Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 856 617

    Wysłany: 19 marca, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam dzisiaj wizytę o 12. Dziewczyny trzymajcie kciuki. Dziś powinnam już zobaczyć pęcherzyk 😍

    White1, ItsMomi❤️, Dawdler34, karczoch321, stayaway, Niaha, Kairo lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 19 marca, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty , za was i za samą siebie 😍🩷

    karczoch321, stayaway, White1 lubią tę wiadomość

  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 19 marca, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też trzymam kciuki za Wasze wizyty <3

    Dobrego dnia dla wszystkich ☀️🌷

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 19 marca, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja tak trochę z innej beczki… jak się czujecie, jak wasze samopoczucie i siły? Pytam bo czasami łapię doła z powodu swojej niemocy. Mam dużo pracy zaplanowanej jeszcze przed ciążą, która muszę wykonać, pracuję u siebie więc żadnej taryfy ulgowej wiadomo. Potrafi mi się zrobić słabo podczas pracy, mdli mnie po każdym posiłku, odrzuciło mnie od kawy co nasila moją senność, o 20 już jestem w łóżku i śpię. Narzeczony nie ma łatwo z moimi nastrojami, a ja czuję się po prostu słabo i nieswojo, ciągle coś mi jest. Nie umiem się cieszyć tą ciążą 🥲 Niby takie uroki pierwszego trymestru i niby ma być lepiej… jak jest u was 🥲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 08:27

    preg.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 418 735

    Wysłany: 19 marca, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj wizyt!

    Kciuki za Was kochane i za Wasze maleństwa ❤️ czekam na same wspaniałe informacje.

    Dziś na wizycie dopiero tak szczegółowego lekarz który robił mi usg przekazał informację ordynatorowi. Masakra, wczoraj musiałam ciągnąć za język, sama wypytywać, a i tak odpowiadał mi zdawkowo. Trochę mnie to przeraziło, mówił że ten krwiak jest w fatalnej lokalizacji, że otacza 3/4 kosmówki i opróżniając się w każdej chwili może za sobą pociągnąć za sobą zarodek. Mam nie myśleć narazie o wyjściu ze szpitala, chyba że na własne żądanie jeżeli w domu będę mogła też cały czas leżeć tak jak w szpitalu… a mając starsze dziecko w domu wiadomo, że to nierealne. No i włączają mi z powrotem progesteron.
    Jedna z lekarek wytłumaczyła mi też, że tego krwiaka nie było wcześniej widać, bo miałam robione usg podczas aktywnych krwawień, a to jest jak z udarem - w obrazie widać coś dopiero po 12/24h.

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 19 marca, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, ja też mam poczucie, że praca zawodowa, to obecnie szczyt moich możliwości (a i tak w drugiej połowie dnia już ledwo siedzę i jestem wykończona). Marzę o dniu leżenia i nic nierobienia. Zwykle dużo gotowałam, byłam aktywna fizycznie i miałam pełno zajęć po pracy. Ostatnie dni jadę na gotowcach lub zamawianym jedzeniu, nic nie ćwiczyłam, nie mam nawet siły iść z psem na spacer, nie poszłam z przyjaciółką do kina, a wczoraj zasnęłam o 19 w trakcie ustawiania budzika na dziś 😂
    Też odrzuciło mnie od kawy, którą uwielbiałam. Mdłości na szczęście przychodzą do mnie takimi falami, mam wrażenie, że dużo zależy od dnia.
    Staram się powtarzać sobie, że ten etap niedługo minie i nie katować się w głowie, że powinnam być tak efektywna jak wcześniej. Nasze ciała robią teraz ogromną robotę, nawet jeśli na zewnątrz jeszcze tego nie widać.
    Myślę też, że to zupełnie normalne i zrozumiałe, że sobie czasem pomarudzimy i że ciężej teraz o tą radość z ciąży, kiedy na co dzień męczą różne dolegliwości. Bądźmy dla siebie łagodne 🤍

    Ana , White1, ann_ber lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 19 marca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stayaway, Kochana… aż mnie ścisnęło, jak to przeczytałam 🥺 Bardzo Ci współczuję, ile stresu musisz teraz przeżywać…
    To wszystko brzmi naprawdę poważnie, ale jesteś pod opieką lekarzy, którzy już wiedzą, co się dzieje i reagują. Trzeba wierzyć, ze będzie dobrze. Jestem myślami z Tobą, mocno trzymam kciuki ✊🤍

    stayaway lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 19 marca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję aż za dobrze, jedyne co to złapałam lekkie przeziębienie i rano wymiotowałam 🙆‍♀️ ale myślę że przyczyną jest praca a nie typowo ciąża, w pierwszej też przy stresie zdarzało mi się wymiotować. Jestem serio pod wrażeniem mojego samopoczucia, aż mnie to niepokoi bo w pierwszej ciąży mogłam spać od 14 do rana 😅 teraz kładę się koło 21 i potrafie już od 3:30 nie spać

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 19 marca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eurcynia wrote:
    Czy myślicie zenprzyrost bety w 48 h 83 procent to powodzenia do zmartwienia? wczoraj badalam i wzrost byl z 3003 na 5495.
    dziś usg I trochę zaczynam mieć lekki stresik
    Powyżej 1000 beta zwołania, powyżej 10k jest ok nawet gdy przyrost jest 30%. Więc spokojnie, jest ok 👍

    Polecam ten kalkulator od się dostosowuje do wartości bety, nie przyjmuje stałego 60% jak inne kalkulatory.

    https://www.wantbaby.info/calculators/beta-hcg-levels

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1428 4140

    Wysłany: 19 marca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞💚

    Ja wczoraj zrobiłam swoja ostatnią betę. Mam piękny przyrost po równo tygodniu (z 940 -> 14720 🚀)
    Teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać wtorkowego usg 🤭

    Stayaway, dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy i już porządnie zdiagnozowali co było przyczyną krwawień. Ale to niesprawiedliwe, że przez to teraz przechodzisz i zamiast byc w domu musisz leżeć w szpitalu ❤️‍🩹 co teraz? Musisz czekać aż krwiak się wchłonie czy ew. sam opróżni? Jakie są dalsze zalecenia poza tym, że musisz leżeć?

    Atomówka, ja też mam mało objawów. Coś czasem mnie zmuli jakby mdłości, ale to są sekundowe przebłyski i na palcach jednej ręki zliczę ile razy się zdarzyło. Z takich głównych objawów to jestem nieco bardziej senna i szybciej się męczę (co mnie wkurza, bo w środku mnie nosi 😂) no i faktycznie, od dwóch dni kawa mi nie smakuje (a w moich żyłach normalnie płynie kawa zamiast krwi 😂) - dziś już nawet nie zrobiłam żadnej, bo nie mam ochoty. Chociaż zastanawiam się nad zakupem bezkofeinowej, widziałam na Allegro Lavazze za około 20 zł.

    White1, Biochemiczka, Atomówka lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 19 marca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy piję inkę dla smaku bo też jestem ultra kawoszem, ale też wcale jakoś super nie wchodzi 😁

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 19 marca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupiłam sobie Inkę do pracy, żeby chociaż coś ciepłego sobie popijać i szukam dobrej, bezkofeinowej do domu 😅

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 19 marca, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak znajdziesz to się podziel 🙏😁

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 19 marca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze jedno pytanie - czy Was też pobolewa podbrzusze? Mnie szczególnie wieczorem, po całym dniu. I często czuję takie dziwne uczucie w pachwinach, jakby rozciąganie, ale trudno to opisać

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 19 marca, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja tak mam, czasami w ciągu dnia, coś jak ból w pierwszych dniach okresu. Lekarz powiedziała mi że tak ma być

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1428 4140

    Wysłany: 19 marca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Mam jeszcze jedno pytanie - czy Was też pobolewa podbrzusze? Mnie szczególnie wieczorem, po całym dniu. I często czuję takie dziwne uczucie w pachwinach, jakby rozciąganie, ale trudno to opisać

    Mnie podbrzusze boli okazyjnie, ale to też jest właśnie ból jak na okres. Pachwiny za to czuję bardzo często i szczególnie mocno rano i wieczorem 🫣

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 19 marca, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę to wychodzi na to że tylko ja tak mam, ze się denerwuję na objawy i niemoc 🙄 boję się, że tak się zrażę do tej ciąży, że nie będę chciała więcej albo, że nie będę miała instynktu. Czy ja jestem nienormalna?

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 19 marca, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eurcynia przyrost jest w porządku ☺️ trzymam kciuki żeby dzisiejsze usg cię uspokoiło ❤️

    Ana wiesz co ja to mam ciążę raczej bezobjawowa - lekkie mdłości, zmęczenie na poziomie standardowym tylko zasypiam chwilę szybciej. Natomiast ja nienawidzę być w ciąży, cenię sobie niezależność i brak ograniczeń, a w ciąży nic nie można robić i trzeba na wszystko uważać. Wkurza mnie to, ale no akceptuję „niewygodę”, bo pragnę drugiego dziecka. To jest tylko chwila w perspektywie całego życia mojego i dziecka. I tego się trzymam. Nie wiem jak to się ma w kontekście złego samopoczucia, ale pamiętaj że to wszystko minie i zapomnisz o tym złym samopoczuciu jak tylko zobaczysz bobasa. To samo dotyczy okresów rozwoju dziecka, są bardzo ciężkie momenty, ale każdy z nich prędzej czy później mija. Żaden 18 latek nie wisi na cycku, nie śpi z rodzicami i nie robi w pieluchę. To mi pomogło podjąć decyzję o drugim dziecku i przetrwać każdy z trudniejszych momentów.

    Stayaway trzymaj się w tym szpitalu ❤️ mam nadzieję, że będziesz mogła wyjść prędzej niż później. Ile ma Twój starszak?

    Karczoch no beta rakieta! Będzie serduszko na bank!

    Ja dzisiaj oddałam 11 probówek na badania krwi 😬 Powodzenia na dzisiejszych wizytach🤞

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 370 299

    Wysłany: 19 marca, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana wrote:
    Kurczę to wychodzi na to że tylko ja tak mam, ze się denerwuję na objawy i niemoc 🙄 boję się, że tak się zrażę do tej ciąży, że nie będę chciała więcej albo, że nie będę miała instynktu. Czy ja jestem nienormalna?

    Ja mam to samo. Mdłości 24/24 i każdy dzień toxwalka żeby do wieczora przetrwać. I też sobie od razu myśle, czy będę chciała więcej xD A to przecież dopiero początek i lekko nie będzie

    Ana lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 19 marca, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana wrote:
    Kurczę to wychodzi na to że tylko ja tak mam, ze się denerwuję na objawy i niemoc 🙄 boję się, że tak się zrażę do tej ciąży, że nie będę chciała więcej albo, że nie będę miała instynktu. Czy ja jestem nienormalna?
    Nie przejmuj się :)
    Ja o tę ciążę walczyłam 8 lat, zawsze mnie wkurzało, jak słyszałam jak któraś ciężarna na coś narzekała, bo myślałam, że jak ja będę w ciąży to będę doceniać każdy objaw, każdy moment. Teraz marudzę non stop 😜 mam gromadę zadań w pracy, a leżę i ryczę, że nie mam siły, śpię o totalnie randomowych porach I nie ogarniam życia zupełnie ;)

    Ana , stayaway, Mrowka lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ