Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • KlaudiaŁ Koleżanka
    Postów: 58 181

    Wysłany: 22 kwietnia, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-CkiNR3GsRw

    A tu wam zostawiam moją bube 🩷

    karczoch321, ann_ber, Kleo10, Biochemiczka, Wyobraźnia87, Alicee98, mAnik, White1, Kairo, Niaha, Paulina2612 lubią tę wiadomość

  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 22 kwietnia, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też idę jutro kontrolnie podejrzeć Maluszka, bo w piątek planuję pobranie krwi na Felia.
    Mnie akurat brak objawów nie martwi, bo pierwszą ciążę miałam dokładnie taką, ale stres przed wizytą jest zawsze 🤷‍♀️

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 22 kwietnia, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    Też idę jutro kontrolnie podejrzeć Maluszka, bo w piątek planuję pobranie krwi na Felia.
    Mnie akurat brak objawów nie martwi, bo pierwszą ciążę miałam dokładnie taką, ale stres przed wizytą jest zawsze 🤷‍♀️

    Też mam zaplanowaną Felie w piątek. Ciekawe czy dostaniemy wyniki przed majówką

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 22 kwietnia, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Też mam zaplanowaną Felie w piątek. Ciekawe czy dostaniemy wyniki przed majówką
    Też jestem ciekawa, kiedy będą wyniki. W majówkę wylatujemy na tygodniowy urlop, więc fajnie byłoby wiedzieć przed i lecieć ze spokojną głową 😎

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 22 kwietnia, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado bardzo mi przykro.. Mam nadzieję że będziesz teraz pod najlepszą możliwą opieką💔

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 22 kwietnia, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaŁ wrote:
    https://zapodaj.net/plik-CkiNR3GsRw

    A tu wam zostawiam moją bube 🩷

    Ale duże są już te nasze maluchy 🥰

    KlaudiaŁ lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 22 kwietnia, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie 🥰 maluch 3.9 cm wiec kawał dzidzi! Ruszał sie i wymachiwał rączkami i nozkami😍 Termin mam gdzieś na 13.11 ale ja na pewno będę miała cc tydzien/dwa wcześniej to będzie do dogadania w 35/36 tygodniu 😊 wizyta jak zawsze za miesiąc dopiero ale na szczescie po drodze prenatalne.

    Beezi, Biochemiczka, Rocky, KlaudiaŁ, mAnik, stayaway, Kleo10, Niaha, White1, dark, ann_ber, Wyobraźnia87, Paulina2612, Kairo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 22 kwietnia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    My po wizycie 🥰 maluch 3.9 cm wiec kawał dzidzi! Ruszał sie i wymachiwał rączkami i nozkami😍 Termin mam gdzieś na 13.11 ale ja na pewno będę miała cc tydzien/dwa wcześniej to będzie do dogadania w 35/36 tygodniu 😊 wizyta jak zawsze za miesiąc dopiero ale na szczescie po drodze prenatalne.


    Oo widzę że ten sam termin mamy listopadowy :)
    U mnie też będzie wczesniej ze względu na ciążę bliźniaczą powiedział lekarz że pewnie w 37 tyg
    Kiedy masz prenatalne? Ja 8 maja

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    Też jestem ciekawa, kiedy będą wyniki. W majówkę wylatujemy na tygodniowy urlop, więc fajnie byłoby wiedzieć przed i lecieć ze spokojną głową 😎

    To tym bardziej trzymam kciuki żebyście przed urlopem mieli wynik! Jak rozmawiałam z Panią na infolinii, to mówiła, że jest spora szansa jeśli pobranie będzie w laboratorium (jeśli byłoby w domu, to mniejsza pewność, że próbki dojadą w określonym czasie). Jeśli nie przed majówka, to niby 04.05 już powinny być wyniki

    Rocky lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Oo widzę że ten sam termin mamy listopadowy :)
    U mnie też będzie wczesniej ze względu na ciążę bliźniaczą powiedział lekarz że pewnie w 37 tyg
    Kiedy masz prenatalne? Ja 8 maja
    Ja mam 5 maja 😁 nie wiem jak to zrobie ale chciałabym wyprosić cc w październiku.. nie znoszę listopada. Sama mam urodziny i jest to dla mnie bardzo depresyjny miesiąc 😐

    Szop lubi tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    Ja mam 5 maja 😁 nie wiem jak to zrobie ale chciałabym wyprosić cc w październiku.. nie znoszę listopada. Sama mam urodziny i jest to dla mnie bardzo depresyjny miesiąc 😐


    Ja ogólnie też nie lubię listopada :) więc jak lekarz mi powiedział że wcześniej rozwiązanie to się ucieszyłam :)

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym miała wybrać najmniej fajny miesiąc na urodziny to byłby właśnie listopad 😂 ale ciiiicho, nie będę teraz mówić tego głośno przecież 🤡 z moim terminem (17.11), to nie liczę ani na październik, ani na grudzień 🙂 listopad it is!

    Kairo lubi tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    My po wizycie 🥰 maluch 3.9 cm wiec kawał dzidzi! Ruszał sie i wymachiwał rączkami i nozkami😍 Termin mam gdzieś na 13.11 ale ja na pewno będę miała cc tydzien/dwa wcześniej to będzie do dogadania w 35/36 tygodniu 😊 wizyta jak zawsze za miesiąc dopiero ale na szczescie po drodze prenatalne.

    Gratulacje 🥰
    aktualnie jest wpisany 6.11 zmienić na 13?

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu ktoś to powiedział!! Ja też nie lubię listopada i to jeden z powodów moich złych myśli czasami - mąż się ze mnie śmieje, ale ja mam stracha… :-(

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Gratulacje 🥰
    aktualnie jest wpisany 6.11 zmienić na 13?
    A narazie chyba nie zmieniaj bo i tak jeszcze na prenatalnych bedzie bardziej dokładnie określany termin 😄

    Niaha lubi tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) nie było mnie chwilę tutaj bo kwestie zawodowe skutecznie mnie odciągały od innych rzeczy.

    Ale
    Byłam dzisiaj na usg 1 trymestru i poczułam dużą ulgę, ponieważ wszystko jest w normie, na pappa czekamy. Na razie nifty nie robimy, chyba że pappa cos zasugeruje niepokojącego. Mały/a ma juz 5 cm i ma sie chyba dobrze. A ja pomimo tego, ze zobaczyłam jak rusza nogami, rękami, doktor opowiadał po kolei co widzimy, to jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że to wszystko dzieje się w moim brzuchu :)

    A tu zdjęcia :)

    https://zapodaj.net/plik-ucrg7YRlFC

    https://zapodaj.net/plik-Sw3aAn4CGT

    https://zapodaj.net/plik-nSqtBmkUzc

    Krwiak się wchłonął, mam nadzieję, że najgorsze już za nami 🥹

    Paulina2612, ann_ber, Rocky, Biochemiczka, mAnik, Kairo, karczoch321, Niaha, Beezi, Alicee98, Kleo10, stayaway, White1 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    Jakbym miała wybrać najmniej fajny miesiąc na urodziny to byłby właśnie listopad 😂 ale ciiiicho, nie będę teraz mówić tego głośno przecież 🤡 z moim terminem (17.11), to nie liczę ani na październik, ani na grudzień 🙂 listopad it is!

    Mnie bardziej “martwi” to, że to będzie skorpion 🦂😅

    Rocky, Beezi lubią tę wiadomość

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam sentyment do listopada, bo sama się urodziłam w tym miesiącu 😅 Dodatkowo kumulacja urodzin, gdyż kilkoro bliskich nam osób (a nie mamy ich jakiejś dużej liczby) również obchodzi urodziny w tym miesiącu. Troje z nich dzień po dniu, później ja i moja przyjaciółka również dzień po dniu. Do tego jeszcze imieniny męża i rocznica zaręczyn 😁
    Ciekawe gdzie się uplasują narodziny bobasa 🤔

    W horoskopy i astrologię nie wierzę. A jakby popatrzeć na chiński kalendarz to nasze dzieci miałyby ten sam znak zodiaku, a każde na bank będzie miało inne cechy i charakter, także ten... 😅

    Rocky, Ana , Mięta lubią tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 410

    Wysłany: 22 kwietnia, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla kontrastu się cieszę z terminu, jakbym urodziła w terminie OM lub krótko po, to urodzę między moimi urodzinami, a urodzinami męża. Najlepszy prezent w życiu. I dodatkowa wymówka, by ten czas świętować wspólnie, np. na jakimś fajnym wyjeździe 😇

    Dziewczyny, mam takie pytanie - jak wasza praca jelit? Mam wrażenie, że od dwóch kresek mam szybszy metabolizm niż normalnie, zwykle mówi się o zaparciach od progesteronu, a u mnie jakby nawet w drugą stronę od samego początku 🥲

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 22 kwietnia, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie lubię listopada 😀 to był zawsze jedyny miesiąc w kalendarzu, gdzie miałam myśl, że nie chciałabym rodzić. Ale szczerze mówiąc teraz jak już wiem na kiedy mam termin to czekam na ten listopad z ekscytacją i myślę, że trochę go sobie odczaruję 🤭👶

    No i potem w grudniu będę wspólnie z bobasem oglądać serialową wersję Harrego Pottera, więc też super 😀

    Na moim formularzu Sanco jest napisane, że wyniki w 5 dni roboczych - ciekawa jestem czy faktycznie Diagnostyka się wyrobi w tym terminie, bo różnie u nich bywa 😅

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ