Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 13 marca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie do was o objawy, czy macie je jednostajnie czy falami nadchodzą i odchodza? Dzisiaj w nocy obudziłam się standardowo do toalety i zauważyłam że piersi mnie już tak nie bolą i wyraźnie zmalały. Oczywiście włączyła mi się panika, tym bardziej, że dopiero jutro wracam do Polski. Czytam fora i internety i opcje są dwie: albo to normalne albo zły znak, czyli 50:50. Jak to jest u was?

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 13 marca, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana wrote:
    A ja mam pytanie do was o objawy, czy macie je jednostajnie czy falami nadchodzą i odchodza? Dzisiaj w nocy obudziłam się standardowo do toalety i zauważyłam że piersi mnie już tak nie bolą i wyraźnie zmalały. Oczywiście włączyła mi się panika, tym bardziej, że dopiero jutro wracam do Polski. Czytam fora i internety i opcje są dwie: albo to normalne albo zły znak, czyli 50:50. Jak to jest u was?
    U mnie objawy przychodzą i odchodzą, piersi czasem są bardzo bolesne, a czasem prawie w ogóle. Miałam etap bólu podbrzusza, potem w ogóle, potem znowu tak na kilka dni, a teraz znowu nie. Jeśli nie masz bardzo dużego bólu podbrzusza ani krwawienia, to nic się nie dzieje. Organizm próbuje się dostosować do coraz wyższych poziomów hormonów

    Ana lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 13 marca, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mierzę się z dylematem. Chciałam w pracy powiedzieć o ciąży jak najpóźniej się da, ale właśnie się dowiedziałam, że chcą mnie nagle wysłać na zagraniczną delegację na min. 2 tygodnie (w tym czasie mam USG serduszkowe). Byłam na podobnej delegacji w grudniu i byłam potwornie przeciążona, pracowałam tam od rana do wieczora, wróciłam chora bo organizm osłabiony. Nie chciałabym narażać ciąży na takie przeciążenia. Nie mam za bardzo jak się wykręcić z tego wyjazdu. Odmowa będzie bardzo niemile widziana. Dodatkowo wiem, że najbliższe tygodnie mają być bardzo trudne, będziemy zawaleni robotą i pewnie przymuszą nas do nadgodzin :(
    Chyba dla dobra ciąży powinnam poinformować przełożonego i może wtedy będzie mnie obejmować "ochronka" i nie zmuszą mnie do wyjazdu czy nadgodzin, ale jakoś boję się już powiedzieć :(

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 13 marca, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Itsmomi, ekspertem nie jestem ale wydaje mi się że jeśli owu monitorowana to ciężko aż o taki rozjazd

    @Beezi super nowiny🥰

    @Ana u mnie wszystkie objawy non stop, czasem łagodniejsze nudności późnym wieczorem, ale rzadko.
    Ale ja też czytałam że objawy są raczej falami, więc nie ma co się stresować na zapas

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 13 marca, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Ja dziś mierzę się z dylematem. Chciałam w pracy powiedzieć o ciąży jak najpóźniej się da, ale właśnie się dowiedziałam, że chcą mnie nagle wysłać na zagraniczną delegację na min. 2 tygodnie (w tym czasie mam USG serduszkowe). Byłam na podobnej delegacji w grudniu i byłam potwornie przeciążona, pracowałam tam od rana do wieczora, wróciłam chora bo organizm osłabiony. Nie chciałabym narażać ciąży na takie przeciążenia. Nie mam za bardzo jak się wykręcić z tego wyjazdu. Odmowa będzie bardzo niemile widziana. Dodatkowo wiem, że najbliższe tygodnie mają być bardzo trudne, będziemy zawaleni robotą i pewnie przymuszą nas do nadgodzin :(
    Chyba dla dobra ciąży powinnam poinformować przełożonego i może wtedy będzie mnie obejmować "ochronka" i nie zmuszą mnie do wyjazdu czy nadgodzin, ale jakoś boję się już powiedzieć :(

    Chyba faktycznie już powiedziec.
    A czego się boisz - reakcji czy że za wcześnie jeszcze?

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 13 marca, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 delegacja w takim momencie to słaby pomysł, jakby zdarzyło się plamienie, to nawet podjechać na sor będzie problem. Nikt nie chce na takim etapie informować o ciąży, ale dla dobra maleństwa warto powiadomić przełożonego

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 13 marca, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Chyba faktycznie już powiedziec.
    A czego się boisz - reakcji czy że za wcześnie jeszcze?

    Reakcja raczej będzie ok. Mam wspierającego szefa, kiedyś nawet na spotkaniu po pracy coś rozmawialiśmy na temat powiększenia rodziny, wiec wiedział, że mamy problemy.
    Bardziej się chyba boję, że to sam początek, że za wcześnie..

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 13 marca, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ciąża to tak indywidualna sprawa, że nie ma reguły i się człowiek stresuje być może niepotrzebnie 🙄

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 13 marca, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Kleo10 delegacja w takim momencie to słaby pomysł, jakby zdarzyło się plamienie, to nawet podjechać na sor będzie problem. Nikt nie chce na takim etapie informować o ciąży, ale dla dobra maleństwa warto powiadomić przełożonego

    Też właśnie o tym pomyślałam, że jednak tutaj mam opiekę, a w podróży różnie może być.

    Dziękuję Wam dziewczyny, utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że jednak lepiej powiedzieć. Dobro maleństwa najważniejsze

    Niaha, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 369 298

    Wysłany: 13 marca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Kleo!
    Ja też będę informować szybciej niż zakładałam, ale stwierdziłam że no trudno. Czuję się na tyle kiepsko że wolę żeby wiedzieli wcześniej, bo to jednak wpływa na pracę…

    Jeszcze tak sobie myślę że u mnie w teamie dziewczyny bardzo szybko mówiły, często już 4-6 tydzień. Ale też dlatego ze pracowały do k pierwszego trymestru tylko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca, 11:01

    Kairo, Kleo10 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 13 marca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest zarodek i serduszko ❤️🥳🥰

    Alicee98, BuBu90, Kleo10, Kairo, ItsMomi❤️, Atomówka , White1, Beezi, Paulina2612, stayaway, Ogoorkowa, karczoch321, Ana , Ottioli lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 13 marca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jest zarodek i serduszko ❤️🥳🥰
    Cudownie!!! ❤️❤️❤️

    Ja idę dzisiaj na 16:30, więc proszę o trzymanie kciuków 🙈

    Kairo, Niaha lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 13 marca, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jest zarodek i serduszko ❤️🥳🥰

    Niaha cudownie <3 <3 <3

    Alicee trzymam kciuki!

    Niaha lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • ralejka Ekspertka
    Postów: 228 100

    Wysłany: 13 marca, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, tym, które były na wizytach, gratuluję udanych, za resztę trzymam kciuki! :)
    Ja mam dopiero pierwszą wizytę z usg na początku kwietnia, będzie to 8 tydzień. Chyba najpóźniej z naszego grona 😅 Ale wolę już mieć pewność, że zobaczę bobasa plus założyć kartę ciąży. Na pokładzie mam synka 19 miesięcznego, który skupia full uwagi póki co. Pamiętam, że w pierwszej ciąży też leciałam w pierwszym możliwym terminie na to usg :) karmię piersią i ciekawi mnie co lekarz na to powie, bo są różne opinie, czy można, czy raczej lepiej byłoby odstawić.
    Jedyny objaw jaki mam póki co to większa senność wieczorem. W poprzedniej ciąży miałam jedynie wstręt do jedzenia w I trymestrze, a tak to bez żadnych dolegliwości.

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    👶 07.2024 synek 🩵

    Drugi Cudzie trwaj! 🥰
    ⏸️ 03.03.2026
    2 cs

    👩🏻 34
    🧔🏻 36
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 13 marca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ralejka wrote:
    Hej Dziewczyny, tym, które były na wizytach, gratuluję udanych, za resztę trzymam kciuki! :)
    Ja mam dopiero pierwszą wizytę z usg na początku kwietnia, będzie to 8 tydzień. Chyba najpóźniej z naszego grona 😅 Ale wolę już mieć pewność, że zobaczę bobasa plus założyć kartę ciąży. Na pokładzie mam synka 19 miesięcznego, który skupia full uwagi póki co. Pamiętam, że w pierwszej ciąży też leciałam w pierwszym możliwym terminie na to usg :) karmię piersią i ciekawi mnie co lekarz na to powie, bo są różne opinie, czy można, czy raczej lepiej byłoby odstawić.
    Jedyny objaw jaki mam póki co to większa senność wieczorem. W poprzedniej ciąży miałam jedynie wstręt do jedzenia w I trymestrze, a tak to bez żadnych dolegliwości.

    Przybijamy piątkę odnośnie kp, daj znać co lekarz na to. Moja dr zalecała odstawienie (ale to nie jest takie proste 😅).

    ralejka lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ralejka Ekspertka
    Postów: 228 100

    Wysłany: 13 marca, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Beezi super wieści 😍🥰 ja w ogóle zapomniałam napisać że u mnie z miesiączki wychodziło 6+4 ,ale ginekolog na USG powiedziała że jej to wygląda bardziej na 5+3/5+5 ,myślicie że to możliwe jak owulacja była monitorowana?
    Owu 08.02
    Miesiączka ostatnia 26.01
    Pozytywny test jasna kreska 10 dpo

    No ale najważniejsze że aparat wczoraj wychwycił jakieś tętno i napewno pojawi się większe 😍 na następnej wizycie

    Ja bym ufała swoim obserwacjom kiedy była owulacja. Zresztą idealnie też Ci się zgadza ze zrobionym testem ciążowym 10 dpo pozytywny i bardzo niską betą. Jakby było tak jak mówi Twoja ginekolog, to nie byłoby raczej szans na pozytywny wynik na teście ciążowym, bo byłby on pozytywny 3-4 dni od zapłodnienia. Za szybko. Usg nie jest aż tak dokładne, to są ułamki mm a różnica w paru dniach. Dlatego moim zdaniem bardzo ważna jest obserwacja cyklu, aby wiedzieć kiedy ta owulka była i kiedy wypada termin porodu. Bo potem niestety wysyłają z marszu na indukcję, bo ciąża przenoszona, a tak naprawdę jest w terminie.
    Ja mam różnicę tydzień między moją miesiączką a owulacją i trzymam się mojej zaobserwowanej owulacji. Ciekawe jak wyjdzie lekarzowi na usg, no ale to muszę jeszcze poczekac :)

    👶 07.2024 synek 🩵

    Drugi Cudzie trwaj! 🥰
    ⏸️ 03.03.2026
    2 cs

    👩🏻 34
    🧔🏻 36
  • ralejka Ekspertka
    Postów: 228 100

    Wysłany: 13 marca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Przybijamy piątkę odnośnie kp, daj znać co lekarz na to. Moja dr zalecała odstawienie (ale to nie jest takie proste 😅).

    Dam znać, ale jak powie odstawienie to chyba wyszukam dodatkowo jakiegoś super lekarza prywatnie, aby zweryfikować na drugą opinię 😅
    Póki co nie wyobrażam sobie odstawienia, słyszałam, że bobasy same się odstawiają w pewnym momencie, bo mleko zmienia smak :) liczę na to, bo inaczej to dla mnie byłoby chyba zbyt trudne 😉 i tak się cieszę, że udało mi się zajść w ciążę karmiąc, bo to jednak utrudnia :)

    👶 07.2024 synek 🩵

    Drugi Cudzie trwaj! 🥰
    ⏸️ 03.03.2026
    2 cs

    👩🏻 34
    🧔🏻 36
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 13 marca, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 5mm mikro bobasa i serduszko 😍😍

    White1, ItsMomi❤️, Beezi, Niaha, Ana , Paulina2612, Kairo, stayaway, Ogoorkowa, Kleo10, karczoch321, Atomówka , Dawdler34 lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 13 marca, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje , ale piękne wieści! 😍😍🥹♥️
    Jak super 🥹😍 my dziś z mężem cały dzień jeździliśmy po sklepach budowlanych bo wykańczamy nasz domek 🫣 i staram się was nadrobić 😁

    MamaNeli lubi tę wiadomość

  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 13 marca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Niaha, Alicee gratulacje 😍 Niaha, mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza 😘

    ItsMomi, raczej mało prawdopodobne przesunięcie owulacji, ale moglo być słabsze zagnieżdżenie na raty i dlatego maluch jest do tyłu, nadrobi. No a druga sprawa to jakość sprzętu naprawdę ma ogromne znaczenie.

    Mi się udało od razu dzisiaj ogarnąć tego Holtera, bo miewam szybkie tętno i lekarka kazała zrobić, więc zaraz po pracy założyłam, jutro popołudniu idę ściągnąć. Przyjechali do nas rodzice na weekend, żeby mnie wspomóc (mąż vel Stary prawie cały weekend pracuje), więc oczywiście popołudniu wpadła drzemka. Zwiększyłam dawkę Xonvei i dzisiaj pierwszy dzień bez nudności przez cały czas.

    Kolejna wizyta u mnie 07.04, prenatalne mam umówić na 20-22.04 u swojej lekarki na Klinice.

    Niaha, kiedy planujesz robić krzywą cukrową?

    ItsMomi❤️, Niaha lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ