Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1451

    Wysłany: 11 maja, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po prenatalnych kamień z serca, zdrowy chłopak ❤️ aktualizujemy też termin porodu na 13.11 (zaczynam się bać, że aż tak wyprzedza metryczkę 😳), kawał bobasa ❤️

    Dziwię się Waszym przełożonym dziewczyny 🥲 nie wyobrażam sobie kogoś tak potraktować… u nas nagle dziewczyna szła na L4 ponad 1,5 miesiąca przed deklarowanym terminem, bo się pokomplikowało parę spraw i nie wyobrażam sobie tak „załatwić” sprawy 😳

    Kleo10, mAnik, karczoch321, stayaway, White1, Beezi, Rocky, Powaga, Kairo, Niaha, dark, Karolka87, blueberry3567 lubią tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 11 maja, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj wysyp wizyt i dobrych wieści! Gratulacje dziewczyny ❤️

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 11 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry3567 wrote:
    Gratulacje udanych wizyt prenatalnych ❤️

    Dziewczyny jaka mocna ekipa z Gdańska 😀 Super, też jestem z Gdańska 🌸 Znacie może jakieś godne polecenia położne? Zaczynam się rozglądać :)

    Mój mąż był dzisiaj po raz pierwszy ze mną na USG, był totalnie podekscytowany 🌸 Nie sądziłam, że to będą aż takie piękne chwile dziewczyny. To wychodzi poza moja skalę szczęścia i ciągle jest nierealne ❤️ (w sierpniu poroniłam pierwszą ciążę i w tej obecnej długo mi zajęło w ogóle dopuszczenie do siebie szczęśliwego scenariusza).

    Mój chłopak ma już 8.8 cm ❤️ i z USG wychodzi 14w4d

    Dziewczyny a jak z drugimi badaniami prenatalnymi? Na jednym skierowaniu po pierwszym badaniu od razu Was zapisali? Ja jeszcze muszę odebrać badania i dzisiaj moja ginekolog mnie uświadomiła, że już powinnam już być zapisana na drugie prenatalne z tego samego skierowania 🙈. Jutro muszę podjechać/zadzwonić do kliniki i podpytać.

    BTW. Co polecacie do pielęgnacji cery w ciąży? Od kilku dni obserwuje wysyp krostek - z czym od lat nie miałam problemu.


    Tak, ja od razu po prenatalnych poszłam do rejestracji zapisać się na drugie badanie i wystarczyło tylko to pierwsze skierowanie 😊

    blueberry3567 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 11 maja, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny udanych badań prenatalnych ❤️ wspaniałe wieści tutaj dzisiaj 🥰

    Ogoorkowa, mój bobas też od początku do przodu z terminem, ostatecznie chyba właśnie równy tydzień. I też się śmiałam do lekarza że będzie duży, ale wyprowadził mnie z błędu, mówi że początkowo dzieci rosną równo, a różnice wynikają właśnie z daty poczęcia. Dlatego też ostatecznie mamy się trzymać terminu z badań prenatalnych, więc ja to właściwie powinnam być na wątku październikowym, bo ostateczny TP mam bodajże na 28.10, ale tak się już przyzwyczaiłam tutaj do Was, że wybaczcie, zostanę 😅

    Niaha, ale emocje, pierwsza przespana noc to jest co świętować 🥳
    Ps. Moja 6latka rzadko kiedy dospi do rana w swoim łóżku, przeważnie w nocy bądź nad ranem nadal do nas tupta 😅 tyle że to już taki fajny wiek, że nie woła, tylko sama przychodzi, po drodze nawet czasami zahaczy o toaletę, w sypialni na szafce nocnej zawsze ma wodę to się napiję i dopiero się kładzie i przytula, my z mężem czasami rano zdziwieni kiedy przyszła bo żaden się nie przebudził 😜

    Ja mam jutro o 10:30 wizytę, ciekawe czy też poznam już wagę malucha :)

    Rocky, Niaha, Biochemiczka, Beezi lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 11 maja, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Też jestem z Gdańska, może spotkamy się na porodówce jak mi się przyśpieszy albo Tobie opóźni :p a tak z ciekawości u jakiego lekarza ta wizyta ? Bo ja prowadzę ciążę w Medicover u mojego lekarza z kliniki ale chciałabym rodzic właśnie w uck :)

    Mi się na pewno przyspieszy stety/niestety, lekarz tłumaczył że rozwiązanie najpewniej będzie planowane na 37 tydzień czyli środek/koniec października🥹
    Do Doktora Adama Grzeczki :)

    Mira.huntrix lubi tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 12 maja, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Też jestem z Gdańska, może spotkamy się na porodówce jak mi się przyśpieszy albo Tobie opóźni :p a tak z ciekawości u jakiego lekarza ta wizyta ? Bo ja prowadzę ciążę w Medicover u mojego lekarza z kliniki ale chciałabym rodzic właśnie w uck :)

    Ja również wybrałam uck, podobnie jak w 1 ciąży 😁

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 12 maja, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry3567 wrote:
    .

    BTW. Co polecacie do pielęgnacji cery w ciąży? Od kilku dni obserwuje wysyp krostek - z czym od lat nie miałam problemu.

    Mogę polecić krem i peeling z serii pH.doctor (na ich stronie jest specjalna rubryka na kosmetyki dla kobiet w ciąży)

    blueberry3567 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 12 maja, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Mi się na pewno przyspieszy stety/niestety, lekarz tłumaczył że rozwiązanie najpewniej będzie planowane na 37 tydzień czyli środek/koniec października🥹
    Do Doktora Adama Grzeczki :)

    To całkiem możliwe, że się tam spotkamy. Będę miała CC jakoś tydzień przed datą z om co wychodzi mniej więcej pod koniec października 😁

    Kairo lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Genevieve Koleżanka
    Postów: 49 39

    Wysłany: 12 maja, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    U mnie też już postanowione CC.
    Pytanie do dziewczyn, które już to przechodziły - jak to wyglądało waszym okiem? :)
    Czy któraś z Was korzystała z sali rodzinnej? Czy rezerwowaliście ją dużo wcześniej?
    I kiedy myślicie, że czas zacząć organizować wyprawkę?

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1538

    Wysłany: 12 maja, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genevieve wrote:
    Hej dziewczyny.
    U mnie też już postanowione CC.
    Pytanie do dziewczyn, które już to przechodziły - jak to wyglądało waszym okiem? :)
    Czy któraś z Was korzystała z sali rodzinnej? Czy rezerwowaliście ją dużo wcześniej?
    I kiedy myślicie, że czas zacząć organizować wyprawkę?
    Myślę, że co do wyprawki to ile osób tyle opinii. Ja mam zamiar co miesiąc coś tam kupować, tak żeby te 2 miesiące przed porodem mieć już wszystko i się nie stresować: Nie wiem czy tak jest wszędzie ale np w Warszawskich szpitalach ( z tego co wiem to wszystkich ) nie ma możliwości rezerwacji wcześniej sali rodzinnej. Można o nią poprosić dopiero jak sie trafia na porodówkę, nawet przy planowanym CC.

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8528

    Wysłany: 12 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniałe wiadomości dziewczyny 💗

    Nadzieja, jak się czujesz?

    Niaha, gratuluję przespanej nocy, oby pierwsza z wielu! Śpiące dziecko to jest taaaaaki luksus 🫠 U nas na szczęście tak było, jak odstawiliśmy nocne jedzenie to Bąbel zaczął spać i tak już śpi prawie rok. Wiadomo, w chorobie czy ząbkowaniu gorzej, ale ostatnio już mamy prawie dwa tygodnie kompletnie bez nocnych pobudek 🥹

    Genevieve, wg mnie na wyprawkę jest czas - ja poprzednio robiłam wszystko w 3 trymestrze jak już byłam na zwolnieniu. Nie korzystałam z sali rodzinnej i dobrze, bo przez pierwszy tydzień po porodzie byłam na sali bez dziecka. CC miałam pilne-planowe - wiedziałam, że będzie, bo dziecko się nie obróciło, ale powiedzieli mi w sobotę wieczorem, że w niedzielę rano zrobią. Ścigałam męża z pracy na ostatnią chwilę. Było okej, personel był super, znieczulenie nie bolało (jest w kręgosłup), jesteś przytomna i wszystko słyszysz, ale nie powinnaś nic czuć. Mi dokładali trochę leków w trakcie. Przyłożyli mi dziecko do policzka i poszło do męża na chwilę na kangurowanie, potem niestety na badania, z których nie wrócił do mnie, a ja byłam przez ok. 3-4h na sali pooperacyjnej, potem przenieśli mnie na położnictwo, gdzie po ok. 8h od zabiegu była pionizacja. Teraz zmienił się standard opieki okołoporodowej i jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych to na pooperacyjne powinniście być cały czas razem z dzieckiem.

    Dziewczyny, czy któraś z Was bierze suplementy ciążowe z żelazem? Dostałam zalecenie, bo morfologia leci mi w dół, a dietą nie jestem w stanie tego nadrobić 😢

    Niaha, stayaway lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 12 maja, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genevieve wrote:
    Hej dziewczyny.
    U mnie też już postanowione CC.
    Pytanie do dziewczyn, które już to przechodziły - jak to wyglądało waszym okiem? :)
    Czy któraś z Was korzystała z sali rodzinnej? Czy rezerwowaliście ją dużo wcześniej?
    I kiedy myślicie, że czas zacząć organizować wyprawkę?
    Ja jeśli chodzi o pierwsze dziecko, to wyprawkę szykowalam sobie stopniowo dużo rzeczy miałam w koszyku ale zamawiałam wszystko jakieś 2 miesiące wcześniej. Jeśli chodzi o wózek i łóżeczko to zamawialiśmy chwilę przed terminem żeby nie zagracać mieszkania.

    Ja miałam nagła CC, nastawiałam się na poród SN. Więc byłam załamana. Długo dochodziłam do siebie , pamiętam że ledwo weszłam na drugie piętro ze szpitala do domu (brak windy). Ogólnie bardzo boje się drugiej CC bo mam w domu 3 latka a po pierwszej CC bardzo mnie rana ciągnęła i paliła mimo, że goiła się ok. Ale znam koleżanki które miały zdjęty szwy po CC po 5 dniach i latały jak szalone od razu 🤣 chociaż ciężko mi w to uwierzyć. CC to bardzo poważna operacja. No i po CC warto udać się do fizjo mi bardzo pomogła.
    No i ja czułam jak wyciągali mi dziecko takie szarpanie, wszystkie moje koleżanki po CC również czuły to nie boli ale takie dziwne uczucie. Pamiętam że po wszystkim strasznie pociłam się ale to pewnie przez hormony i znieczulenie. Pionizacja była ok u mnie na spokojnie z położnymi, a najlepsze były suchary jako pierwsze danie po wszystkie. Boże niebo w gębie 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 09:15

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 12 maja, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Wspaniałe wiadomości dziewczyny 💗

    Nadzieja, jak się czujesz?

    Niaha, gratuluję przespanej nocy, oby pierwsza z wielu! Śpiące dziecko to jest taaaaaki luksus 🫠 U nas na szczęście tak było, jak odstawiliśmy nocne jedzenie to Bąbel zaczął spać i tak już śpi prawie rok. Wiadomo, w chorobie czy ząbkowaniu gorzej, ale ostatnio już mamy prawie dwa tygodnie kompletnie bez nocnych pobudek 🥹

    Genevieve, wg mnie na wyprawkę jest czas - ja poprzednio robiłam wszystko w 3 trymestrze jak już byłam na zwolnieniu. Nie korzystałam z sali rodzinnej i dobrze, bo przez pierwszy tydzień po porodzie byłam na sali bez dziecka. CC miałam pilne-planowe - wiedziałam, że będzie, bo dziecko się nie obróciło, ale powiedzieli mi w sobotę wieczorem, że w niedzielę rano zrobią. Ścigałam męża z pracy na ostatnią chwilę. Było okej, personel był super, znieczulenie nie bolało (jest w kręgosłup), jesteś przytomna i wszystko słyszysz, ale nie powinnaś nic czuć. Mi dokładali trochę leków w trakcie. Przyłożyli mi dziecko do policzka i poszło do męża na chwilę na kangurowanie, potem niestety na badania, z których nie wrócił do mnie, a ja byłam przez ok. 3-4h na sali pooperacyjnej, potem przenieśli mnie na położnictwo, gdzie po ok. 8h od zabiegu była pionizacja. Teraz zmienił się standard opieki okołoporodowej i jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych to na pooperacyjne powinniście być cały czas razem z dzieckiem.

    Dziewczyny, czy któraś z Was bierze suplementy ciążowe z żelazem? Dostałam zalecenie, bo morfologia leci mi w dół, a dietą nie jestem w stanie tego nadrobić 😢
    Ja biorę pregna z żelazem ;) moja gin mówiła że ok

    Beezi lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 12 maja, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genevieve wrote:
    Hej dziewczyny.
    U mnie też już postanowione CC.
    Pytanie do dziewczyn, które już to przechodziły - jak to wyglądało waszym okiem? :)
    Czy któraś z Was korzystała z sali rodzinnej? Czy rezerwowaliście ją dużo wcześniej?
    I kiedy myślicie, że czas zacząć organizować wyprawkę?

    Dla mnie CC była ok, najważniejsze, że możliwie szybko się spionizowac i podczas chodzenia od razu chodzić prosto, brać wszystkie leki przeciwbólowe które dają a później pilnować żeby na przemian co 4h brać ibuprofen i paracetamol.

    Ja chyba wszystko mam pod wyprawkę dla drugiego synka, ale gdybym nie miała zaczelabym już teraz żeby cieszyć się i wyczekiwać tego spotkania, to wspaniały czas 🥰 w czerwcu będą duże promki w sklepach online warto na nie polować.

    stayaway, Blond27 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 12 maja, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Wspaniałe wiadomości dziewczyny 💗

    Nadzieja, jak się czujesz?

    Niaha, gratuluję przespanej nocy, oby pierwsza z wielu! Śpiące dziecko to jest taaaaaki luksus 🫠 U nas na szczęście tak było, jak odstawiliśmy nocne jedzenie to Bąbel zaczął spać i tak już śpi prawie rok. Wiadomo, w chorobie czy ząbkowaniu gorzej, ale ostatnio już mamy prawie dwa tygodnie kompletnie bez nocnych pobudek 🥹

    Genevieve, wg mnie na wyprawkę jest czas - ja poprzednio robiłam wszystko w 3 trymestrze jak już byłam na zwolnieniu. Nie korzystałam z sali rodzinnej i dobrze, bo przez pierwszy tydzień po porodzie byłam na sali bez dziecka. CC miałam pilne-planowe - wiedziałam, że będzie, bo dziecko się nie obróciło, ale powiedzieli mi w sobotę wieczorem, że w niedzielę rano zrobią. Ścigałam męża z pracy na ostatnią chwilę. Było okej, personel był super, znieczulenie nie bolało (jest w kręgosłup), jesteś przytomna i wszystko słyszysz, ale nie powinnaś nic czuć. Mi dokładali trochę leków w trakcie. Przyłożyli mi dziecko do policzka i poszło do męża na chwilę na kangurowanie, potem niestety na badania, z których nie wrócił do mnie, a ja byłam przez ok. 3-4h na sali pooperacyjnej, potem przenieśli mnie na położnictwo, gdzie po ok. 8h od zabiegu była pionizacja. Teraz zmienił się standard opieki okołoporodowej i jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych to na pooperacyjne powinniście być cały czas razem z dzieckiem.

    Dziewczyny, czy któraś z Was bierze suplementy ciążowe z żelazem? Dostałam zalecenie, bo morfologia leci mi w dół, a dietą nie jestem w stanie tego nadrobić 😢

    Dzisiaj była druga przespaną noc 🥹

    Co do suplementacji żelaza, to keszcS nie biorę ale pewnie będę musiała bo po wczorajszych wynikach krwi wiem, że ferrytyne mam nisko (ciekawe, że żelazo wyszło mi ponad normę), ale to dowiem się jutro bo idę na wizytę do diabetologa.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 856 2107

    Wysłany: 12 maja, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha mi żelazo raz wyszło ponad normę ale minęłam się wtedy z kurierem i próbka czekała od 8 do 11 na transport a potem kolejne godziny na analizę i to raczej z tego wynikało. Ja dawno miałam badania krwi, więc trochę się stresuje, ale żelazo planowałam zacząć brać koło 18tc, bo mam jeszcze suple z pierwszego trymestru. Mam nadzieję, że mój zapas 98 ferrytyny z marca wystarczy 😬 przejdę się chyba w weekend na steka 😅

    Gratuluję przespanych nocek malucha, moj przespał pierwsza noc mając 6msc i to było wybawienie. Ale co wczesniej przeżyłam z regresem 4 miesiaca to tylko ja wiem. Pobudki co 30 min przez 2 tygodnie 😅.

    Ja też z Trójmiasta ale z Gdyni i ponownie planuje na Redłowo zjechać ;) mam tam super lekarza od cc a jak by mi coś odbiło i zachciało się vbac to już mają znieczulenie dostępne. Po połówkowych planuję się do niego przejść na konsultację jak on widzi mój poród 😅 i podziękować mu bo pomógł mi bardzo przy diagnostyce poronień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 09:57

    Niaha lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 12 maja, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny <3

    Nadzieja... przesyłam dużo wsparcia i dobrych myśli <3

    Gratulacje udanych wizyt <3

    Ja wyprawki jeszcze w ogóle nie mam, po 3 córce nie planowaliśmy kolejnego dziecka i pozbyłam się wszystkich rzeczy, no tak więc teraz będę ogarniać na nowo :)

    U mnie mdłości i złe samopoczucie powoli odpuszczają, chociaż jeszcze zdarzają się gorsze dni albo popołudnia :(
    Ja mam prenatalne w przyszłym tygodniu, ale na test z krwi Pappa lekarz mnie nie skierował, zastanawiam się czy ten test jest obowiązkowy? On jest też darmowy w ramach NFZ? Wy go robicie razem z tym USG prenatalnym?

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8528

    Wysłany: 12 maja, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aswariatka, mi pobierali badania krwi w dniu USG, są darmowe na NFZ 😉

    Biochemiczka ja ogólnie spanie wspominam jako najgorszą część życia z dzieckiem i naprawdę byłabym wdzięczna jakby dziecko spało na pół roku 🙈 My z regresu 4 miesiąca nie wyszliśmy, przeszliśmy od razu w regres 8 miesiąca 😂 Ogólnie mieliśmy klasyfikację nocy - dobra była przy 5 pobudkach, średnia 5-10, a zła jak było więcej niż 10. Potem koło roczku weszła faza na nocne krzyki, synek siedział między nami w łóżku i się darł, nic na to nie pomagało, tulenie, noszenie, śpiewanie itp - poddaliśmy się po miesiącu i po prostu przykrywalismynsie kołdrą próbując spać jak on krzyczał, czasami przez 2-3h. Byłam już prawie umówiona z konsultantką snu, mimo że nie wierzę w takie rzeczy, ale byłam tak zdesperowana. Aż nagle po jednej przespanej nocy przyly kolejne i od tego czasu śpi, po prostu zaczął z dnia na dzień. Ale wspominam te 1,5 roku niespania jako gehennę, nie wierzyłam, że jeszcze kiedyś prześpię noc.

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 856 2107

    Wysłany: 12 maja, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deprywacja snu to najgorsze tortury. Moja chrześniaczka nie spała do 8 roku życia (ponoć).
    Ja akurat poszłam wtedy w tę wszystko poradniki dotyczące snu (cień wiatru mi najbardziej podpasowała filozofia) no i po 3-4 tygodniach był efekt - akurat u nas zadziałało ale wiem, że są różne dzieci.
    Plus ja byłam kpi, więc wiedziałam, że dziecko najedzone i nigdy nie szukało bliskości w nocy przy kp. No i mój syn kocha spać. Miał dwie drzemki jak miał 20 miesięcy 🤣 myślę, że drzemka z nami zostanie do 5 roku życia od czasu do czasu. A są dzieci które po prostu mają lepsze rzeczy do robienia niż sen 😬 mam ogromną nadzieję że trafi mi się drugi śpioch bo za mało doceniłam co mi los przyniósł.

    Ja miałam krew pobieraną po usg na pappe i hcg 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 10:29

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 12 maja, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi współczuję tych wszystkich zarwanych nocek i tego co przeszliście. Mimo wszystko myślę, że super sobie poradziliście w tym czasie. Trzymam kciuki, że z drugim maluchem będzie łatwiej!

    Niaha gratuluję przespanych nocek 😍

    Dużo tu świetnych wieści po ostatnich wizytach, aż serduszko rośnie jak się czyta te wpisy 🥹 gratulacje! Niech nam rosną zdrowo maluchy 🩷💙

    Niaha lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ