Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 9 marca, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Hej,

    Alicee98 spóźnione urodzinowe życzenia ❤️

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

    A ja dziś zaprowadziłam córkę do przedszkola, poszłam do piekarni i poczułam takie chlust… szybko do domu i faktycznie, powtórka z soboty, z tym że jeszcze gorzej 😥

    Bałam się jechać autem więc zamówiłam ubera na sor.

    Przyjęli mnie na oddzial, potroili dawkę progesteronu i czekam na kroplówkę na zatrzymanie krwawienia.

    W usg wszystko dobrze, dzidziuś ładnie urósł od soboty, serduszko bije. Nadal nie wiadomo co jest przyczyną krwawienia. Mam całkowity nakaz leżenia, mogę wstawać tylko do toalety.

    O matko, ale się nastresujesz :( To odpoczywaj dużo i oby już było ok 😘

    stayaway lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 9 marca, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie, spodziewałam się, że serduszka jeszcze nie będzie, ale liczyłam chociaż na zarodek. Co prawda dr powiedziała, że widzi mała kropeczke około 1 mm, no ale na USG info, że bez widocznego echa zarodka. A więc na teraz mamy pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym. No ale zastanawiający jest GS 12mm.
    Owulacja była w 18dc więc mogło się to trochę poprzesuwać.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 9 marca, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jestem już po wizycie, spodziewałam się, że serduszka jeszcze nie będzie, ale liczyłam chociaż na zarodek. Co prawda dr powiedziała, że widzi mała kropeczke około 1 mm, no ale na USG info, że bez widocznego echa zarodka. A więc na teraz mamy pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym. No ale zastanawiający jest GS 12mm.
    Owulacja była w 18dc więc mogło się to trochę poprzesuwać.
    To kwestia kilku dni i ta kropeczka powinna się ładnie pokazać

    Niaha lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 9 marca, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! Niedawno dowiedziałam się że w listopadzie pojawi się na świecie moje drugie dzieciątko. Chętnie dołączę do forum- wsparcie w te kolejne 9 miesięcy bardzo mi się przyda. Mieszkam w Norwegii więc prowadzenie ciąży w moim wypadku będzie wyglądało trochę inaczej 😊 gratulacje dla wszystkich mamusiek!

    Alicee98, White1, Kleo10, Niaha, Beezi, stayaway, Paulina2612 lubią tę wiadomość

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 9 marca, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domini wrote:
    Witam dziewczyny! Niedawno dowiedziałam się że w listopadzie pojawi się na świecie moje drugie dzieciątko. Chętnie dołączę do forum- wsparcie w te kolejne 9 miesięcy bardzo mi się przyda. Mieszkam w Norwegii więc prowadzenie ciąży w moim wypadku będzie wyglądało trochę inaczej 😊 gratulacje dla wszystkich mamusiek!


    Hej witaj ☺️ rozgość się 🩵🩷 na kiedy masz termin?

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 9 marca, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jestem już po wizycie, spodziewałam się, że serduszka jeszcze nie będzie, ale liczyłam chociaż na zarodek. Co prawda dr powiedziała, że widzi mała kropeczke około 1 mm, no ale na USG info, że bez widocznego echa zarodka. A więc na teraz mamy pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym. No ale zastanawiający jest GS 12mm.
    Owulacja była w 18dc więc mogło się to trochę poprzesuwać.


    Ja też myślę że to kwestia kilku dni tak jak mówi White , ciąża może jest młodsza z owulacji późniejszej i kropeczka za kilka dni będzie miała więcej mm

  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 9 marca, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin wg aplikacji na 14 listopada

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 9 marca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niaha, będziemy czekać razem w takim razie! Kolejna wizytę widzę 17.03 masz?

    @Domini, gratulacje, witaj 🥳

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 9 marca, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha trzymam kciuki, że kropeczka szybko urośnie i będziesz mogła zobaczyć ją na USG <3 pewnie to wina tej późniejszej owulacji

    Domini miło Cię widzieć w naszym gronie!

    Niaha lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 9 marca, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już dzisiejszą betę - 1577 mIU/mL (~18 dpo), przyrost 292% <3

    Swoją drogą, jeśli chodzi o termin porodu, to jedna apka pokazuje mi 12.11, a druga 16.11. Miałam ten cykl wyjątkowo krótki, więc jestem ciekawa co się okaże po USG :D

    ItsMomi❤️, Beezi, Niecierpliwa_, White1, stayaway, Paulina2612, Atomówka lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 9 marca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Niaha, będziemy czekać razem w takim razie! Kolejna wizytę widzę 17.03 masz?

    @Domini, gratulacje, witaj 🥳

    Tak jest, jesteśmy w podobnej sytuacji 🍀
    17.03 i 23.03, coś już musi się wtedy pokazać 🍀

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 9 marca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, jak owulacja była później to nie ma się co sugerować, że dzisiaj jeszcze nie widać zarodka. Jesteśmy pewnie na podobnym etapie, bo o mnie później OM, ale owu 12-13dc.

    Stayaway, trzymaj się ❤️‍🩹

    Domini, cześć 😁

    Stayaway, Domini ile mają Wasze dzieci? Fajnie, że tyle nas tutaj w kolejnej ciąży, będzie lepsza wymiana doświadczeń 😁

    Kleo, piękny przyrost 🔥

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 9 marca, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Tak jest, jesteśmy w podobnej sytuacji 🍀
    17.03 i 23.03, coś już musi się wtedy pokazać 🍀

    Ja pomiędzy Twoimi terminami, 19.03.
    Nawet się zastanawiałam czy nie iść z pakietu w międzyczasie, ale stwierdziłam że na razie staram się zachować spokój i czekać cierpliwie.

    Chociaż muszę się i tak przejść po skierowanie na badanie krwi. Na razie się wstrzymuje bo już mam tak ręce posiniaczone od tych ostatnich pobrań :/ pielęgniarki niektóre mają problem z pobraniem u mnie i bywa tak, że się wkłuwają nieraz po kilka razy…

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Cinnamonroll Nowa
    Postów: 2 8

    Wysłany: 9 marca, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jestem już po wizycie, spodziewałam się, że serduszka jeszcze nie będzie, ale liczyłam chociaż na zarodek. Co prawda dr powiedziała, że widzi mała kropeczke około 1 mm, no ale na USG info, że bez widocznego echa zarodka. A więc na teraz mamy pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym. No ale zastanawiający jest GS 12mm.
    Owulacja była w 18dc więc mogło się to trochę poprzesuwać.

    Jak jest pęcherzyk żółtkowy to już bardzo dobry znak!

    Ja się umówiłam na oficjalną wizytę na 12go, czyli 5+5 i trochę się martwię, że będzie jeszcze za wcześnie. Wiem, że powinnam poczekać tydzień albo dwa dłużej, ale niecierpliwość przegrywa z rozumem. 😅 a to wszystko pomimo, że sama pracuję z USG, więc już zdążyłam podejrzeć ten mój pęcherzyk i wiem, że rośnie, jest pęcherzyk żółtkowy ale zarodka jeszcze nie widać.
    I tak już całe życie będą testować naszą cierpliwość te maluchy 😄😄😄

    Kleo10, Niaha lubią tę wiadomość

  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 9 marca, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonroll wrote:
    Jak jest pęcherzyk żółtkowy to już bardzo dobry znak!

    Ja się umówiłam na oficjalną wizytę na 12go, czyli 5+5 i trochę się martwię, że będzie jeszcze za wcześnie. Wiem, że powinnam poczekać tydzień albo dwa dłużej, ale niecierpliwość przegrywa z rozumem. 😅 a to wszystko pomimo, że sama pracuję z USG, więc już zdążyłam podejrzeć ten mój pęcherzyk i wiem, że rośnie, jest pęcherzyk żółtkowy ale zarodka jeszcze nie widać.
    I tak już całe życie będą testować naszą cierpliwość te maluchy 😄😄😄
    Matko ja zazdroszczę, że sama możesz sobie podejrzeć i się uspokoić! 😃

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 9 marca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaktualizowałam kalendarz wizyt 😁 zerknijcie proszę czy każda jest wpisana , jak coś napiszcie to poprawie 😅😍 ,ale chyba nic nie przeoczyłam.

    Kleo10 lubi tę wiadomość

  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 9 marca, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Dziewczyny zaktualizowałam kalendarz wizyt 😁 zerknijcie proszę czy każda jest wpisana , jak coś napiszcie to poprawie 😅😍 ,ale chyba nic nie przeoczyłam.

    Ja idę 23.03, a w kalendarzu jest 22.03 😅

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 9 marca, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Ja idę 23.03, a w kalendarzu jest 22.03 😅
    Ojej przepraszam już poprawiam ☺️😁❤️

    Kleo10 lubi tę wiadomość

  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 9 marca, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze jedną wizytę 18.03 to będzie ostatnia w klinice 😊

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 9 marca, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Niaha, jak owulacja była później to nie ma się co sugerować, że dzisiaj jeszcze nie widać zarodka. Jesteśmy pewnie na podobnym etapie, bo o mnie później OM, ale owu 12-13dc.

    Stayaway, trzymaj się ❤️‍🩹

    Domini, cześć 😁

    Stayaway, Domini ile mają Wasze dzieci? Fajnie, że tyle nas tutaj w kolejnej ciąży, będzie lepsza wymiana doświadczeń 😁

    Kleo, piękny przyrost 🔥

    Córka, 17 miesięcy. Mała będzie różnica wieku. Planowałam kolejne dziecko ale raczej w 27, a tu niespodzianka

    Beezi lubi tę wiadomość

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ