Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Lavenda Autorytet
    Postów: 546 1317

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Epidrac wrote:
    Mialam wrazenie caly czas jakby cos mialo mi wypasc tam na dole. Jestem 6 tygodni po porodzie, juz nie krwawie, zagladalam sobie lusterkiem i tak jakby cos mi w srodku wystawalo

    Trzymam kciuki żeby przeszło. Ćwicz mięśnie kegla jak najczęściej, u mnie niestety okazało się, że to cystocele. Opadła mi przednia ściana pochwy właśnie przez trudny poród (sama faza aktywnego parcia trwała 2h..) do tej pory problem jest. Natomiast leczenie w moim przypadku tylko operacyjne po zakończeniu powiększania rodziny :)

    age.png

    👩28 👨30

    12.05.2017 - 🤱 Lila
    07.09.2024 - 👼 Maksymilian 17tc

    30.12.2024 - cb 💔
    25.01.2025 - cb 💔

    24.02.2025 - ⏸️
    9 dpo - beta 19,1
    11 dpo - beta 53,4
    13 dpo - beta 142,4
    15dpo - beta 349,8
    17dpo - beta 712,3
    19dpo - beta 1459,3
    22dpo - beta 5509,5

    20.03 - mamy ❤️
    05.11.2025 - Ada 🩷 4140g 53cm
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:55

    anna.90, Zumi, Kropka89 lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 15:35

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowery to bardzo długo. A nie boli brzuszek ? U Nas też często robi kupki ale nie duże. Co polecacie do noska ? Któryś dokładnie sprzęt ;)?

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie położna zaginęła w akcji. Dwa tygodnie temu była. I póki co totalna cisza. U Nas noc nie taka zła tylko spać coś nie mogłam 😏

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddie_Ist wrote:
    U mnie nie było gorączki ale zator mi się zrobił 2 razy na tym samym kanaliku. Ja poleciałam pod prysznic, rozgrzałam pierś, masowalam delikatnie w stronę sutka ten "kamień" i później powyciskalam sutka tak żeby udrożnić ten biały punkcik (czop mleczny) chociaż trochę. Resztę zrobił syn, przstawialam go głównie do chorej piersi a ze zdrowej ściągałam laktatorem. Ból straszny tam gdzie zator ale dziecko szybko "pomogło".

    Domisiek, dokładnie tak ja robiłam przy zatorze przy trzecim dziecku. I pomogło.

    Domisiek lubi tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Flowery to bardzo długo. A nie boli brzuszek ? U Nas też często robi kupki ale nie duże. Co polecacie do noska ? Któryś dokładnie sprzęt ;)?
    Ania u nas póki co sprawdza się sopelek (z funkcją do odkurzacza) u nas nie było jak narazie kataru więc używam za pomocą ust, woda morska + aspirator i tak codziennie ze względu na suche powietrze.
    Dziękuję dziewczyny za odniesienie się do tematu, ja zaglądam do pampersa z nadzieją na kupę jakby to było złoto 🫣😅

  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania89 u mnie podobnie 2 tydzień nie ma położnej. Raz była u mnie.
    Jak u dzieciaczków pępki? U mnie kikut odparł po 2 tygodniach, teraz sączy sie wydzielina z niego, taka ropna trochę z brudną krwią pomieszana. Wydaje coraz ładniejszy ale boję sie głębiej jej tam gmyrać w tym pępku. Przydała by sie ta położna żeby zajrzała do tego pępka. Tez sie zastanawiam czy dobrze ze daje Jagódce espumisan czy to nie na laktoze powinien być lek, wydaje jakby sie nachlapała powietrza bo za szybko je, później sie ulewa po jedzeniu, płacz, wicie sie.

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:
    Moje dziecko zaskakująco łatwo i szybko zasnęło na swój „nocny sen”… czuje że tutaj kryje się na mnie jakaś zasadzka 🥲
    I jak była ta zasadzka?

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Dziewczyny, jakieś porady na zator w piersi? Niestety od początku mamy jakiś problem z tą prawą piersią. Słabo z niej leci i Mały nie spija z niej do końca no i mamy zator. Cycek czerwony, rozpalony, gorączka 38+. Dajcie jakieś rady 😭🙏🏻

    Plus - jakie macie laktatory? Ja mam ten muszlowy Momcozy ale nie radzi sobie z tym prawym cyckiem chyba też. Myślę nad butelkowym teraz.
    U mnie też to jest prawa pierś. Masuje przed ściąganiem, bardzo ciepłe okłady na ten cycek. Mam Momcozy s12 i też mam wrażenie że radzi sobie z prawym cycem. Ja po każdej nocy ma twardszą pierś i muszę codziennie o nią dbać bo byłby dramat.

    Domisiek lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna.90 wrote:
    Hej. A ja z porannym pytaniem w temacie kupy.... Czy Wasze dzieci zwłaszcza KP załatwiają się codziennie? U nas do tej pory tak było, a teraz 2 dni nic... I już zaczynam się martwić 🤯wcześniej był dzień przerwy a na następny była giga kupa, pewnie później zadzwonię jeszcze do położnej ale jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
    Ogólnie Mała kończy jutro Miesiąc, nie mam pojęcia kiedy to minęło 🥹 powoli zmieniamy też garderobę, chociaż rozmiarów ja jest tak rozstrzelana że masakra.
    Jeszcze nadal pojawia się u mnie plamienie po porodzie ale patrząc za pomocą lusterka to nacięcie jest niewidoczne, kontrolę mam po świętach
    U Ignasia nie było kupy 2-3 dni i już mu chciałam pchać palce w tyłek żeby zrobił .. 🤡 a ja zaczął srać (inaczej nazwać tego nie mogę ) to o matko kochana, w ciągu 5 minut potrafiłam zmienić pampera 4 razy 😅 i pachy i wszystko było brudne, takie Anna spokojnie 🙃 będzie kupa. Mój teraz robi codziennie 2-3, i ciśnie po sam korek tego pampersa.

    anna.90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam dziś w nocy odpadł pepuszek 😅 wkoncuu

    Zumi, Asia091, Kropka89, kalinok lubią tę wiadomość

  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 15:35

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie chcę nic mówić ale dziś moja noc dziwna bo jej nie pamiętam. Dużo się działo, nie mogłam zasnąć normalnie tylko reagowałam na każde chrumkniecie sapniecie. Mózg matki pracuje inaczej. A myślałam że to jakaś ściema jak koleżanki tak mówiły.
    Mąż poszedł do pracy, ja finalnie wstałam po 8, szybka butelka Ignasia i bardzo grzeczne przebieranie BARDZO. Aż nie mogłam się nadziwić że można być takim cichutkim 🥰 ale wiadomo że to nie będzie trwało wiecznie. Obecnie ja zrobiłam już 2 prania, ściągnęłam stare z suszarki, zjadłam na SPOKOJNIE śniadanie i piję ciepłą kawę! I chowam się przed synem w kuchni...

    Ja się pytam jak to się stało? I czy tak będzie już zawsze?

    Nnacia jak się czujesz? ♥️

    Kasiek7, Paulivvv, Kropka89, Dahlia, izzou97, nnaciaa lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A planujecie wkładać dzieciaki do bujaków? Mamy BabyBjorn i niby sugestie są że od miesiąca można użytkować, jakie macie podejście do tego tematu?
    Asia u nas ciężka noc, też czasem mam tak że nie bardzo pamiętam hahah a teraz Aniołek śpi od 8 (o 6 było jedzenie i marudzenie do 8).

  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:56

    nick nieaktualny, flowery, izzou97 lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:44

    Zumi, Dahlia lubią tę wiadomość

  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna.90 wrote:
    A planujecie wkładać dzieciaki do bujaków? Mamy BabyBjorn i niby sugestie są że od miesiąca można użytkować, jakie macie podejście do tego tematu?
    Asia u nas ciężka noc, też czasem mam tak że nie bardzo pamiętam hahah a teraz Aniołek śpi od 8 (o 6 było jedzenie i marudzenie do 8).

    Fizjoterapeuci zalecaja chyba uzywanie nie szybciej niz od 3 miesiaca na chyba max 30 min dziennie? Moze Nadzieja potwierdzi.
    Ja mam BabyBjorna po starszej (u niej uzywalam duzo szybciej, bo sie inaczej nie dalo 🫣) ale na razie nie ma potrzeby uzywania. Jak mloda bedzie sie dawala odkladac na mate bez krzyku to raczej nie bede go uzywac, a jak bedzie potrzebny to okazyjnie na pewno wjedzie.

    Justa u nas kikut odpadl w 7 dobie. Po kikucie tez zostala wydzielina ropna, wybieramy caly czas patyczkiem. Juz jest prawie suchy, ale jeszcze polozna kazala wybierac.

    Czy u was tez nastala dzis wiosna? 😱
    IMG-7730.jpg

    Asia091, Foxy96, Kropka89, kalinok, Justa877, Dahlia lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    I jak była ta zasadzka?

    Nie było… dziwne, podejrzane.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    A ja nie chcę nic mówić ale dziś moja noc dziwna bo jej nie pamiętam. Dużo się działo, nie mogłam zasnąć normalnie tylko reagowałam na każde chrumkniecie sapniecie. Mózg matki pracuje inaczej. A myślałam że to jakaś ściema jak koleżanki tak mówiły.
    Mąż poszedł do pracy, ja finalnie wstałam po 8, szybka butelka Ignasia i bardzo grzeczne przebieranie BARDZO. Aż nie mogłam się nadziwić że można być takim cichutkim 🥰 ale wiadomo że to nie będzie trwało wiecznie. Obecnie ja zrobiłam już 2 prania, ściągnęłam stare z suszarki, zjadłam na SPOKOJNIE śniadanie i piję ciepłą kawę! I chowam się przed synem w kuchni...

    Ja się pytam jak to się stało? I czy tak będzie już zawsze?

    Nnacia jak się czujesz? ♥️

    Marzę o takim poranku. Ani razu tak nie miałam 😭. Jak nie szpital to darcie się z rana. Ale większość nocy śpi więc jest coś za coś 🤪

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
‹‹ 893 894 895 896 897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ