Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 8 maja, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że to ryzyko wyliczył program na podstawie wieku i pappy + pomiarów ciśnienia z obu rąk + w trakcie USG lekarka mierzyła tętno w prawej i lewej tętnicy macicy. U mnie w lewej te przepływy też były jakieś dziwne, więc pewnie stąd taki wysokie ryzyko. Ale powiedziała, żeby na razie brać acard, mierzyć ciśnienie i żyć normalnie. Problem - jeśli w ogóle będzie - to będzie widoczny dopiero w 3 trymestrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 10:27

    Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1538

    Wysłany: 8 maja, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Wydaje mi się, że to ryzyko wyliczył program na podstawie wielu i pappy + pomiarów ciśnienia z obu rąk + w trakcie USG lekarka mierzyła tętno w prawej i lewej tętnicy macicy. U mnie w lewej te przepływy też były jakieś dziwne, więc pewnie stąd taki wysokie ryzyko. Ale powiedziała, żeby na razie brać acard, mierzyć ciśnienie i żyć normalnie. Problem - jeśli w ogóle będzie - to będzie widoczny dopiero w 3 trymestrze
    Rozumiem. Na szczęście to tylko ryzyko, nie pewna diagnoza. Więc oby nic się nie zadziało 🍀

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • blueberry3567 Znajoma
    Postów: 23 43

    Wysłany: 8 maja, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co kojarzę to wyliczenie ryzyka stanu przeciwrzucawkowego robi się dodatkowo (tj. oprócz Pappy) - badanie krwi PlGF - łożyskowy czynnik wzrostu, to w standardzie NFZ nie jest za darmo w pakiecie niestety.

    White1 lubi tę wiadomość

  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 8 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch gratulacje! ❤️

    Ja dzisiaj odebrałam pappa i ryzyka skorygowane są ok (jestem zaskoczona, ale pozytywnie oczywiście).

    W ostatnich dniach dużo myślę o tym gdzie już doszłam w tej ciąży i mocno to przeżywam. Nie wierzę, że zaraz 2 trymestr, aż niedowierzam, że przeszłam ten etap, który dotychczas był nie do przejścia. 🙈

    Beezi, Wyobraźnia87, karczoch321, yoreva, Kleo10, Rocky, blueberry3567, stayaway lubią tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 8 maja, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry3567 wrote:
    Z tego co kojarzę to wyliczenie ryzyka stanu przeciwrzucawkowego robi się dodatkowo (tj. oprócz Pappy) - badanie krwi PlGF - łożyskowy czynnik wzrostu, to w standardzie NFZ nie jest za darmo w pakiecie niestety.

    Ano możliwe, że to dodatkowe badanie pozwala skorygować ryzyko 👀 ale przyznam, że nie zagłębiałam już tematu. Na razie jest jak jest. Zobaczymy co za 2 tygodnie na wizycie powie lekarka prowadząca 👌

    Dark - ja codziennie jestem podekscytowana tym, że naprawdę w końcu się udało, że jestem tu gdzie jestem i, że jest dobrze. Dla mnie ta ciąża to bardzo magiczne doświadczenie i staram się nim napawać ile mogę 🫣🤭

    dark, blueberry3567 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8528

    Wysłany: 8 maja, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam właśnie informację, że ryzyka preeklampsji i zahamowania wzrastania zostały wyliczone z wieku, wywiadu, ciśnienia, badań krwi w tym PlGF. Ale w pierwszej ciąży nie robiłam PlGF, a i tak miałam wyliczone. Tylko teraz jakoś inaczej - mam podanie ryzyko preeklampsji poniżej 34, 37 i 42 tygodnia, wtedy tylko 34 i 37tc.

    Ale pamiętajcie - to nadal tylko statystka. Acard wprowadzony po badaniach prenatalnych ma wspomagać przepływy i przez to zmniejszać ryzyka. Porównywałam sobie badania z wtedy i teraz, wtedy ryzyko zahamowania wzrastania miałam 1:432, a się zdarzyło. Teraz mam 1:870 i zobaczymy jak będzie.

    Mrowka lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 856 2107

    Wysłany: 8 maja, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt i niskich ryzyk ❤️ Karczoch dobrze że wychwycone ewentualne ryzyko tak wcześnie, to możesz się zabezpieczyć acardem i wszystko będzie dobrze ❤️

    Też rano odebrałam wyliczenia od genetyka. Wyniki lepsze niż w pierwszej ciąży, mimo że podstawowe ryzyko było 2x wyższe przez mój wiek 😊
    Umówiłam się przy okazji na drugie prenatalne na 📆 19.06 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 14:27

    dark, Niaha, blueberry3567, karczoch321, Wyobraźnia87, Beezi lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 8 maja, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Gratulacje 🥰🩷

    Zauważyłam, że jesteś dwa razy wpisana na listę, jaka jest prawidłowa data?
    TP- 25.11 ale u mnie raczej CC więc pewnie wcześniej
    Prenatalne - 16.05

    Niaha lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 8 maja, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję Was, ale ciężko mi znaleźć czas na wpis - jesteśmy na urlopie i skupiam się na spędzaniu czasu z mężem i córką 🥰 Córka jest wulkanem energii, trudno za nią nadążyć, wszędzie chodzi sama.

    Daję tylko znać, że odebrałam wyniki badań genetycznych - wszystkie ryzyka niskie! I drugi raz zawiodła mnie intuicja odnośnie płci - czekamy na synka 💙 W niedzielę wracamy, a w poniedziałek raniutko USG prenatalne.

    Dobrego weekendu wszystkim! 🙂

    White1, Kleo10, Biochemiczka, Odliczam123, Wyobraźnia87, blueberry3567, dark, karczoch321, yoreva, KlaudiaŁ, Niaha, stayaway, Karolka87, Beezi, ann_ber, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 8 maja, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch gratuluję zdrowego maluszka ❤️ Dobrze też, że masz wdrożony Acard i jesteś zabezpieczona w razie czego

    Rocky pewnie, korzystaj z urlopu! Gratuluję synka 💙

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 8 maja, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kleo10 widziałam Twój wpis odnośnie pracy - przykro mi, że masz kiepską atmosferę. Ja dodam tylko dwa komentarze od siebie: po pierwsze, pewnie długo tak nie odpoczniesz jak na L4 w PIERWSZEJ ciąży 🙃 a po drugie, pewnie wrócisz do pracy za jakieś 1.5 roku - czy ktoś będzie wtedy pamiętał czy poszłaś na L4 w czwartym czy siódmym miesiącu? Medali za pracę do porodu nie dają, więc stety-niestety trzeba postawić w takiej sytuacji na siebie i wybrać co dla Ciebie i Maluszka najlepsze 🙂

    dark, karczoch321, Powaga, Niaha, Kleo10, blueberry3567, ann_ber lubią tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 8 maja, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po prenatalnych. Totalnie rozwalona.
    pojechałam oddać powtórnie krew na panoramę. Później na prenatalne. Okazało się że maluszki są o tydzień młodsze. Jeden rozwija się prawidłowo. A drugi ma jakiś obrzęk i przezierności karkowej około 8 mm. I albo nie poradzi sobie albo będzie chore…. Totalnie nie funkcjonuje…

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 8 maja, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Jestem już po prenatalnych. Totalnie rozwalona.
    pojechałam oddać powtórnie krew na panoramę. Później na prenatalne. Okazało się że maluszki są o tydzień młodsze. Jeden rozwija się prawidłowo. A drugi ma jakiś obrzęk i przezierności karkowej około 8 mm. I albo nie poradzi sobie albo będzie chore…. Totalnie nie funkcjonuje…
    Wspieram mocno. :-( Przepraszam jeżeli już pisałaś, jest nas tutaj dużo, oddajesz ponownie panoramę, bo pierwsza nie wyszła? Mam nadzieję , że teraz dostaniesz rzetelny wynik i najważniejsze oby szybko! Lekarz co Ci zaproponował teraz z dalszych działań?
    Ja nie wiem, ale może któraś z dziewczyn poleci czy tutaj gdzie warto poczytać o bliźniaczych ciążach i wymienić doświadczenia z dziewczynami na dalszych etapach ciąży. Trzymaj się mocno i pisz tutaj ile potrzebujesz. ❤️

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 8 maja, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    Wspieram mocno. :-( Przepraszam jeżeli już pisałaś, jest nas tutaj dużo, oddajesz ponownie panoramę, bo pierwsza nie wyszła? Mam nadzieję , że teraz dostaniesz rzetelny wynik i najważniejsze oby szybko! Lekarz co Ci zaproponował teraz z dalszych działań?
    Ja nie wiem, ale może któraś z dziewczyn poleci czy tutaj gdzie warto poczytać o bliźniaczych ciążach i wymienić doświadczenia z dziewczynami na dalszych etapach ciąży. Trzymaj się mocno i pisz tutaj ile potrzebujesz. ❤️



    Powtarzałam bo w pierwszej nie było wystarczająco dna. Mam czekać do 2 tyg na wynik. Wtedy pewnie wizyta u genetyka i dalsze działania

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 8 maja, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genevieve wrote:
    Przyszły mi NIFTY, frakcja urosła.
    Będzie chłopczyk.
    Potwierdziła się PAPPa i USG - wszystkie ryzyka niskie.
    Ostatni tydzień to był horror.
    Teraz boje się, żebym nic mu nie narobiła tym całym stresem i smutkiem.
    Jeszcze nie potrafię czuć szczęścia tylko największą na świecie ulgę.
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które jeszcze czekają na wyniki.
    Cześć gratuluje chłopczyka i pięknych wyników. :)
    Ja wczoraj oddałam krew na NIFTY. Ile czekałaś, to przychodzi na maila czy samej trzeba sprawdzić? :)

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Genevieve Koleżanka
    Postów: 49 39

    Wysłany: 8 maja, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    Cześć gratuluje chłopczyka i pięknych wyników. :)
    Ja wczoraj oddałam krew na NIFTY. Ile czekałaś, to przychodzi na maila czy samej trzeba sprawdzić? :)


    Hej, dziękuję bardzo .
    Robiłam przez klinikę od prenatalnych i oni powiedzieli, że zadzwonią (oczywiście dzwoniłam też sama bo nie wytrzymałam).
    5 dzień roboczy - robiłam 29.04, próbka dotarła 30.04, data raportu 06.05, a dostałam je mailem 07.05 o 14:00.

    Mrowka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 8 maja, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Jestem już po prenatalnych. Totalnie rozwalona.
    pojechałam oddać powtórnie krew na panoramę. Później na prenatalne. Okazało się że maluszki są o tydzień młodsze. Jeden rozwija się prawidłowo. A drugi ma jakiś obrzęk i przezierności karkowej około 8 mm. I albo nie poradzi sobie albo będzie chore…. Totalnie nie funkcjonuje…

    O nie ;/ Naadziejaa, trzymajcie się mocno! Niewiele mogę pewnie napisać, żeby wesprzeć, ale jesteśmy tu i pisz w każdej chwili. Mam nadzieję, że wyniki będą szybko. A lekarz zlecił jakieś badania? Czy czekanie na Panoramę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 21:49

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 8 maja, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genevieve wrote:
    Hej, dziękuję bardzo .
    Robiłam przez klinikę od prenatalnych i oni powiedzieli, że zadzwonią (oczywiście dzwoniłam też sama bo nie wytrzymałam).
    5 dzień roboczy - robiłam 29.04, próbka dotarła 30.04, data raportu 06.05, a dostałam je mailem 07.05 o 14:00.
    Dzieki za odpowiedz :) to mam nadzieje, ze koniec następnego tyg i ja bede miała :) Fajnie, ze juz masz tą ulgę, teraz ciesz się ciaza! U mnie przy pappa wyszło ryzyko preeklampsji wiec na acardzie jestem.

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 8 maja, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadziejaa jesteśmy myślami z Tobą. 🙏🏻❤️

    Karolka87, Naadziejaa lubią tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1538

    Wysłany: 9 maja, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Naadziejaa przytulam Cię mocno, bo wyobrażam sobie że te następne tygodnie w oczekiwaniu na wynik będą bardzo ciężkie 🫂 może jednak w między czasie dobrze byłoby pójść do innego lekarza ? Mam nadzieję, że finalnie okaze się ze wszystko jest dobrze z jednym i drugim Maleństwem 🍀💖🫂

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ