Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 10 marca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Powiem Wam że mnie już tak te nudności dojeżdżają, że wzięłam parę dni zdalnej i dziś pracuje z łóżka. Max moich możliwości ;) Kurczę ostatni raz tak musiałam pracować mając covida. A mówią że ciąża nie choroba :D

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 10 marca, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się od 12 prąd wyłącza w głowie 😅

    Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 10 marca, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu ja dziś to samo całą noc nie spałam... Mdłości i wymioty... Okropne w czwartek idę na wizytę powiem żeby mi coś przepisała nie będę się męczyć

  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 10 marca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie się Dziewczyny! Oby te nudności i wymioty szybko minęły <3

    U mnie na razie dobre samopoczucie, szczególnie w pierwszej połowie dnia i staram się z tego korzystać, bo wiem, że niedługo może się to skończyć 😬 Jedynie co chwilę dziś sikam, mam wrażenie że zrobię jedną rzecz w pracy i lecę siku, kolejną i znów siku 😅

    Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 10 marca, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ItsMomi, warto spróbować! tylko radzę nie kupować dwóch opakowań od razu:D ja tak zrobiłam z nieuwagi a nie działają na mnie na tabsy w ogóle.

    @Kleo, zazdroszczę! Oby jak najdłużej to trwało

    Zastanawiam się jak to robicie dziewczyny, jak juz macie drugą ciąże i małe dziecko na pokladzie. Podziwiam naprawdę. :) Ja nawet sama ze sobą w tym stanie nie mogę wytrzymać 😅

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 10 marca, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Dzień dobry! Powiem Wam że mnie już tak te nudności dojeżdżają, że wzięłam parę dni zdalnej i dziś pracuje z łóżka. Max moich możliwości ;) Kurczę ostatni raz tak musiałam pracować mając covida. A mówią że ciąża nie choroba :D

    Ja z kolei jestem ciągle głodna. Jem ale nie czuję sytości 😣 już jestem kilogram do przodu 🫣

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 10 marca, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Ja z kolei jestem ciągle głodna. Jem ale nie czuję sytości 😣 już jestem kilogram do przodu 🫣

    Jejku ja też mam z tym głodem. Nudności nudnościami ale mimo to jestem cały czas głodna. Nie wszystko przełknę (nabiału np nie tknę, na słodycze nie mam ochoty poza lodami), ale kanapki (a najlepiej sam chleb z masłem;)), zupy i mandarynki mogłabym jeść non stop.
    Na wagę się boję stanąć :D

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 10 marca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, ja też mandarynki bym jadła cały czas i o dziwo zupy, za którymi normalnie nie przepadam :D co do mandarynek to ostatnio miałam wyprawę wieczorem, tuż przed zamknięciem sklepu, bo nie przeżyłabym bez mandarynki

    Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 10 marca, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety dołączam do dziewczyn czujących się okropnie. Mdłości, wymioty, brak siły, czuję się jakbym miała zemdleć.
    U mnie waga poszła w dół, mimo, że już wcześniej byłam bardzo drobna.
    W piątek na wizycie też mam zamiar poprosić o receptę na nudności.
    A i dodatkowo okropna zgaga mnie męczy! Dzisiaj w nocy, aż mnie obudziła i nie mogłam zasnąć, więc dzisiaj totalnie jak trup, a wyskoczył office day.

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 10 marca, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Ja niestety dołączam do dziewczyn czujących się okropnie. Mdłości, wymioty, brak siły, czuję się jakbym miała zemdleć.
    U mnie waga poszła w dół, mimo, że już wcześniej byłam bardzo drobna.
    W piątek na wizycie też mam zamiar poprosić o receptę na nudności.
    A i dodatkowo okropna zgaga mnie męczy! Dzisiaj w nocy, aż mnie obudziła i nie mogłam zasnąć, więc dzisiaj totalnie jak trup, a wyskoczył office day.


    Na zgagę mega polecam Rennie! Ratuje mnie zawsze 😍

  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 10 marca, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się zaczęły dziś jeszcze wymioty dodatkowo :// a myślałam ze juz same te nudności to za dużo dla mnie.
    nie wiem czy nie zrobię drugiego podejścia do tej bonjesty jednak :D

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 10 marca, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety pojawiło się u mnie krwawienie, od razu pojechałam na SOR. Okazało się, że pojawił się krwiaczek tuż przy miejscu w którym prawdopodobnie jest zarodek (jest nadal maciupki). Pobrali mi krew na betę (ale nie chciałam czekać 3h na wynik, bo jeszcze pewnie bym tam siedziała). W czwartek mam wrócić do szpitala na powtórkę bety i konsultację. Nic mnie nie boli, czuję się normalnie. Dr mówiła, że pęcherzyk wygląda ładnie.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Paulina2612 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 10 marca, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niaha przesyłam uściski i zaciskam kciuki, dużo odpoczywaj 🍀 dobrze, że szybko zareagowałaś. Dawaj znać jak się czujecie 😊

    Niaha lubi tę wiadomość

    👩32🧑36+🐈‍⬛🐈‍⬛

    Marzec 2025, 8/9 tc 💔

    20.02 ⏸️
    27.04 USG I trymestru 🍀
    22.06 USG II trymestru 🤞

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 10 marca, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niaha, dużo odpoczynku w takim razie. Mam nadzieję że już będzie tylko dobrze. Trzymaj się 😘

    Niaha lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 11 marca, 02:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Hej,

    Alicee98 spóźnione urodzinowe życzenia ❤️

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

    A ja dziś zaprowadziłam córkę do przedszkola, poszłam do piekarni i poczułam takie chlust… szybko do domu i faktycznie, powtórka z soboty, z tym że jeszcze gorzej 😥

    Bałam się jechać autem więc zamówiłam ubera na sor.

    Przyjęli mnie na oddzial, potroili dawkę progesteronu i czekam na kroplówkę na zatrzymanie krwawienia.

    W usg wszystko dobrze, dzidziuś ładnie urósł od soboty, serduszko bije. Nadal nie wiadomo co jest przyczyną krwawienia. Mam całkowity nakaz leżenia, mogę wstawać tylko do toalety.

    Hejka, jak się czujesz? Czy krwawienia już minęły? 🍀

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 11 marca, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha -odpoczywaj , ale musiałaś się najeść stresu.. współczuję, dobrze , że wszytsko jest w normie ♥️

    Dziewczyny które mają dziś wizytę trzymam kciuki i czekam na super wieści! 🩷

    Paulina2612, Niaha, Aaagaa lubią tę wiadomość

  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 11 marca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, dużo zdrówka dla Was!

    Ja się zestresowałam, bo od wczoraj czuję takie dziwne uczucie jakby źle założonego tamponu.. nie wiem, jakby mi się coś tam obniżało. Kiedyś jak intensywnie trenowałam miałam problem z obniżeniem narządów i uczucie było podobne. Szybko umówiłam wizytę na dziś, mojej pani doktor zwolnił się termin na 21:00. Jestem w pracy, bo mam pilną rzecz do zrobienia, ale chyba jak się z tym uporam to uciekam do domu

    Może któraś z Was się spotkała z czymś podobnym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 07:58

    Niaha lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Genevieve Koleżanka
    Postów: 49 39

    Wysłany: 11 marca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, od którego tygodnia zaczęły Wam się wyraźniejsze objawy?
    Strasznie się martwię.
    U mnie wszystko na razie bardzo bardzo delikatnie :(

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 11 marca, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genevieve wrote:
    Hej, od którego tygodnia zaczęły Wam się wyraźniejsze objawy?
    Strasznie się martwię.
    U mnie wszystko na razie bardzo bardzo delikatnie :(
    Objawy to tak naprawdę tylko reakcja organizmu na wysokie poziomy hormonów. Jeśli ciało sobie dobrze z nimi radzi, to można nie mieć objawów w ogóle i być w zdrowej ciąży. Objawy też mogą falować - pojawiać się i znikać, codziennie zmieniać. U mnie od początku stały jest tylko ból piersi większy lub mniejszy i tak samo zmęczenie. Objawy nie określają tego jak ciąża się rozwija, dopóki nie ma krwawienia czy bardzo mocnych bólów brzucha, to nic złego się nie dzieje 😊 chociaż wiadomo, głowa woli jak te objawy są

    sirengirl92 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Genevieve Koleżanka
    Postów: 49 39

    Wysłany: 11 marca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Objawy to tak naprawdę tylko reakcja organizmu na wysokie poziomy hormonów. Jeśli ciało sobie dobrze z nimi radzi, to można nie mieć objawów w ogóle i być w zdrowej ciąży. Objawy też mogą falować - pojawiać się i znikać, codziennie zmieniać. U mnie od początku stały jest tylko ból piersi większy lub mniejszy i tak samo zmęczenie. Objawy nie określają tego jak ciąża się rozwija, dopóki nie ma krwawienia czy bardzo mocnych bólów brzucha, to nic złego się nie dzieje 😊 chociaż wiadomo, głowa woli jak te objawy są

    Jestem po pustym jaju i wtedy czułam się znakomicie, zero objawów i dlatego mnie to tak martwi.

    Widzę, że też jesteś po ivf. Mamy chyba nawet podobne bety, które nawiasem mówiąc też mnie martwiły bo nie były tak spektakularne jak dziewczyn na forum.

    5.8 - 5 dpt
    11.4 - 6 dpt progesteron 28
    22.3 - 7 dpt
    43.5 - 8 dpt
    86.5 - 9 dpt
    163 - 10 dpt progesteron 47.2
    401 - 12 dpt progesteron 47.3
    1148 - 14 dpt
    Cykl naturalny 5.1.1 hatching. Biorę duphaston 3x1.

    Dziś powtórka 16dpt - strasznie się boje :(

    preg.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ