Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 20 marca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś prowadzi ciążę u dwóch lekarzy? Mam swojego gina od kilkunastu lat ale ze względu na odległość widzimy się co 4-6 tygodni jeśli będzie wszystko dobrze, tak to jesteśmy na telefonie. I praktycznie pod domem mam lekarkę na NFZ i na czwartek mam umówioną wizytę.

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1428 4140

    Wysłany: 20 marca, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    27.03 mam wizyte u ginekologa, według aplikacji będę 6tydz + 5dni, myślicie że jest szansa na serduszko ?

    Ja idę 24.03 i będę 6+2 i mocno liczę na to, że serduszko już będzie widoczne 🥺🤞

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 20 marca, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Ja napisałam mejla do kliniki, że kończą się mi leki i lekarz wystawił mi bez problemu e-receptę żebym nie musiala specjalnie jechać do nich 🙌

    Wczoraj najadłam się trochę stresu, bo po wieczornych przytulankach zaczęło mi się lekkie różowe krawienie. Wystraszyło mnie to, mimo, że gdzieś tam z tyłu głowy była myśl, że to pewnie po prostu podrażnienie szyjki. Na szczęście dziś już tylko z cyclogestem wychodzą brązowe resztki, więc chyba jest już w porządku 🤞🤞no, ale po dwóch CB widok krwi przeszkodził trochę w logicznym myśleniu, więc nocka zarwana 🥲

    U mnie z kliniki potrzebna byłaby europejska recepta, a ona musi być papierowa niestety :p wypięłam się na polskie kliniki z uwagi na podejscie i na polskie prawo 🙃 i interesy załatwiamy w Czechach 😁
    Pisałam wcześniej do mojego gina polskiego, Ale musiał przeoczyć wiadomość, a ja nie chciałam być natarczywa, bo on zawsze co może to mi pomaga (terminy do szpitala, z reguły recepty czy zwolnienie na smsa, dodatkowy termin wizyty w luxmedzie itp). Lepiej żyć z takim w zgodzie 😂

    Myślę, że plamienia od podrażnień są mocno możliwe 😭 okropne są te globulki w takich ilościach 🥲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 10:31

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 20 marca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Ja idę 24.03 i będę 6+2 i mocno liczę na to, że serduszko już będzie widoczne 🥺🤞


    Ja byłam teraz dokładnie 6+2 na USG i było już widać jak serduszko bije 😍🥰 trzymam kciuki żebyście zobaczyły 🩵🩷

    Dawdler34, Blond27, karczoch321, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 20 marca, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam do teamu krwiaki.
    Dzisiaj miałam krwawienie i wycieczkę na izbę przyjęć.
    Krwiak średnicy 2cm, może się jeszcze opróżniać.
    Maluchy mają się dobrze, serduszka biją, natomiast z pomiarów wynika, że nie urosły praktycznie nic od poniedziałku, mam nadzieję, że to błędy pomiarowe/ gorszy sprzęt...

    Kapturek, Mrowka lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Gosia98765 Przyjaciółka
    Postów: 92 64

    Wysłany: 20 marca, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, melduję się z dwoma kreseczkami!⏸️ 12dpo beta 70,21 progesteron 33,30. 16dpo powtarzałam bete 466,34 pierwsza wizyta 3.04 liczę wtedy ze usłyszę serduszko bedzie to 6+4 😊 termin wedlug apki wyznaczony na 23.11 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 14:04

    Kairo, Niaha, Ana , mAnik lubią tę wiadomość

  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 20 marca, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie widziałam jeszcze takiego wątku z taką ilością krwiaków/krwawien a trochę się naczytałam różnych wątków 😞

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Mons_S Koleżanka
    Postów: 43 68

    Wysłany: 20 marca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Można dołączyć? Termin porodu według kalkukatora mam na 16.11 pierwsza wizyta 28.03. Ciąża jest trochę młodsza ponieważ owulację miałam w 18dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 15:20

    Kapturek, Niaha lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Malgo18 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 20 marca, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja również dołączam, na razie dwa testy dodatnie, 10 i 12 dni po owulacji. Bety nie planuje robić.z miesiączki termin na 17 ale zapewne będzie z 10 dni później.

    Kapturek, Niaha lubią tę wiadomość

  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 20 marca, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    Hej, dołączam do teamu krwiaki.
    Dzisiaj miałam krwawienie i wycieczkę na izbę przyjęć.
    Krwiak średnicy 2cm, może się jeszcze opróżniać.
    Maluchy mają się dobrze, serduszka biją, natomiast z pomiarów wynika, że nie urosły praktycznie nic od poniedziałku, mam nadzieję, że to błędy pomiarowe/ gorszy sprzęt...

    Każdy sprzęt inny, nie przejmuj się tym, wystarczy że zmierzone z innej strony. Ważne se serduszka biją 😍 mnie to nawet na IP nie poinformowali ile mm ma dzidziek żebym porównała czy coś podrósł..


    Kairo to jest okropne ile z nas ma z tym problem i strach o ciążę.

    Ja niepotrzebnie się cieszyłam na zapas, wczoraj praktycznie ładnie bez plamień za to teraz w toalecie znów na papierze i znowu schiz..

    Malgo18, mAnik, Mrowka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 20 marca, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też nie informowała, sama spojrzałam, ale widziałam też jak szybko i krzywo je mierzyła więc staram się nie martwic :) ale i tak umówiłam się już do lekarki, która robiła mi pierwsze USG na wtorek na wizytę, niech pomierzy maluchy, będę miała spokojniejszą głowę ;)

    Delikatnymi plamieniami nie ma się co martwic ;)
    Lekarka w ogóle mi dzisiaj powiedziała, że następnym razem do szpitala to tylko jak się po podłodze będzie lało 🤷🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 17:03

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 20 marca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo z nas ma wizyty w przyszłym tygodniu oby były same dobre wieści 😁 teraz byle przetrwać weekend.

    Tak tak też to usłyszałam, po co przyjechałam 🤦

    Ale stresuje się niesamowicie, dwie ciąże miałam bez problemowe a teraz ciągle coś, jak nie ciśnienie to plamienie.. w czwartek przed wizytą odbieram również wyniki wszystkich badań.
    Robiliście już te wszystkie badania krwi ?

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 20 marca, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Dużo z nas ma wizyty w przyszłym tygodniu oby były same dobre wieści 😁 teraz byle przetrwać weekend.

    Tak tak też to usłyszałam, po co przyjechałam 🤦

    Ale stresuje się niesamowicie, dwie ciąże miałam bez problemowe a teraz ciągle coś, jak nie ciśnienie to plamienie.. w czwartek przed wizytą odbieram również wyniki wszystkich badań.
    Robiliście już te wszystkie badania krwi ?

    Dzisiaj robiłam i już mam powody do niepokoju, wyszła mi cytomegalia.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 20 marca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Dużo z nas ma wizyty w przyszłym tygodniu oby były same dobre wieści 😁 teraz byle przetrwać weekend.

    Tak tak też to usłyszałam, po co przyjechałam 🤦

    Ale stresuje się niesamowicie, dwie ciąże miałam bez problemowe a teraz ciągle coś, jak nie ciśnienie to plamienie.. w czwartek przed wizytą odbieram również wyniki wszystkich badań.
    Robiliście już te wszystkie badania krwi ?

    Dziwią mnie takie teksty lekarzy, jakbyśmy miały dyplom z medycyny i wiedziały co jest poważne a co nie.

    Jeszcze nie robiłam badań. Zamierzam zrobić po wizycie u gina to co zleci plus to co mi kontrolnie zlecił internista (żelazo, ferrytyna, kwas foliowy, B12). Będę się kłuła parę razy i piła glukozę, ale podczas jednej wizyty 😅

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Mons_S Koleżanka
    Postów: 43 68

    Wysłany: 20 marca, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Dużo z nas ma wizyty w przyszłym tygodniu oby były same dobre wieści 😁 teraz byle przetrwać weekend.

    Tak tak też to usłyszałam, po co przyjechałam 🤦

    Ale stresuje się niesamowicie, dwie ciąże miałam bez problemowe a teraz ciągle coś, jak nie ciśnienie to plamienie.. w czwartek przed wizytą odbieram również wyniki wszystkich badań.
    Robiliście już te wszystkie badania krwi ?

    Ja jeszcze nie bo pierwzzą wizytę będś miała dopiero w przyszłym tygodniu.

    Kapturek lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 20 marca, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha gin mnie nastraszył ta cytomegalią, też robiłam. Podobno dużo osób ja ma nawet o tym nie wiedząc. Kiedy masz wizytę? Na pewno wdraza odpowiednie leczenie❤️

    Ann_ber to samo jej powiedziałam, nie jestem lekarzem żeby stwierdzić co jest poważne a co nie, tym bardziej że nigdy w ciąży tak nie miałam.

    Ja już miałam dwie wizyty z tą na IP to trzy. Dostałam już nawet skierowanie na badania prenatalne.

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 161 182

    Wysłany: 20 marca, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj się właśnie kułam, nawet nie chce wiedzieć ile tej fiołek krwi mi zabrała 🫣 ale większość wyników już mam i są okej. 30.03 idę na kontrolę do gin z wynikami.

    Do dziewczyn z krwiakami, też dostałyście zakaz współżycia, a jak tak, to na ile? Bo się zastanawiam czy mój gin za bardzo nie dmucha na zimne 😅

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 20 marca, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Niaha gin mnie nastraszył ta cytomegalią, też robiłam. Podobno dużo osób ja ma nawet o tym nie wiedząc. Kiedy masz wizytę? Na pewno wdraza odpowiednie leczenie❤️

    Ann_ber to samo jej powiedziałam, nie jestem lekarzem żeby stwierdzić co jest poważne a co nie, tym bardziej że nigdy w ciąży tak nie miałam.

    Ja już miałam dwie wizyty z tą na IP to trzy. Dostałam już nawet skierowanie na badania prenatalne.

    Jutro robię dodatkowe badanie (awidnosc), w poniedziałek idę na wizytę do ginekolożki i zobaczę co ona powie. Dzisiaj skontaktowałam się z jakimś lekarzem przez telemedycyne, żeby to skonsultować i poleciła, żeby z wynikiem awidności udać się do poradni chorób zakaźnych.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 20 marca, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Ja dzisiaj się właśnie kułam, nawet nie chce wiedzieć ile tej fiołek krwi mi zabrała 🫣 ale większość wyników już mam i są okej. 30.03 idę na kontrolę do gin z wynikami.

    Do dziewczyn z krwiakami, też dostałyście zakaz współżycia, a jak tak, to na ile? Bo się zastanawiam czy mój gin za bardzo nie dmucha na zimne 😅

    Tak, zakaz współżyć do odwołania.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 20 marca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Dzisiaj robiłam i już mam powody do niepokoju, wyszła mi cytomegalia.
    Ale ta świeża czy ta przebyta? Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok! Jakby krwiak to było mało zmartwień 🙄🫂

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ