Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 9 maja, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie. ❤️Mam nadzieję , że trzymanie kciuków za nas coś pomoże. I okaże się błędna diagnoza. Przeszukuje internet żeby znaleźć coś na ten temat. Znalazłam kilka podobnych historii i kończyły się dobrze. Tylko , że ja już chyba boję się wierzyć… Boję się myślęc co będzie, boję się czekać na wynik.

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 859 619

    Wysłany: 9 maja, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie. ❤️Mam nadzieję , że trzymanie kciuków za nas coś pomoże. I okaże się błędna diagnoza. Przeszukuje internet żeby znaleźć coś na ten temat. Znalazłam kilka podobnych historii i kończyły się dobrze. Tylko , że ja już chyba boję się wierzyć… Boję się myślęc co będzie, boję się czekać na wynik.

    Brak mi słów 🥲Bardzo Ci współczuję stresu który przechodzisz 😞 będę się modlić żeby wszystko się dobrze skończyło. 🙏 wiem że to żadne pocieszenie, ale wcale nie musi tak być. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze 🙏

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 9 maja, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Mój szef też nie odpisał nic na wiadomość o zwolnieniu. Kompletnie zero odzewu.

    Przykre to jest 😔 u nas to wcześniej kawki codziennie i pogaduszki, a teraz unika mnie jak może

    Dziewczyny, gratuluję dobrych wyników z Sanco i prenatalnych 😍

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 10 maja, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie. ❤️Mam nadzieję , że trzymanie kciuków za nas coś pomoże. I okaże się błędna diagnoza. Przeszukuje internet żeby znaleźć coś na ten temat. Znalazłam kilka podobnych historii i kończyły się dobrze. Tylko , że ja już chyba boję się wierzyć… Boję się myślęc co będzie, boję się czekać na wynik.
    Trzymamy bardzo mocno kciuki za dobre zakończenie. Zajmuj głowę czym tylko możesz w tym czasie. ❤️

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 856 2107

    Wysłany: 10 maja, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja bardzo mocno przytulam w tym niepewnym czasie 🫂😞 ma nadzieje że te kilka tygodni niepokoju szybko miną i okaże się że oba bobaski są zdrowe ❤️

    Wyobraźnia gratuluję ! Tak czułam że u Ciebie będzie dziewczynka 🩷

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1538

    Wysłany: 10 maja, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Biochemiczko ja też tak czułam 😀☺️mam już synka, więc będzie komplet 😉ale szczerze mówiąc w ogóle jakoś nie mieliśmy preferencji.

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 856 2107

    Wysłany: 11 maja, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale ekipa dzisiaj na prenatalnych, trzymam kciuki dziewczyny ❤️🤞

    Pozdrawiamy z moim 130g jegomościem
    IMG-5026.jpg

    Kleo10, Karolka87, mAnik, blueberry3567, Rocky, Niaha, Beezi, karczoch321, Wyobraźnia87, Anett9300, ann_ber, stayaway, yoreva, Alicee98, KlaudiaŁ, Kairo, White1, Velaria, dark lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 11 maja, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Wow ale ekipa dzisiaj na prenatalnych, trzymam kciuki dziewczyny ❤️🤞

    To prawda! Kairo, Szop, Rocky, Ogoorkowa, Ottioli - powodzenia na prenatalnych, trzymam kciuki za same dobre wieści 🤞

    Biochemiczka - całkiem spory jegomość już <3 . Czyli już później się nie mierzy długości tylko podaje wagę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 09:41

    Kairo, dark lubią tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 11 maja, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po USG 🙂 Maluszek ma 6.2 cm, wszystko OK! I ewidentnie było widać, że chłopak 🙃

    Kleo10, Biochemiczka, Niaha, Beezi, karczoch321, Wyobraźnia87, Karolka87, Anett9300, stayaway, yoreva, mAnik, KASIEEK, blueberry3567, Kairo, White1, Velaria, dark lubią tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 856 2107

    Wysłany: 11 maja, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:
    To prawda! Kairo, Szop, Rocky, Ogoorkowa, Ottioli - powodzenia na prenatalnych, trzymam kciuki za same dobre wieści 🤞

    Biochemiczka - całkiem spory jegomość już <3 . Czyli już później się nie mierzy długości tylko podaje wagę?

    W drugim trymestrze już nie mierzysz crl tylko mierzone są poszczególne części ciała (np głowa, kość udowa) i z tego wyliczana jest waga 😊

    karczoch321, Karolka87, Kairo, dark lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 11 maja, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałabym się pochwalić, dzisiaj była pierwsza całkowicie przespana noc przez naszego synka 🥳🥳
    Czekałam na to ponad 1,5 roku 🥹

    Beezi, karczoch321, Wyobraźnia87, Biochemiczka, Rocky, Karolka87, ann_ber, stayaway, yoreva, KASIEEK, blueberry3567, Alicee98, Kairo, White1, dark, Ogoorkowa, Kleo10 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 11 maja, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powodzenia dziś 🌞 czekamy na dobre wieści i zdjęcia maluchów 🥰

    Biochemiczka, fajnie! Jestem mega ciekawa ile nasz bąbel waży i w takim razie pewnie już na kolejnej wizycie lekarka wyliczy 🤭

    Ja dziś mam dzień resetu. Od piątku ganiałam po ogrodzie, poćwiczyłam, pobiegałam i dziś mój organizm powiedział stop. Mam wysokie tętno i czuję, że zeszły ze mnie wszystkie siły. Dobrze, że opcję wziąć wolne w pracy bez problemu z dnia na dzień i dziś z tego korzystam.
    Zaczęłam się też jednak zastanawiać na poduszką do spania.
    Myślę o takiej w kształcie C. Jakieś polecajki firm?

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1538

    Wysłany: 11 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczko, ale duży już chłopak ☺️🩵Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, niech przynoszą same dobre wiadomości 🍀☺️

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 410

    Wysłany: 11 maja, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również życzę owocnych i pozytywnych wizyt 🌞

    Biochemiczka kawał kawalera z tego panicza w brzuchu! 🥰

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 11 maja, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie. ❤️Mam nadzieję , że trzymanie kciuków za nas coś pomoże. I okaże się błędna diagnoza. Przeszukuje internet żeby znaleźć coś na ten temat. Znalazłam kilka podobnych historii i kończyły się dobrze. Tylko , że ja już chyba boję się wierzyć… Boję się myślęc co będzie, boję się czekać na wynik.

    Mnie w tych trudnych chwilach w życiu pomaga coś typu żeby być dobrej myśli bo po co być złej.. Chyba nawet jedna z nas ma to w opisie:) maluszka najbardziej pomoże spokój choć wiem jak o niego trudno, może przez ten czas chciałabyś skorzystać z pomocy psychologa tylko koniecznie w specjalizacji w tych tematach. Ja bardzo polecam, dużo mi to wyjaśniło w głowie przy trudnych chwilach. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło!

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • BySweet Znajoma
    Postów: 19 37

    Wysłany: 11 maja, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Na tym wątku jestem nowa i próbuje nadrobić te wszystkie karty ale ciężko z taką ilością.
    Jestem obecnie przed pierwszymi prenatalnymi. Bedę miała je 18 maja - prywatnie ( to będzie 12t+2d). Pierwszą wizytę przed 10 tc też miałam prywatnie bo przychodnia do której chciałam się zapisać nie miała możliwości mnie przyjąć przed 10tc. Tak więc u lekarza na NFZ pojawiłam się w 11 tygodniu. Lekarz wypisał mi skierowania na badania prenatalne i zaznaczył żeby 3 dni przed USG zrobić badania z krwi PAPP-A i B-HCG. Te badania prenatalne na NFZ miałabym 26 maja ale raczej wole zrobić je u lekarza prywatnie-ze względu na męża bo chce być przy tym badaniu (dwa razy raczej nie ma sensu tego robić prawda?) Tylko zastanawiało mnie to że umawiając mnie prywatnie lekarz nie wspomniał żebym zrobiła wcześniej badania z krwi. Czy będę je robić dopiero w dniu USG? Czy któraś tak miała?

    I jeszcze jedno pytanko właśnie jesli chodzi o kwestie prowadzenia ciąży. Czy któraś z Was prowadzi jednocześnie ciąże na NFZ i prywatnie u dwóch różnych lekarzy i czy to ma sens?

    👱‍♀️88' 👱89'
    06.2025 IUI ❌ Ovitrelle ; Luteina

    10.2025 Kwalifikacja IVF
    02.2026 Start IVF I
    16.02.2026 Punkcja, 9 komórek, 8 prawidłowo zapłodnione. Mamy: ❄️❄️❄️❄️ 2x4AA; 4BC, 3AB
    10.03.2026 Transfer 4AA
    6 dpt: 16,5
    8 dpt: 59,1


    🧬 KIR Bx + HLA-C1/C1 | ⚠️ NK ↑ (CD56 30%) | ⚠️ ANA 1:160 | 🔥 Th1/Th2 prozapalne | 👨 MAR test + (25–30%)
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 11 maja, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po dzisiejszym badaniu usg prenatalnym jestem pełna wiary że już wszystko będzie dobrze do końca. Stres nie mały, aż wymioty poranne wróciły🥲.

    Wszystko jest prawidłowo, tak jak ma być, nie spodziewałam się że badanie potrwa aż 50 minut ale najwięcej zabawy było z drugim dzieckiem te które jest dalej od szyjki i nie współpracowało z tym żeby się obrócić bo cały czas było buzia do sondy 🥹
    Jestem w szoku jak dużo już widać, oczywiście mąż zauważył płeć pierwszego szybciej niż chyba Pani doktor 🤣

    Na 100% jeden chłopak a drugie to najprawdopodobniej dziewczynka według Pani doktor z uwaga ze do potwierdzenia na następnym USG 🥹
    Oba ważą po 65gram i mierza około 7cm 🥹

    Po wizycie też dostałam info z Synevo że materiały było za mało na test panorama (robiłam w 11+2tc) i czy mogę podjechać żeby potworzyli ale odmówiłam i poprosiłam o zwrot pieniędzy, kupiłam i zrobiłam to badanie dzień przez wizyta u doktora który jak już na wizycie powiedziałam że zrobiłam ten test to skomentował że przy ciąży bliźniaczej ten test jest bez większego znaczenia i moda z Instagrama, domyślam się że zdania są podzielone ale przeszłam dużo przez ginekologów „naciągaczy” a to jedyny taki konkretny więc zaufam mu ;)

    Teraz 20.05 wizyta u nowego doktora przede mną, pracuje w uck w Gdańsku więc już docelowo będzie do końca ze mną 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 17:06

    Rocky, ann_ber, stayaway, Powaga, Karolka87, yoreva, Kleo10, dark, karczoch321, Beezi, Niaha lubią tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 11 maja, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BySweet wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Na tym wątku jestem nowa i próbuje nadrobić te wszystkie karty ale ciężko z taką ilością.
    Jestem obecnie przed pierwszymi prenatalnymi. Bedę miała je 18 maja - prywatnie ( to będzie 12t+2d). Pierwszą wizytę przed 10 tc też miałam prywatnie bo przychodnia do której chciałam się zapisać nie miała możliwości mnie przyjąć przed 10tc. Tak więc u lekarza na NFZ pojawiłam się w 11 tygodniu. Lekarz wypisał mi skierowania na badania prenatalne i zaznaczył żeby 3 dni przed USG zrobić badania z krwi PAPP-A i B-HCG. Te badania prenatalne na NFZ miałabym 26 maja ale raczej wole zrobić je u lekarza prywatnie-ze względu na męża bo chce być przy tym badaniu (dwa razy raczej nie ma sensu tego robić prawda?) Tylko zastanawiało mnie to że umawiając mnie prywatnie lekarz nie wspomniał żebym zrobiła wcześniej badania z krwi. Czy będę je robić dopiero w dniu USG? Czy któraś tak miała?

    I jeszcze jedno pytanko właśnie jesli chodzi o kwestie prowadzenia ciąży. Czy któraś z Was prowadzi jednocześnie ciąże na NFZ i prywatnie u dwóch różnych lekarzy i czy to ma sens?

    Ja miałam wykonywane pobranie krwi po usg dzisiaj, tak jak zrobisz raz USG prenatalne to już wystarczy. Jeżeli chodzi o USG prenatalne na NFZ to ja takie dzisiaj miałam mimo prowadzenia ciąży prywatnie i bez problemu mogłam wejść z mężem na to badanie. W klinice leczenia niepłodności gameta.
    Każdy lekarz ma swoj kierunek prowadzenia ciąży, ja bym prowadziła tylko u jednego. Może tak być że jeden lekarz powie Ci jedno a drugi to podważy i będziesz niepotrzebnie się denerwować. Tak jak w przypadku tego jak robić prenatalne, jeden zaleci zrobić tydzień czy trzy dni przed badanie krwi a drugi po wizycie dopiero.

    Mi tłumaczyli dzisiaj w klinice że badanie krwi robi się po wizycie bo Pani doktor wybiera jaki rodzaj dokładnie z krwi potrzeba zrobić po tym co zobaczy na USG i chyba ma to sens bo jak by było coś nie tak to może zlecić bardziej zaawansowane badanie z krwi prenatalne? To mój domysł:)

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 109 69

    Wysłany: 11 maja, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Ja po dzisiejszym badaniu usg prenatalnym jestem pełna wiary że już wszystko będzie dobrze do końca. Stres nie mały, aż wymioty poranne wróciły🥲.

    Wszystko jest prawidłowo, tak jak ma być, nie spodziewałam się że badanie potrwa aż 50 minut ale najwięcej zabawy było z drugim dzieckiem te które jest dalej od szyjki i nie współpracowało z tym żeby się obrócić bo cały czas było buzia do sondy 🥹
    Jestem w szoku jak dużo już widać, oczywiście mąż zauważył płeć pierwszego szybciej niż chyba Pani doktor 🤣

    Na 100% jeden chłopak a drugie to najprawdopodobniej dziewczynka według Pani doktor z uwaga ze do potwierdzenia na następnym USG 🥹
    Oba ważą po 65gram i mierza około 7cm 🥹

    Po wizycie też dostałam info z Synevo że materiały było za mało na test panorama (robiłam w 11+2tc) i czy mogę podjechać żeby potworzyli ale odmówiłam i poprosiłam o zwrot pieniędzy, kupiłam i zrobiłam to badanie dzień przez wizyta u doktora który jak już na wizycie powiedziałam że zrobiłam ten test to skomentował że przy ciąży bliźniaczej ten test jest bez większego znaczenia i moda z Instagrama, domyślam się że zdania są podzielone ale przeszłam dużo przez ginekologów „naciągaczy” a to jedyny taki konkretny więc zaufam mu ;)

    Teraz 20.05 wizyta u nowego doktora przede mną, pracuje w uck w Gdańsku więc już docelowo będzie do końca ze mną 😁

    Też jestem z Gdańska, może spotkamy się na porodówce jak mi się przyśpieszy albo Tobie opóźni :p a tak z ciekawości u jakiego lekarza ta wizyta ? Bo ja prowadzę ciążę w Medicover u mojego lekarza z kliniki ale chciałabym rodzic właśnie w uck :)

    Kairo, Niaha lubią tę wiadomość

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • blueberry3567 Znajoma
    Postów: 23 43

    Wysłany: 11 maja, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje udanych wizyt prenatalnych ❤️

    Dziewczyny jaka mocna ekipa z Gdańska 😀 Super, też jestem z Gdańska 🌸 Znacie może jakieś godne polecenia położne? Zaczynam się rozglądać :)

    Mój mąż był dzisiaj po raz pierwszy ze mną na USG, był totalnie podekscytowany 🌸 Nie sądziłam, że to będą aż takie piękne chwile dziewczyny. To wychodzi poza moja skalę szczęścia i ciągle jest nierealne ❤️ (w sierpniu poroniłam pierwszą ciążę i w tej obecnej długo mi zajęło w ogóle dopuszczenie do siebie szczęśliwego scenariusza).

    Mój chłopak ma już 8.8 cm ❤️ i z USG wychodzi 14w4d

    Dziewczyny a jak z drugimi badaniami prenatalnymi? Na jednym skierowaniu po pierwszym badaniu od razu Was zapisali? Ja jeszcze muszę odebrać badania i dzisiaj moja ginekolog mnie uświadomiła, że już powinnam już być zapisana na drugie prenatalne z tego samego skierowania 🙈. Jutro muszę podjechać/zadzwonić do kliniki i podpytać.

    BTW. Co polecacie do pielęgnacji cery w ciąży? Od kilku dni obserwuje wysyp krostek - z czym od lat nie miałam problemu.

    stayaway, Beezi, Kairo, Niaha, Karolka87 lubią tę wiadomość

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ