Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Ana Koleżanka
    Postów: 47 58

    Wysłany: 19 marca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam z niecierpliwością na drugi trymestr, podobno jest dużo lepszy 🙄 właśnie my też się staraliśmy z pomocą medyczną, bo mój chłop miał słabe wyniki nasienia, także to była planowana ciąża i wyczekiwana, teraz czuję się jak wariatka że jednak się nie cieszę i jeszcze marudzę 🙈

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 19 marca, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) chętnie do Was dołączę 😁 jestem że Śląska, mam 34 lata i dwoje dzieciaczków 😄 Termin wg miesiączki 01.11 wg USG 02.11 ale ze względu na planowane cięcie pewnie będzie to chwilę szybciej 😅

    Mam do was pytanie( przepraszam jak się powtórzyło ale nie czytałam wszystkich stron 🙈) czy któraś z Was plamiła lub plami? Od wczoraj mam śluz koloru kawy z mlekiem, byłam w szpitalu dostałam progesteron i opieprz że przyjechałam .. z maluszkiem ok, serduszko bije ale skąd te plamienia to nie wiadomo

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Domanika Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 19 marca, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie mi czy któraś z was była może po ovitrelle i jej beta w 14 dpo wynosiła około 280?? U mnie wyszło 287,7 i z jednej strony się cieszę, a z drugiej dziwię że jest taka duża… może to jeszcze zastrzyk tak trzyma?? Jutro idę na kolejna betę i się dowiem ale jakoś z tyłu głowy mam jakąś lampkę 🙄

  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 304 681

    Wysłany: 19 marca, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domanika ja nie brałam ovitrelle, ale patrząc na moja betę i tempo wzrostu to 14 dpo mogła wynosić ok. 260–270 (13dpo miałam 171, a 15dpo 402). Usłyszałam od lekarza, że to normalna, ładna beta :)

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Domanika Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 19 marca, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10
    Ufffff czyli jakaś nadzieja jest! Dziękuję ci za odpowiedź 😊

    Kleo10 lubi tę wiadomość

  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 370 299

    Wysłany: 19 marca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domanika wrote:
    Dziewczyny podpowiedzcie mi czy któraś z was była może po ovitrelle i jej beta w 14 dpo wynosiła około 280?? U mnie wyszło 287,7 i z jednej strony się cieszę, a z drugiej dziwię że jest taka duża… może to jeszcze zastrzyk tak trzyma?? Jutro idę na kolejna betę i się dowiem ale jakoś z tyłu głowy mam jakąś lampkę 🙄

    Ja właśnie po ovi miałam 370 14-15 dpo :)

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 370 299

    Wysłany: 19 marca, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daję znać że jestem po wizycie - wszystko super. Jest zarodek i słyszeliśmy już bicie serca 💗
    Ciąża zgodnie z om - 7+4

    Lekarz mi powiedział że jestem jakiś ewenementem, że ta bonejesta na mnie nie działa :/ Że nic lepszego nie ma niestety. Dostałam parę dni zwolnienia na regeneracje.

    KlaudiaŁ, Biochemiczka, mAnik, ItsMomi❤️, karczoch321, Anett9300, Paulina2612, stayaway, Atomówka , Ana , Mrowka lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 19 marca, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Cześć dziewczyny :) chętnie do Was dołączę 😁 jestem że Śląska, mam 34 lata i dwoje dzieciaczków 😄 Termin wg miesiączki 01.11 wg USG 02.11 ale ze względu na planowane cięcie pewnie będzie to chwilę szybciej 😅

    Mam do was pytanie( przepraszam jak się powtórzyło ale nie czytałam wszystkich stron 🙈) czy któraś z Was plamiła lub plami? Od wczoraj mam śluz koloru kawy z mlekiem, byłam w szpitalu dostałam progesteron i opieprz że przyjechałam .. z maluszkiem ok, serduszko bije ale skąd te plamienia to nie wiadomo

    U mnie nadal są plamienia, już ponad dwa tygodnie.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 19 marca, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana wrote:
    Czekam z niecierpliwością na drugi trymestr, podobno jest dużo lepszy 🙄 właśnie my też się staraliśmy z pomocą medyczną, bo mój chłop miał słabe wyniki nasienia, także to była planowana ciąża i wyczekiwana, teraz czuję się jak wariatka że jednak się nie cieszę i jeszcze marudzę 🙈
    Nie czuj się jak wariatka, w pierwszym trymestrze hormony szaleją, nie możemy myśleć, że skoro długo walczyłyśmy to teraz możemy się tylko cieszyć, wszystkie emocje dozwolone :) też czekam na drugi trymestr z nadzieją, że będzie lepiej ;)

    Ana lubi tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 19 marca, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    U mnie nadal są plamienia, już ponad dwa tygodnie.

    Bierzesz jakieś leki na to albo mówili z czego? W żadnej z poprzednich ciąż nie miałam ani razu plamień i przez to świruje trochę

    preg.png
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 270 131

    Wysłany: 19 marca, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Daję znać że jestem po wizycie - wszystko super. Jest zarodek i słyszeliśmy już bicie serca 💗
    Ciąża zgodnie z om - 7+4

    Lekarz mi powiedział że jestem jakiś ewenementem, że ta bonejesta na mnie nie działa :/ Że nic lepszego nie ma niestety. Dostałam parę dni zwolnienia na regeneracje.

    Ja jestem z watku październikowego :) witam was :)
    U mnie też bonjesta nie działa. Tylko szpital i kroplówki. Czekam na ten 2 trymestr

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 19 marca, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Ja mam to samo. Mdłości 24/24 i każdy dzień toxwalka żeby do wieczora przetrwać. I też sobie od razu myśle, czy będę chciała więcej xD A to przecież dopiero początek i lekko nie będzie


    Ja ostatnio co chwila miałam mdłości , teraz na chwilę przeszły , ale mam za to ból piersi , nie do zniesienia chodzić nie mogę bo jak chodzę , a one podskakują to bolą niesamowicie 🤣🫣

    Ja jeszcze mam godzinkę do wizyty


    🌷 Niecierpliwa super wieści ☺️☺️😍😍 niech kropek rośnie w siłę

    Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 19 marca, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Bierzesz jakieś leki na to albo mówili z czego? W żadnej z poprzednich ciąż nie miałam ani razu plamień i przez to świruje trochę

    Do tej pory nie, dzisiaj kupię luteinę, w poniedziałek lekarz. W pierwszej ciąży na pewno nie miałam takiego plamienia jak teraz, w szpitalu wskazali na krwiak pod kosmówka.
    Zastanawiam się, czy może powinnam więcej leżeć, ale z małym dzieckiem i pracując to ciężko tak. Dodatkowo mam trzypiętrowy dom, więc też dużo jest chodzenia po schodach na codzien.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 19 marca, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Do tej pory nie, dzisiaj kupię luteinę, w poniedziałek lekarz. W pierwszej ciąży na pewno nie miałam takiego plamienia jak teraz, w szpitalu wskazali na krwiak pod kosmówka.
    Zastanawiam się, czy może powinnam więcej leżeć, ale z małym dzieckiem i pracując to ciężko tak. Dodatkowo mam trzypiętrowy dom, więc też dużo jest chodzenia po schodach na codzien.


    Mi wczoraj na sorze przepisali progesteron Besins 3 razy dziennie, acard 150 na noc do tego magnez 2x1. Krwiak się musi wchłonąć więc pewnie musi to trochę potrwać. Ja mam lekarza dopiero za tydzień w czwartek. Zwariuje bo biegam ciągle do toalety i sprawdzam jak dużo i w jakim kolorze 🤦

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 19 marca, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana wrote:
    Dziewczyny, a ja tak trochę z innej beczki… jak się czujecie, jak wasze samopoczucie i siły? Pytam bo czasami łapię doła z powodu swojej niemocy. Mam dużo pracy zaplanowanej jeszcze przed ciążą, która muszę wykonać, pracuję u siebie więc żadnej taryfy ulgowej wiadomo. Potrafi mi się zrobić słabo podczas pracy, mdli mnie po każdym posiłku, odrzuciło mnie od kawy co nasila moją senność, o 20 już jestem w łóżku i śpię. Narzeczony nie ma łatwo z moimi nastrojami, a ja czuję się po prostu słabo i nieswojo, ciągle coś mi jest. Nie umiem się cieszyć tą ciążą 🥲 Niby takie uroki pierwszego trymestru i niby ma być lepiej… jak jest u was 🥲

    Hej Ana!
    U mnie póki co brak dużych mdłości (zemdliło mnie mocno tylko po czarnej herbacie, której w sumie już długo nie pijam). Jak czuję lekkie mdłości to bardziej sygnał żeby zjeść i jedzenie pomaga.
    Poza tym senność, zaliczam 2-2,5 godzinne drzemki tak co 2-3 dni. Niestety drzemię w godzinach popołudniowych/wieczornych i potem nie chce mi się spać, i w efekcie zasypiam np. o 1:30 jak dziś. A do pracy wstać trzeba...😕
    Obstawiam że objawy mogą się mi nasilić, bo to dopiero z OM 5t6d.
    W pierwszej ciąży w podobnym czasie (6t) dostałam infekcji intymnej (potem nawracały całą ciążę), no i miałam cukrzycę ciążową. Zobaczymy jak będzie teraz. Póki co czekam na pierwszą wizytę, mam dokładnie za tydzień 🙂

    Ana lubi tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 856 617

    Wysłany: 19 marca, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie. Mamy pęcherzyk ciążowy w macicy i widoczny pęcherzyk żółtkowy. Za2 tygodznie na wizytę. Mam nadzieję że zobaczę już zarodek 😊

    Biochemiczka, mAnik, ann_ber, Ana , Kapturek, Beezi, Niaha, Kairo, Paulina2612, White1, stayaway, Ogoorkowa, Atomówka , Dawdler34 lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 19 marca, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie. Mamy pęcherzyk ciążowy w macicy i widoczny pęcherzyk żółtkowy. Za2 tygodznie na wizytę. Mam nadzieję że zobaczę już zarodek 😊


    Tak za dwa tyg będzie już nawet serduszko 😍 jak jest pęcherzyk żółtkowy to kwestia kilku dni, u mnie po 6 dniach było już widać i zarodek i serduszko ❤️

    Anett9300 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 19 marca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, ja się czuję fatalnie. Wymiotuję codziennie po kilka razy, śpię popołudniu jak tylko mogę, dziecko jest głównie z nianią i babcią, bo ja nie mam na nic siły. Czekam na zwolnienie jak na zbawienie. W pierwszej ciąży miałam zdecydowanie więcej energii, długo pracowałam, teraz dodatkowo odrzuca mnie strasznie od jedzenia. Łudzę się, że minie i energia wróci, z wymiotami się już pogodziłam.

    Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt i czekam na wiadomości z następnych 🤞🏻🍀

    Stayaway, wysyłam Ci dużo ciepłych myśli, trzyma kciuki za szczęśliwe zakończenie historii krwiaka 🤞🏻❤️‍🩹

    U mnie pozytywne wiadomości - na razie cukrzycy brak, mogę pić sok pomarańczowy bez wyrzutów sumienia 😁

    Biochemiczka, stayaway, Ogoorkowa, Ana lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 19 marca, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Mi wczoraj na sorze przepisali progesteron Besins 3 razy dziennie, acard 150 na noc do tego magnez 2x1. Krwiak się musi wchłonąć więc pewnie musi to trochę potrwać. Ja mam lekarza dopiero za tydzień w czwartek. Zwariuje bo biegam ciągle do toalety i sprawdzam jak dużo i w jakim kolorze 🤦

    Ja naturalnie mam wysoki progesteron (35) i dlatego nie widzieli wskazań żeby dodatkowo włączać, no ale nie zaszkodzi. Acard 75 biorę prawie od początku ciąży prewencyjnie

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 19 marca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, udało mi się nadrobić wasze wszystkie wiadomości 😃
    Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne ❤️ Stayaway przesyłam dużo miłości i cierpliwości ❤️

    Nam w środę postawili dom- modułowy, więc jeden dzień i gotowy 😍 dużo załatwiania i jeżdżenia było, więc zajęło to całą głowę.

    Ja się ciągle czuję koszmarnie. Bonjesta niby działa, ale senność jest przeokropna, potrafię przespać 11 godzin w nocy, a potem zrobić jeszcze dwie drzemki w ciągu dnia jak tylko mam jakąś przestrzeń.


    Bardzo chcieliśmy dwójkę dzieci, a jak na razie mówię narzeczonemu, że chyba po tym pierwszym trymestrze zamkniemy fabrykę 😂 mam nadzieję, że mi to się zmieni.

    Jutro lecę zrobić wszystkie badania z krwi, których wiadomo jest dużo. Za tydzień miałam iść z wynikami do lekarza- omówić je i założyć kartę ciąży, a teraz zobaczyłam, że ma urlop i już się stresuje, że trzeba będzie pójść do kogoś innego.

    stayaway, Kapturek lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ