USG czy macica czysta. Ale w styczniu idę do takiej kliniki gdzie też robią zabiegi laserowe pochwy po SN 😅 może tam mi coś więcej powiedzą...

    kalinok lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalinok, Zumi, ja tez man takie uczucie ze cos tam mnie ciągnie w dół, mimo ze miałam tylko Pęknięcie 1st a fizjo w szpitalu juz oceniła ze mdm sa ok u mnie... zastanawiam sie czy nie przegięłam w domu bo pierwsze co zrobiłam po powrocie ze szpitala to pranie za praniem 🫣 żadnego większego leżakowania nie bylo. Karmie tez głównie na siedząco/polsiedzaco, bo mloda nie trybi na leżąco totalnie wiec te mięśnie dostają wycisk teraz. Głupia jestem bo zamiast odpoczywać to ogarniam chatę w wolnych chwilach no ale jak inaczej...

    Asia, przerazila mnie twoja historia bo ja jak juz zasnę to spie jak zabita, spodziewałabym sie ze to bedzie bardziej stand by a organizm odmawia mi współpracy. I też mloda kładę tylko na boku, nie potrafi zasnąć na plecach.

    Moj kot reaguje zaskakująco dobrze- jak młodej sie włącza syrena to przylatuje jakby chciał pomoc 😆 pcha sie do dostawki ale o dziwo rozumie zakazy i nie wszedł ani razu. Też mloda spi glownie na nas wiec pewnie marudzi bo sie legowisko marnuje 🤣

    Zumi, jak u ciebie bylo z żółtaczka? Pojawiła sie po wyjściu ze szpitala czy jak?my wyszliśmy po 2dniach prawidlowo ale mloda żółta teraz, położna twierdzi ze w normie ale nie wiem na ile ma racji...dodatkowo kiepsko przybiera mimo ze ja nic nie robje tylko karmie, chce ja utrzymać na cycu jak najdluzej ale często jej sie nie chce ssac po 10min albo zasypia

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna.90 wrote:
    Ania u nas póki co sprawdza się sopelek (z funkcją do odkurzacza) u nas nie było jak narazie kataru więc używam za pomocą ust, woda morska + aspirator i tak codziennie ze względu na suche powietrze.
    Dziękuję dziewczyny za odniesienie się do tematu, ja zaglądam do pampersa z nadzieją na kupę jakby to było złoto 🫣😅
    U nas było to samo i okazało się że Jasiu zmienił rytm wypróżnien i robi ogromne kupsko raz na 2/3 dni a nie codziennie. I teraz hit, odkryliśmy że kupe robi zawsze po kąpieli, więc jak chcemy mu ulżyć bo już długo nie było to robimy mu kąpiel i po niej pojawia się charakterystyczny zapach 😅
    Dzisiaj też mi położna powiedziała że pokarm kobiecy jest bardzo dobrze trawiony i że może być bezresztkowy . O ile dziecko nie jest niespokojne przez te kupke lub są inne objawy zaparcia to luzik, mówiła też że miała rekordzistę co nie robił 60 dni, matka kreski w kalendarzu kreśliła, a on bez żadnych objawów po prostu wydalał mocz.

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Kalinok, Zumi, ja tez man takie uczucie ze cos tam mnie ciągnie w dół, mimo ze miałam tylko Pęknięcie 1st a fizjo w szpitalu juz oceniła ze mdm sa ok u mnie... zastanawiam sie czy nie przegięłam w domu bo pierwsze co zrobiłam po powrocie ze szpitala to pranie za praniem 🫣 żadnego większego leżakowania nie bylo. Karmie tez głównie na siedząco/polsiedzaco, bo mloda nie trybi na leżąco totalnie wiec te mięśnie dostają wycisk teraz. Głupia jestem bo zamiast odpoczywać to ogarniam chatę w wolnych chwilach no ale jak inaczej...

    Asia, przerazila mnie twoja historia bo ja jak juz zasnę to spie jak zabita, spodziewałabym sie ze to bedzie bardziej stand by a organizm odmawia mi współpracy. I też mloda kładę tylko na boku, nie potrafi zasnąć na plecach.

    Moj kot reaguje zaskakująco dobrze- jak młodej sie włącza syrena to przylatuje jakby chciał pomoc 😆 pcha sie do dostawki ale o dziwo rozumie zakazy i nie wszedł ani razu. Też mloda spi glownie na nas wiec pewnie marudzi bo sie legowisko marnuje 🤣

    Zumi, jak u ciebie bylo z żółtaczka? Pojawiła sie po wyjściu ze szpitala czy jak?my wyszliśmy po 2dniach prawidlowo ale mloda żółta teraz, położna twierdzi ze w normie ale nie wiem na ile ma racji...dodatkowo kiepsko przybiera mimo ze ja nic nie robje tylko karmie, chce ja utrzymać na cycu jak najdluzej ale często jej sie nie chce ssac po 10min albo zasypia

    My mieliśmy żółtaczkę po wyjściu minęła chyba do 2tygodni 🙄
    Mieliśmy mówione że do miesiąca ma czas żeby zniknąc ale najważniejsze żeby dziecko nie było ospale dużo jadło żeby to wysiusialo
    Julek dosłownie był pomarańczowy tyle że ja wtedy dokarmialam mm i rezygnowałam z piersi i położna mówiła że na plus u nas bo jak jest ciężko to czasem pediatra każe odstawić pierś na trochę bo niby na mm lepiej sie pozbyć
    Podobno przebywanie na słońcu też pomaga ale my nie mieliśmy akurat ładnej pogody w tym czasie 🤷🏼‍♀️

    Fabregasowa lubi tę wiadomość

  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    Była u nas dzisiaj położna i słuchajcie okazało się że przekarmiamy naszego bobasa 🙈 waży już 3500g i ma przyrost około 48g na dobę... 🤯 Położna kazala proponować smoczka zamiast piersi/butelki żeby trochę zejść z porcji jedzenia bo nie potrzebuje aż tyle. Cieszę się że to powiedziała, bo mi też się wydawało od około 3 dni że on już wcale nie jest głodny tylko po prostu ma potrzebę ssania i dlatego jest niespokojny, ale nie mogłam męża przekonać żeby mu dać smoczka bo on jest mocnym przeciwnikiem - no więc ciągle był cycek/butla żeby go uspokoić, a jemu już uszami wylatywało to mleko. Na szczęście dziś od rana zmieniamy taktykę i mam nadzieję że te nocki będą bardziej znośne bo już nam mocno dawał w kość tym swoim marudzeniem
    U nas to samo 🙈 przyrosty 53 g na dobę, a wcześniej 24 g.
    Ale u nas to kwestia tego że my po piersi dokarmialiśmy 60 ml, a ewidentnie lepiej Jasiowi idzie przy piersi, wreszcie 🥰

    Kropka89, kalinok, Zumi lubią tę wiadomość

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas karmimy MM i przyrosty też mamy ponad normę, takie 40-50g/doba mieliśmy przez cały pierwszy miesiąc, a teraz te przyrosty to takie 35-40g. Położna twierdzi że jak narazie tak jest ok bo on się urodził mały i chudziutki, to niech nadrabia.

    Ilka96, kalinok lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:56

    11.2025 🤱💖
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Foxy Właśnie może powinnam chodzić spać z Młodym 😅 a tak to sobie siedzę do 23

    W ogóle bardzo polecam „Czwarty trymestr” Magdaleny Komsty - dużo mi ta książka rozjaśniła odnośnie zachowań Młodego. Jeśli miałabym przeczytać w ciąży jedną książkę o macierzyństwie to byłaby właśnie ta, żałuję że wcześniej nie wpadła mi w ręce 🥲

    Dahlia, Asia091, kalinok, Foxy96, Zumi lubią tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:50

    Ilka96, Nadzieja32, Dahlia, edka85, Epidrac, Tusia88, anna.90, kalinok, Rudka, nick nieaktualny, Kropka89, Zumi, nnaciaa lubią tę wiadomość

  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj91, myślałam dzisiaj o Tobie !! Trzymamy kciuki za Bąbla i za ciebie dzielna Mamo

    psaj91 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:44

    psaj91 lubi tę wiadomość

  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    psaj91 wrote:
    Dziewczyny, jutro o 08:00 proszę o kciuki, myśli i modlitwę!! 🤞🏻❤️ Siedzimy już na oddziale, mała grzecznie śpi, a ja siedzę jak na szpilkach. Badania z krwi i moczu na chwilę obecną mamy albo ładne albo ujemne, więc wiele wskazuje na to, że na tym jednym zabiegu się skończy. Lekarze wciąż są dobrej myśli, zwłaszcza, że po poniedziałkowym kontrolnym USG zmiana w stosunku do 1 doby się nie powiększyła. Trzymajcie kciuki proszę! 🥺❤️🤞🏻

    Trzymam mocno 🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀

    psaj91 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj, kciuki najmocniej 🍀🍀🤞🏻🤞🏻🍀🍀🤞🏻🤞🏻

    psaj91 lubi tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj, trzymam kciuki i myślami jestem z Wami! 🫂🍀

    Ja z młodym próbowałam dzisiaj wyjść i skorzystać z pierwszego dnia ładnej pogody, ale cały dzień nie byłam w stanie odstawić go od piersi. Dopiero udało mi się go odłożyć do łóżeczka pierwszy raz od chyba 8 godzin i już jestem przerażona perspektywą nadchodzącej nocy...

    psaj91 lubi tę wiadomość

    💙 10.11.2025


    age.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3842

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    psaj91 wrote:
    Dziewczyny, jutro o 08:00 proszę o kciuki, myśli i modlitwę!! 🤞🏻❤️ Siedzimy już na oddziale, mała grzecznie śpi, a ja siedzę jak na szpilkach. Badania z krwi i moczu na chwilę obecną mamy albo ładne albo ujemne, więc wiele wskazuje na to, że na tym jednym zabiegu się skończy. Lekarze wciąż są dobrej myśli, zwłaszcza, że po poniedziałkowym kontrolnym USG zmiana w stosunku do 1 doby się nie powiększyła. Trzymajcie kciuki proszę! 🥺❤️🤞🏻
    Będzie wszystko dobrze!! ✊🏼✊🏼✊🏼❤️
    Będę mocno kciuki trzymać od samego rana !!

    psaj91 lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel 456 wrote:
    Ja z młodym próbowałam dzisiaj wyjść i skorzystać z pierwszego dnia ładnej pogody, ale cały dzień nie byłam w stanie odstawić go od piersi. Dopiero udało mi się go odłożyć do łóżeczka pierwszy raz od chyba 8 godzin i już jestem przerażona perspektywą nadchodzącej nocy...


    My dzisiaj też tragiczny dzień. Mam wrażenie, że Mały się rozregulował przez te próby „ustawiania go” przez męża i od tego tygodnia z każdym dniem coraz mniej śpi. Jestem wściekła. Dzisiaj nie był w stanie usnąć od 11:30 do 18:30. Jak usnął to dosłownie 15min i płacz. Jestem wykończona po dzisiejszym dniu. Śniadanie zjadłam o 15:00, a w zasadzie już obiad.

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj - trzymam za Was kciuki ❤️🍀

    psaj91 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj, kciuki zaciśnięte 🍀🫶🏻

    psaj91 lubi tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    psaj91 wrote:
    Dziewczyny, jutro o 08:00 proszę o kciuki, myśli i modlitwę!! 🤞🏻❤️ Siedzimy już na oddziale, mała grzecznie śpi, a ja siedzę jak na szpilkach. Badania z krwi i moczu na chwilę obecną mamy albo ładne albo ujemne, więc wiele wskazuje na to, że na tym jednym zabiegu się skończy. Lekarze wciąż są dobrej myśli, zwłaszcza, że po poniedziałkowym kontrolnym USG zmiana w stosunku do 1 doby się nie powiększyła. Trzymajcie kciuki proszę! 🥺❤️🤞🏻

    Trzymam kciuki, dacie radę 🤞🏻🤞🏻❤️

    psaj91 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psaj91 trzymam kciuki z całych sił ✊️✊️✊️ wierzę, że wszystko się dobrze skończy i za kilka dni wrócicie do domu i będziecie mogli odetchnąć 🫂🫂

    psaj91 lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
‹‹ 895 896 897 898 899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ