Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 12 marca, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niaha, ciekawe. Mam wrażenie że każdy ma swoje zdanie na temat sprawdzania tej bety. Mój lekarz powiedział że jemu jedna beta wystarczyła na wstępie i kolejne nie mają sensu, bo i tak kluczowe są już potem USG.
    Lekarka z pakietu z kolei kazała mi kilka zrobić, bo inaczej nie wystawi mi skierowań na inne badania xd

    @Paulina, u mnie właśnie nie pytał, zobaczymy jak się będę czuła do tej kolejnej wizyty. Miałam wizję być na maksa aktywna i pracować przynajmniej pierwsze miesiące bez żadnego zwolnienia, ale rzeczywistość mnie pokonała :D

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 12 marca, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie pęcherzyk ciążowy 1.67 cm
    Żółtkowy 4 mm
    Jest ta tradycyjna "obrączka" "pierścionek" ,aparat złapał tętno na 92 bpm 🥹🥰 kolejna wizyta 23.03 na założenie karty ciąży i usłyszenie serduszka 😍
    Dziś zarodek widziałam idealnie przy pęcherzyku żółtkowym jako jasna kropeczka właśnie określana jako ten pierścionek.

    White1, karczoch321, Niecierpliwa_, Kleo10, Ana , Beezi, Paulina2612, Niaha, Fox, Atomówka , stayaway, Ottioli lubią tę wiadomość

  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1428 4140

    Wysłany: 12 marca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Niaha, ciekawe. Mam wrażenie że każdy ma swoje zdanie na temat sprawdzania tej bety. Mój lekarz powiedział że jemu jedna beta wystarczyła na wstępie i kolejne nie mają sensu, bo i tak kluczowe są już potem USG.
    Lekarka z pakietu z kolei kazała mi kilka zrobić, bo inaczej nie wystawi mi skierowań na inne badania xd

    Mój lekarz kazał zbadać tylko raz. Nawet dopytałam się mejlowi czy robić powtórkę, żeby sprawdzić przyrost, ale powiedział żeby nie robić. Ja oczywiście zrobiłam, bo mam pakiet w luxmedzie i tam w sumie mogę betę robić za darmo, więc czemu nie. No i zawsze to więcej spokoju w głowie 😇
    Ale przy tak dużych wartościach podobno faktycznie nie ma już sensu i ma znaczenie to co widać na USG. Więc ja planuje zbadać tylko jeszcze raz skoro mam skierowanie i już raczej nie będę 😅

    Czytam o Waszych objawach, mdłościach itd i z jednej strony trochę się martwię, bo ja w sumie ani za bardzo bólu piersi nie mam, głównie czuję co jakiś czas rozciąganie w pachwinach i czasem lekko brzuch. Miewam momenty gdzie odcina mi energię, ale w sumie więcej mam dni gdzie mam siłę i moc na wszystko. Ale chyba nie ma co się na razie zamartwiać tym na siłę, tylko może powinnam bardziej starac się nacieszyć tym stanem, bo nie wiadomo kiedy znienacka i mnie dopadną te wszystkie ciążowe dolegliwości 🤪

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 12 marca, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Itsmomi super!!!🤩

    @Karczoch, taak, nigdy nie wiesz kiedy Cię dopadną te objawy więc ciesz się tym dobrym samopoczuciem ;)

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 12 marca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha -ja chyba dla świętego spokoju poszłabym na USG, tym bardziej jak masz pakiet medyczny z pracy. Trzymam kciuki!

    Niecierpliwa - jak najbardziej pytaj lekarza o zwolnienie, i bez wyrzutów sumienia trochę odpocznij

    ItsMomi - ale cudownie, gratulacje! Kolejną wizytę mamy tego samego dnia 😍

    Karchoch - miło Cię tu widzieć :) Ja mam na razie też takie delikatne objawy i częściej czuję się dobrze, a chyba jesteśmy na podobnym etapie. Obstawiam, że na nas jeszcze przyjdzie czas 😅

    ItsMomi❤️, karczoch321, Niaha lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 12 marca, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dostałam Acard75 raz dziennie do dnia wizyty , ginekolog powiedziała że po to aby rozrzedzić krew i zarodek żeby lepiej wszytsko odemnie przyswajał , czy któraś z was to brała?

  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 12 marca, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, przeczytałam dzisiaj wszystkie wpisy z tego wątku i chciałabym nieśmiałe się przywitać :)
    Według ostatniej miesiączki mogłabym mieć termin 17.11.2026 a pierwszą wizytę z USG gin zlecił już na 19.03.2026 czyli 5+2.

    Jestem na razie pełna obaw ale duch walki nie pozwala mi myśleć że tym razem się uda i będę z wami na tym wątku do końca :)

    Lekarz kazał zrobić tylko betę w 14 dpo (15 po zastrzyku ovitrelle) i następna dopiero przed wizyta ale dla swojej spokojnej głowy zrobię chyba jeszcze z 2 razy żeby się upewnić że rośnie prawidłowo choć wydaje mi się że startuje z niskiej bety patrząc na wasze w podobnym dniu po owulacji, oby cały internet się nie mylił że najważniejszy jest przyrost 🥹

    Niaha, ItsMomi❤️, Kleo10, Paulina2612, stayaway, Ottioli lubią tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 12 marca, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    W ogóle dostałam Acard75 raz dziennie do dnia wizyty , ginekolog powiedziała że po to aby rozrzedzić krew i zarodek żeby lepiej wszytsko odemnie przyswajał , czy któraś z was to brała?
    Ja biorę ze względu na mutacje PAI-1 homozygotyczną. Tak, Acard jest na rozrzedzenie krwii, uniknięcie powstawania zakrzepów. Okres po nim jest jak rozwodniona krew 😅 ma urocze tabletki w kształcie małych serduszek

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 12 marca, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    W ogóle dostałam Acard75 raz dziennie do dnia wizyty , ginekolog powiedziała że po to aby rozrzedzić krew i zarodek żeby lepiej wszytsko odemnie przyswajał , czy któraś z was to brała?

    Brałam w pierwszej ciąży, biorę i teraz. Tylko w pierwszej ciąży miałam dawkę 150, teraz tylko 75 ze względu na karmienie piersią.

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 12 marca, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Cześć wszystkim, przeczytałam dzisiaj wszystkie wpisy z tego wątku i chciałabym nieśmiałe się przywitać :)
    Według ostatniej miesiączki mogłabym mieć termin 17.11.2026 a pierwszą wizytę z USG gin zlecił już na 19.03.2026 czyli 5+2.

    Jestem na razie pełna obaw ale duch walki nie pozwala mi myśleć że tym razem się uda i będę z wami na tym wątku do końca :)

    Lekarz kazał zrobić tylko betę w 14 dpo (15 po zastrzyku ovitrelle) i następna dopiero przed wizyta ale dla swojej spokojnej głowy zrobię chyba jeszcze z 2 razy żeby się upewnić że rośnie prawidłowo choć wydaje mi się że startuje z niskiej bety patrząc na wasze w podobnym dniu po owulacji, oby cały internet się nie mylił że najważniejszy jest przyrost 🥹

    Część 🥰 życzę Ci abyś została na tym wątku do końca 🍀🍀🍀

    Jeśli mogę zapytać, jak wyglądała beta w Twoim przypadku gdy miałaś pusty pęcherzyk? Podpytuje, bo obawiam się, że właśnie taki scenariusz jest obecnie u mnie.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 12 marca, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Część 🥰 życzę Ci abyś została na tym wątku do końca 🍀🍀🍀

    Jeśli mogę zapytać, jak wyglądała beta w Twoim przypadku gdy miałaś pusty pęcherzyk? Podpytuje, bo obawiam się, że właśnie taki scenariusz jest obecnie u mnie.

    Były prawidłowe przyrosty pomiędzy 4tc a 7tc ale startowało z niskiej bety 14dpo ( 46 ), pomiędzy 7 a 8 ostro zwolniło i przy około 16 tysiącach w 8tc lekarz stwierdził puste jajo przy 3 cm pęcherzyku i kazał czekać do 10tc żeby poronienie samo się zadziało, niestety się nie zadziało i musiało być wywoływane, beta zaczęła mi spadać dopiero 8tc+5.

    Nie jestem ekspertem ale Twoja beta jest bardzo ładna i chyba dobrze rośnie, może słabej jakości sprzęt w trakcie USG po prostu?
    Mam znajome które dopiero w 8tc zobaczyły zarodek na USG i to niby nic „nienormalnego”, lekarz sam też po pierwszym USG mówił mi że w okolicach 6 tygodnia to normalne że może nie być widoczny zarodek.

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 12 marca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi, ja też jestem na Acardzie ze względu na wywiad z pierwszej ciąży, na razie 75mg, zresztą włączyłam sama na etapie starań na lepsze ukrwienie macicy. Koło 8tc będziemy zwiększać do 150mg. 150 włącza się zazwyczaj po prenatalnych jak wychodzą wysokie ryzyko preeklampsji i porodu przedwczesnego.

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 12 marca, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Były prawidłowe przyrosty pomiędzy 4tc a 7tc ale startowało z niskiej bety 14dpo ( 46 ), pomiędzy 7 a 8 ostro zwolniło i przy około 16 tysiącach w 8tc lekarz stwierdził puste jajo przy 3 cm pęcherzyku i kazał czekać do 10tc żeby poronienie samo się zadziało, niestety się nie zadziało i musiało być wywoływane, beta zaczęła mi spadać dopiero 8tc+5.

    Nie jestem ekspertem ale Twoja beta jest bardzo ładna i chyba dobrze rośnie, może słabej jakości sprzęt w trakcie USG po prostu?
    Mam znajome które dopiero w 8tc zobaczyły zarodek na USG i to niby nic „nienormalnego”, lekarz sam też po pierwszym USG mówił mi że w okolicach 6 tygodnia to normalne że może nie być widoczny zarodek.

    Tak, beta jest ładna, ale przy 32k to raczej powinno być serce, a nie ledwo widoczny zarodek, dlatego mnie to niepokoi.
    Jutro pojadę na 10:20 do lekarza z PZU i zobaczymy co powie, jak będzie serce to odpuszczę wizytę 17.03, jak nie to jeszcze wtedy pójdę dodatkowo.
    Chciałam uniknąć latania po lekarzach, ale niestety przez tego krwiaka plany się zmieniły.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 12 marca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi , Cinamonroll a jak wasze dzisiejsze wizyty? Wszystko dobrze? 🥹😍

    Alicee98 - powodzenia jutro na wizycie ❤️

    Kairo -witaj! Zapraszamy do końca 🥹❤️ dopisałam cię ❤️

    Alicee98 lubi tę wiadomość

  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 12 marca, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dopiero 21:30 🫠 Do 18 byłam w pracy, teraz odpoczywam. Coraz ciężej mi pracować, od kilku dni regularnie wymiotuję rano i dodatkowo po 1-2 razy w trakcie dnia, dlatego mało się odzywam. Jak mam wolne popołudnie to śpię 🥱

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18072

    Wysłany: 12 marca, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Cześć wszystkim, przeczytałam dzisiaj wszystkie wpisy z tego wątku i chciałabym nieśmiałe się przywitać :)
    Według ostatniej miesiączki mogłabym mieć termin 17.11.2026 a pierwszą wizytę z USG gin zlecił już na 19.03.2026 czyli 5+2.

    Jestem na razie pełna obaw ale duch walki nie pozwala mi myśleć że tym razem się uda i będę z wami na tym wątku do końca :)

    Lekarz kazał zrobić tylko betę w 14 dpo (15 po zastrzyku ovitrelle) i następna dopiero przed wizyta ale dla swojej spokojnej głowy zrobię chyba jeszcze z 2 razy żeby się upewnić że rośnie prawidłowo choć wydaje mi się że startuje z niskiej bety patrząc na wasze w podobnym dniu po owulacji, oby cały internet się nie mylił że najważniejszy jest przyrost 🥹
    Ja wpadłam tu zaglądając za Niahą i Beezi i zobaczyłam Twój wpis. Zobacz moją betę, synuś jest zdrowy i cudowny. Nie ma znaczenia pierwsza beta bo to zależy od tego kiedy było zagnieżdżenie, ważne są przyrosty. Wiem jak to stresuje bo ja to rozkminiałam dokładnie tak jak Ty! Ale teraz już wiem, że to nie ma znaczenia 🥰 powodzenia dla wszystkich ♥️

    Kairo, Kleo10 lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Natalia K Autorytet
    Postów: 587 518

    Wysłany: 12 marca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Gratuluję Wam ciąż i trzymam kciuki do samego końca 🍀🍀🍀

    @Niaha, najlepszego!

    Niaha, ItsMomi❤️ lubią tę wiadomość

  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 13 marca, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na wizycie wszystko super, mamy zarodek z akcją serca 127/min, z USG 6+3 ❤️🥹 wyszłam z przychodni o 23 🙈

    Dostałam zalecenia kolejnych badań, Holtera EKG, bo mam przyspieszoną akcję serca, skierowanie na prenatalne i kartę ciąży ❤️

    White1, Kairo, ItsMomi❤️, Fox, Ogoorkowa, Niaha, Atomówka , Paulina2612, stayaway lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 13 marca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Tak, beta jest ładna, ale przy 32k to raczej powinno być serce, a nie ledwo widoczny zarodek, dlatego mnie to niepokoi.
    Jutro pojadę na 10:20 do lekarza z PZU i zobaczymy co powie, jak będzie serce to odpuszczę wizytę 17.03, jak nie to jeszcze wtedy pójdę dodatkowo.
    Chciałam uniknąć latania po lekarzach, ale niestety przez tego krwiaka plany się zmieniły.
    Niaha Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze po wizycie 🍀
    Bubu90 dziękuję za odpowiedź 🥹 Czym więcej takich dobrych historii jak Twoich tym rzeczywiście jest mi spokojniej na sercu 😊

    Niaha, BuBu90 lubią tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 13 marca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi super wieści 😍🥰 ja w ogóle zapomniałam napisać że u mnie z miesiączki wychodziło 6+4 ,ale ginekolog na USG powiedziała że jej to wygląda bardziej na 5+3/5+5 ,myślicie że to możliwe jak owulacja była monitorowana?
    Owu 08.02
    Miesiączka ostatnia 26.01
    Pozytywny test jasna kreska 10 dpo

    No ale najważniejsze że aparat wczoraj wychwycił jakieś tętno i napewno pojawi się większe 😍 na następnej wizycie

    Kairo lubi tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ