Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 17 marca, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmyPond wrote:
    Nie byłam jeszcze. Jestem zupełnie zielona w temacie i stwierdziłam, że poczekam aż lekarz mi powie co robić🫣 Czy beta jest wymagana przez lekarza na pierwszej wizycie?



    Cześć na samym początku życzę wszystkiego dobrego , dopisałam cię do naszej listy 😁🩷🩵

    Beta u mnie na pierwszej wizycie była wymagana 4 powtórki co 48 h , myślę że warto ją jednak zrobić i zobaczyć czy odpowiednio przyrasta

    AmyPond lubi tę wiadomość

  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 17 marca, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Hejka!

    Ja dziś nadrobiłam zaległości, wczoraj miałam mega kryzysowy dzień. Jak się domyślacie - nadal leżę w szpitalu. Mam jeszcze plamienia, ciemno brązowe, jednego dnia tylko na papierze, kolejnego widoczne na wkładce. Ale ordynator mam wrażenie, że nie wypuści mnie dopóki nie będę „całkowicie czysta”. Najbardziej drażni mnie że odstawili mi ten progesteron besins więc leżę tu po prostu jak na all inclusive 😅 przynoszą mi jedzenie, tylko palmy brak 😅

    Dla tych co dołączyły - w sobotę 07.03 miałam krwawienie brązową krwią, w niedzielę tylko plamienie, w 09.03 świeża krew i od razu sor i od tego czasu leżę w szpitalu. Zarówno w sobotę jak i w poniedzialek na usg wszystko prawidłowo, zarodek nawet ładnie urósł, mieliśmy już serduszko.

    Jutro będę miała w końcu kontrolne usg więc zobaczymy co słychać u maleństwa.

    Poza tym mdłości mam okropne, a dzis pierwszy raz 🤮

    Cześć! Mam nadzieję że będzie teraz u Ciebie tylko lepiej😊 Też mam krwawienie ale od wczoraj (20 dpo) lekarz prowadzący zalecił duphaston 10mgx4 od razu i od dzisiaj 3x1 do wizyty czwartkowej pewnie wtedy zadecydujemy co dalej bo dopiero wtedy będzie pierwsze usg ale beta i prog na prawidłowym poziomie, nerwów i płaczu oczywiście trudno powstrzymać.
    Jeżeli mogłabyś napisać, co jest powodem twojego krwawienia?

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 17 marca, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch, też zaglądałam zza krzaczka na Wasz wątek i bardzo się cieszę że taka dobra passa trwa, oby tak dalej 🤞🥹 Wasz wątek powstał jak przyszłam na forum, ale niestety już mam dziecko,więc nie mogłam się udzielać, mogłam tylko kibicować 😅

    AmyPond beta nie jest wymagana, ja pierwsze dwie ciąże nie wiedziałam co to jest badanie bety i przyrosty 😅 jedna szczęśliwa, druga niestety już nie i teraz wiem z czym to się je.
    Jak pójdziesz do lekarza to najważniejszy będzie obraz USG, a jak lekarz będzie miał jakieś wątpliwości to ewentualnie może zlecić zrobienie bety ☺️ w zależności od poziomu bety inny obraz USG jest oczekiwany, pęcherzyk powyżej 1000, zarodek ok 5000 a serduszko przy 10-17 tysiącach :)

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • m0use Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 marca, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także to jeszcze nie czas na mnie, moze w następnym cyklu się uda..
    A Wam dziękuję za słowa otuchy 🫶 i życzę cudownych 9 miesięcy! powodzenia dziewczyny ❤️

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 17 marca, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Hejka!

    Ja dziś nadrobiłam zaległości, wczoraj miałam mega kryzysowy dzień. Jak się domyślacie - nadal leżę w szpitalu. Mam jeszcze plamienia, ciemno brązowe, jednego dnia tylko na papierze, kolejnego widoczne na wkładce. Ale ordynator mam wrażenie, że nie wypuści mnie dopóki nie będę „całkowicie czysta”. Najbardziej drażni mnie że odstawili mi ten progesteron besins więc leżę tu po prostu jak na all inclusive 😅 przynoszą mi jedzenie, tylko palmy brak 😅

    Dla tych co dołączyły - w sobotę 07.03 miałam krwawienie brązową krwią, w niedzielę tylko plamienie, w 09.03 świeża krew i od razu sor i od tego czasu leżę w szpitalu. Zarówno w sobotę jak i w poniedzialek na usg wszystko prawidłowo, zarodek nawet ładnie urósł, mieliśmy już serduszko.

    Jutro będę miała w końcu kontrolne usg więc zobaczymy co słychać u maleństwa.

    Poza tym mdłości mam okropne, a dzis pierwszy raz 🤮

    Przytulam ❤️
    U mnie również nadal plemienia, już myślałam, że ustępują, a dzisiaj znowu się nasiliły.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1428 4140

    Wysłany: 17 marca, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Na pierwszą wizyte idę na luxmed do dr Hapon, aczkolwiek do prowadzenia ciąży będę jeszcze raczej szukać :)

    O. Miałam u niego zaklepana wizytę, bo czytałam spoko opinie :D Ale udało mi się na razie umówić bardziej dogodny termin do lekarki do której chodziłam najczęściej i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie - możliwe, że jeśli chodzi i luxmed to już po prostu u niej zostanę. A tak to przeglądam różne grupy na fb i na razie zbieram opinie do kogo iść „na stałe”.

    M0use ten mój test też był z action 😬 zdecydowanie nie warto ich kupować. Przykro mi, że spotkało Cię takie rozczarowanie.

    Biochemiczka, faktycznie, już zapomniałam o tym 🫣 ale fajne w forum jest to, że każdy znajdzie gdzieś kącik dla siebie 🤭

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 17 marca, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam, że był temat badań nipt. My braliśmy nifty pro, chociaż oni ostatnio przenieśli laby do Chorwacji (w 2023 to było chyba w Chinach) i lekarz mi mówił, że pogorszyła się jakość, więcej zafałszowanych wyników. Natomiast w przypadku jak coś by wyszło, to ubezpieczenie nifty pro finasuje biopsję/aminopunkcje z miktomacierzami, fishami i pełną szybką opcją badań. Taka ciekawostka.
    My robiliśmy zaraz jak tylko się dało pobierać, koło tego 10 tc, żeby przed prenatalnymi były wyniki :)

    A co do kawy: to ja dzisiaj pierwszy raz nie dopiłam swoje w pracy 🤢🤡

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • AmyPond Nowa
    Postów: 4 7

    Wysłany: 17 marca, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Karczoch, też zaglądałam zza krzaczka na Wasz wątek i bardzo się cieszę że taka dobra passa trwa, oby tak dalej 🤞🥹 Wasz wątek powstał jak przyszłam na forum, ale niestety już mam dziecko,więc nie mogłam się udzielać, mogłam tylko kibicować 😅

    AmyPond beta nie jest wymagana, ja pierwsze dwie ciąże nie wiedziałam co to jest badanie bety i przyrosty 😅 jedna szczęśliwa, druga niestety już nie i teraz wiem z czym to się je.
    Jak pójdziesz do lekarza to najważniejszy będzie obraz USG, a jak lekarz będzie miał jakieś wątpliwości to ewentualnie może zlecić zrobienie bety ☺️ w zależności od poziomu bety inny obraz USG jest oczekiwany, pęcherzyk powyżej 1000, zarodek ok 5000 a serduszko przy 10-17 tysiącach :)

    Dzięki za wytłumaczenie. Chyba właśnie poczekam do wizyty u lekarza i wtedy będę działać, gdy będzie trzeba. Jestem za granicą w tej chwili i chyba odpuszczę sobie dodatkowy stres z tym badaniem😊

  • AmyPond Nowa
    Postów: 4 7

    Wysłany: 17 marca, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Cześć na samym początku życzę wszystkiego dobrego , dopisałam cię do naszej listy 😁🩷🩵

    Beta u mnie na pierwszej wizycie była wymagana 4 powtórki co 48 h , myślę że warto ją jednak zrobić i zobaczyć czy odpowiednio przyrasta

    Dziękuję za dopisanie do listy😊 Dla wszystkich listopadówek również wszystkiego dobrego😊

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 17 marca, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    O. Miałam u niego zaklepana wizytę, bo czytałam spoko opinie :D Ale udało mi się na razie umówić bardziej dogodny termin do lekarki do której chodziłam najczęściej i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie - możliwe, że jeśli chodzi i luxmed to już po prostu u niej zostanę. A tak to przeglądam różne grupy na fb i na razie zbieram opinie do kogo iść „na stałe”.

    M0use ten mój test też był z action 😬 zdecydowanie nie warto ich kupować. Przykro mi, że spotkało Cię takie rozczarowanie.

    Biochemiczka, faktycznie, już zapomniałam o tym 🫣 ale fajne w forum jest to, że każdy znajdzie gdzieś kącik dla siebie 🤭
    Ja będę szukała lekarza, który pracuje w szpitalu, w którym docelowo będę rodzić..no ale czekam na to pierwsze usg żeby zobaczyć, czy wszystko idzie w dobrą stronę:)

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Allthatnats Ekspertka
    Postów: 127 435

    Wysłany: 17 marca, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, z obawy, że kropek zniknie równie szybko jak się pojawił bałam się wcześniej tutaj dołączyć. Czy przyjmujecie jeszcze do swojego miłego grona? Wg USG termin porodu mam na 03.11.2026. Jeśli można jeszcze dołączyć poproszę od razu o wpisanie wizyty u ginekologa na 31.03 ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca, 20:32

    White1, ItsMomi❤️, Paulina2612, Niaha, Beezi, Dawdler34, stayaway, Kleo10 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️23 🤵‍♂️ 24

    🤒 PCOS, insulinooporność

    💉 Badania/zabiegi:

    🙎‍♀️
    AMH: 7,29
    Laparoskopia diagnostyczna endometriozy (08/2025): brak

    🤵‍♂️
    Badanie nasienia: prawidłowe

    Leki/suplementy:
    🙎‍♀️
    Pueria Uno

    02.03.2026 ⏸️
    03.03.2026 B-HCG: 17474 Progesteron: 18.8
    05.03.2026 0,24 mm
    17.03.026 1,1 mm, jest ❤️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 17 marca, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allthatnats wrote:
    Cześć, z obawy, że kropek zniknie równie szybko jak się pojawił bałam się wcześniej tutaj dołączyć. Czy przyjmujecie jeszcze do swojego miłego grona? Wg USG termin porodu mam na 03.11.2026. Jeśli można jeszcze dołączyć poproszę od razu o wpisanie wizyty u ginekologa na 31.03 ❤️


    Cześć ! 😍🥹 No pewnie , zaraz Cię dopisze! 🥰🥰,ale fajnie że jest nas coraz więcej i więcej 💓💓 to będzie twoja pierwsza wizyta? Rośnijcie zdrowo 🌷❤️

    Allthatnats lubi tę wiadomość

  • Allthatnats Ekspertka
    Postów: 127 435

    Wysłany: 17 marca, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Cześć ! 😍🥹 No pewnie , zaraz Cię dopisze! 🥰🥰,ale fajnie że jest nas coraz więcej i więcej 💓💓 to będzie twoja pierwsza wizyta? Rośnijcie zdrowo 🌷❤️
    To będzie już moja 3 wizyta ☺️, wy również rośnijcie zdrowo ❤️☺️🌷

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️23 🤵‍♂️ 24

    🤒 PCOS, insulinooporność

    💉 Badania/zabiegi:

    🙎‍♀️
    AMH: 7,29
    Laparoskopia diagnostyczna endometriozy (08/2025): brak

    🤵‍♂️
    Badanie nasienia: prawidłowe

    Leki/suplementy:
    🙎‍♀️
    Pueria Uno

    02.03.2026 ⏸️
    03.03.2026 B-HCG: 17474 Progesteron: 18.8
    05.03.2026 0,24 mm
    17.03.026 1,1 mm, jest ❤️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 17 marca, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allthatnats wrote:
    To będzie już moja 3 wizyta ☺️, wy również rośnijcie zdrowo ❤️☺️🌷


    Ah przepraszam dopiero zerknęłam w twoją stopkę , z tego co widzę jesteśmy w tym samym wieku 😍🥰

    Allthatnats lubi tę wiadomość

  • Paulina2612 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 17 marca, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    My prawdopodobnie tak zrobimy tak samo.
    Też 35+, więc jednak te ryzyka są większe, wolę dla spokojnie głowy to sprawdzić.

    Ja tak zaglądam tu z doskoku, ale fajnie widzieć na pierwszej stronie, że listopadowe grono nam się powiększa 🤭💕

    Cały czas głowię się nad wyborem lekarza prowadzącego i tego gdzie w ogóle prowadzić ciążę. Prywatnie czy na NFZ? No i w ogóle u kogo 🫣
    Teraz wizytę mam jeszcze w ramach programu po transferze, ale potem już muszę sprawnie podjąć decyzję co dalej, bo nie chce prowadzić ciąży w klinice.
    Planuje jeszcze wybrać się na wizytę do luxmedu (udało mi się złapać termin do polecanej lekarki), żeby tak robić wszystkie badania w ramach pakietu z pracy. Ale czytałam dużo o tym, że luxmed ma słaby sprzęt.

    A może są tu jakieś dziewczyny z Wrocławia i okolic i możecie kogoś polecić?

    Hej, też jestem z okolic Wrocławia :)
    Tak samo zapisałam się na wizytę w luxmedzie, żeby móc robić badania. Nie mam tam swojego lekarza ale po opiniach wybrałam Agatę Wilczek. Masz z nią może jakieś doświadczenie? Jedynie kogo NIE polecam we wrocławskim luxmedzie to Rubin Diner...
    A ciążę prowadzę prywatnie u dr Śliża i polecam całym sercem <3 ale on nie pracuje w szpitalu.

    👩32🧑36+🐈‍⬛🐈‍⬛

    Marzec 2025, 8/9 tc 💔

    20.02 ⏸️
    27.04 USG I trymestru 🍀
    22.06 USG II trymestru 🤞

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 18 marca, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Nie byłam u dr Agaty ale widzę, że ma dobre opinie to będzie dobrze :)

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 18 marca, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! 🙂
    Trochę się zastanawiam czy nie za wcześnie, bo jestem przed moją pierwszą wizytą, ale dołączyła bym chętnie do grupy.
    Trochę info w stopce. Terminu z USG nie znam jeszcze, ale kalkulatory online pokazują 12.11.
    Pozdrawiam gorąco!

    Niaha, ItsMomi❤️, Skolimka lubią tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 418 735

    Wysłany: 18 marca, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Cześć! Mam nadzieję że będzie teraz u Ciebie tylko lepiej😊 Też mam krwawienie ale od wczoraj (20 dpo) lekarz prowadzący zalecił duphaston 10mgx4 od razu i od dzisiaj 3x1 do wizyty czwartkowej pewnie wtedy zadecydujemy co dalej bo dopiero wtedy będzie pierwsze usg ale beta i prog na prawidłowym poziomie, nerwów i płaczu oczywiście trudno powstrzymać.
    Jeżeli mogłabyś napisać, co jest powodem twojego krwawienia?

    Kochana rozumiem doskonale, bo też to przeżywałam 🥹 z resztą nadal nie jest łatwo. U mnie na usg niestety nie widać przyczyny, kosmowka się nie odkleja, nie ma też żadnego krwiaka. Chyba, że dziś coś zobaczą, bo mam w końcu mieć kontrolne usg. U Ciebie utrzymują sie krwawienia żywa krwią? Najważniejsze, że zwiększyli Ci duphaston, leż i odpoczywaj jak najwięcej.

    Niaha, Ciebie też przytulam 🫶

    I witam wszystkie nowe listopadowe mamusie 🤗

    Kairo, Niaha lubią tę wiadomość

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 18 marca, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie, bobas dalej idzie równo względem daty transferu, serduszko bije 165bpm 🥹💕 w pierwszej połowie kwietnia odstawiamy leki

    20260318-085437.jpg

    Beezi, Kleo10, Biochemiczka, Velaria, Kairo, karczoch321, ItsMomi❤️, stayaway, Alicee98, Ogoorkowa, Niaha, Paulina2612, mAnik, ann_ber, Naadziejaa, Atomówka , Mrowka lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 18 marca, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stayaway, trzymam kciuki, daj znać po USG 🤞🏻

    Odnośnie testów NIPT - poprzednio robiłam Nifty pro, teraz chyba zdecyduję się na Panoramę - podobno najbardziej polecana przez genetyków, robi badanie metodą sekwencji pojedynczego genu i przez to ma najmniej przypadków pomyłek, bo najmniejsze ryzyko, że zbada DNA mamy zamiast płodu. Na Synevo w promocji wychodzi teraz z kodem za 1900zł full pakiet, te tańsze jeszcze mniej.

    Jestem przed ostatnim pobraniem z krzywej, jakoś daję radę 🤢
    Wczoraj miałam tragiczny dzień, wymiotowałam dwa razy w pracy między obsługą klientów 🥴

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ